Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#351) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Friss hír:

(#352) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nincs semmi extra költség. Ha korábban még nem voltál előfizető akkor ennek 899 Ft a havi díja

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#353) gangstagergo válasza Chris0321 (#351) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Yehh! :DDD

(#354) Chris0321 válasza vepe (#350) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Mindegyik ilyen szolgáltató ugyanúgy működik. Előfizetsz, majd azt nézed és annyiszor amit akarsz. Egyedül az adatforgalom amit fizetned kell pluszba ha olyan helyen netezel.

(#355) vepe válasza Chris0321 (#354) üzenetére


vepe
senior tag

Köszönöm szépen (neked is l.skywalker). Ilyen áron ez nagyon kedvezőnek tűnik, attól tartottam, hogy van valami rejtett költségük (pl.+kölcsönzési díj, stb)

(#356) Chris0321 válasza vepe (#355) üzenetére


Chris0321
addikt

Nincs mit. Igen, főleg a Netflix-hez képest jóval olcsóbb és nincs is minőségi kategória szerint szétválogatva az előfizetés ami úgy emlékszem csak a Netflix-nél van.

(#357) vepe válasza Chris0321 (#356) üzenetére


vepe
senior tag

A letöltési opció mit takar? Letölthető az adott film és korlátlan ideig újranézhető?
Ez is benne van az alap előfizetésben?

(#358) Chris0321 válasza vepe (#357) üzenetére


Chris0321
addikt

Benne van az alapban, csak a Netflix tervezi, hogy a reklámos alap csomagban nem lesz letölthető semmi. Elvileg le lehet tölteni és net nélkül visszanézni, azt nem tudom, hogy mennyi ideig marad meg és hányszor nézhető vissza mert én számítógépról használom csak, ott pedig erre a funkcióra nem volt még szükségem.

(#359) vepe válasza Chris0321 (#358) üzenetére


vepe
senior tag

:R

(#360) Noukoum válasza vepe (#357) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak addig nézhető újra amíg van előfizetésed.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#361) Harbinger85 válasza Noukoum (#360) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Valamint net kapcsolat nélkül azt hiszem 30 napig.

(#362) vepe válasza Harbinger85 (#361) üzenetére


vepe
senior tag

Köszönöm skacok.

(#363) ferenck


ferenck
senior tag

Megnéztem a Szamaritánus c. filmet, ha már fennt van. Hogy ez mekkora egy zs kategóriás sz@r. :DDD Nem győztem tekergetni. De ami miatt írok, az hogy a felirattal néztem volna, de a párbeszédek szerintem 1/5-e egyáltalán nincs feliratozva. Igénytelen egy munka, az már egyszer biztos.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#364) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Amazon prime előfizetésem van 890-ért. Bejelentkeztem az amazon gaming-be webes felületen, claim-eltem egy free játékot. Mivel account-nál még mindig az aktuális havi díjat látom, ez azt jelenti, hogy nem aktiváltam a gaming szolgáltatást?

(#365) gangstagergo válasza ferenck (#363) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Én nagyon jól szórakoztam rajta. Pont ezt vártam tőle. Tipikus vasárnap délutáni családi film ebéd után ;]

(#366) Visormail válasza bexinho23 (#364) üzenetére


Visormail
addikt

890ért fizettél elő mindkettőre, ezek együtt vannak. A free játék is csak előfizetőknek jár, ha nem lennél az akkor nem tudtad volna claim-elni.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#367) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Szevasztok, van-e másnak gondja a hardveres gyorsítással droidon?
Lg Velvet. Mindennel jó, csak a prime szarakodik durván. Úgy szaggat, mintha nem lenne gpu a telón. Ha gyorsítás off akkor okés, csak a felbontás lesz hirtelen 360i :W

Megoldás? Újratelepítés nem oldotta meg

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#368) bexinho23 válasza Visormail (#366) üzenetére


bexinho23
őstag

Értem, köszi. Igazából csak egy játék miatt érdekelt az amazon gaming (ps-en játszom). Viszont később azt hittem, hogy a claim-eléssel automatikusan feliratkoztam az egyik gaming szolgáltatlására (ha jól emlékszem kb. 15$/hó), amit amúgy nem tudnék kihasználni. De ha ez az alap gaming service ingyen jár a prime-hoz, akkor megnyugodtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#369) StLui válasza jgy999 (#337) üzenetére


StLui
veterán

Üdv!
Picard második évad, 10. rész még most sem feliratos. Lehet tudni mikorra várható? Mert én csak pár napja vettem észre, hogy egyáltalán lett végre felirat, de kiderült csak az első 9 részhez még.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#370) ferenck válasza StLui (#369) üzenetére


ferenck
senior tag

Több hónapja be lett jelentve többünk által is. Én is megtettem a bejelentést, semmi változás. Nem ígértek semmit, de azt be is tartják.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#371) StLui válasza ferenck (#370) üzenetére


StLui
veterán

Hát ez szomorú :(

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#372) athomi válasza zseko (#258) üzenetére


athomi
veterán

Hello!

Ingyenes próbaidőszakot akartam indítani, de csak le akar vonni 899,-Ft-ot. Nem tudjátok miért?

(#373) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Chromecast with Google TV eszközön nézem a Prime Video-t. Feliratoknál stílust tekintve 4 opciót mutat, amiket elvileg és gyakorlatilag is az amazon.com/cc oldalon lehet részletesen beállítani. Ez meg is van, de valahogy nem lehet érvényesíteni, tehát az eszközön nem abban a formában jelenik meg. Mi lehet a gond? Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#374) Luissimo válasza tylerddd (#373) üzenetére


Luissimo
veterán

Volt újraindítás?

(#375) tylerddd válasza Luissimo (#374) üzenetére


tylerddd
veterán

Igen, volt. Fiókba ki/belépés is. Az eszköz saját feliratát is kikapcsoltam, pl. AppleTV-t az befolyásolja, de semmi.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#376) RetepNyaraB válasza athomi (#372) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem vonja le. Előjegyzi. Csekkolja, valós bankadatokat nyomtál-e be. Egy hét múlva vonja le, mind a két bolti sör árát :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#377) chungee


chungee
addikt

Estét!

Okt. 5-én levont 15usd-t primre-ra. Ma lemondtam akkor visszakapom arányosan az összeget vagy ennek már úgy is mindegy :F

(#378) lemmy9 válasza chungee (#377) üzenetére


lemmy9
őstag

Szerintem nem adják vissza, nov 5-ig nézhetet.

Szerintem!

(#379) ferenck válasza chungee (#377) üzenetére


ferenck
senior tag

De az nem a prime video ára, az csak 899 Ft.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#380) Harbinger85 válasza chungee (#377) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Tuti nem Amazon Prime az? Sokan keverik a Prime Video-val.

Valaki nem tudja a PC-s app mikor kapja meg az UI frissítést? TV-n már az van, de PC-s asszem a régi. Mondjuk egérrel számomra sose volt zavaró.

(#381) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok.
Nincs Prime előfizetésem még. Azt szeretném megkérdezni, hogy ez nézhető egy sima előfizetéssel itthon? NEEDTOBREATHE: Into the Mystery
Ez egy dokumentumfilm. Gondolom felirat nincs hozzá. De ha kifizetek egy hónapot, akkor meg tudom nézni?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#382) Chris0321 válasza .LnB (#381) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Rákerestem, de nem adta ki a kereső. Valószínűleg itthon nem elérhető.

(#383) .LnB válasza Chris0321 (#382) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ettől féltem. Köszi!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#384) Chris0321 válasza .LnB (#383) üzenetére


Chris0321
addikt

Nincs mit.

(#385) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Az első kép az élő szereplős Fallout-ból: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#386) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Prime Gaming novemberi lineup ez lesz úgy néz ki:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#387) Harbinger85 válasza l.skywalker (#386) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

A Gemstar szerint is [link]
Kíváncsi vagyok az Indy Amazon Games-es lesz vagy Steames.

(#388) bnorci71


bnorci71
addikt

Szasztok!

Elkezdtem illetve ami elérhető meg is néztem A Periféria c. si-fi sorozatból.
Háát mondjuk azt hozza amit a kritika írt

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#389) lemmy9 válasza bnorci71 (#388) üzenetére


lemmy9
őstag

Az első rész megvolt, nem rossz, de állítólag esik a színvonal.

Szerintem!

(#390) Maksifül


Maksifül
senior tag

be tudná linkelni valaki azt az oldalt, ahol arról van leírás, hogy lehet a lengyel oldalon előfizetni 900 forintért az Amazon Prime-ra?
Köszi! :R

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#391) gangstagergo válasza Maksifül (#390) üzenetére


gangstagergo
senior tag

(#392) ferenck válasza gangstagergo (#391) üzenetére


ferenck
senior tag

Kösz, pont ma lett volna a havi váltás, gyorsan beaktiváltam, lemondtam a másikat, meglátjuk mennyire lesznek zavarók a lengyel film címek, leírások. :) Egy hónapig ingyenes utána 4e/év.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#393) gangstagergo válasza ferenck (#392) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Nekem már február óta megvan és egyáltalán nem zavaró. Az Amazon Orignal tartalmak többsége szinkronos a többihez meg van felirat.

Továbbá annyit még hozzáfűznék, hogy csak néhány dolog lengyel. Mivel magyarra van állítva a fiókom a legtöbb tartalom magyarul jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#394) ferenck válasza gangstagergo (#393) üzenetére


ferenck
senior tag

Remélem. Nálam is magyar a fiók, de ahogy belenéztem, sajnos néhány filmnél a plakátképen le van fordítva az eredeti cím és lengyel van ott.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#395) gangstagergo válasza ferenck (#394) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Igen ez normális. De szerintem ezért az árért még így is megéri.

(#396) Maksifül válasza gangstagergo (#391) üzenetére


Maksifül
senior tag

Nagyon köszönöm! :R

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#397) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Mennyi 4K tartalom van fent náluk?

(#398) spiky03


spiky03
veterán

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Igaz lehet már későn. :(((

A következő lenne a problémám.
Tegnap volt a hó fordulóm (899 HUF/hónapos elő fizetésben vagyok/voltam)
Viszont nem vonta le a kártyáról a havidíjat. Furcsa is volt, hogy nem jött push üzentet a terhelésről, meg este mikor beléptem, láttam, hogy kiírja minden filmnél, hogy 7 napos próbaidőszakot próbáljak ki.
Annyi történt, hogy októberben lejárta bnakkártyám meg a web kártyám is, ezek helytett kaptam újat.
Beállítottam még november elején az appban az új webkártyát, hogy arról vonja az havidíjat a továbbiakban, mert eddig a "régi" webkártyáról tette ezt, de mivel az október végén lejárt így most nem tudta volna.

Tegnap este újra beállítottam az előfizetést és most azt írja ki, hgy 30 napos próbám van és utána $14,99/hó lesz a havidíjam.

Hogy tudok újra visszamenni az erdeti előfizumra?
Van erre valami lehetőség?

Köszönöm! :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#399) bnorci71 válasza spiky03 (#398) üzenetére


bnorci71
addikt

lehet egy új regisztrációval...

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#400) spiky03 válasza bnorci71 (#399) üzenetére


spiky03
veterán

Igen ez volt a másik gondolataom, hogy berelek újra egy másik mail címmel...

Csak azért fura, hogy akkor azt 3 évente (vagy ahogy lejár a bankkártya) meg kell csinálni. :F
Nem tudom miért nem működött ahogy töröltem a régi kártyát és hozzá adtam az újat?
Lehet az volt neki a baja, hogy csak az appban csináltam és nem a webes felületen? :U

Köszönöm azért! :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.