Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#451) JEEMBO válasza Chris0321 (#450) üzenetére


JEEMBO
aktív tag

Igen az-az :(

"Jó pap is holtig butul"

(#452) AMD Power


AMD Power
titán

Én vagyok a béna vagy tényleg alig van magyar nyelvű film a Primo-on? Olyan ami lehetőleg nem 20 éves film. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#453) Spec válasza AMD Power (#452) üzenetére


Spec
őstag

Igen, sajnos alig van. A tartalom kb. 15-20%-a. Magyar felirat is kb. a feléhez nincs.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#454) AMD Power válasza Spec (#453) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor én ezt szerintem le is mondom. Mert ok hiába 890Ft/hó de még egy filmet/sorozatot nem néztem meg rajta.... :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#455) bnorci71 válasza AMD Power (#454) üzenetére


bnorci71
addikt

Jack Ryan, Jack Reacher, Periféria, The Expanse

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#456) ebayer válasza bnorci71 (#455) üzenetére


ebayer
tag

És hogy folytassam a sort: The ring of power, The Man In The High Castle, Hunters...

(#457) bnorci71 válasza ebayer (#456) üzenetére


bnorci71
addikt

The Man In The High Castle

erre készülök régóta csak nem tudtam itt van fent vagy a konkurencánál.
A másik kettő nekem ismeretlen, illetve a Gyűrűk ura világ nekem kimaradt.
a 11.22.68? is jó kis sorozat de virágboltba elérhető szinkronosan

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#458) spiky03 válasza bnorci71 (#455) üzenetére


spiky03
veterán

The boys, Invincible, Tomorrow war, Amerikai jöttem 2.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#459) ebayer válasza bnorci71 (#457) üzenetére


ebayer
tag

Igen, a 11.22.63 egy Stephen King adaptáció, valamikor elkezdtem nézni, de abbamaradt valamiért.
A Hunters egy nácivadász sorozat Al Pacinóval. Érdemes megnézni.

(#460) Harbinger85 válasza AMD Power (#452) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Szerintem nem rosszabb az arány, mint a Netflixnél, csak ott több a "tartalom". Saját gyártású sorozatok java szinkronos, de felirat majdnem mindhez van. Miért baj ha egy film régi? Régen még tudtak jó filmeket csinálni.
Ez a pack azoknak éri meg, akiket ez nem zavar plusz gamerek is, mert havi szinten min 2-3 játékot adnak + egyéb loot packok, skinek.

(#461) RetepNyaraB válasza bnorci71 (#457) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az jó lesz. LotR lehetőleg 4k+hdr, de mindenképp extended version. A 2-3. rész úgy is nyögvenyelős. Az első viszont mestermű adaptáció.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#462) Spec válasza Harbinger85 (#460) üzenetére


Spec
őstag

De, bőven rosszabb a Netflixnél, ott azért a tartalmak kb. fele legalább elérhető magyar nyelven, Prime-on meg jó ha a 15-20%-a. A HBO MAX-ról ne is beszéljünk, ott szinte csak magyar content van Mo.-ról, keresni kell ami nincs leszinkronizálva (per pillanat véleményem szerint ez a legjobb deal).
Prime Video-ban van egy-két újabb sorozat/film, ami megvan szinkronnal, de jó sok nincs sajnos. Jellemzően pont amiket néznék, azok nincsenek (persze tudom, ez egyéni szuverén probléma). Amire rápróbálok, abból 10-ből 8 nem szinkronos és/vagy még magyar felirat sincs hozzá. Ami meg véletlenül szinkronos, az meg jellemzően nem érdekel. Pl. a LoTR-RoP véletlenül szinkronos, de kb. ez az egy ami érdekelhet is (amúgy már előtte a netes videotékából megszereztem, és meg is néztem, szóval ez nem tényező).
Érdekelne még a Star Trek: Picard, mint saját gyártású sorozat, az viszont nem lett leszinkronizálva, ráadásul elkövették azt az idióta hibát, hogy pont a záró epizódhoz még felirat sincs. Sajnos jó pár ilyen idióta idegesítő baki van.
Egyébként a kolléga a Prime Video-t kérdezte, és nem a Prime előfizetést. Ahhoz meg ugye nem jár játék, meg semmi egyéb nyalánkság.
Szumma szummarum én perpillanat egyértelműen az HBO MAX-ot javaslom előfizetésnek, mert baromi sok tartalom van, és jó része szinkronos. Messze jobb mint az összes többi, még a Netflixnél is jobb, és nem utolsó sorban jóval olcsóbb is. Egy éves előfizu 18.990 Ft, ami 1583 Ft-ra jön ki havonta. Szemben a Netflixével, ami 4490 Ft/hó, ha 4k-ban néznéd, de a sima HD is 3490 Ft/hó.
A Prime Video 899 Ft/hója nagyon jónak tűnik első látásra, de így hogy alig van magyar szinkronos tartalom, már erősen elgondolkodtató.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#463) Chris0321 válasza Spec (#462) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért a Disney+ sem rossz és tele van magyar nyelvű tartalommal.

(#464) Spec válasza Chris0321 (#463) üzenetére


Spec
őstag

Igen, valóban a Disney+ még elég jó deal. Kicst drágább ugyan, mint a HBO MAX, de ha az ember a Star Wars és Marvel franchise-ok iránt elkötelezett, és/vagy vannak gyerekei is, akkor jó alternatíva lehet. Magyar viszonylatban talán a Disney+ sorolnám 2. helyre a HBO MAX után, és nálam csak 3. a Netflix, és sajna csak 4. helyre került a Prime Video.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#465) jgy999 válasza Spec (#462) üzenetére


jgy999
csendes tag

Nézzük meg az érem másik oldalát is. :)
Egy csapolt korsó Krusovice sör 890 Ft.
Ha csak egy nap nem iszol a hónapban, van már Prime Video előfizetésed. :)
1.szinkron: Ha csak ezt nézzük, akkor igazad van de manapság már erősen megoszlanak
a vélemények a szinkronról, sőt olyan hangok is vannak, hogy már a szinkron se a régi. :)
2. felírat: írtad: kevés,idegesítő bakik. Már írtam arról, hogy a Picard záró epizódjához
található felírat és Kodiban v. Chromeban fel lehet rakni. Ha meg valamihez nem létezik
magyar felírat, angol majdnem biztosan található és létezik felírat fordító oldal. 1-2 perc
plusz munka az egész de aki az olcsóság mellett döntött azoknak simán megéri. Persze a
fordítás nem tökéletes max. 2szer megállsz és értelmezed a képet és a fordítást. Vígjátéknál
előfordulhat az is, hogy duplán röhögsz, a poénon is és a fordításon is.
3.gaming: azért a semminél több jár, havi egy ingyenes játék az biztosan.
4.bonus: Ha mondjuk 2 havi Netflix előfizetés árat másra költöd akkor még marad sörre is
és több hónapig nézheted az USA Prime Video tartalmakat is. Felíratok az előbb leírtak
alapján megoldhatók. :)
Szumma szummarum(Tőled loptam :) ) Nekem megéri a 899 Ft. :)

(#466) StLui válasza jgy999 (#465) üzenetére


StLui
veterán

én speciel pont azért fizetek elő, hogy ne kelljen mókolni pl feliratokkal, úgy sem rajongok a filmnézésért, de szükségmegoldásnak elmegy szinkron hiányában. Ha már elkezdek mókolni, akkor dobok minden elfizetést inkább, jelenleg 4 van, 10 felett járok havonta, prime lenne az első amit dobnék, de tényleg a legjelentéktelenebb összeg

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#467) Spec válasza jgy999 (#465) üzenetére


Spec
őstag

Nézd, én teljesen egyet értek veled, és nem azt akarom ebből az egészből kihozni, hogy a Prime Video vacak lenne. Egyáltalán nem. Nyilván a 899 Ft nem fog havonta földhöz verni engem se, mást se, de csak akkor fizetnék rá elő, ha van is valóban értelme.
Az eredeti kérdés amire én reagáltam az az volt, hogy mennyi magyar szinkronos tartalom van rajta. Ez meg tényszerű, hogy egyelőre kevés sajnos. Reméljük idővel talán fejlődik ezen a téren.
Ettől még lehet, hogy valakinek megéri így is, mert amúgy se a szinkronos tartalmakra utazik, vagy pont van amit nézne, stb.
Nekem inkább az a bajom, hogy ami van rajta content, és érdekelne is, az pont nincs szinkronosban. Ami meg van az pont nem érdekel. Ahogy írtam ez egyéni szuverén gondom, ettől még másnak bejöhet a tartalom.
Azért meg nem fogok előfizetni 899-ért sem, hogy utána úgyse nézzem, hiába csak egy korsó Krusovice sör ára (én amúgy egy hónapban kb. 1-2 nap iszok egyáltalán bármit is, szóval ez nálam nem szempont amúgy se). :D

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#468) Harbinger85 válasza Spec (#462) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

"Egyébként a kolléga a Prime Video-t kérdezte, és nem a Prime előfizetést. Ahhoz meg ugye nem jár játék, meg semmi egyéb nyalánkság."

Ebben az egyben tévedsz! Prime Vide-hoz is jár itthon a Prime Gaming. Csekkolható itt: [link]
Idén olyan címek voltak, mint star Wars Jedi: Fallen Order, Mass Effect: Legendary Edition, Battlefield V, Fallout 3 és 76.
S többi tényleg szubjektív és személyes ízlés dolga.

(#469) Spec válasza Harbinger85 (#468) üzenetére


Spec
őstag

Na, ezt viszont nem tudtam. Így már viszont jobban meggondolandó a dolog. Köszi az infót! :R

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#470) AMD Power válasza Harbinger85 (#460) üzenetére


AMD Power
titán

Még a Disney+ ránézek egy hónapra, azt elengedem a dolgot. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#471) rothfb válasza AMD Power (#470) üzenetére


rothfb
veterán

Meg fogsz lepődni a Disney kapcsán.:K
Odafigyeltek a magyar tartalomra. Rengeteg a szinkronos film, sorozat.

(#472) AMD Power válasza rothfb (#471) üzenetére


AMD Power
titán

Mondjuk nem is annyiba kerül mint ez a Prime. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#473) spiky03 válasza AMD Power (#472) üzenetére


spiky03
veterán

Hát nem, de ugye valamint valamiért ;]

Én pl fizetem a Primeot is, pedig azt nézem a legkevesebbet. De ugye ott van rajta a The Boys, meg a Reacher amik igen jól sikerültek! Meg azt a 899et kibírom havonta, már lassan két üveg kóla többé kerül :(((

Valamint van Disney+om is, ez haverokkal közösen éves előfizetés. :B

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#474) JEEMBO


JEEMBO
aktív tag

A magyar Prime videonal vannak olyan filmek, amik csak magyar vagy magyar/angol hangsavval vannak fent?
Erdekes, hogy a lengyeleknel milyen sok lengyel lokalizalt tartalom van....

"Jó pap is holtig butul"

(#475) spiky03 válasza JEEMBO (#474) üzenetére


spiky03
veterán

Van olyan h csak magyar hang van rajta.
Pl

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#476) JEEMBO válasza spiky03 (#475) üzenetére


JEEMBO
aktív tag

Koszi!
Vegre valami kezzelfoghato elony a magyar lokalizacio mellett: Amit irtal, elvileg a Cake, nincs fent a lengyelen, sehogy! :Y

"Jó pap is holtig butul"

(#477) Marci79


Marci79
aktív tag

Sziasztok!

A Prime video asztali lejátszójánál mi lehet a gond, ha nem mutat képet? Böngészőben való lejátszásnál van kép. Az app-ban nincs. (win10pro)

Illetve, lengyel előfizum van már 1-2 éve. Ezzel elérhető a Prime Video is? Ahogy olvasgatom a topikot.... Mert csak a Gaming-et használtam idáig. :O
(Vásárolni viszont az amerikain szoktam, ha ez befolyásol bármit is.)

(#478) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Üdv, HBO MAx mellé beújítottam :DNézem az ember a fellegvárbant meg a FEAR TWD-t :DTetszik, hogy van natív kliens Windows alá is :K

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#479) spiky03 válasza GoodSpeed (#478) üzenetére


spiky03
veterán

Win alatt a klienssel megy rendesen az 5.1es hang meg a FullHD kép?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#480) GoodSpeed válasza spiky03 (#479) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Elvileg igen.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#481) spiky03 válasza GoodSpeed (#480) üzenetére


spiky03
veterán

Köszönöm :R
Ez ugye az az app amit a storebol lehet letölteni?
Teljes képernyőre is ki lehet tenni?

Mert gondolkodom egy HTPCben és ott abban tervezném nézni a Primeom és nem a Kodiban.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#482) GoodSpeed válasza spiky03 (#481) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Igen az, és ki lehet tenni.
:K

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#483) spiky03 válasza GoodSpeed (#482) üzenetére


spiky03
veterán

Köszönöm és a PMet is:R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#484) GoodSpeed válasza spiky03 (#483) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

:R

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#485) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Helló, az lenne a kérdésem, hogy kártyaváltáskor automatikusan vonja e az új kártyáról?
Tegnap rendeltem meg, én ballga az Internet kártyámról, miközben ez megbízható cég... szóval ma már hozzáadtam a fő kártyámat, amiről az HBO-t is vonják... Láttam, hogy az Internetkártyáról nem vonták le a 899 Ft-ot, tehát a 7 nap próba is adott, csak egy teszt levonás volt, mára ugyanannyi az Internet kártyán az összeg mint levonás előtt. Viszont átállítottam a főkártyámra, de ott nem volt kártya ellenőrzés a részükről, ezért is kérdezem, hogy ilyenkor mi a helyzet?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#486) spiky03 válasza GoodSpeed (#485) üzenetére


spiky03
veterán

Nálam is szívás volt valamiért a kártya csere, mert nem vonta le az összeget az új kártyáról amikor kellett volna.
Én az appbol indulva mentem a kártya cseréhez. De azt mondták itt, hogy biztonságosabb ha a weblaprol csinálja ezt az ember.

Ott módosítottam és újra előfizettem és utána már levonta az összeget.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#487) GoodSpeed válasza spiky03 (#486) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Weblapon keresztül csináltam, ilyen esetben ha nem vonja le, akkor megújítás után megmaradnak az "előzmények", pl miket néztél meg már, stb.... Szóval a testreszabottsag😅?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#488) spiky03 válasza GoodSpeed (#487) üzenetére


spiky03
veterán

Nálam megmaradt minden úgyis, hogy lemondtam majd újra beregeltem ugyan azzal a mail címmel.
A listám is megmaradt.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#489) GoodSpeed válasza spiky03 (#488) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Köszi,ez megnyugtató :R :R

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#490) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

PC vs telefon:

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#491) Bear


Bear
aktív tag

A Jack Ryan 3. évada mostantól elérhető! :)

(#492) pockos13 válasza ferenck (#363) üzenetére


pockos13
aktív tag

Az ilyen blődlikre nem szabad az időt pazarolni.

(#493) #82860288


#82860288
törölt tag

Sziasztok,

Gyűrűk Urasorinál az 5. résznél van nálatok bármilyen felirat?
Nálam egy opció van csak, az is OFF.

(#494) Marci79 válasza #82860288 (#493) üzenetére


Marci79
aktív tag

Magyar hang és magyar felirat is van.

[ Szerkesztve ]

(#495) #82860288 válasza Marci79 (#494) üzenetére


#82860288
törölt tag

Sticket újraindítotam és így meglett minden.
Úgy tűnik binge watching közben elveszhetnek a beállítások.

(#496) vepe


vepe
senior tag

Sziasztok,

BUÉK mindenkinek!

Prime videot kilehet előre fizetni 1 évre valamilyen formában?

(#497) qqzs


qqzs
őstag

Uk amazon accountra van prime (nem prime video) elofizitesem, de magyarbol nezem a prime videot ami jar a prime-hoz.
Jo par evig alig lehetett innen nezni barmit aztan pár eve elkezdtek jönni az itthonrol is nézhető, majd a szinkronizált sorozatok is. De eleg macera megtalálni mi nézhető itthonrol plane, hogy mi szinkronizalt. Konkretan csak kattingatok aztan egyszer csak elindul es némelyikről kiderult hogy vagy 20 nyelvre van szinkronizalva. Na most ez csak nalam van igy az uk account miatt vagy aki itthonrol fizet elo direktben a prime videora annak csak itt elerheto tartalmat mutat?
Azota gondolom hogy valami nem stimmel nalam amiota nyaron Nyíregyháza közepén egy 10 emeletes oldalan teljes nagysagba reklamozta a Prime a sárkányos sorozatot. Gondoltam ha ennyire nyomul másnál nem lehet ekkora szívás az itt nézhető tartalmakat megtalálni.

Eladó: GTS450

(#498) blg válasza qqzs (#497) üzenetére


blg
senior tag

szerintem csak elérhető tartalmakat mutat, de nincs minden szinkronizálva, de még csak magyar felirat sincs mindenen.

[ Szerkesztve ]

(#499) l.skywalker válasza qqzs (#497) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Melyik sárkányos sorozatot? Nem kevered az HBO Sárkányok házával?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#500) ebayer válasza l.skywalker (#499) üzenetére


ebayer
tag

Szerintem a Wheel of Time-ra gondolt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.