Hirdetés

2023. február 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

(#101) Sir Pocok

Sir Pocok
őstag

Szerintetek a magyar menü magával hozza azt, hogy default azokat a filmeket és sorozatokat hozza ahol magyar felirat is van? :U

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#102) Akosman válasza Sir Pocok (#101) üzenetére

Akosman
aktív tag

Nem tartom valószínűnek! Nálam most is ugyan úgy megjelennek azok a filmek, és sorozatok, melyeken se magyar felirat, se magyar szinkron.

(#103) Sir Pocok válasza Akosman (#102) üzenetére

Sir Pocok
őstag

Igen sajna én is ezt tapasztalom. Kár. :(

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#104) zseko

zseko
veterán

A The Tomorrow War számomra meglepően jó volt, rosszabbra számítottam, de pozitív csalódás volt.

HR24.hu

(#105) Gsx-rr

Gsx-rr
veterán

Lehet olyat,hogy csak az Amazon.de fiokomat torlom, es a sima amazonos attol megmarad?
Beleptem az Amazon.de-re mert rendeltem valamit, most a Prime Video is Nemetul hoz fel mindent

(#106) xviktorx

xviktorx
tag

Sziasztok! Hétfőhöz egy hete megrendeltem az ingyenes 1 hetet. akkor meg is adtam a revolut kártya adatait akkor is le akart vonni 899 Ft-ot de kártya lejáratát hibásan adtam meg véletlenül és nem jött neki össze. Akkor ennek nem tulajdonítottam jelentőséget. Most hétfőn ismételten le akarta vonni a pénzt de nem jött megint össze a fenti hiba miatt. Ekkor javítottam a lejárati dátumot de nem próálta újra levonni, de ennek ellenére tudom használni a szolgáltatást. Kérdésem az lenni mikor pórálja meg újra levonni?

(#107) xviktorx válasza xviktorx (#106) üzenetére

xviktorx
tag

Már délután le is vondodott, úgyhogy a kérdés nem aktuális.

(#108) HellGreg

HellGreg
őstag

Nem akarok nagyon előre szaladni a dologgal, de szerintetek majd a Gyűrűk ura sori elérhető lesz Magyarországon, vagy VPN-hez kell folyamodni? :)

(#109) Bear válasza HellGreg (#108) üzenetére

Bear
tag

Szerintem elérhető lesz, már miért is ne lenne?

(#110) HellGreg válasza Bear (#109) üzenetére

HellGreg
őstag

Hát mert a tartalom 90%-a ha nem 95%-a "not available in your location". De persze a kártyám available nekik ugyanannyit fizetni mint az akinek available minden :)

(#111) Adama123 válasza HellGreg (#110) üzenetére

Adama123
tag

Én még sose találkoztam ilyennel. Amire rákattintottam, az mind nézhető volt. Mondj egy példát, amit nem enged nézni.

(#112) HellGreg válasza Adama123 (#111) üzenetére

HellGreg
őstag

Csak egy példa a sok közül: link
Gondolom a prime video appot használod, ott csak az jelenik meg, ami nálunik elérhető. De ha böngészőben nézegeted a filmeket az oldalon, akkor szinte semmit nem enged. VPN persze segít.

(#113) Bear válasza HellGreg (#112) üzenetére

Bear
tag

Tök érdekes, hogy itt a nyelvnél viszont van magyar...de valóban a böngészőben nem engedi lejátszani. Viszont a TV-n az appban + megy. :F

Szerk: Megvan, a https://www.primevideo.com címről indítva már nézhető weben is.

[ Szerkesztve ]

(#114) EasyLife válasza HellGreg (#112) üzenetére

EasyLife
aktív tag

[Link] ezen az oldalon nézegesd, írja is, hogy „Go to PrimeVideo.com to see the video catalog available in Hungary.”

(#115) HellGreg válasza EasyLife (#114) üzenetére

HellGreg
őstag

Jó jó csak ott siralmas a felhozatal. :)

(#116) KISDUCK

KISDUCK
addikt

A "magyar" prime video mellé jár a twitch prime is?

(#117) Luissimo

Luissimo
veterán

Két remek sorozat a sok közül, amit mostanában néztem:

Ember a fellegvárában ,
Goliath,

Ki mit néz, ötletek?

(#118) Chris0321 válasza Luissimo (#117) üzenetére

Chris0321
addikt

Az elsőt én is néztem, de meguntam. A Star Trek: Lower Decks-et fejeztem be nemrég, The Boys-nál az új évadra várok, a Clarkson's Farm-nál szintén.

(#119) Oledfan

Oledfan
újonc

Sziasztok!
Elkövettem azt a hibát,hogy a prime video streaming szolgáltatása helyett,sikerült a teljes prime membership szolgáltatás 30 napos próbaváltozatát aktíválnom.
Mielőtt levonná a összeget természetesen lemondom a szolgáltatást,de valójában a prime video-t lehet,hogy szeretném a későbbiekben még használni.
Kérdésem az lenne,hogy újra kérhetem-e,csupán csak a prime video-t,ha a membership szolgáltatást a próbaidőszak lejárta előtt megszüntetem?
Köszönöm előre is,ha valaki tud válaszolni!

(#120) Akosman válasza Oledfan (#119) üzenetére

Akosman
aktív tag

Igen! :) Megszünteted a jelenlegit, majd mikor lejárt a 30 nap ingyenes teszt, előfizetsz csupán a prime videóra. Ha ott még nem használtad ki az ingyenes próbát, ugyan úgy megkapod. :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#121) Oledfan válasza Akosman (#120) üzenetére

Oledfan
újonc

Nagyon jó! :) Így teszek majd.
Köszönöm szépen,hogy válszoltál,és időt szakítottál rám! :)

(#122) Luissimo

Luissimo
veterán

The expanse, megvolt valakinek?

Ez az űrkorszaki Trónok Harca :DD

(#123) Chris0321 válasza Luissimo (#122) üzenetére

Chris0321
addikt

Én nézem, a harmadik évadnál tartok. Érdekes eddig, mindig azt várom valamivel elrontják a dolgokat de eddig nem rossz.

(#124) BennyHUN

BennyHUN
csendes tag

Sziasztok
Most gondolkodtam el rajta,hogy előfizetek Prime Video-ra,de előtte lenne még egy kérdésem,még hozzá a 899ft-os havidíjjal kapcsolatban.Ez csak az első hónapra ennyi vagy ez ilyen időszakos akció és ennyi most a normál havidíj?

(#125) Luissimo

Luissimo
veterán

Sziasztok,

itt egy folyamatosan karbantartott lista a magyar nyelvű kínálatról, állandóan frissíte van a sorozatjunkie-n :K :
[Magyar feliratok az Amazon-on]

(#126) MolnárPéter válasza BennyHUN (#124) üzenetére

MolnárPéter
aktív tag

Szia!
Nekem már február óta ennyi.

(#127) Harbinger85 válasza BennyHUN (#124) üzenetére

Harbinger85
tag

Üdv!

ennyi, az első hó talán még ingyenes , mert trial ha még nem voltál tag. RTöhejes ár és ehhez képest azt hiszem még 4K-s tartalom is van.
Személy szerint gyérnek tartom. Nem tudom ki tudja, de lehetséges hogy a magyar videótárban kevesebb tartalom van? Csak mert virágboltban sokszor találkoztam az AMAZN címkével és akárhogy keresem mégse találom a videótárban.

(#128) pockos13

pockos13
aktív tag

Sziasztok. Valaki öntsön tiszta vizet a pohárba. Ha most regisztrálok utána meddig 899ft az előfizetés?

(#129) pockos13 válasza BennyHUN (#124) üzenetére

pockos13
aktív tag

Ezután érdeklődök én is.

(#130) MolnárPéter válasza Harbinger85 (#127) üzenetére

MolnárPéter
aktív tag

dupla

[ Szerkesztve ]

(#131) MolnárPéter válasza pockos13 (#128) üzenetére

MolnárPéter
aktív tag

(#132) Luissimo

Luissimo
veterán

Hali,

Tudna valaki olyan zöldségest, kisboltot, ahol van mákdaráló, lehet kézi is.
Mostkéne sürgösen😃

(#133) Luissimo válasza Luissimo (#132) üzenetére

Luissimo
veterán

Bocs,
Mellément, nemideakartam 😃 :W

(#134) Akosman válasza pockos13 (#128) üzenetére

Akosman
aktív tag

Elvileg akciósan volt 899ft! 1280ft a havidíj! :)

(#135) MolnárPéter válasza Akosman (#134) üzenetére

MolnárPéter
aktív tag

Na ez tök jó, mert, ahogy már kétszer is említettem, nekem február óta 899 Ft a díj, még decemberben is annyit fognak levonni, ahogy képen látszik.

[Az októberi cikk szintén 899 Ft-ot emleget] , bár azóta lehet megszűnt ez az akció.
Marha egyszerű amúgy, meg kell nézni a regisztrációnál, mennyiért ajánlja fel az előfizetést.

(#136) Bear válasza MolnárPéter (#135) üzenetére

Bear
tag

Ezt megerősíthetem én is, nekem is 899-et vont decemberre is.

(#137) dino_m

dino_m
senior tag

Nekem is május óta 899, havonta.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#138) pockos13

pockos13
aktív tag

És mennyi a próbaidő? Csak azért kérdezem mert ha a tv-n nézem akkor 30 napot ír, ha a netes felületen akkor 7-et.

(#139) Akosman válasza pockos13 (#138) üzenetére

Akosman
aktív tag

7 nap a prime videóra. 30 nap a teljes amazon szolgáltatásra. :)

(#140) pockos13 válasza Akosman (#139) üzenetére

pockos13
aktív tag

Köszi

(#141) #82860288

törölt tag

Sziasztok,

Van arra lehetőség, hogy a tartalmakat sima 4k-ban HDR nélkül nézze az ember?
Vagy minden 4k tartalom valamilyen HDR fajtát használ?

(#142) l.skywalker

l.skywalker
Topikgazda

Szeptember 2. :D
The Lord of the Rings: The Rings of Power - Title Announcement | Prime Video - YouTube

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#143) matin80

matin80
friss újonc

Sziasztok!

Néhány napja regisztráltam a Prime Video-ra. A "Your default purchase preference" részben van egy piros felkiáltójeles info, miszerint "payment method required". A regisztráció során megadtam a bankkártya adataimat, ezen felül be kellene állítani vmiféle fizetési módot? Hogyan történik majd itt a havi díj levonása? (A Netflixnél Paypal van, azt ismerem.) Az Amazonnál ez hogy működik?

(#144) Chris0321 válasza matin80 (#143) üzenetére

Chris0321
addikt

Hello.
Ha beállítottad a bankkártyád, akkor elvileg le fogja vonni. A böngészőbe ha belépsz a primevideo.com-ra, jobb felső sarokban a profilodnál van ilyen lehetőség, hogy Fiók és beállítások. Ott mutatja mennyit kell fizetned és mikor. Jobb oldalt van egy Fizetési mód beállítása, ott kiírja neked a a kártyát ahonnan vonja majd a pénzt. Nekem eddig nem volt gond a fizetéssel, a megadott időpontban levonták.

(#145) matin80 válasza Chris0321 (#144) üzenetére

matin80
friss újonc

Köszönöm!

(#146) ferenck

ferenck
aktív tag

Sziasztok. Tud valaki segíteni? Nézek egy sorozatot és most látom, hogy 3 nap múlva lekerül a kínálatból. Ha letöltöm a részeket a készülékre, akkor utána is meg tudom nézni, vagy onnan is törlődik? Meddig maradnak meg a letöltött filmek és mennyit lehet letölteni egyszerre? Kösz.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#147) Chris0321 válasza matin80 (#145) üzenetére

Chris0321
addikt

Nincs mit.

(#148) Harbinger85 válasza ferenck (#146) üzenetére

Harbinger85
tag

Szerintem amennyi helyed van és mobilo eszközön általában net nélkül 30 napig "őrzi". De kétlem ha letölötd és lejár megnézheted. Ha mégis kérlek írd meg (akár privátban is), mert néha én is kicsúszok sok filmből.

(#149) bnorci71

bnorci71
őstag

Sziasztok!

Látom idén beindult ez a topik
Netflix mellé kipróbálom ezt is egyenlőre a 7 nap na meg az a 899Huf se lesz rossz ár.
A The Expanse 4évadát már megnéztem más forrásból az 5évad közepét viszont tegnap már itt néztem csak más 4KHDR-el :D
Viszont tegnap is ma is amikor elkezdtem és beállítanám a hangot csak megy a körbe karika meg ha beletekerek akkor is aztán vagy megállítom és újrakezdem vagy magától kilép hibával a lejátszásból újraindítva már nincs probléma. Másnál is van ilyen jellegű hiba?

#123 Chris0321
az 5. kezd ellaposodni másfelé menni mint amerre indult az egész, legalább is nekem

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#150) Chris0321 válasza bnorci71 (#149) üzenetére

Chris0321
addikt

Hello.
Nem olvastam a könyveket amiből készült, de eddig nekem nézhető. Én már a 6-ik évadnál járok, az új részt is láttam. Ha jól emlékszem mintha valahol azt olvastam volna, hogy ez lesz az utolsó évad.

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.