Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#801) Adama123 válasza Lord_stark (#800) üzenetére


Adama123
tag

Wifin vagy kábelen csatlakozik a tv? Ha wifin, állj át kábelre.

(#802) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Kicsit OFF, de a szolgáltatással jár. Májusi játékok a Prime Gaminghez: [link]

Közben nézem az American Gods-ot. Eszméletlen sorozat, parádés szereposztással! Crispin Glover-nnek az egész első évadban egyetlen jelenete volt, de azzal vitte a showt. A
Aki nem látta még a sorit pótolja.

(#803) bobalazs válasza Harbinger85 (#802) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Valóban nagyon fasza de a későbbi évad nem annyira fasza.

(#804) Lord_stark válasza Adama123 (#801) üzenetére


Lord_stark
csendes tag

Wifin megy... Megpróbálom, de azért fura, mert a többi streaming pedig megy rendesen 4K felbontásban!

(#805) Harbinger85 válasza bobalazs (#803) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Jah, sajna ez sok sorozatnál így van, ha kaszát kap. :/

(#806) Spec válasza Harbinger85 (#802) üzenetére


Spec
őstag

Hol és hogyan lehet megnézni hiteles forrásból, hogy mikor milyen játékok jönnek adott hónapban? Csak mert ha felmegyek a Prime Gaming oldalra, ott egyrészt heti kínálatot mutat, nem havit, másrészt össze-vissza van a lejárati idejük. Pl. most is van ami még 3 napig elérhető (a Wolfenstein: The New Order), meg van ami 24 napig, meg van ami 214 napig. Nekem ez kicsit zavaros. Valaki elmagyarázná, hogy kell ezt értelmezni? :R

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#807) Harbinger85 válasza Spec (#806) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Sajnos pár hónapja kicsit elfuserálták. Anno úgy volt hogy havi szinte váltották a játékok egymást, általában 2-4. körül, a határidő is volt. De most valamiért lett a heti váltás, de ez is pokolian zagyvás, főleg hogy több random cím is bekerül cirka 1 éves beváltási idővel.
Azonfelül egyre több cím lett, DRM-mentes(?) az Amazon Games appból érhetők el. Vagy random Steam/Epic/GOG kulcs, de ez is egyre ritkább. Csak azt tudom javasolni látogasd az oldalt heti rendszerrel.

(#808) Spec válasza Harbinger85 (#807) üzenetére


Spec
őstag

Igen, ezt szoktam tenni. Viszont az általad linkelt videoban lévő játékok, pl. a SW game se látható per pillanat. Szóval elég zavaros mikor mi elérhető, vagy mikor lesz elérhető.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#809) Harbinger85 válasza Spec (#808) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Májustól, nem mindig 1. nap van amikor 2. vagy 4.-e. Korábban ezért volt jó a havi bontás, mert akkor az összes aktuális havi játék számolható és látható is volt mikor jár le és mikor jönnek az új havi játékok.

(#810) Spec válasza Harbinger85 (#809) üzenetére


Spec
őstag

Akkor ha mondjuk holnap elindítom a 7 napos trialt, akkor azokat is ki tudom venni amik most vannak bent, meg amik 4-én bekerülnek? Ezek akkor is megmaradnak ha nem hosszabbítom meg a trialt, vagy esetleg az 1 hónap előfizut?

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#811) Harbinger85 válasza Spec (#810) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Sajnos nem, amik most vannak igen, de hogy a Wolfensteint 2 nap múlva mi váltja nem lehet tudni. A régi rendszer szerint behúzhattál volna mindent. Amit nem tudok hogy az Amazon Games-es játékokhoz kell-e aktív előfizetés.

(#812) l.skywalker válasza Harbinger85 (#811) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt a májusi lineup: [link]
STAR WARS: Rogue Squadron 3D - May 4
Super Sidekicks - May 4
Samurai Shodown IV - May 4
Planescape: Torment: Enhanced Edition - May 11
Lake - May 11
Robo Army - May 11
Last Resort - May 11
Kardboard Kings - May 18
The Almost Gone - May 18
3 Count Bout - May 18
Alpha Mission 2 - May 18
Lila's Sky Ark - May 25
Agatha Knife - May 25
King of the Monsters 2 - May 25
Kizuna Encounter - May 25

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#813) Spec válasza Harbinger85 (#811) üzenetére


Spec
őstag

Na akkor most tényleg kezdem elveszíteni a fonalat...

Ha ma elindítom a 7 napos trialt, akkor ami ma elérhető, azt be tudom húzni, vagyis a Wolfensteint is, mert az még 2 napig jó. Ráadásul GOG-os, vagyis gondolom kapok egy kódot, amit beaktiválok a GOG fiókomban, és az ott is marad. 4-én meg jön a SW és azt is be tudom húzni. A Planescape: Torment: Enhanced Edition elvileg május 11-én jön, vagyis azt már nem tudom behúzni, hacsak nem fizetek elő 1 hónapra. Vagy nem jól értelmezem a dolgot?

Arra meg hogy mi van ha lejár az előfizu, ezt találtam az amazon oldalán:
"6. What happens to my game library if I cancel my Prime membership? You will still be able to download and play your games included with Prime you have previously claimed. If you would like to claim new games, you will need to have an active Prime membership."

Ez alapján amit már claimeltem, azt tudom játszani. Le tudom tölteni, fel is tudom telepíteni. Legalábbis én így értelmezem.

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#814) pourri válasza Spec (#813) üzenetére


pourri
aktív tag

Ez így is van. Amit a próbaidőszak alatt behúzol az a tiéd marad örökre. Annó nagyon sok játékbeli skint szedtem így ki, azok sem vesztek el. :)

(#815) qqzs


qqzs
őstag

Hol lehet megnezni hogy miss maisley, upload vagy pheriperial folytatása mikor lesz?

Eladó: GTS450

(#816) bnorci71 válasza qqzs (#815) üzenetére


bnorci71
addikt

Hát itt semmi konkrét nem derül ki A periféria megjlenéséről :(
de ha jól értelmeztem akkor februárban döntöttek a folytatásról
https://www.digitalspy.com/tv/ustv/a42165650/the-peripheral-season-2-release-date/

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#817) stickermajom


stickermajom
addikt

Félig off. A lengyel Prime-mal nem lehet folytatni a Twitch subscriptiont? Végül a trialt folytattam éves előfizetéssel, de Twitchen nem tudom folytatni a channel subscriptiont, nem jelenik meg a "Subscribe with Prime". Mindig csak 1-1 hónapra lehet vele előfizetni?

(#818) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Nekem ma vonták le a lengyel éves előfizetést, a 49zloty 4029 forint volt.

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#819) ForRedGlory válasza AcCEsS (#818) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt hogy kell intézni?

(#820) bobalazs válasza ForRedGlory (#819) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

regelsz a lengyel oldalra előfizut, ha lejár a 30 nap trial akkor élesitenek az egyéves előfizut.

(#821) headhunter válasza bobalazs (#820) üzenetére


headhunter
addikt

Lengyel előfizetéssel, mennyire "korlátozott" a magyar feliratos tartalom elérése?

(#822) gangstagergo válasza headhunter (#821) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Lehet találsz egy két kivételt de például most Londonban vagyok és véletlenül az előző bérlő indiai volt és simán tudom nézni a magyar szinkronos amazonos sorozatot a hindi fiókjával.

(#823) oszy válasza AcCEsS (#818) üzenetére


oszy
veterán

Nekem nem jött be ez a Lengyel előfizetés. Le is mondtam még a próbaidő alatt. Lehet ha "élesedik" több tartalom elérhető??

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#824) blueye válasza oszy (#823) üzenetére


blueye
veterán

Nálam nem változott semmi.

(#825) ForRedGlory válasza oszy (#823) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi hiányzik onnan, ami másik régiós accouton rajta van?

(#826) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

899 Ft Magyarországon havonta... Lengyellel mennyi? Mondjuk szerintem a 899 Ft is olyan alacsony, hogy nem éri meg szenvedni a kerulgetessel...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#827) blueye válasza GoodSpeed (#826) üzenetére


blueye
veterán

A titok az hogy egyáltalán nem kell szenvedni :)

(#828) GoodSpeed válasza blueye (#827) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Mennyi a különbség?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#829) blueye válasza GoodSpeed (#828) üzenetére


blueye
veterán

10zel előbb...
[hsz_818]

(#830) GoodSpeed válasza blueye (#829) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Ja hát kevesebb mint a fele.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#831) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A Fear the Walking Dead nem 4K-ban van fent? Mert nem írja,hogy UHD lenne, viszont Pl a 6. Évad 2020-as...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#832) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Június havi Prime Gaming játékok: [link]

(#833) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Szinkronos mesékből és animékből milyen a választék? 8 éves korosztálynak

[ Szerkesztve ]

(#834) Harbinger85 válasza Sanyi.mTs (#833) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Ahogy nézem elég gyér, bár kevesebbre számítottam. Szinkronos arány ahogy néztem 50-50. Disney+ vagy SkyShowtime ebből a szempontból jobb választás!
Bár anime terén szerintem mind gyenge, talán a Netflix vezet.

(#835) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Üdv!

Bár lehet már volt nálam is hogy csúszott a havi levonás, de ha csak 9-.én lesz pénz a a számlán hog le vonja a rendszer ugye még nem bontja az előfizetést? Más szolgáltató is jelzi, de 2-3 nap múlva is tovább él az előfizetés. Csak mert 1899-ért nem biztos hogy előfizetnék rá.

(#836) pourri válasza Harbinger85 (#835) üzenetére


pourri
aktív tag

Ha hasonló mint a netflix, akkor először csak jelez, hogy hoppá nem tudja levonni, majd naponként próbálkoziik újra. 3-4. alkalommal bontja az előfizetést.

(#837) aginor válasza Harbinger85 (#802) üzenetére


aginor
addikt

American Gods: megnéztük asszonnyal az első két részt. Fog ez valamiről szólni, vagy végi ilyen céltalan(nak látszó?) vizuális orgiák sorozata lesz az egész?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#838) bobalazs válasza aginor (#837) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Meg rosszabb lesz.

(#839) ForRedGlory válasza aginor (#837) üzenetére


ForRedGlory
félisten

1 évadot néztünk végig Isten tudja mikor, de orbitális baromság. Nem is erőltetjük azóta sem a 2. évadot, pedig a két főszereplő csávó nagy kedvenc.

(#840) Harbinger85 válasza aginor (#837) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Nincs igazán, de a képi világ és a hangulat egyedi, valamint a szereposztás parádés. Crispin Glover, Ian MacShane, Pablo Schreiber, Gillian Anderson Crispin Glover belépője a 4. vagy 5. részbe felejthetetlen. A 2. évad totál eltér minden a 3. pedig lévén kaszát kapott cliffhangerrel végződik.

(#841) Harbinger85 válasza pourri (#836) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Igen, én is erre gondolok. Lehet volt már csúszott a befizetés csak nem emlékszem.

(#842) kigyi_23 válasza stickermajom (#817) üzenetére


kigyi_23
addikt

Igen mindig csak a lejárat után tudsz resubolni 1-1 hónap. Nem lehet folyamatosra rakni.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#843) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Gamestaron találtam egy július havi film listát, eddig ebből pár címet találtam - nem tudom honnan az infó és idehazára vonatkozik-e. [link]
Jó pár címet találtam, mai nincs a listán, mint a Raimi Pókember trilógia, Utazók, Blade Runner 2049 és még pár Sony cím.
Azonfelül meglepve láttam hogy az április 30-al lekerült American Gods visszakerült.

(#844) bnorci71


bnorci71
addikt

Tom Clancy's Jack Ryan - Season 4
:)

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#845) markknight


markknight
veterán

A windows app nálatok is bugos mint állat? Nem indítja el sokszor a letöltött tartalmat pause után se, van amikor a play gomb nem működik, nem tűnik el a kurzor és a többi. A kép minősége jobb mint browserbe, de kb ennyi az előnye.

iPhone-on és iPaden jó, TV-n lassúcska, de ez a Windowsos változat valami botrány.

[ Szerkesztve ]

(#846) Shame21 válasza markknight (#845) üzenetére


Shame21
csendes tag

Én is a wondows-os appot használom laptopon win10-el. Sose volt még vele semmi bajom.
Amióta van prime-on azt használom nincs okos tv-m.

(#847) Harbinger85 válasza markknight (#845) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Nálam se volt gond soha. Tény, letöltött videót sose néztem! A kurzor és overlay néha nekem se tűnik el, olyankor ki-be lépek a teljes képernyős módból.

(#848) markknight válasza Harbinger85 (#847) üzenetére


markknight
veterán

Lehet akkor a netemmel van valami. Az a fura, hogy egyik alkalmazás sem csinálja (Disney, Netflix) csak ez. Illetve mivel PC-ről beszélünk ezért nem tartomi kizártnak, hogy millió oka lehet.

(#849) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Üdv!

Akik Jurassic marathont terveznének - és esetleg SkyShowtime-juk is van - a Prime-ra felkerült az 5. film Fallen Kingdom.

(#850) balage25 válasza oszy (#604) üzenetére


balage25
senior tag

Hol kell beállítanom, hogy ne német előzetes legyen a filmekre lepve és ne a német toplistát adja ki az app? Van egyáltalán magyar toplista?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.