Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Yutani válasza bolondember (#946) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ugye, ízlések és pofonok... Számomra a mélypont az Alien3. Iszonyatosan vártam, és iszonyatosat csalódtam benne. Még a 4. részt is jobbnak találtam, bár az ilyen érzelmeket (se negatív, se pozitív) nem váltott ki.

#tarcsad

(#952) bolondember válasza Yutani (#951) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

igen, ízlések és pofonok...

Az egy hangulatát hozta majdnem a 3, de számomra a kettő "csak" egy fránya akciómozi, különösebb hangulat nélkül - a leghangulatosabb szémomra a rendezői változat azon része, amikor mutatják a még élő emberekkel teli telepet... :B

számomra:
1-feszültség
2-akció
3-kilátástalanság
4-fanyar humor (ami nekem nagyon bejött)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#953) Pompi válasza AMD Power (#950) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Te nem olvasod a topikot csak írsz bele? :) Csak mert egy ideje már erősen a második részről szól.

Feel Good Inc.

(#954) BITBOYS válasza bolondember (#952) üzenetére


BITBOYS
addikt

Az 1-2-3 mind tetszett.

A 3. rész volt az amit furcsálltam egy kicsit, de így is bejött. Fegyverek nélkül egy Alien ellen, rabok közt. Túlélés ;]

A 4. viszont nekem nem jött be. A vége számomra kiábrándító, és túlságosan "Franciás", ha lehet így fogalmazni.

Fu, bocs Off :B

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#955) brownus válasza Pompi (#953) üzenetére


brownus
veterán

lol:D neki még lehet, hogy az lesz:D

nekem az a kb. 5 perc tetszett amikor külön-külön/vagy együtt - no men - a két élient mutatták. az űrbéli predator jelenetek jók voltak (kábé 2 perc), meg a deep throat jelenet amikor az áldott állapotban levő mamát megszekszuálta...

szégyen de nem emlékszem, az alien filmekben is ilyen gyorsan kikeltek picik?

(#956) bolondember válasza brownus (#955) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem.

pláne nem fejlődtek ilyen gyorsan ki...

Annó, az Aliens-nél lett volna benn egy jelenet, h Burke-öt megtalálja ipley, aztán ad neki egy gránátot, de kivették azzal a szöveggel, h "ilyen gyorsan nem válik le az arctámadó"... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#957) csapos2 válasza bolondember (#956) üzenetére


csapos2
addikt

Hol írtak ilyenekről?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#958) brownus válasza bolondember (#956) üzenetére


brownus
veterán

akkor jól emlékeztem,
engem az idegesített fel, hogy én naivhüje, azt hittem, hogy a rendező páros nagy-nagy fan mivoltukban biztos jó filmet összehoznak.... persze-persze... hogy rohadna le a kezük....

(#959) Pompi válasza brownus (#955) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez a deep throat dolog volt az egyik legnagyobb baki az egész filmben szerintem (függetlenül attól, hogy mennyire volt hatásos a jelenet maga). Ha ilyenre képesek lennének, akkor az alien részek, de az 1 és a 3 kimenetele egész másképp alakult volna. Persze meg lehet próbálni azzal magyarázni, hogy a predator-alien egyveleg már tud ilyet, de mitől? A predátorok ilyen módon szaporodnak? Nemhiszem.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#960) Yutani válasza Pompi (#959) üzenetére


Yutani
nagyúr

deep throat - csezmeg, erről nekem valami egészen más, valami XXX dolog jut az eszembe... :)) :Y :W :C

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#961) Dilikutya válasza Yutani (#960) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem alaptalanul... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#962) Pacák válasza Yutani (#960) üzenetére


Pacák
senior tag

Mindezt Predator vs Alien feldolgozásban... :DDD

Meredek. ;]

Nuclear launch detected

(#963) Yutani válasza Pacák (#962) üzenetére


Yutani
nagyúr

És Shane Diesel mint címszereplő mélytorkoztatja az Alieneket meg a Predatorokat, és ráérő idejében a helyi ribancokat is. :DDD

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#964) Dare2Live válasza bolondember (#946) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Cameron még szart nemcsinált.

az más kérdés, hogy a Titanicot nehezen bocsátjuk meg neki. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#965) BITBOYS válasza Yutani (#963) üzenetére


BITBOYS
addikt

Vadászból lesz az üldözött :D

Dare2Live: A Csajokra és a Nőkre épített, bejött :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#966) Dilikutya válasza Yutani (#963) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem egy Alien-es mélytorok után aligha maradna ingere bárkinek a csajokra, kicsit fogaznak a kicsikék:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#967) Yutani válasza Dilikutya (#966) üzenetére


Yutani
nagyúr

Akkor nem láttad még Shane Dieselt akció közben. Az Alienek protkót csináltathatnának a helyi SZTK-ban... :D

[ Módosította: Pompi ]

#tarcsad

(#968) brownus válasza Dilikutya (#966) üzenetére


brownus
veterán

hihi:) mondhatnák nekik, hogy gyakorold kicsim: honolulu, és nem kamcsatka, a végeredmény ugyanaz lenne:D

(#969) brownus válasza Yutani (#967) üzenetére


brownus
veterán

első mondat: You need one of two things to get a hot chick, money or a big cock. :DDD

há basszák meg, nekem egyik sincs, csak az érzékeny és finom lelkem :D mihez kezdjek?? :))

[ Szerkesztve ]

(#970) Yutani válasza brownus (#969) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ne aggódj, sok olyan lány van, akik az érzékeny lelkű fiúkat szeretik... Persze kefélni is piszkosul, de az csak az érzékeny lélek megismerése után jön! ;)

Na de kanyarodjunk vissza az AVP témához... :D

#tarcsad

(#971) BITBOYS válasza brownus (#969) üzenetére


BITBOYS
addikt

8.ker- edzőtábor :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#972) bolondember válasza Dare2Live (#964) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

-Titanic?
-Piranha 2?

Összvissz 18 filme trendezett, amiből vagy 7 ilyen természettudományos-kutatós, tehát nem mondható MOZIFILMnek, tehát ~11/2 már nem is olyan jó arány... :U

@Csacsi: Quadrilogy (aka Tetralógia), azon volt egy ilyen az eksztra lemezén, h kihagyták.

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#973) rollins válasza Yutani (#967) üzenetére


rollins
őstag

Na bazz, te sem vagy normális. Ha esetleg kiskorúak is látják? Habár a segítséged nélkül is megtalálhatják, de azért ezt itt nem kéne.

(#974) Yutani válasza rollins (#973) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ennyi erővel a hírektől és a Rambótól is meg kellene őket védeni... Legalább annyira deformálja a mai média a kiskorúak személyiségét, mint a linkelt cucc!

#tarcsad

(#975) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Egy ekkora rakas szart mint a masodik resz, aszittem az elsot nem lehet uberelni de sikerult, kicsi temg ahajtanak es sikeresen zuzzak szarra a "mitoszt" /de lehet hogy mar ez is olegvolt:- (((/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#976) virkir válasza neduddki (#975) üzenetére


virkir
veterán

Megnyugtatlak olegvolt
Csak az a szerencsém, hogy nem adtam érte pénzt mert a 2 foritos helyet sem éri meg a film.
Ment is a kukába azonnal.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#977) Pompi válasza Dilikutya (#947) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Én nem ismerem az AvP történeteket, csak a az első film idején tudtam meg, hogy nem az AvP játékokkal kezdődött, hanem már régebben."

Én sem vagyok nagy szakértő (nem olvastam könyveket, képregényeket a témában), de a Predator 2. végén amikor Danny Glower lent vadászik és kinyírja a ragadozót, akkor mutatják a predator trófeákat a falon és ott többek között van egy alien fej is. Tehát már akkor volt rá utalás, hogy ezek már összefutottak valahol.

Feel Good Inc.

(#978) Dilikutya válasza Pompi (#977) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, ezt már olvastam itt a PH-n:). A filmet régen láttam, ráadásul késő este, akkor nem tűnt fel. Tényleg ideje lenne már kölcsönkérni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#979) Integra válasza Dilikutya (#978) üzenetére


Integra
titán

pedig ott van:)
amúgy meg mindegy, mert gyakorlatilag az első alien filmtől kezdve már megvannak a bakik.. vagyis talán még nem, mert a bolygó neve halál is igazodik az első részhez és rendben van.
nálam a második az etalon mai napig:)
de a 3 már.. jaaaaaajjjjjjj

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#980) Vandit. válasza Integra (#979) üzenetére


Vandit.
addikt

Jaja.
A második rész az nagyon ott van.Nálam is az a kedvenc.Emlékszem régen,hogy vadásztunk a SE verzióra,mert cenzúrázva lett. :) Vagy 25-ször láttam.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#981) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Megnéztem moziba az Alien vs.Predator 2-őt.Jó volt,de többször nem nézném meg.Egynek elment.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#982) mark75


mark75
senior tag

avp 2, mekkora egy B kategoriás film volt. :O
a szinészek mek kik voltak benne?(már ha szinészek voltak). :D
semmi átélés a szerepre,meg kicsit béna volt a cgi néhányszor.

(#983) feel good


feel good
aktív tag

Hú, ez az utolsó rész :O
A Predator filmekből egyet láttam, azt is 12 éve, annyira emlékszem, hogy a dzsungelben valami lopakodó irtja a vérkemény katonákat, és valaki fel van lógatva egy fára, és nincs rajta sok bőr. Meg hogy valahogy Schwarzenegger is odakerült.
Az Alien filmek megvoltak.. Az első az a klasszikus paráztatós horror, aminél konkrétan szinte sose kapsz szívrohamot, de bennedvan a félsz, hogy bárhonnan kinőhet még egy protkó. Zseniális hangulat.
A második ahogy már sokan írták, akció-orgia. Vasquez karaktere nagyon bejött. Valahogy így képzel el az ember egy tökös űrkatonanőt.
A harmadik rész hangulata nagyon nem tetszik, nagyon negatív, rossz nézni. A halott kislánnyal, meg megölt kutyával, meg ezzel az üldözött-üldöző szituációval. Borzasztó.. A negatív csúcs az, amikor ledobják őket a forró fémbe. A történhethez semmit nem ad hozzá, öncélú és nagyon szomorú.. :(
A negyediket végképp nem tudom hova tenni, zagyva és undorító. Egy jó jelenet van: amikor az üvegen át nézik egymást, rátámad a monszter, rányomja a hideget, és másodszorra már az is elég, ha ráteszi a kezét a gombra. Gyorsan tanulnak.. :)

Az első AVSP történet szinten nem rossz, csak valahogy ez a jég alatti-falátalakulós-predátorral lepacsizós hülyeség már nagyon messze van a legelső rész hangulatától.

A legújabb meg?:|
Nagyon mást kellett volna kihozni abból a helyzetből, hogy a tetvek elszaporodnak a Földön.

(#984) feel good


feel good
aktív tag

Mivel itt tobzódnak az Alien-fanok, lenne egy kérdésem..
Amikor a második részben megtalálják azt a lényt, amelyik az űrhajó belsejében a székben ül, és egy ideje meg van halva, az hogy kerül oda?
Mintha valami fegyver vagy távcső vagy ilyesmi lenne előtte. Biztos tudjátok, melyikre gondolok.

(#985) Yutani válasza feel good (#984) üzenetére


Yutani
nagyúr

Először is, az az első részben volt.

Az Alien-irodalom space jockey-nak hívja. Egyelőre nincs eldöntve, hogy az a faj tenyésztette ki a xenomorfokat harcászati célra, vagy pedig evolúciós törzsfejlődés során alakultak ki.

Nagyon sok infot megtalálsz itt: ALIEN Adatbázis

"Hivatalos" magyar Aliens oldal: Aliens Online

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#986) manutdzoli válasza mark75 (#982) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Jaja,egyszer meg lehet nézni,de amúgy nem nagy durranás.Jobbra számítottam.Az 1.rész jobban tetszett.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#987) Fáraó válasza Pompi (#959) üzenetére


Fáraó
őstag

Ez a deep throat dolog... A predátorok ilyen módon szaporodnak?

Ja. Predátorföldön elcsattan egy csók és máris lehet kis predátorporonyot nevelni. :D

Eltelt két hét a film megnézése óta, néha eszembe jut, de nem nézném meg újra. Ergo ez a film nekem nem jött be. Viszont megnéztem a John Rambo-t, amit egy akciófilm rajongónak csak ajánlani tudok! Nagyon jó fejlövések és jó végső csata van! Talán picit rövidre sikerült ez a befejező darab...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#988) Yutani


Yutani
nagyúr

Ma én is beülök erre a filmre csalódni egyet. Aliens Online-on sz@rrá savazták a filmet... :DDD

#tarcsad

(#989) BITBOYS válasza Yutani (#988) üzenetére


BITBOYS
addikt

Találtam egy 10/10-et :)

És még ezt is: Brian Orndorf szerint Paul W. S. Anderson ma tuti nyugodtabban kelt fel, hiszen mostantól nem ő a legrosszabb Alien vs. Predator témájú mozifilm rendezője. :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#990) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Láttam...Csalódtam...Már másodszor! :(((

Valaki vegye már át az irányítást, és hozzanak már ki egy normális filmet. Tudom hogy nem könnyű összevegyíteni a két filmet, fölleg nem 2(vagy rövidebb) órában, de ha a játékok terén sikerült(nagyjából), akkor itt is meg lehet csinálni. A két AVP film szerintem szégyen az elődeikre nézve(mind a Predátor filmek, és mind az Alien filmek terén)

p.s.: Ez a AVP(VS. Batman) jobb... :(((

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#991) feel good válasza Yutani (#985) üzenetére


feel good
aktív tag

Ááá először azt írtam, aztán kitöröltem, és a másodikra cseréltem :W
Sorry. :B

Köszi szépen!
Szét is nézek..

(#992) feel good válasza feel good (#991) üzenetére


feel good
aktív tag

Miért van az az érzésem, hogy az [ő] kiléte még ki fog derülni?
Semmit se tudni arról, hogy egyáltalán kinek az űrhajója zuhant le az LV-426-on, hogy ki az utas, és hogy hova lett a személyzet..

(#993) Yutani válasza feel good (#992) üzenetére


Yutani
nagyúr

OFF-oljunk egy kicsit:

Tavaly megjelent magyarul az ALIENS: Eredendő bűn című regény, amiben felbukkannak az űrutasok is. Sajnos ez a regény elég gagyi lett, és ebben is jól odab@sznak az Alien-univerzumnak... :U

Számomra Torki Attila műve, a Végső vesztes: a Halál című regény is szimpatikusabb megoldást kínál fel az űrutas és az idegenek származására nézve. Ez a magyar regény az Aliens (A bolygó neve: Halál) alternatív folytatása. Nekem mindenképpen jobban bejött, mint az a szégyenteljes Alien3, ami semmi újat nem nyújtott, semmire nem adott választ.

#tarcsad

(#994) Yutani válasza Yutani (#988) üzenetére


Yutani
nagyúr

Szóval megnéztem a filmet a feleségemmel.

S P O I L E R !

Számomra a film logikája már az első másodpercekben elbukik: egy ilyen fejlett faj, akik több száz/ezer éve vadásznak az idegenekre, hogy nem követhet el olyan bakit, hogy a halottaikat nem vizsgálják meg egy idegenekkel történt összecsapás után. Ráadásul a kikeléstől számított néhány órán belül rá sem néznek a holttestre, hogy észrevegyék, valami nem stimmel, valami van a hajón!?

Aztán rögtön folytatódik egy következő bakival: egy ragadozó nyúz egy alien koponyát. Én úgy tudtam, hogy a idegenek kitinszerű páncéllal rendelkeznek, főleg a nagy banánfejük, ami sima vagy bordázott, de kitines, nem pedig bőrrel fedett. Eddig nem láttam horzsolt homlokú idegent egy filmben sem, ráadásul a kilőtt golyó képes lepattanni erről a kitines vázról (leginkább a fejükről).

A predalien jó ötlet volt. Mármint jó ötlet volt átvenni a PC-s AVP játékból. Sokan nem tudják, hogy nem a Strauss tesók találták ki...
Ami viszont rohadtul izzadtságszagú volt, az az új szaporodási mód, és a fejlődési ciklus iszonyatos felgyorsítása a film kedvéért. Már az első Alien filmben (8. utas) is elég necces volt a fejlődési gyorsaság, de végül elfogadottá vált. Erre most itt van nekünk egy percek alatt petéből kifejlődő mellkasrobbantó, sőt, egy rakás...
És akkor itt álljunk meg egy pillanatra: feleségem gusztustalannak és felháborítónak találta a kisbabák és a terhes nők bevonását a történetbe. Mindenesetre gratula a strassz fivéreknek, hatásos volt... :U
Tehát bele kellett erőltetni a filmbe és a cselekménybe az irreálisan (bár fikcióról van szó, mi is az irreális itt?) gyors fejlődést, hogy tudjanak egy csomó géppuska elé való idegent prezentálni.
Mert hát normális esetben az idegenek létrehoztak volna egy kolóniát, egy bolyt, ahol egy királynővel megindulhatott volna az utódok létrehozása. De a rendezőknek ez túl snassz lett volna, inkább megerőszakolták az Alien-univerzumot, és kitaláltak egy (számomra) elfogadhatatlan, és "idegen-idegen" szaporodást... :W

A szereplők valóban nagyon sekélyesek, a szöszi csaj viszont csinos volt, sokszor a formáira koncentráltam (asszonynak nem mondtam...), nem pedig a párbeszédre. Aztán persze falidísz lett belőle, és mint olyan, kevésbé vonzó. :DDD

A történet nagyon gyenge. Persze amikor kiderült anno, hogy a Földön játszódik az AVP2, ráadásul egy amerikai kisvárosban, már tudtam, hogy ez jó nem lehet. És nem is lett. Nem azért, mert nem akartam, hogy jó legyen, hanem mert egyszerűen nem lett jó a film. És ez sajnos ott kezdődik, hogy egy halál (milyen stílusos...) egyszerű, mondhatni primitív történetet találtak ki a filmhez, amiből aztán forgatókönyv lett, majd egy B kategóriás, felejthető (felejtendő) film.

Gyanítom, hogy annyira profitcentrikus és pénzét féltő lett Hollywood, hogy sajnos már nem várhatunk sem jó Alien, sem jó Predator, sem jó AVP filmet ebben az életben. Egyszerűen nem merik megcsinálni azt, amit meg lehetett a 80-as években, amikor megszületett az Aliens és a Predator 2.
Egyszerűen elapadt a tőke, elapadt az ötlet, szellemi impotencia alakult ki Hollywoodban (bezzeg vérfagyasztó gyermekeltűnéses filmet tudnak csinálni (Hideg nyomon)), nem mernek nagyot feccölni egy sci-fi/horror filmbe. És ha nincs jó (drága) forgatókönyvíró, nincs jó (drága) rendező, nincs jó történet, akkor nem lesz jó film sem.

Egyelőre ennyi elég a kesergésből. Köszönöm, hogy végigolvastad!

#tarcsad

(#995) feel good válasza Yutani (#993) üzenetére


feel good
aktív tag

Tudnál kicsit spoilerezni a könyvből?
Amióta láttam a filmet, nagyjából a fene megesz, hogy hogy került ő oda, de épkézláb elméletet nem olvastam még erről..

(#996) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Félig OFF, de ütősnek ígérkező Alien játékok várhatók PC-re, ráadásul nem is akármilyen fejlesztőktől.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#997) Gaboman válasza Dilikutya (#996) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Remélem ebben is lesz Predator vs Aliens csata lehetőség!
Kedvenceim közé tartozik az AvP 1-2 ami félelmetes hangulatot teremtő játék volt.
Soha nem találkoztam még nála jobb hangulatú,fosós gamesel.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#998) Gaboman válasza Yutani (#994) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Hát nem tudom nekem meg bejött a film,persze a végignézése után én is tudtam volna még mit javítani rajta,miből mit tettem volna még hozzá.
De összeségében nekem tetszett,a mostani mozifilmek közül számomra nem volt túl sok ami jobb volt ennél.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#999) Yutani válasza Dilikutya (#996) üzenetére


Yutani
nagyúr

És amilyen szinten van jelenleg a PC-s grafika, remélem odab@sz majd!

Már a PREY-ben használt, finomított Doom3 motorral is igen király grafikájú játékot lehetett volna készíteni (igen, itt voltak mindenféle nyálkától csillogó felületek, formák), ideális lett volna az idegenek és az idegen fészek megjelenítésére. Namost ennél is komolyabb lehet a majdan megjelenő játék!

#tarcsad

(#1000) Gaboman válasza Yutani (#999) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ez az a game amit a legjobban várok már most!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.