Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Frigo válasza _cirmos_ (#50) üzenetére


Frigo
őstag

Sajna hozzánk csak jó pár hónap késésel ,novemberben fog jönni :(((

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#52) _cirmos_


_cirmos_
őstag

mikor lesz amerikában a bemutató? utána nemsokára biztos fennlesz warezen vmi rip. bár ezt bűn lenne otthon nézni, ráadásul vmi screener-el, ahh. de november még olyan nagyon messze van!

(#53) pabadam


pabadam
aktív tag

Kicsit off, de azért még belefér: mit szóltok az AvP Primal Hunt-os uj játszható karakterhez, a Predalien-hez?

"...I'll never stop looking..."

(#54) _cirmos_ válasza pabadam (#53) üzenetére


_cirmos_
őstag

az nincs még meg, de jól hangzik a dolog. ha jól emlékszem az AvP2-ben választható karakter volt a predalien, de csak multiban.
ez a primal hunt dolog egy kiegészítőlemez? utána kell néznem!

ha IGAZÁN PARÁZNI akartok ajánlom a játék első részét, este, egyedül, marine-nal... nem találkoztam még hangulatban jobban eltalált játékkal. akár többen is lehettek, még úgy is parás.

(#55) pabadam válasza _cirmos_ (#54) üzenetére


pabadam
aktív tag

Aha, kieg. lemez, de egy rakat uj pálya van, egy klafa csajjal nyomulsz Marine-ként, de vannak Prédikátor kuldetesek is+Predaliennel is mehetsz.

"...I'll never stop looking..."

(#56) Dilikutya válasza pabadam (#55) üzenetére


Dilikutya
félisten

az nem tetszett a kiegészitőben, hogy alig mentem pár lépést máris csetepaté van. az AvsP2-ben nagyon ott volt, hogy már 2-3 töltésen voltam túl, gatya is cserélve már alattam, mozgásérzékelő folyton pittyeg, alienek meg sehol... életem legparásabb játékélménye volt az a pár pálya :D utána kevésbé félelmetes amikor jönnek sokan. de addig... bár a kiegészitőt még nem nyomtam végig, csak az elejét játszottam de ott legyaktak azóta el se inditottam :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#57) Dilikutya


Dilikutya
félisten

de azér várom a filmet. bár tudom hogy ugyse lesz akkora para, mint a Nyolcadik utas a Halál volt. azt mekkora feeling volt 11 évesen éjszaka megnézni... :D:D nesze neked piros karika... :C

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#58) Grass válasza Dilikutya (#56) üzenetére


Grass
aktív tag

Hát a film az érdekes lesz.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#59) pabadam válasza Dilikutya (#57) üzenetére


pabadam
aktív tag

Eleg nehez a Primal Hunt, jaja. Marine-nal meg csak-csak vegignyomtam (haartcore), de a Predatorral mar igen kemeny, a Predalien meg egy kisse suta nekem.

"...I'll never stop looking..."

(#60) Fred23


Fred23
nagyúr

Tud valaki a projam3 reality-modról AvP2-höz ? Mert van,csak nem lehet letölteni sehonnan ingyér,és DC-n sincs (!),ami pedig már felér egy összeesküvéssel is ellenem.
Pedig minden földi jó ebben a modban van elrejtve !!! Aki megtalálta,dobjon meg egy emillel,plíz.( A planetavp-t ne is említsétek ).

(#61) _cirmos_ válasza Dilikutya (#56) üzenetére


_cirmos_
őstag

AvP1-et nem próbáltad? szerintem sokkal sokkal prásabb mint a 2. ráadásul az 1.0-ban menteni sem lehet. autosave-re gondotam a fox-os fiúk, de ahhoz túl nehéz a játék. aztán kijött egy patch mentési lehetőségekkel. se azért úgy is parás. nagyon parás.

(#62) Fred23


Fred23
nagyúr

XP alatt nem megy az AvP 1 :( Pedig jó volt anno.Esetleg tudsz egy patch-et,amivel mégis ?

(#63) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Hát ja AvP 1 jó volt, sztem 2is az. De a filmre télleg kiváncsi vagyok, vajh mennyire tépheti szép predator barátunkat az alien? Vajon ki lesz majd a szimpi ''jó'' és ki a gonosz? Végülis hivatalosan mindkettő tömeggyilkos mészárló egyik ellen nonémkatona másik ellen nőihadtest érvényesült (és egyik sem véglegesen halódott meg) szal télleg elgondolkodtató hogy ki fogja vinni a pálmát... :C .. megint nem tudok írni. ezvan.

de azért:
HAJRÁ ALIEN! GOGOGO! :U

[Szerkesztve]

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#64) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

én úgy láttam Novemberben lesz nálunk:O
Legalábbis Kaposváron:((

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#65) gro0ms válasza MUŁĐER (#64) üzenetére


gro0ms
aktív tag

Akkor éljen a warez... :P viccvolt viccvooolt :D
Akkor pest pest. És ott We*tend, 6os terem, popcorn, stb. Yeah!

Asszonyt elvinni mint ''romantikus dráma''... Nézhet nagyokat :D

még mindig nem tudok írni... :B

[Szerkesztve]

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#66) MUŁĐER válasza gro0ms (#65) üzenetére


MUŁĐER
addikt

moziban azért kicsit jobb a fíling....bár ha neked van egy saját hollywood multiplexed akkor oké:D

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#67) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Persze melyik zsebembe gondoltad? :D
Én is moziba szeretném nézni mert úgy a jó, ha az alien 10mes arca (pofája, no!) ott szörcsög előtted szélesvásznon. Mellesleg lehetne AvsP3Dkiadás, amin télleg összerosszná magát a jónép... ;] De nem lesz :O

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#68) joola válasza gro0ms (#63) üzenetére


joola
aktív tag

Én is az ALieneknek drukkolok, bár a film honlapján nem áll túl jól a szavazáson.. De remélem széttépik a predatorokat..

Hajrá Alienek!!! :DD

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#69) gro0ms


gro0ms
aktív tag

:D alap. Nem csak 1 predi lesz 100 alien ellen? Mondjuk vicces lenne. 10 perc akció, utána 1 óán át mutatják, hogyan kell szép ropogósra grillezni a predit... :D :U

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#70) joola


joola
aktív tag

Nekem valahogy sosem lett a predator olyan szimpi mint az alien. bár nem szeretnék azért egyikkel sem találkozni :DDD

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#71) Dilikutya válasza TrollBalint (#33) üzenetére


Dilikutya
félisten

na itt az emlegetett lény


Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72) TrollBalint válasza Dilikutya (#71) üzenetére


TrollBalint
addikt

köszi, bár nekem valami tron rémlik, hogy azon ül... De már nagyon rég láttam, végülis mindegy. :)
Viszont remélem lesz olyan, hogy a predatorból fog kikelni alien :C :DD
esetleg több!!!! :U

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#73) TrollBalint válasza gro0ms (#69) üzenetére


TrollBalint
addikt

Több Predator lesz, a történetre már nem emlékszem, de valami olyasmi, hogy a predatorok már ősidők óta járnak ide vadászni (ők felelősek a dinoszauruszok halálálért is) és néha napján hoznak alien-eket, hogy izgalmasabb legyen. :D
Valami ilyesmit mondott a haverom, aki ért angolul :C
:U

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#74) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Hmmm még nem is láttam a predatort átlászó sisakban ...

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#75) Dilikutya válasza TrollBalint (#72) üzenetére


Dilikutya
félisten

nekem nagyon úgy tűnik mintha ez a lény egy kézi vezérlésű ágyú előtt ülne. totál ugy néz ki, ahogy fogja a karokat, meg az a nagy az ágyú csöve lehetne. meg a lyukak a hajó oldalán, mintha valami csetepaté miatt zuhant volna le. nagyon örülnék ha kiderülnének ezek az előzmények is :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76) Docci válasza Dilikutya (#71) üzenetére


Docci
senior tag

Melyik videoban vannak ezek a jelenetek?

Erőt s erényt!

(#77) lamadou


lamadou
senior tag

Nem ér! Az alienek vezetnek. Hajrá predatorok!!!!!:DDD

(#78) TrollBalint válasza Dilikutya (#75) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hmm...:F Lehet igazad van, de ha valaki tényleg elmondaná ezeket a dolgokat akkor az jó lenne. :)
Aztán lehet, hogy ők is csak megcsinálták, hogy láthassuk, hogy más is járt igy, meg majd jól elgondolkodunk rajta... :DDD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#79) TrollBalint válasza lamadou (#77) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hol van ez a szavazás, én is akarok szavazni :)
Éljenek az emberek, vagy azokra nem lehet? :B Mert akkor az alienek inkább... :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#80) gro0ms válasza TrollBalint (#78) üzenetére


gro0ms
aktív tag

Előzmények: Ellen Ripley volt az első ember, aki találkozott földönkívüli élettel, és életben maradt. Tapasztalatai felbecsülhetetlenek. Az ő segítségével talán sikerrel járhat az idegenvadász különítmény akciója. De talán az állig felfegyverzett különleges osztag sem elég, ha az űr leggonoszabb lényeivel kell megküzdenie...

A négy résznek nagyon hosszú, és mozgalmas története van, bármennyire hihetetlen, jól végig van gondolva, és nem laposodik a sztori (sztem) Ellen Ripley meghal a 3. részben, de a 4.ben klónozzák Ő a valahanyadik (aargh asszem a 14, nemtom) klón. Az első hiba: a vére keveredett a hajdani alien-kiránlynőével (ezért nem öli meg egy Alien még 1x) közbe találkozik egy csajjal, aki betiltott cyborg... :D Szóval érdekes. Akit érdekel csak azt tudom javasolni, h nemjen el egy TKba és vegye ki DVDn. (nem, dvdripben már nem ér, mert nem 5.1 és ebben a filmben.. hát itt van szerepe)

Sok szerencsét. :)

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#81) Docci válasza TrollBalint (#79) üzenetére


Docci
senior tag

A film hivatalos oldalán van 1 szavazás!
Bővebben: link

Erőt s erényt!

(#82) TrollBalint válasza gro0ms (#80) üzenetére


TrollBalint
addikt

Az oké, a 4 filmet láttam többször is és ismerem is a történetet. Konkrétan erre a filmre (AvP) gondoltam :)
Valaki irta, hogy ezek a jelentek melyik filmben láthatóak. A 8. uta a halálba, lehet csak a bővített változatban.. ;)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#83) gro0ms válasza TrollBalint (#82) üzenetére


gro0ms
aktív tag

Jaa. Akkor megint én voltam a hüje. Ennek sztem nem sok ''előtörténete van'' de ha lesz is, akkor is csak angolul, illetve FAN, vagy a hivatalos siteon. :( Vagy benne lesz a filmben, ami a legjobb.

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#84) Docci válasza gro0ms (#80) üzenetére


Docci
senior tag

Nem 14. hanem, 8. volt. :)
A 7.-et picikét megpörkölte 1 lángszóróval. :))

Erőt s erényt!

(#85) gro0ms válasza Docci (#84) üzenetére


gro0ms
aktív tag

Tényleg. a 7. volt az aki majdnem megszülte a kis-alient?

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#86) TrollBalint válasza gro0ms (#85) üzenetére


TrollBalint
addikt

Az szülni készült? azt hittem, hogy csak ilyen mutáns lett... :)
:U

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#87) gro0ms válasza TrollBalint (#86) üzenetére


gro0ms
aktív tag

Hát elég nagy hasa volt, meg izzadt meg nyögött meg kérte a rippley-t h ölje meg... azthiszem... :D nekem ebből arra ment a következtetés hogy talán terhes. és hogy mentse önmagát megkérte önmagát, hogy legyen öngyilkos. és ő legtette. huhh ezt angolul sokkal jobban ki lehetne fejezni :D

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#88) Docci válasza gro0ms (#85) üzenetére


Docci
senior tag

Ja!
8. ból kiszedték(ez Ripley)
viszont a 7. ben benne maradt. :)

Erőt s erényt!

(#89) gro0ms


gro0ms
aktív tag

akkor jól sejtettem. jóre sikerült az alien trilógia (barom) alien quattrológia.... vagymi.

másik 2 tutti földönkívülis kedvencem:

#1 ÉTI a magánkívüli (Charles Bronsonnal a főszerepben :)) :DDD)
#2 STARWARS 3ból az a rész, ahol kardozik a Yoda... huu télleg itt is egy kép yoda sörmesterről...

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#90) Docci válasza gro0ms (#89) üzenetére


Docci
senior tag

Alien Quadrilogy háttér van bent. :)
Nekem az Episode 2 is bejött,de most avp lázban égek.

Erőt s erényt!

(#91) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Nekem az ep. 2 nem tetszett. ezvan. Nem szeretem ha a jediknek minden jól megy (vagy legalábbid nem a legrosszabbul) mindig is a szith lovagoknak szurkoltam. ezen nem változtat a 6. végén a happy end sem. ezvan. darkvedér örökké lelkünkben él. (1 perc néma gyász) :U

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#92) Docci válasza gro0ms (#91) üzenetére


Docci
senior tag

Akkor az Episode 3 neked készül. :)
Jedik hullanak mindehol, mint a legyek :)

Erőt s erényt!

(#93) gro0ms válasza Docci (#92) üzenetére


gro0ms
aktív tag

Tuuuuuuudom :D :C

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#94) TrollBalint válasza gro0ms (#87) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én azt hittem csak vizsgálgatni akarják, azért volt oda fel fektetve...
Legalább most is tanultam valamit, már megérte felnézni ide :DDD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#95) gro0ms válasza TrollBalint (#94) üzenetére


gro0ms
aktív tag

Felnézni? :DDD

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#96) TrollBalint válasza gro0ms (#95) üzenetére


TrollBalint
addikt

Na jó, lebuktam...;]
függő vagyok :) Minden nap vagyok itt legalább pár órát :DDD
tudom kevés, de én beérem ennyivel is :) (még ;))

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#97) Dilikutya válasza Docci (#76) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezek a 8. utas a Halálból származnak. Még egy régebbi kérdésfölvetés miatt linkeltem be őket. Akkor azt tárgyaltuk, mennyi utalás van az ALien és Predator filmekben egymásra. Valaki mutatott a Predator2-ből egy részt ahol a Predatorok űrhajójában 1 Alien koponya is van. És itt vetődött föl, hogy az Alien 1-ben amikor az űrhajóra mennek először, van ott egy lény teteme. és az volt a kérdés hogy mi lehet. Most este előkaptam, csináltam róla screenshotot, de nem igazán lettem okosabb hogy mi is lehet. de nem predator, az szinte biztos, ahhoz túl nagy, meg nem is igazán olyan.
ja és valaki emlitette: annak mondom jól nézze meg, ezek nem a kibővitett 2003-as verzióban vannak hanem az eredetiben.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98) gro0ms válasza TrollBalint (#96) üzenetére


gro0ms
aktív tag

Na csak azért :D Én most kezdtem a fanatikumot, de eltarthet 10-12 évig...

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#99) TrollBalint válasza Dilikutya (#97) üzenetére


TrollBalint
addikt

Mindegyiket régen láttam már (eredeti és kibővitett) azért irtam, mert tudtam hogy létezik ilyen is, bár nagyon sok különbséget nem lehet észre venni. De mondom hátha mégis csak abban van benne. Bár plusz rész nagyon nics benne, max. egyes jelenetek részeletesebben vannak ábrázolva...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#100) Dilikutya válasza TrollBalint (#99) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 2. részből a bővitett változat régóta létezik, utóbb az rtl klub is azt adta le (totál új szinkronnal, még a mondatok is máshogy voltak, de aztán láttam angolul és kiderült hogy angolul is ugy van 1-2 dolog amire ráismertem). viszont a most kiadott Quadrilógia kapcsán azt olvastam hogy a többi részből kibővitett változat csak tavaly készült.
amit tudok, hogy a 2. részben az alábbi jelenetek kerültek bele: ugye az eredeti verzió alapján csak sejthettük, hogy hogyan került a telepesek közé a kis házi kedvenc, viszont az új jelenetek egyikében az van, hogy a kiscsaj a szüleivel elindul felfedező útra egy nagy járgánnyal, megtalálják a roncsot, majd nemsoká az anya vonszolja ki a férjét, arcán a parazitával. és itt van még pár perc ami a bázison játszódik. ja és az elején Ripley és Burke beszélgetése is hosszabb, itt tudja meg Ripley hogy a lánya évekkel korábban meghalt, lát is képet az akkor már idős asszonyról. utána már csak apróságok. a Burke merénylete előtti viszonylag nyugodt órákban volt egy Alien roham, ami az eredeti filmben nincs benne. itt semmi se történik mert a kirakott mozgásérzékelős ágyúk megállitják őket. amugy ezek a könyv verzióban benne vannak. a többi kibővitett verzióról nem tudok sokat, valahol leirták (Bővebben: link)
nekem annyira nem jön be ez amugy, hogy ezt azt megvágnak, megröviditenek, eztazt meg hozzátesznek. sztem az ugy kerek egész és jó, ahogy elkészült eredetileg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.