Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) fLeSs válasza Sir Pocok (#549) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Köszi, asszem most ideális az időpont. ::DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#552) TLT


TLT
tag

hi!
ez a film, hogy kapcsolódik az Alien1-2-3-4 és a Ragadozó 1-2-3-hoz?
térben és időben?

- Hogyan avatják fel a pezsgőgyárat??? - Hozzávágnak egy hajót! :D

(#553) Viktor77 válasza TLT (#552) üzenetére


Viktor77
titán

Nem. Megnézheted ezek ismerete nélkül is, tökéletesen érteni fogod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#554) TrollBalint válasza TLT (#552) üzenetére


TrollBalint
addikt

Annyiból érdemes megnézned az alien, meg ragodozó filmeket, hogy képben legyél, hogy melyik lény mit is tud. Persze, ha sokat hallottál már a filmekről, akkor biztos tudsz annyit amennyi elegendő, ahhoz, hogy élvezni tudd a filmeket :)
Másrészt szerintem a ragadozó 3 nem igazán kapcsolódik az előző két részhez...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#555) I_Am válasza TLT (#552) üzenetére


I_Am
veterán

Az Alienekhez a Bishop vonalon kapcsolódik a Predatorokhoz meg csak ugy alapból (nagy vadászok a földre járnak vadászni).

A Bishop vonalat lehet csak Én vettem volna észre? Ugyanaz a személy játszotta az okos és érdeklődő iparmágnást, mint aki Bishop-ot. (lehet, még az is kiderül majd egyszer, hogy Őt építették fel?:U)
És belegondolva a Predatorokhoz a befejezés miatt lehet majd köze. (esetleges folytatás) Bár már a Predator 2-őben is ott volt az Alien koponya az űrhajó falán a vitrinben, szal nem értem. A predatorokban a földre vadászni jöttek nem alienekre, aztán meg most ráhúztak még egy bőrt a témára és évezredek óta Alienekre is vadszának nálunk. Mi értelme a kettőt keverni azt nem tudom, a Predator kultuszt igy egy kicsit meglovagolni?

Csak azért merült fel bennem most mert pár napja néztem meg a P2-őt.


Más: Ragyogás - könyvben nagyon üt, Nicholson nagyot játszik a filmben (de nem egy száll a kakukk fészkére alakítás) de nem az igazi, és a végén eltér a könyvtől is. Ismerni kötelező, de sztem olvasni érdemesebb, úgy sokkal élvezetesebb és jobban megfog. (lehet ezt csak azért írom, mert Én előbb olvastam aztán láttam. A legtöbb King könyvről ez a véleményem, könyvben sokkal jobb mint képernyőn, lásd a mostani Titkok Kertjét is, mekkora nulla lett belőle a Titkos Ablak)

És csak azért ide írtam, hogy ne kelljen a Ragyogásnak is új totyikot nyitni. ;]

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#556) I_Am válasza fLeSs (#547) üzenetére


I_Am
veterán

Meg nemsokára kint lesz az Exorcist - The Beginning. Na ha azon nem kokszolsz éjjel sötét szobában, akkor semmin nem fogsz soha. :D

Én megnéztem a bemutatót és a végén mikor jön a rég ismert zene a hátamon felállt a szőr. (még most is hogy arra gondolok:D)

Látta valaki rajtam kívül a trailert?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#557) TrollBalint válasza I_Am (#555) üzenetére


TrollBalint
addikt

Elmondom amit tudok. :)
Bishop nem véletlenül néz ki úgy, ahogy az android. :) Itt a filmben azt hiszem még ember, de talán a 3. részben emlitik meg, (vagy a neten olvastam), hogy az androidot a cég fő-fő-legfőbb emberéről mintázták, ezért néz ki ugy :)
Az alien és a predator együtt már nagyon régóta létezik, csak még filmet nem csináltak belőle, ill. most :)
A történet meg úgy van, hogy a predatorok ide jártak a földre (vagy a földre is) vadászni, de mivel az emberek túl könnyü prédák voltak ezért telepítettek pár alient...
Csak ajánlani tudom mindenkinek a [L]http://database.aliensonline.hu/[L] oldalt, ami az alienekkel foglalkozik, és a [L]http://avp.aliensonline.hu/[L], ami pedig az alienekkel és predatorokkal foglalkozik, van itt képregény, a filmről pár szó, stb.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#558) Amigo78


Amigo78
senior tag

nekem a legjobban a 2 tetszet
abbol is a rendezöi változat

(#559) TrollBalint válasza Amigo78 (#558) üzenetére


TrollBalint
addikt

mivel tud többet a rendezői?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#560) Amigo78 válasza Sir Pocok (#544) üzenetére


Amigo78
senior tag

a ragyogás filmen nagyon gyenge ugy mint az állattemetö könyvben sokkal jobb

(#561) bolondember válasza TLT (#552) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Predátor 3 NINCS!
Azt a francos magyar forgalmazó adta a DNA című ''filmnek'', h Ragadozó 3... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#562) bolondember válasza I_Am (#555) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Az az igazság, h a film a képregényekk alapján készült, s azokban úgymond 2 kaszt van:
az egyik hobbiból mindenkire vadászik, a másik pedig ''küldetés''nek érzi, ez az élete, h a tökéletes Parazitát, az Idegeneket vadássza...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#563) bolondember válasza Amigo78 (#560) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Azért Jack Nicholson (az istenkirály) nagyot dob a filmen!
''Here comes Johnny!'' - amikor benéz a széjjelvágott ajtó résein..
hűűűűűűűűűű! :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#564) TrollBalint válasza bolondember (#561) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én sem igazán értettem, hogy hogyan lehet, hogy génmanipulációval létrehoztak egy olyan vackot és utánna mindenféle ruha nélkül vált láthatatlanná. De gondoltam a predator alapból tudja, én ezt a részt láttam először :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#565) fLeSs válasza I_Am (#555) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Megnéztem a Ragyogást, és hát nem dobtam magam hátra tőle. Majdnem elaludtam rajta. :DD Ez nem horror(úgy jött szóba, hogy a horrorfilmeken csak nevetgélni szoktunk), hanem egy thriller szvsz. A filmbeli anyuka alakítója meg az egész film alatt flusztrált a nyávogó hangjával (kötelező volt neki nyávogni?).
A Secret Window nekem tetszett filmen.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#566) -boyscout- válasza TrollBalint (#559) üzenetére


-boyscout-
tag

mivel tud többet a rendezői?

- Gateway űrállomáson egy hologramos jelenet
- Newt szülei megtalálják az idegen űrhajót, majd apura rácuppan az arctámadó
- a vége felé betörnek a rémek az elbarikázodozott komplexumba, de megállítják őket a robotágyúk
kb. ennyi. ha olvastad a könyvet akkor semmi új, de így teljesebb.

(#567) TrollBalint válasza -boyscout- (#566) üzenetére


TrollBalint
addikt

Sajna egyik könyvet sem olvastam :(
Annak idején én nem is tudtam, hogy könyvből csinálták ezt :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#568) bolondember válasza TrollBalint (#567) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem is...
a forgatókönyvből írták a könyveket...
:DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#569) Dilikutya válasza HaroWerks (#543) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem hinném, hogy a film több értelmet nyerne, és jobb lenne, ha 38 perccel tovább nézném, amint egymást kaszabolják. Látványos lenne, ez tény, de az egész már az alapoknál el van cseszve, ezen egy kis plussz vér sem segít. Amúgy milyen véresebb akciókra gondolsz?:) 1-2 ember halála lett csak megcenzúrázva, gondolom amikor az Idegenek és a Predatorok ölik egymást azt csak nem cenzurázzák ki, abban tényleg semmi káros nincs. De én nem tudom elképzelni, hogy olyan nagyon látványos harcjelenetek maradtak volna ki belőle, van összvissz 3 predator, meg pár Idegen, ebből ennél sokkal többet nem lehet kohozni, mint amennyit a filmben láttunk. Az emberi tényező pedig a csaj kivételével gyakorlatilag jelentéktelen, nem játszik szerepet.
Az Alien 1-ben a 120 perc alatt több duma van, mint akció, de valahogy eszembe se jutott a felénél abbahagyni. Persze manapság a párbeszédekre nem fektetnek túl nagy hangsúlyt, ez a film is élvezhető volt szinkron nélkül, sőt igazság szerint még angoltudás sem nagyon kell hozzá, kb a film felétől emberi szó gyakorlatilag el sem hangzik, a néger csaj egymagában nem nagyon beszélget :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#570) HaroWerks válasza Dilikutya (#569) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Jó az Alien 1 az egy mestermunka, ott egy percig se unalmas az egész, minden nagyon a helyén van, már egymagában a Jones macska is jobb mint az egész AvP együttvéve :)
Tény, hogy ez a film már az alapoktól rosz, de ha legalább tele lenne látványos hacrjelenetekkel (mint amikor az egyik Alien és Predátor egymásnak esik) akkor az megmenthetné a filmet valamilyen szinten.
Ez a film nagyon jól fog mutatni 2-3 év múlva a retek klubbon, igazi vasárnap esti tv film, annak jó de semmi több.

(#571) Dilikutya válasza HaroWerks (#570) üzenetére


Dilikutya
félisten

izlések és pofonok. nálam nem mentené meg a filmet egy kicsivel több harcjelenet, nem vagyok már 10 éves:) nekem a tartalom nagyon sokat számít
kíváncsi lennék, mekkora sikereket ért el külföldön. nem nagyon hallani róla...:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#572) HaroWerks válasza Dilikutya (#571) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Ha tartalom számít nézd meg mondjuk a Traffic-et, ott nagyon jó a történet és gyakorlatilag semmi akció nincs benne mert oda nem is kell.
Viszont az AvP direkt egy agyatlan akciófilmnek készült, de pont azt spórolták ki belőle mint ami kellett volna bele.
Teljesen egyértelmű volt a Residen Evil 1 után, hogy milyen is lesz ez a film, hogy nem a jó történettel fog hódítani.
Ehelyett se történet, se akció se semmi, csak sok idiótaság.

(#573) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Ha mondjuk sikerült volna belecsempészni az AvP játék hangulatát a film-be akkor ez egy tuti film lett volna. Én azt hittem először, hogy a játék alapján fog készülni a film és azt követi nyomon. Nem pedig ott töketlenkednek :D
Valahogy hiányzik belőle az a hangulat, ami az Alien 1-2 be megvolt :( Sebaj, majd talán a második rész alkot :)
Bár van egy érzésem, hogy ez a film csak azért készült el, mert tudták, hogy fix bevételt jelent, elvégre a sok rajongó megnézni...:U

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#574) bolondember válasza TrollBalint (#573) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Alien 2-ben hangulat? Nem tudom, valahogybelefáradtam abba a filmbe.. A 3 minden nézéssel egyre jobb lesz (olyan, mint a jó bor - az évek érlelik! Ezt is pont egy nagy sörrajongó billentyűzetéből hallottátok:DDD), a 2 meg rosszabb...
Az 1 után egy tipikus ''bigger-better-faster-stronger'' stílusú...Inkább eksön, mint szifi-horror...

Persze IMHO...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#575) HaroWerks válasza bolondember (#574) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Szerintem meg a 2. rész a sorozat legjobb darabja :) (aztán az 1., 3., 4.)
Az, hogy nem horror nem is baj, lett belőle egy nagyon-nagyon jó akció film, érdekes történettel és egy egész alien invázióval.

(#576) bolondember válasza HaroWerks (#575) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

számomra:
1,3,4,2.
Sajna nem volt időm megnézni a 3 SE-jét, azt mondják űbersirály lett....
hámm, de várom...

Amúgy párom most látta az egészet először (sikerült rávennem :DDD ), s Ő azt mondta, neki a 4 tetszett a legjobban... (igaz, h a fanyar humor iggggen nagyon feldobta :)) )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#577) Dilikutya válasza HaroWerks (#575) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 2. rész akcióorientáltabb története annyiból jó, hogy nem másolta az első részt, ahogy az a folytatásoknál szokott lenni, és a harmadik rész sem esett ebbe a hibába, és mellesleg tökéletes lezárása is lett a történetnek. Igazából nem tudok rangsort felállítani a 3 rész között, ez is olyan mint a Mátrix, egyben kell látni és értelmezni. A 4. részt nem tudom komolyan venni. Igazából itt ugyanabba a hibába estek, mint a Star Wars esetében. Bár végülis ott még több hibát elkövettek, gyakorlatilag ha az ember az előzmény trilógiával kezdi megnézni, az eredeti trilógia semmi újat nem tud mutatni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#578) TrollBalint


TrollBalint
addikt

A 3.-ba azt sajnálom, hogy nem igazán foglalkoztam az Aliennel. Ripley csak megemlíti, hogy mintha más lenne, de ennél semmi több. Pedig ha jól tudom, az alien örökli az áldozata emlékeit, ezért nem tévedt az 1 részbe sem. De ezt valahogy elfelejtették megemlíteni...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#579) Zebu


Zebu
addikt

Sajnos ez az AVP film akkora fos lett, hogy majdnem sírva fakadtam rajta. Ragadozó együtt vadászik a vaddal... Nevetséges!

Történet origó, látvány sincs semmi, tök sötét az egész. Egyszerűen tényleg egy nagy 0. A bemutató nagyon jóra sikerült. Mikor megláttam a Pókember előtt, hú teljes extázis, hogy dejó sáttáráttá. Erre ez lett belőle... Szégyen...

Nem méltó az elődökhöz. Amúgy vannak szerintem eléggé nagy sötét foltok, homályok az alien sztoriban. Honnan jönnek? Mik ezek stb? Mivel táplálkoznak, hogy termékenyül meg a királynő? Hogyan keletkezik királynő?

Hangyaboly effektus érezhető ezen az Alien ''birodalmon'' és még sincs az egész jól felépítve, csak szuperszörnyek akik csúnyák, büdösek és gazdaszervezet kell nekik. De vattafak?:D

(#580) I_Am válasza Zebu (#579) üzenetére


I_Am
veterán

Látom nem nagyon jártál még utána a dolgoknak. Ez egy agyonvágott verzió. Pontosan 38 perccel van csak megvágva. A királynő mögött egy hormontartály van igy termékenyül meg. Keletkézéséről ha infoval szolgálnának pont egy nem only Alien filmben akkor egy kultuszt rombolnának le.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#581) Zebu válasza I_Am (#580) üzenetére


Zebu
addikt

Jah értem

Tény, hogy nem jártam utána. Jó nem feltétlenül ebben a filmben kellett volna ezt a dolgot ismertetni az tény, de a többiben sem teszik.

(#582) I_Am válasza Zebu (#581) üzenetére


I_Am
veterán

Ha megtették volna, akkor vége az egésznek. Lezárul a rejtély és annyi. Úgy már a folytatások misztikuma is veszett volna, mert bezártak volna egy kört, mégpedig a honna és hogyan kört. (szvsz)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#583) Zebu válasza I_Am (#580) üzenetére


Zebu
addikt

Nagyon ködös a sztori. Egyszer ilyen gyorsan fejlődik egyszer úgy.

Félre ne érts, tetszik ez az Idegen elképzelés, csak nem lenne rossz már kicsit kitérni az egész dolog hátterére. Így eléggé hiányos, nem kerek a kép.

(#584) I_Am válasza Zebu (#583) üzenetére


I_Am
veterán

A predatorok esetében sem kerek a háttér. De nem mind1? Gyilkolnak, vadásznak izgalmasak a filmek, kell ennél több? Jelen esetben szvsz nem.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#585) Zebu válasza I_Am (#582) üzenetére


Zebu
addikt

Ezzel nem értek egyet. Az ötlet ugyanúgy jó marad. Történetet mindig lehet gyúrni, szóval a lényegen nem változtatna. Szerintem jobb lenne. Sőt az egész fényderítés is lehet egy hosszabb több részes folyamat:D

Most példát nem igazán tudok felhozni ami mellettem szólna hasonló témában, talán a Terminator, Star Wars, a Gyűrűk ura az más kérdés, annak a komplexitását soha nem fogják felülmúlni.

(#586) Zebu válasza I_Am (#584) üzenetére


Zebu
addikt

Úgy szeretnék Ragadozó csajokat is látni:)) Love me tender baby :DD
Egy csók az oltár előtt... :D

Predatorokba is beleférne a hangya kolónia effektus. Külön katonák, szolgák, stb...

[Szerkesztve]

(#587) I_Am válasza Zebu (#586) üzenetére


I_Am
veterán

hanyga vagy hangya? :DDD

Hát izlések és pofonok. Én megelégszem azzal ami jelen esetben van. Nekem igy is tetszenek a filmek. (az avp sem rossz, de nem tartom egyikhez sem méltó folytatásnak, sem Alienhez, sem Predatorhoz)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#588) Zebu válasza I_Am (#587) üzenetére


Zebu
addikt

már javítottam a hanyga kérdést

Ok maradjunk akkor ennyiben. Én is megelégszem vele, mert nincs több... Szórakoztató az biztos:) Könyveket olvasott valaki? Ott nem térnek ki ezekre az ''apró'' részletekre?



[Szerkesztve]

(#589) I_Am válasza Zebu (#588) üzenetére


I_Am
veterán

A könyvekben kitérnek, csak egy gond van velük. Nem az alkotói irták, hanem egy iró fantáziája az egész. Ez olyan mintha a Matrix-ot folytatnák, de nem a Watchovsky tesók. pffff........

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#590) Zebu válasza I_Am (#589) üzenetére


Zebu
addikt

Értem. Az tényleg gáz.

A legjobban az tetszett az AVP filmben mikor a ragadozó barátunk méregette a csajt és nézte a seggét:)

(#591) Dilikutya válasza Zebu (#585) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Terminator esetében ugye az első 2 részre gondolsz:) mert a 3. az eléggé elcseszett, az eleje a szokásos üldözős menekülősös, a vége pedig totál elcseszett. Az Ítélet napjában már 1x sikerült végleg megakadályozni a háborút, ergo a történet ilyen irányú továbbgondolása, hogy mégis bekövetkezik, már nagyon erőltetett. A Star Wars esetében pedig szerintem egyáltalán nem tett jót az előzménytrilógia.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#592) Zebu válasza Dilikutya (#591) üzenetére


Zebu
addikt

A T3 nekem sem tetszett...

Az előzmény trilógiát szerintem pont a legfontosabb rész. Szerintem jók az előzmények bár, egész más az atmoszférája. Kiváncsian várom hogyan kapcsolják össze az új reménnyel. 3. fogja meghatározni az egész első 3 részt!:C Remélem nem rontják el.:C

(#593) Dilikutya válasza Zebu (#592) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem egyáltalán nem fontos az előzmény trilógia. Miért is nem? Egyrészt, mert az eredeti filmekből kiderül a lényeg. Ahogy elkezded nézni az eredetit, az elején fogalmad sincs semmiről, csak hirtelen belecsöppensz az események közepébe. Aztán fokozatosan feltárul előtted minden, a mozgalom, Obi Van Kenobi múltja, majd Yoda szerepe, végül a családi kötelékek. A végére egységes, kerek egész lesz. Az előzmények bemutatása semmi újdonsággal nem szolgál, viszont ha az ember azokkal kezdi el a Star Wars megismerését, az eredeti trilógia elveszti varázsát, a néző mire eljut a 4. részig, már mindent tud. Éppen ez volt az egyik ami tetszett az eredetiben, hogy mindig hozzátettek valamit a történethez, mindig tudott újat mutatni, amivel érdekes maradhatott. Szvsz zseniálisan felépitett sztori jellemzi, az új trilógia egyedül látványvilágában képes felülmúlni, eredetiségében, a történet színvonalában soha.
Amit pedig az eredeti trilógiában esetleg nem tudtunk, azt talán nem is kell tudni, az is csak izgalmasabbá teszi, érdekesebbé, rejtélyesebbé.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#594) #54715584 válasza I_Am (#555) üzenetére


#54715584
törölt tag

Kb. 100 hozzászólással ''visszább'' írtam a Bishop ''jelenséget'' .... ejnye... nem olvasol mindent? :D

(#595) Zebu válasza Dilikutya (#593) üzenetére


Zebu
addikt

Jogos. Én azért mindig is látni szerettem ovlna a köztársasági időket, amikor már nem csak 1-2 Jedi volt....

(#596) Dilikutya válasza Zebu (#595) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az igaz, hogy engem is érdekelt kicsit, de ettől még akkoris fenntartom, amit írtam. Esetleg annak aki még nem ismeri az SW-t, tudom ajánlani, hogy az eredeti trilógiával kezdje el a megtekintését.
Alig várom, mikor lesz már Alien előzményekből film :) Mondjuk Ripley gyermekkora :C:C

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#597) #54715584


#54715584
törölt tag

nem kéne átnevezeni, nagy filmes topicra? :)

(#598) Zebu válasza #54715584 (#597) üzenetére


Zebu
addikt

off lezárva:)

(#599) Zebu


Zebu
addikt

Keveset mutatták a dögöket egészben. Mindig csak alien fogsorokat láttunk:)

(#600) Yutani


Yutani
nagyúr

Hmm, megnéztem a filmet az előbb. Hát...

Sajnos azt kell mondjam, ha nem alien és predátor lett volna a két szörny, akkor egy szimpla B kategóriás akció-horror filmnek könyvelném el, amit a Retekklubon nyomnak orrba-szájba. Így viszont keserű szájízzel veszem tudomásul, hogy manapság Hollywood nem képes normális forgatókönyvet előállítani és filmet készíteni belőle.

De tényleg nem értem. Annyi de annyi jó könyv és sztori van a világon! Miért nem képesek egyet megfogni, forgatókönyvet írni belőle, és filmet készíteni? Miért kell egy ilyen nyögvenyelős történettel előhozakodni?

Nekem az nagyon fájdalmas volt, hogy a végén, amikor a királynőt lelökték a tengerbe, a csajszi ott figyelt egy szál hosszúújjú pólóban. Ki az a hülye, aki azt megeszi, hogy az Antarktiszon egy szál pólóban kibír az ember ennyi időt? Legalább vacogott volna, vagy akármi! De nem. Ott állt, mintha éppen 20 fok lett volna. Persze annyi is volt... :)

Szóval nevetséges ez az egész... :(

#tarcsad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.