Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Thom!


Thom!
veterán

SPOILER

Aliens vs Predator Requiem Titkok
Colin Strause meglepő dolgokat árúlt el a filmel kapcsolatban. A legnagyobb szenzáció, hogy nem az AvP 1-es űrhajó fog visszazuhanni a Földre. Sőt! Semmilyen Predator hajó sem. Ez így roppantúl érdekesnek tünik. Ha nem Predator hajó akkor micsoda? Az Alien filmből megismert Space Jockey hajója talán?

Azt is elárúlta, hogy számos kapcsolat lesz a korábbi Predator filmekkel, de nem ez a sztori csúcsa. Egy biztos, nagy film közeleg, akkora hogy alig fog elférni a vásznon;)

Továbbá íme mi várható majd a trailerben, amit a Joblo.Com-nak nyilatkozott egy Fox tag:

Az előzetes első képkockái az Űrbe kalaúzolnak el minket..Egy titokzatos űrhajót látunk lángokban, ahogy zuhan le a Földre..Jön egy felirat: Az Űrben Senki Se Hallja a Sikolyod...A Földön Már Úgyis Mindegy...
Eztuán sok különböző képsor érkezik, példáúl egy lánynak rémálma van, az apja bejön hozzá a szobába és azt mondja, hogy nincs itt semmilyen mumus/szellem, elemlámpával a lány szobájának ablakára világít pont akkor, amikor a PredAlien felugrik oda.

Ezután szintén sok gyors képváltás következik, amikor egy labort vagy egy kórházat mutatnak, arcmászók ugrálnak körös-körül, egy Alien megjelenik egy doktor háta mögött, valamint ehhez hasonló jelenetek. Aztán lesz sok képkocka az esőben, mint pl. az, hogy egy Alien ráugrik egy helikopterre, és egy Predator szemtől szembe kerül 2 Aliennel. Végül lesz egy montázs, ami arcmászókat, robbanásokat, alieneket, predatorokat mutat egyben, mialatt megy a Csendes Éj dal. És a trailer ezzel zárul: 'Idén Karácsonykor!'''

(#802) Thom!


Thom!
veterán

eddig semmi sajna, pedig este van :O

(#803) Janoska26 válasza Thom! (#802) üzenetére


Janoska26
addikt

Én sem találom, viszont ami jó hír a Bloodrayne 2-nek már megtaláltam, az 1. jó retek volt, a trailerből semmi nem derült ki, szerintem ez is egy retek lesz :DD

(#804) Superman


Superman
nagyúr

Én már csak egyet nem értek: miért nem lehetett a hasonló című játék vonalát követni? Igaz az sokkal többe került volna, mint ez így, de szerintem az első rész is ultragagyi volt és unalmas és ezt a vonalat követve a második sem ígér számomra sok jót. Nevenincs szereplők, persze tegyük be a vén Lance Henriksent, hiszen őt mindenki ismeri és felsikítanak, ha meglátják a vásznon:-Jé, Bishop!!! De ezzel aztán vége is minden hasonlóságnak. Colin Strause eddig jobbára vizuális effekteket készített, rendezőnek nulla, de egyébként sem egy Stan Winston (a Predator tervezője). Szóval ultragagyi noname nevekkel, 10 dollárból....

(#805) Vandit. válasza Superman (#804) üzenetére


Vandit.
addikt

Teljesen igazad van.Mind az Alien sorozat,mind a Predator nagyon jó volt és még mindig élvezettel nézem,mert lekötött.Aztán 1ütt vhogy nem ütött akkorát. :( Pedig könyvben nagyon jó volt.Miért nem lehet olyanra megcsinálni és miért ilyen noname figurák rendezik/játszanak a filmet/filmben?Bezzeg Vajna papa v. Lucas bácsi megcsinálta volna szuperre. ;]

szerk:Hozzáteszem az eredeti Predator filmben nem volt ilyen trampli a Predator.Iszonyatosan elrontották. :(

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#806) Thom!


Thom!
veterán

(#807) dokar válasza Thom! (#806) üzenetére


dokar
addikt

nagyon ütős a trailer. úgy tűnik a predatorok is az embereket írtják élvezettel. :(((
remélem jön majd vmi marine rambo vagy hasonló. :D

extra - SEXRay

(#808) Thom!


Thom!
veterán

this very first trailer is an R-rated red band trailer :DDD

(#809) biga válasza Vandit. (#805) üzenetére


biga
senior tag

Ha szerencsénk van, akkor azért össze fogják kapcsolni jól a részeket, és akkor egy jó film lehet belőle. Én az AvP-re úgy tekintek, mint egy első részre. Ha lesz egy-két jó rész utána, ami valahogy folytatja (amire van esély, hiszen az első rész lényegében úgy ért véget, hogy létrejött az első predalien!), akkor jó film lesz. Ha nem, akkor elég befejezetlen és gyenge marad. Nos, majd karácsonykor kiderül...

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#810) Thom! válasza biga (#809) üzenetére


Thom!
veterán

semmi köze nincs AVP1-hez

(#811) dokar válasza Thom! (#810) üzenetére


dokar
addikt

de van benne predalien :D

extra - SEXRay

(#812) Nimrod


Nimrod
addikt

Nekem nem tetszős volt az AvP film az Alien és Predator filmek után, többre számítottam. Valaki tud még filmet rendezni, amit nem istenítenek körbe megjelenés előtt fél évvel előre és nézhető? :(((

(#813) Thom!


Thom!
veterán

[kép]

(#814) Tom5


Tom5
addikt

Én most találtam rá a trailer-re,mert éppen elkezdtem Avp2-őt játszani NET-en,de azt kell mondjam nekem nagyon bejön!!!Kíváncsi leszek a filmre,ez a kis ízelítő igen csak felpörgetett! Hajrá Ragadozók ;] :C

(#815) Wolverine


Wolverine
félisten

Új trailer: [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#816) Killberk


Killberk
aktív tag

Egy kis önreklám. :B

Akinek tetszik, leszedheti innen nagyobb méretben.

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#817) Rusher


Rusher
őstag

Alien vs. Predator - Requiem First 5 mins.......nem rossz :K

[ Szerkesztve ]

(#818) joshua7


joshua7
veterán

Hangulatos kis intro. :C

Semper Fi

(#819) REAPER(666)


REAPER(666)
csendes tag

Remélem a film is olyan jó lesz mint a trailer.
Kiváncsian várom.

<]BøøMHΞλĐShøt[>

(#820) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

new trailer

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#821) REAPER(666) válasza Shkiz0 (#820) üzenetére


REAPER(666)
csendes tag

Elég akció dúsnak tünik.

Külföldön mikor kerül mozikba?

<]BøøMHΞλĐShøt[>

(#822) Calibos válasza Shkiz0 (#820) üzenetére


Calibos
addikt

Ebben nem sok új van, jóformán a régiekből vágták össze.

(#823) Archer válasza Shkiz0 (#820) üzenetére


Archer
őstag

Egész jónak tűnik de miért mindig a Földön kell szenvedni :F Ha az űrben vagy egy idegen bolygón játszódna, sokkal nyomasztóbb atmoszférájú filmet lehetne készíteni. Az első rész története egy nagy baromság, nem sok köze van egyik sorozathoz sem. Ha a játék nevét lenyúlták, nyúlták volna le a történetét is(mondjuk inkább a 2. részét). Azt a pénzt meg, amiből elkészítik a fél város felrobbanását mutató animációkat, inkább költenék arra.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#824) Shkiz0 válasza REAPER(666) (#821) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

nemtudom de 28.-áig nem láttam nálunk (nyíregyháza) kiirva hogy lenne.
Pedig ugy terveztem hogy ha karácsonykor adták volna akkor beültem volna rá.

Mod:
Most találtam meg. Hát mit ne mondja k jó kitolták. :(
Ahhoz képest hogy amcsiban karácsonyra igérték nálunk egy hónappal késöbb lesz.
Hazai mozipremier: 2008. január 31.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#825) 7 válasza Archer (#823) üzenetére


7
addikt

Mindig a Földön? Amennyire emlékszem, az Aliens 1-2 nem ott játszódott. :)

(#826) Shkiz0 válasza 7 (#825) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

jól emléxel. :K Nekem a 2. jött be a legjobban.
Amugy sajnos tényleg január 31.-e a premier.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#827) DeadMeat válasza 7 (#825) üzenetére


DeadMeat
veterán

Egyik Alien film sem a foldon jatszodik,a Predatorok kozul mind3 ha jol emlexem....

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#828) bolondember válasza DeadMeat (#827) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mind2...

Predi-filmből "csak" kettő van - a predátor 3 című szenny, az valami más, azt az eladások miatt nevezték ennek... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#829) DeadMeat válasza bolondember (#828) üzenetére


DeadMeat
veterán

Varjal csak:
1. Az oserdos,amiben Arni is van.A gáting tipusu forgocsoves bozotvagoval,meg a bicskas indian.

2.A new yorkos?A neger csoka van benne,a vegen kap valami oreg fegyvert a predator goretol.

3.Na erre nagyon nem is melekszem.... Mirol szol?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#830) bolondember válasza DeadMeat (#829) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom, nem volt erőm megnézni...

de csak a Svarcis és a D. Gloveres a Predi film...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#831) Calibos válasza DeadMeat (#829) üzenetére


Calibos
addikt

Majd valamikor 2009-ben vagy mikor jön a mozikba..ha egyáltalán jön :F

(#832) REAPER(666)


REAPER(666)
csendes tag

Nekem a predator 1 jött be egyedül, a többi szerintem max a név miatt megnéztem 1x de nem többször.

<]BøøMHΞλĐShøt[>

(#833) padavanBP


padavanBP
csendes tag

Érdekes az első 5 perc.

Egy UFO lezuhan, valahol az USA területén. A NORAD ezer százalék, hogy észlelte az azonosítatlan tárgyat. Ez esetben max két órán belül az egész környék hermetikusan lenne lezárva a katonaság által. Amikor rájönnek arra, hogy mi a pálya, nem genyóznának, leatomoznák a környéket, és vége a történetnek. Bár kétségtelen, hogy a sugárzás még kinevelhet mutálódott élieneket, meg predélieneket, meg emberpredélieneket, meg őzikés élieneket is. :D Sőt, lehetne óriás élien is, amolyan godzilla módra. Egész városokat köpne le a savas nyálával. :D

Vicc... Maga az alaphelyzet hülyeség. Lezuhan egy idegen űrhajó, és az első, aki reagál minderre, az egy több fényévnyire a nappalijában lazuló predator apuka. :D

Miheztartás végett: Idegen behatolás (pl orosz, kínai, vagy egyéb, nem behatározható...) esetén a légierő gépeinek két percen belül a légtérben kell lenniük, további néhány perc kérdése az, hogy a becsapódás epicentrumához érjenek.

Gondolom, itt semmiféle ilyesmi nem lesz, mert akkor oda lenne a titok, hogy alienek meg predik jártak a Földön. Akkor pedig az eredeti - és mérföldekkel jobb.. - Alien-sorozat veszítené valamilyen szinten értelmét. Oké, a Társaság ott is tud arról, hogy a Nostromo nem vészjeleket fogott, hanem figyelmeztető szignált, de arról fingjuk nem volt, hogy pontosan mi volt az üzenet, ergo, nem tudták, miért küldik arra a bolygóra a legénységet. Annyit tudtak, hogy az adás egy idegen civilizáció szignálja. Onnantól kezdve pedig ők is pont úgy csodálkoztak rá a fejleményekre, mint szegény Jones a légaknából aláereszkedő dögre... Aztán szépen értékelték a lény tulajdonságait, és eldöntötték, hogy nekik kell egy ilyen.

Mindezzel csak azt akarom mondani, hogy amennyiben egy ilyen böszme nagy űrhajó, tele alienekkel, meg predator hullákkal Minnesota közepébe csapódik, ott bizony marhára nem marad titok, hogy miről is van szó. Arról nem beszélve, hogy a dögök testeivel lázas kutakodásba kezdenének, talán még a klónozásig is eljutnának.

He-he, újabb mini rész lehetne: Az 51-es Körzet titka... :D Tudjátok, van az a hely, amelyről azt tartja az urbánus néphit, hogy ott UFO-kkal kísérleteznek, származzanak azok bárhonnan is. Nos, lehet, hogy nem csészealjak sorakoznak ott, hanem idegen embriók, és valamelyik barom kutató véletlenül kinyitja az egyiket? :D

Szóval biztos tök szórakoztató és mulatságos lesz ez a rész IS, de hogy jó... Két lábbal tapossák a legjobb Alien-hagyományokat.

[ Szerkesztve ]

www.gamedroid.hu

(#834) Archer válasza 7 (#825) üzenetére


Archer
őstag

Láttam az összes filmet, tudom hogy csak a Predator filmek(az első 2, a 3. valami hulladék) játszódnak a Földön. Arra céloztam, ha már egyszer a játék második része az LV-1201-en játszódik, miért nem lehetett a filmnek is egy idegen bolygón játszódnia? Ha a 2. Alien filmben alkalmazott történetet használnák(emberek letelepednek, valahogy odakerülnek a tojások, kikelnek az arctámadók aztán indul a darálás, a predatorok meg valahonnan odakeverdnek) még az is baromi jó lenne a mai technikával. A második résznek nincs második része(Aliens 1-2), az első az Alien, a második az Aliens, csak feltűnt :B

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#835) 7 válasza Archer (#834) üzenetére


7
addikt

Feltűnt, hogy Alien ill. Aliens van, de a topic címe is hibás, gondoltam, akkor ennyi már belefér. :)

Mellesleg szerintem semmi baj nincs azzal, hogy a Földet használják mészárszéknek a történet írói. Jó ez így, sok lesz a gore jelenet. A a pszichohorror jelleg, ami az Alient jellemezte, mára már rég eltűnt, nem is nagyon fogják megismételni, s átment mészárlásba. Innentől kezdve már tökmindegy, hol próbálkoznak, a lényeg, hogy jókat lehet mulatni a butaságokon, amiket kitalálnak. No meg végre van növényzet is, ami egy kis változatosságot jelent (eddig mindig csak űrhajóztak - a Predatort kivéve persze).

(#836) Gergello


Gergello
addikt

Imdb.com-on dec. 25öt írtak az amerikai premierre, magyarra jan. 30-at. Engem inkább az első érdekelne. Mit hallottatok erről?

(#837) bolondember válasza Gergello (#836) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát annyit, h akkor lesz az amcsi premier... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#838) Gergello válasza bolondember (#837) üzenetére


Gergello
addikt

legyen is :DDD nem igazán kerestem más forrást, de úgy legyen, mert már nézném.

(#839) bolondember válasza Gergello (#838) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha nem akarod megvárni a magyar premiert, szvsz, izé, már kölcsönözhető lesz egy héten belül... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#840) Gergello válasza bolondember (#839) üzenetére


Gergello
addikt

Már ma kölcsönözhető.Nem hinném, hogy fake lenne. Majd holnap nyilatkozok. :B

(#841) Nimrod válasza Gergello (#840) üzenetére


Nimrod
addikt

Az jó lesz, mert a külföldi oldalak eléggé lehúzzák. :O

(#842) Gergello válasza Nimrod (#841) üzenetére


Gergello
addikt

Eddig 3 féle fake szarról tudnék beszámolni. :(((

(#843) DeadMeat válasza Gergello (#840) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mar kolcsonozheto :) Ki is vettem,jo sokan alltak erte sorba.Megnezem,adjak-e ki penzt erte a moziban. :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#844) Gergello válasza DeadMeat (#843) üzenetére


Gergello
addikt

privi akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#845) #54715584


#54715584
törölt tag

lesz 3. resz is, es az urben fog jatszodni, es persze mar az is letoltheto, mint a masodik resz :P
ennek az elso fele volt igaz :)

(#846) laci06


laci06
senior tag

nézzétek:)
fentebb a link egy oldalra vezet, ahonnan nem kell leszedni, hanem lehet online nézni a filmet...
a minőség elég gyér, kamerás, de ez van...
se angol se magyar felirat nincsen, de a képekből nagyjából ki lehet venni miről dumálnak, meg úgysem az a lényeg:)

(#847) RexpecT


RexpecT
addikt

Aki tud magyar feliratot az szóljon!
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#848) Tom5 válasza RexpecT (#847) üzenetére


Tom5
addikt

ment pü :U

(#849) Nimrod válasza Nimrod (#841) üzenetére


Nimrod
addikt

Kritikusok kapják be ez meg jöjjön ki szépen dvd-n is.

(#850) Tom5


Tom5
addikt

nah ma kivesézzük a második rész... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.