Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) #54715584 válasza bolondember (#399) üzenetére


#54715584
törölt tag

jaj de bolond vagyok :D director's cut :D persze, mi más :D
hűűű, akkor meló után be kell izzítani :)

(#402) bolondember válasza #54715584 (#401) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

sok sikert és jó nézést!
:))

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#403) #54715584 válasza bolondember (#402) üzenetére


#54715584
törölt tag

köszi :)

(#404) Manitou


Manitou
addikt

Milyen hosszú ez a film? Nekem az 1 óra 23perc gyanus....

(#405) Dilikutya válasza Manitou (#404) üzenetére


Dilikutya
félisten

annyi, 88 perces. és vége van, szal ennyi. általában nem rajongok a directors cutokért, mert ugy vagyok vele hogy azaz igazi, amit bemutatnak, a többi utólag hozzáadot meg mittomén... de már tudom hogy valamit nem csak azért vágnak ki, mert szar jelenet...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#406) Manitou válasza Dilikutya (#405) üzenetére


Manitou
addikt

Ok akkor elkezdem nézni, csak nem tudok beletekerni és nem akartam egy benemfejezett filmet végignézni.

(#407) Dilikutya válasza Manitou (#406) üzenetére


Dilikutya
félisten

nézd meg nyugodtan. akár most is, álmatlan éjszakád nem lesz tőle :D énis most néztem valamelyik éjszaka, de kellett a fotelből egyszer sem kiugranom ijedtemben :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#408) #54715584 válasza Dilikutya (#405) üzenetére


#54715584
törölt tag

a director's cut nem utólag hozzáadott, hanerm előzőleg kivágott :D

(#409) Dilikutya válasza #54715584 (#408) üzenetére


Dilikutya
félisten

iigen, mostmár kezdek lassacskán tisztában lenni ezekkel. csak dvd megjelenések kapcsán is új jelenetekről, újravágásról stb beszélnek, megtévesztő lehet. annyira nem vagyok jártas ezekben

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#410) #54715584 válasza Dilikutya (#409) üzenetére


#54715584
törölt tag

egyébként neked is igazad van, mert amit előzőleg kivágtak, azt utólag adják hozzá :) szóval ez olyan, mint a...izzééé...no...vmiből tanultam, vmilyen fogalom, ami önmagát magyarázza... :) mind1, nem lényeg... de kíváncsi leszek rá... :)

(#411) Dilikutya válasza #54715584 (#410) üzenetére


Dilikutya
félisten

bonyolult dolgok ezek :D amugy az Aliens DC az tetszett, bár az mondjuk eleve sejthető volt hogy a telepesek hogy szedték össze a kis dögöket:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#412) #54715584 válasza Dilikutya (#411) üzenetére


#54715584
törölt tag

az alienes dc verzsönöket nem láttam... :( még :D

(#413) Dilikutya válasza #54715584 (#412) üzenetére


Dilikutya
félisten

én is csak az egyiket, a Bolygó neve Halált. utóbb azt adta le az rtl is, akkor még nem voltak vágva a filmek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#414) #54715584 válasza Dilikutya (#413) üzenetére


#54715584
törölt tag

és jó volt? és hogy szedték össze őket?

(#415) Dilikutya válasza #54715584 (#414) üzenetére


Dilikutya
félisten

ha láttad az első két részt, akkor össze tudod rakni :D megtalálták a hajót... kb ennyivel több a DC, hogy benne van az a jelenet amikor Newt szüleivel megtalálja, az arcbamászó meg elkapja az apját... innentől már sima ügy, később csak apróbb változtatások vannak. pl az eredeti mozis verzióban a vezérlőközpont ellen csak 1 Alien-roham van, míg ebben kettő, csak az elsőt a mozgásérzékelős ágyúk még visszaverik. amúgy a könyvben ezek is mind benne vannak, gondolom az az eredeti forgatókönyv , és nem a film alapján készült

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#416) #54715584 válasza Dilikutya (#415) üzenetére


#54715584
törölt tag

huuuu, én má' olyan régen láttam ezeket... :) még anno régen, divx-es vhs-en :D :D :D
de most már lehet újra megnézek minden részt, hogy képben legyek... :)

(#417) #54715584


#54715584
törölt tag

egyébként asszem minden résznek van dc-sa változata... ha jól emléxem a dc++-ra :)

(#418) I_Am válasza #54715584 (#417) üzenetére


I_Am
veterán

Ki is adták őket itthon díszdobozban. Alien Quadrology 9 lemez, extrákkal együtt.(16.990.- Ft volt és azt kaptam magamtól a szülinapomra)

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#419) #54715584 válasza I_Am (#418) üzenetére


#54715584
törölt tag

hüüüüü, olyat én is akarooooooooook :)
vagy várjam meg a pentalogyt? :D
és mindegyik 5.1es?

(#420) I_Am válasza #54715584 (#419) üzenetére


I_Am
veterán

Angol 5.1 mindegyik, viszont ha szinkronnal akarod megnézni akkor be kell érned a DD 2.0-ával és a vágott verzióval. (persze nem a retekklubbos félével, hanem amit régen a mozik adtak)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#421) #54715584 válasza I_Am (#420) üzenetére


#54715584
törölt tag

ááááh, eltévedt klubot nem nézek, meg tv-t se :)
az angol viszont pont jó... igaz, nem kell a filmhez nagy szókincs :)

(#422) I_Am válasza #54715584 (#421) üzenetére


I_Am
veterán

Most asszem meg is nézem a 3-ik részt. Abban mikor a nagy hent van a sok alien ellen 7 perc-el hosszabb (természetesen a csatás résznél:D) és még 21 perc van elvétve a filmben. Összesen 28 perccel hosszabb a film. (ebből lett anno a legtöbb kivágva)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#423) #54715584 válasza I_Am (#422) üzenetére


#54715584
törölt tag

juj, most felcsigáztál... asszem veszek én is olyat... úgyis nemsoká szülinapom lesz :)

(#424) I_Am válasza #54715584 (#423) üzenetére


I_Am
veterán

Külön helye van a szobában. (nem vagyok Alien fanatikus, á dehogy :DDD)
Mondjuk van jópár filmem ami nem a dvd tartóban van, hanem szépen kirakva a polcra.:) (Minden Héten Háború dupla, a Lotr természetesen, Matrix-ok, abból jó lenne valami extra durva díszdobozos verzió, mert arra sem fanatizálok.:DDD)

szerk: és nemsokára a Star Wars díszdoboz is. :)

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#425) #54715584 válasza I_Am (#424) üzenetére


#54715584
törölt tag

:DDD és a star trek összes? :DDD
a star warssal még várhacc, amíg lucas él, addig csinálnak majd jó sok részt még... de asszem erről visszább írt is vki... :)

(#426) -boyscout- válasza pubwart (#380) üzenetére


-boyscout-
tag

(#427) Dilikutya válasza I_Am (#422) üzenetére


Dilikutya
félisten

a 3. részben tudtommal csak egy alien van.
de jó dolga van egyeseknek, díszdobozos Alien... az fincsi lehet:D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#428) I_Am válasza Dilikutya (#427) üzenetére


I_Am
veterán

Igen igaz......összekevertem a 4-el.:D Nem baj attól még jó volt, ma estea 4ik rész lesz a ''moziban''. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#429) TeeJay


TeeJay
félisten

remélem a nálunk vetített film mágy szinkron lesz mert tuti megyek megnézem:D

érdekes módon van egy halom előzetese:D
de melyik az igazi?
mármint amit moziba is vetítenek filmek előtt:D

tud valaki jó linket ehhez?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#430) parandroid válasza TeeJay (#429) üzenetére


parandroid
nagyúr

[FLAME ON]az még egy dolog, hogy angolul nem értesz, de magyarul olvasni sem tudsz? ;] [/FLAME OFF]

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#431) Dilikutya válasza I_Am (#428) üzenetére


Dilikutya
félisten

jobb lett a hosszabb verzió? mert szvsz a Resurrection elég rossz, a korábbi részekből nyúl le dolgokat, nem túl ügyesen. Ripley klónozása pedig egyenesen hajmeresztő. nem vágom, hogy miért kellett klónozni Ripley-t ahhoz, hogy kis alieneket keltessenek. vagy eleve benne volt? bár azt kétlem. és honnan szedtek anyagot Ripley klónozásához, merthogy belőle nem, az tuti :D mégiscsak belezuhant a kohóba, abból elég nehéz lehetett valami hasznosithatót kikaparni :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#432) Frigo válasza I_Am (#422) üzenetére


Frigo
őstag

Nem a 2. részről beszélsz ?Mert abból tényleg sokat vágtak ki.
:F:F:F

(#433) Dilikutya válasza Frigo (#432) üzenetére


Dilikutya
félisten

olyan sokat nem, talán 10-15 percet
de itt le van írva részletesen: Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#434) -boyscout-


-boyscout-
tag

ALIEN - - - - - - - - - - - - - - kb. 117perc
ALIEN DC - - - - - - - - - - - kb. 111 perc
ALIENS - - - - - - - - - - - - - kb. 132 perc
ALIENS DC - - - - - - - - - - kb.148 perc
ALIEN3 - - - - - - - - - - - - - kb. 111 perc
ALIEN3 DC - - - - - - - - - - kb. 139 perc
ALIEN Resurrection - - - - kb. 104 perc
ALIEN Resurrection DC - kb. 111 perc

(#435) Dilikutya válasza -boyscout- (#434) üzenetére


Dilikutya
félisten

aliensonline szerint az első rész-ből a dc csak 40mp-vel rövidebb

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#436) -boyscout- válasza Dilikutya (#435) üzenetére


-boyscout-
tag

valóban, elírtam. :B 116 perces az ADC. egyébként ez az info is onnan volt. szólok manonak, hogy javítsa. :)

(#437) Dilikutya válasza -boyscout- (#436) üzenetére


Dilikutya
félisten

amúgy én az első részhez talán nem nyúltam volna. a cikk szerint azért vágták újra, hogy pörgősebb legyen. de az nemjó, az első rész nekem ne legyen pörgős, abban nem az akción van a hangsúly. az a baj, hogy manapság sci-fi, akció, horror el sem képzelhető látványorgia nélkül, pedig szvsz anélkül is lehet jó filmet csinálni, az Alien jó példa erre, semmi pörgés, robbanások, nincsenek szörnyhordák mindenfele, viszont valami hihetetlen hangulata van a filmnek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#438) -boyscout- válasza Dilikutya (#437) üzenetére


-boyscout-
tag

sztem jó lett így is. egyébként egyetértek, sajnos manapság a mindenáron látványosságra törekvés váltotta fel a történet érdekesen való elmesélését. :( üresek a filmek. :O

(#439) #54715584 válasza Dilikutya (#431) üzenetére


#54715584
törölt tag

talán vhol az első 3 részben levetett ruháján volt egy hajszál, szőrszál, esetleg kis bőrhorzsolás, vagy vkinek a körme alatt lapított, mint a kosz ;) hű de gonosz voltam... :) pedig én imádom élienéket :)

igen ez a baj, hogy felváltotta...

[Szerkesztve]

(#440) Dilikutya válasza #54715584 (#439) üzenetére


Dilikutya
félisten

pedig mekkora parás az első rész, a hősei pedig egyszerű asztronauták, a mai kamionsofőrök jövőbeni megfelelői, a bérről viccelődnek éppen... szal olyan emberiek. nem terminátorok, nem rambók. Ripley is sokkal hitelesebb figura itt még, a későbbiekben inkább rambó babérjaira tör. persze a másik 2 rész is nagyon jó. a 4-et inkább hagyjuk most...:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#441) #54715584 válasza Dilikutya (#440) üzenetére


#54715584
törölt tag

igen, az volt jó ezekben, hogy el tudtad képzelni, mint lehetséges jövőt :) de most nem(csak) a szörnyekre gondoltam :)

(#442) bolondember válasza Dilikutya (#431) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

De, mondják a filmben, h a Fury-n tárolt vérmintából ''alkották'' újra Ripley-t... A gének pedig már keveredtek, azért volt benne default a királynő embriója!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#443) Dilikutya válasza bolondember (#442) üzenetére


Dilikutya
félisten

hullafáradtan, 1x hajnal 4kor néztem meg szinkronosan a 4. részt, szal nem emlékeztem erre a részletre :D de az embriós rész elég sánta... ha én most keverném valakinek a génjeit valami jószággal, akkor az utódban fejlődnie kéne még valami jószágnak? ezt ha nekem valaki genetiailag megmagyarázza.... nincs az a gén ami azért feleljen, hogy egy élő szervezetben teremjen a semmiből még egy :D amúgy az is benne van vhol az Alien sztoriban, hogy az utód örökli a gazda emlékeit, ergo Ripleynek mindenre emlékeznie kéne :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#444) I_Am válasza Dilikutya (#443) üzenetére


I_Am
veterán

Na ma megnézem a 4ik részt. Mert ha a Fury-n tárolt vérmintából klónozták, akkor a királynő génje a vérében nem lehetett, de a kifejlett testében a gének és a vér alapján a ''magzatnak'' is benne kellett lenni. Ha jól emléxem akkor pont erre alapozzák a 4-ik részt és ezért is tekinti az anyjának a végén a kis albinobébi. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#445) Dilikutya válasza I_Am (#444) üzenetére


Dilikutya
félisten

a Fury a börtönbolygó volt?
ez a sztori nekem zavaros :) a vérmintából olyan egyedet klónozni, amiben ott lesz a magzat is hát hmm elég érdekes :) az 5. résszel nem lesz ennyi gond, Ripley legalább él, az univerzum valamelyik zugában meg csak találnak tán valami kis alient:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#446) HaroWerks válasza Dilikutya (#445) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Az AvP után már azon se lepődnék meg ha az 5. részben pár predátor is előkerülne :D

(#447) I_Am válasza Dilikutya (#445) üzenetére


I_Am
veterán

Most akkor melyik lesz az ötödik rész?

Mert Én azt olvastam, hogy elmennek az Alienek bolygólyára, hadat üzenve nekik és ki akarják majd irtani az összes Alient. Nagy vérengzés, ezer hulla stb. Most akkor nem ez lesz?:F

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#448) Dilikutya válasza HaroWerks (#446) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ripleynek az sem árthat :D azér kiváncsi leszek, hogy alázzák majd még jobban porig ezt a nagyszerű sorozatot :((( merthogy elcseszik az biztos. a folytatásokat rendre elcseszik manapság

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#449) HaroWerks válasza I_Am (#447) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Én meg azt hallottam, hogy itt fog játszódni a földön hiszen a 4. végén ide szállnak le.

[Szerkesztve]

(#450) Dilikutya válasza I_Am (#447) üzenetére


Dilikutya
félisten

én nem tudom, ezt csak úgy kijelentettem, hogy a sztorijával nem lesz ennyi gond :D
melyik bolygójukról beszélsz? ahol az első részben megtalálták a hajóroncsot, vagy valami anyabolygó. mert akkor azt a részt nem lehet sz@rrá vágás (és későbbi bővitett kiadások :D ) nélkül megrendezni

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.