Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) neduddki válasza -boyscout- (#748) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

Remenykegyunk benne, hogy akkor nem a nagyonsz.r filmek kategoriajabn verekszik, hanme ''csak'' a szodavel elmegy katregoriaban, de en attol felek hogy jo filme akokr se fog valni...:- ((((
Pedig nagyon orultem volna ha eek mulva egyutt melegetemhettuk volna a alien/s/ ekkel... /kizrolag elso ket resz/

udv

neduddki

p.s. elvakultak legyenek kedvesek kimelni, mint aszt vhol az elejen kifweltettem

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#752) Zimezoom válasza neduddki (#751) üzenetére


Zimezoom
tag

Megtennéd a kedvemért, hogy nekifutsz mégegyszer, és olvashatóvá/érthetővé barkácsolod a hozzászólásodat?! ;)
Köszi! :C

Pay attention, or pay the price!

(#753) HaroWerks válasza Zimezoom (#752) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Érdekes nyelven írta :))

(#754) -boyscout-


-boyscout-
tag

örült volna ha évek múlva az első kettővel egy napon tudnánk emlegetni. én már annak is ha legalább a negyedik szinvonalát hozza. :O

(#755) perempe


perempe
addikt

Kijött-e már a dvdrip? Melyik csapat követte el?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#756) Yutani válasza perempe (#755) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ilyen nem létezik, nem létezett sosem, és soha nem is fog létezni. ;]

#tarcsad

(#757) #54715584


#54715584
törölt tag

ha jól emléxem, ami kamerás verzió volt, az kb. 76 perc körül volt, a moziműsor szerint meg 105 perces a film... fél óra tuti nem volt benne az amerikai mozis verzióban :)

(#758) HaroWerks válasza #54715584 (#757) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Akkor a moziműsor is téved :)
Nekem 128 perces van meg és asszem francia mozis felvétel :)

(#759) -boyscout-


-boyscout-
tag

76, 105, 128 perc...egyre jobb lesz. :C :U

(#760) HaroWerks válasza HaroWerks (#758) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Hoppá, rosszul emlékeztem, pillanatnyi zavar :)
88 perces van meg nekem, méghogy 128 perc... :))

(#761) HaroWerks válasza -boyscout- (#759) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Még így se semmi:
76, 88, 105 :)
Aztán lesz még amcsi rendezői 112 perc, lesz európai rendezői 125 pec és lesz egy harmadik rejtélyes 134 perces verzió is :))

(#762) _az válasza HaroWerks (#761) üzenetére


_az
senior tag

egy ''barátomnak'' 1:28-as változata van, valami francia feliratos, angol szinkronos...

szal 88 perces... :)

az

(#763) HaroWerks válasza _az (#762) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Jah, a 1:28 miatt rémlett, hogy 128 perc.
Aztán belenéztem és látom, hogy 1:28 és nem 128 :)

[Szerkesztve]

(#764) kBagyula válasza perempe (#755) üzenetére


kBagyula
senior tag

Hi!

DVD megjelenés 2005 januárjában az USA-ban.

Üdv,
kBagyula

(#765) LOTR


LOTR
addikt

én pont akkor láttam a moziban amikor a JÓBARÁTOK utolsó részét vetíteték tv-ben
hát inkább azt néztem volna

mod: ez nem azt jelenti, hogy nem volt jó, de a JÓBARÁTOK sokkal jobb volt , sokkal.... és végeeee :(:O:(:O

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#766) Frigo


Frigo
őstag

Infók a DVD verzióról:
Bővebben: link

(#767) -boyscout-


-boyscout-
tag

The director was quick to quash any rumours that might have been circulating regarding an R-Rated plot. He revealed there had never been an R-Rated version of the film and that the PG-13 rating was as a result of the simulated Alien and Predator gore, less harmful in the censor's eyes.

He also put down rumours of an R-Rated directors cut, but we can exclusively reveal that there will be new material on the DVD.


innen: Bővebben: link

(#768) Pacák válasza HaroWerks (#753) üzenetére


Pacák
senior tag

:) Aki régebben itt van az már megszokta. Én is megszoktam, már ki tudom hámozni a lényeget.

Más...
Szerk.: sajna nem nagyon fogjuk megvenni dvd -n is, annyit nem ér. Jövő héten egyszer elmegyünk a párommal, és megnézzük a moziban. Ennyi. :)

[Szerkesztve]

Nuclear launch detected

(#769) pabadam


pabadam
aktív tag

Szerintem kissé kitolás a rajongókkal a film.

"...I'll never stop looking..."

(#770) gabe_


gabe_
őstag

Hi!
Nekem nagyon bejött a film. Nem vagyok oda az Alien filmekért, talán még a predator 1-2-t is megnéztem, de az Alien Vs. Predator sztem nagyon király.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#771) matteo20 válasza gabe_ (#770) üzenetére


matteo20
tag

Pffff...iszonyaz fos ez a film.....közelébe nem érhet az eredetiknek......mondjuk vígjátéknak jó...jókat lehet rajta röhögni.....
ez a Predator-Nő barátság meg akkora hülyeség...kapartam a székkarfát....a Predator filmek meggyalázása ez...:(((
a szereplők is borzasztóak.....hálistennek a 90%-uk meghal a film elején.....
Ez a Predalien meg a másik....olyan gyenge mint az Alien 4-ben a félig ember Alien...már azon is sírtam kínomban....
véleményem szerint sokkal jobb lett volna ha maga a játék alapján választják a történetet is....a film elején még érdekes ez a piramisos történet,de aztán érdektelenné válik......
szóval szerintem nagy bukta az AvP......
akik nem látták az eredetiket azok nem biztos hogy értik a dolgokat...akik meg látták az eredetiket és rajongók, szenvedve fogják végignézni és felteszik azt a bizonyos kérdést: Miért???!!!! :O

Hiba van a Mátrixban?? Format C:!!! :)

(#772) királylány


királylány
csendes tag

Hello!

Nos, én korábban kifejezetten szerettem a Predator 1-et. Ezek a vadászok nagyon kifinomultak, tettszik a stílusuk. Az Alieneket viszont gusztustalan, gerintelen szörnyikéknek tartom, és bár nem vagyok ijedős, undorodva elfordultam, amikor láttam őket.Csakis a kedvesem miatt voltam hajlandó egyáltalán beülni erre a filmre.(Az Alien sorozatot egyszer láttam, de elég volt belőle annyi.)

Az AvP szerintem sem üti meg a mércét. A csajon én is kiakadtam, eszembe jutott a hímnemű rajongótábor reakciója, gondoltam, biztosan fogjátok a fejeteket, hogy nem elég, hogy csaj maradt meg, de hogy még ő szövetkezett is a Predatorokkal...hiába, no, a férfias nők ma a menők(lsd. Angelina Jolie és a Tomb Raider.)Ezzel én nem feltétlenül értek egyet...

Szóval én is beállnék a fújoló sorba....

Because the night belongs to lovers...

(#773) Gergello


Gergello
addikt

külön-külön mindkért film sorozat jó volt, most így hpgy össze akarták rakni még több pénzért ez lett a a vége platy
: a predatorok is ritka gyöngék voltak benne előző 2 filmben sokkal jobban nyomtak

(#774) TrollBalint válasza Gergello (#773) üzenetére


TrollBalint
addikt

A rendezőt le kellett volna ültetni a játék elé. Játszon egy kicsit vele, és az alapján rendezze meg a filmet :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#775) Gergello válasza TrollBalint (#774) üzenetére


Gergello
addikt

jah jó ötlet, biztos megnézte a alien 4-et meg a 2 predator filemt és abból gondolta így ki, kb olyanrw sikerült mint egy menő szereplőket/alien,predi/ használó sablonos akció film :(

(#776) TrollBalint válasza Gergello (#775) üzenetére


TrollBalint
addikt

Végig játszotta volna az első részt legnehezebb fokozaton, vagy a második részt kiegészítővel. (Persze mindkét esetben emberrel:) ) azt hiszem nem ilyen film lenne :):D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#777) matteo20 válasza TrollBalint (#776) üzenetére


matteo20
tag

Az biztos...:)

Hiba van a Mátrixban?? Format C:!!! :)

(#778) #54715584


#54715584
törölt tag

és végre elárulj vki, aki volt moziban, hogy hány perces volt a film? :D

(#779) strike-force


strike-force
őstag

http://www.imdb.com/title/tt0370263/

Runtime: 101 min

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#780) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nevetségesek vagyunk. Mármint mi, magyarok. A filmet direkt szarrá vágják, hogy még a kiskorúak is megnézhessék, erre döbbenten látom, nálunk 16 év a korhatár :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#781) cikasz


cikasz
őstag

Nekem tetszett az AvsP. Bár ez tényleg az ''összes szörnyet elpusztitom de 1 mégis marad-ós'' kategória, és mivel a végén ugye uj faj keletkezett vár6juk a köv részt...
Persze kötözködhetünk a filmen mert voltak benne ugymond marhaságok, de egészében szvsz jó volt!!!!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#782) HaroWerks válasza Dilikutya (#780) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Tegnap reggel a természet film alatt megint kint volt a 12-es karika, ezek után én már nem csodálkoznék semmin :)
Sőt, ennek tükrében a 16-os karika még inkább kevés, ha 12-es az, hogy ugrálnak a kenguruk a fűben akkor ez a film ahol lőnek is és meghal valaki 50-es karikát érdemel, nagy 10 cm-es átmérőjű piros karikában :))

(#783) HaroWerks válasza cikasz (#781) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Én pont fordítva mondom:
voltak benne úgymond jó dolgok de egészében szvsz marhaság volt :))

(#784) cikasz válasza HaroWerks (#783) üzenetére


cikasz
őstag

Mindenkinek más tetszik, és ez igy van jól :) ha minden jó lenne összeomlana a mátrix :D

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#785) HaroWerks válasza cikasz (#784) üzenetére


HaroWerks
senior tag

A rendezői változatban azért még bízom, az még jó is lehet :)

(#786) -boyscout- válasza Dilikutya (#780) üzenetére


-boyscout-
tag

szarrá vágják? -> #767

(#787) Integra


Integra
titán

végre megnéztem:))
kövezzetek meg, de nekem tetszett, csak rövid volt:(
egyetlen bibi az a vérmentessége volt.
könyörgöm itt fröcsögnie kellett volna a vérnek minden másodpercben, ehelyett ált iskola elsősöknek rakták össze...
remélem a rendezői változat min két órás lesz és jó nagy tunkolások lesznek benne!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#788) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Állítólag bizonyos helyeken már előrendelhető a film ;]
Szinkronos rendezői változat, vagy bármi ami véres és beles, lesz majd? Bár amennyit beszélnek benne a feliratos is megteszi, csak vér legyen :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#789) deedee


deedee
őstag

nem lett volna rossz,csak nagyon light-os volt.semmi vér.
ja és egy poén:a négus akit szétszabdal a háló,ugyanaz akit a kaptárban szétszabdal a lézerrács.direkt csinálták,hogy minden szerepében egyformán hal meg a csákó??

(#790) newman2000


newman2000
csendes tag

Nekem csalódás volt a film, éppenséggel meg lehet egyszer nézni, de többet vártam tőle. :o

[Szerkesztve]

Nagy igazság; főleg pofonok esetében, hogy adni jobb, mint kapni.

(#791) Dilikutya válasza Dilikutya (#788) üzenetére


Dilikutya
félisten

UP! Nálunk csak a mozis jön ki DVD-n, vagy lesz rendezői is?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#792) TrollBalint válasza Dilikutya (#791) üzenetére


TrollBalint
addikt

biztos, hogy lesz rendezői is. Megérné a kiadónak, mivel szerintem magyarországon is van akkora rajongótábora, hogy fogyjon, mint a , nem is tudom mi :) mint a ló :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#793) RIV


RIV
tag

Ez csak félig tartozik ide!
Nekem van egy Alien könyvem ami tök frankón elmagyarázza az Alienek történetét. Ez a könyv az Aliens után folytatja a történetet. Nem lövöldöznek benne, semmi erőszak (érdkes mi?). Mégsem nagyon tudtam lerakni.
Sz'em tök frankó!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#794) mkbla


mkbla
senior tag

Nekem se igazán jött be a film.... amikor a végén lelökték a nagy szörnyet a tenger mélyére, utána meg jött a predator űrhajó, kezdtem örülni h na végre kezdödik a film jönnek az izgalm részek.... de sajna vége lett... :((

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#795) Dilikutya válasza mkbla (#794) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én számítottam rá, hogy az űrhajónál vége lesz, mert a számláló már 80 perc fölött járt, és a film 88 perces ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#796) kBagyula


kBagyula
senior tag

[link] Csak fanoknak! ;)

(#797) mcadam


mcadam
csendes tag

Nagyon jó az a film, habár néha vannak benne nevetséges részek mikor verekedés folyik pl.

Speed Up!

(#798) Fáraó


Fáraó
őstag

Nekem absz. nem tetszett... Amikor a csajnak a predátor készített/adott fegyvert és elkezdtek vadászni/nyomulni már elnevettem magam...
Egyéni véleményem.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#799) Thom!


Thom!
veterán

AVP2: Reqiuem
trailer holnap jön vagyis ma
[kép]

(#800) dokar válasza Thom! (#799) üzenetére


dokar
addikt

hűha ezt már én is nagyon várom :)

extra - SEXRay

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.