Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Yutani


Yutani
nagyúr

Én AVP filmet az általam legelőször olvasott AVP könyv alapján készítettem volna, viszont az nagyon nagy költségvetéssel kellett volna menjen, mert nagyon sok szereplő, maszk, és CG grafika kellett volna bele. Természetesen arra a történetre gondolok, ahol a egy akármilyen bolygón állattartásból éltek az emberek, és asszem a ragadozók megferőzték alienekkel azokat az állatokat, majd az időszakos behajózás alkalmával a már hajóra felhajtott állatokból kijöttek az idegenek, és kezdődött a haddelhadd.
Erre emléxik valaki?

#tarcsad

(#652) HaroWerks válasza Yutani (#651) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Nagy költségvetés, pont az AvP-re sajnálják a pénzt amikor ilyen Pókemberekere 200 millákat költenek?
Eleve nem adtam volna ilyen szerencsétlen rendező kezébe a filmet, egy Cameron csodát tett volna vele az biztos.
A forgatókönyvet meg elégettem volna a FOX helyében, ilyet...

(#653) Yutani válasza HaroWerks (#652) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hülyék ezek odaát. Ez nyilvánvaló.

#tarcsad

(#654) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ezzel a forgatókönyvvel Cameron se tudott volna sokat kezdeni. Sz@rból ő sem épít várat. Igaz, legalább egy kupacba hordta volna :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#655) HaroWerks válasza Yutani (#653) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Inkább okosak, tudták jól, hogy akármilyen sz@rt raknak össze úgyis kasszasiker lesz.
Akkor meg mindek erőltessék meg magukat?
A kasszasiker pedig meg is lett...

(#656) HaroWerks válasza Dilikutya (#654) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Dehogynem.
Fogja és kihajítja az ablakon :)

(#657) wiziloo válasza HaroWerks (#652) üzenetére


wiziloo
tag

Most mér mondod... a pókember 2 olyan klassz!!!:DDD
(az 1-részt nem bírtam végignézni, milyen lehet a 2.-ik??!!)

(#658) HaroWerks válasza wiziloo (#657) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Az első rész még talán nem is olyan vészes (kicsit uncsi itt-ott de nagyjából rendben van).
A 2. meg elég közepes, valahogy a CGI-vel én nem tudtam megbarátkozni benne van pár jó poén, a történet is jó de az akciók nekem nem nagyon tetszettek, inkább a duma részek jöttek be :)

(#659) #00809728


#00809728
törölt tag

Kinek van meg a film???Dvd lejátszomban szeretném megnézni.Vagy ha más nincs akkor a szgépemen!!!
06204603905

(#660) Yutani válasza #00809728 (#659) üzenetére


Yutani
nagyúr

Chech your e-mail.

#tarcsad

(#661) HaroWerks válasza Yutani (#660) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Még a moziban se megy de már ki van írva dvd-re, ejnye ejnye...:DD

(#662) bolondember válasza Yutani (#644) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

1-olvass vissza - mennyit volt ott?
mi látjuk 3 percet. Adrenalin, stb

2-mi arra tippeltünk, h királynő, s az jóval lassabban fejlődik
2b-más metabolizmus.

3-hogyan látta meg?
kereste.
Halottban mért keresnék?!

4-ott anyuci már tombolt, nem számított semmi!

5-azt elfelejtetted, h a víz közömbösíti a savat/nagyon csökkenti az erejét - ilyen erővel én is pisilhatnám éjt nappalá téve a vassodronyt, nem olvadna el sokal később...:DDD

Szerintem max az első nyögvenyelősen van magyarázva .
:))

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#663) Yutani válasza HaroWerks (#661) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mondtam ilyet? :DDD

#tarcsad

(#664) HaroWerks válasza Yutani (#663) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Még a bíboros is tudja mire gondoltál :DD

(#665) Yutani válasza bolondember (#662) üzenetére


Yutani
nagyúr

Huh, minden meg lett magyarázva.

De akkor sem fogadom el, hogy a tapasztalt predatorok képesek így befigyelni a dolgot... :))

#tarcsad

(#666) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Valaki nem tudja hogy magyarországon ez a film szinkronos vagy feliratos formában fog e megjelenni a mozikban?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#667) _az válasza Yutani (#644) üzenetére


_az
senior tag

az a baj, hogy ezek nem is bakik, hanem ennyire felszines röhejes halivudi sztájl...

mellesleg ennyivel a királynő évszázadokkal korábban is kiszabadíthatta volna magát... nyomi...

más:

IGENIS MÁTRIX KOPPINTÁS A KAMERA LASSÍTÁS!!!!! Lehet, hogy volt kúlió klipjében, de ez a ''nézet'' a mátrix után kezdett futótűzként terjedni a filmeken végig. Sok helyen láttam már és egyszer se nyűgözött le. Ráadásul teljesen fölösleges. Röhej, hogy amúgy a mátrix1-ben többféle időlassítás volt, nemcsak a körberohan a kamera az eksön közepén féle. Mégis mindenki a tetőjelenet(trinity-help!!!)-et koppintja. Ezzel a technikával értelmesebben is lehetne bánni, de mindenki ugyanazt nyomja vele, csak épp nem neo körül megy a kamera, hanem egy arctapadó körül. Csodás. Ráadásul a többi lassítás(bunyó, támadások) is elég fölöslegesnek tűnik, de legalább nem ijesztő, a 13 éves gyerek is megnézi anélkül ,hogy bekakilna... jóvan erről ennyit

az

(#668) I_Am válasza SAMYka (#666) üzenetére


I_Am
veterán

Feliratos lesz.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#669) -boyscout- válasza SAMYka (#666) üzenetére


-boyscout-
tag

szinkronizélt lesz és 1-2 moziban futni fog a feliratos változat is.

(#670) #54715584 válasza _az (#667) üzenetére


#54715584
törölt tag

éppen azt próbálom megmagyarázni, hogy ez már nem koppintás, hanem egy elterjedt dolog... az mellékes, hogy éppen a mátrixban jelent meg elsőként... és aki még mindig ott tart, hogy húúúúú ez mátrix koppintás, az sztem ne nézzen filmeket, mert csak a drága idejét fecséreli...

egyébként az ''ilyen'' filmeket feliratosan és szinkronosan is vetítik....

(#671) Bishop


Bishop
újonc

Sajna még csak most találam ra erre az oldalra és nem volt időm még az összes hozzászólást vegigolvasni, de ha még valakit érdekel ki lehet az a furcsa óriás fazon abban a csillagvizsgálóban (vagy miben?) az Alien 1-ben az olvassa el: A. Torky: Végső vesztes a halál c. könyvét, mert -bár nem hivatalos ''magyarázkodás''- egész jól megmagyarázza a dolgokat és lefesti az Alienek evolucioját egy egészen más szemszögből, amit először igazán nehezen vett be a gyomrom, de nem teljesen alaptalan a következtése.

Nem halott az mi fekszik örökön, a halál sem ér át végtelen idökön (vampire)

(#672) Dilikutya válasza Bishop (#671) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy nem hivatalos könyvből nehezen derül ki, mi az:) Azt csak az alkotók tudják... :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#673) Yutani válasza Bishop (#671) üzenetére


Yutani
nagyúr

A #647 hsz.ben ajánlottam éppen... :)

#tarcsad

(#674) -boyscout-


-boyscout-
tag

go to -a már sokat emlegetett- Bővebben: link annak akit érdekel kik lesznek a szinkronizéltben a magyar hangok.

(#675) bolondember válasza Yutani (#665) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, Te láttad a filmet: tudtad, h benne van.
Én nem kerestem volna egy halottban mellkasrobbantót...
Persze ez én vagyok...:DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#676) Yutani válasza bolondember (#675) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ez az egész iszonyatosan eröltetett:

- Adott egy predator, amely tudja nagyon jól, hogy mit jelent megfertőzve lenni.
- Az arctámadó gyakorlatilag 10 perc alatt megtermékenyítette a ragadozót, holott ez eddig a filmig minden esetben sokkal több időt vett igénybe.
- Meg egyébként is, a kikeléstől számítva fél órán belül máris teljesen kifejlett idegenekkel állunk szemben? EZ A LEGNEVETSÉGESEBB!

Úgy elk*rták ezt a filmet, ahogy illik. Számomra még mindig nem létezik igazi Aliens vs. Predator film, és gyanítom, hogy egy jó ideig nem is lesz...

#tarcsad

(#677) TrollBalint válasza Yutani (#676) üzenetére


TrollBalint
addikt

Speciel az Alien 3-ban sem volt sokáig a kutyában az alien...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#678) #00809728 válasza Yutani (#660) üzenetére


#00809728
törölt tag

Szia!!!

Meg van az e-mailed de ne nem tudok kimenni érte Csepelre!!!

(#679) #00809728 válasza I_Am (#668) üzenetére


#00809728
törölt tag

Helló Guru!!!

figyu kéne nekem a film???Meg tudod szerezni???Hozzád ismerem az utat!!!

(#680) bolondember válasza Yutani (#676) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

olvass vissza:
PWSA is panaszkodott, h kivágtak a PRODUCEREK 48 percet a filmből... Abban a 48 percben benne van, h miért fejlődnek ilyen rohamosan a kis kedvenceim...
(hormonkezelik az anyukát)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#681) #54715584


#54715584
törölt tag

up(?) :)
már nincsen sok idő hátra, és itthon is láthatjuk :) nem csak a 17''on :)

(#682) I_Am válasza bolondember (#680) üzenetére


I_Am
veterán

Csak hallkan teszem hozzá, hogy 38 perc-et vágtak ki. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#683) Dilikutya válasza #54715584 (#681) üzenetére


Dilikutya
félisten

Láthatnánk... ha akarnánk :D Én biztos nem fogom megnézni még egyszer. Ezúttal betartottam az internetről letöltött médiákra vonatkozó szabályokat, és 24 órán belül töröltem :C:C:C

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#684) #54715584


#54715584
törölt tag

én nem tudom... szóval én sem akaródznék annyi pénzt kiadni érte... de ha lesz egy olyan nem kívánós első randim, akkor megnézzük :D

(#685) I_Am válasza #54715584 (#684) üzenetére


I_Am
veterán

Milyen az a nem kívánós első randi? :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#686) #54715584 válasza I_Am (#685) üzenetére


#54715584
törölt tag

tankos-romantikus? :D
hátha véletlen chatrandim lenne, és nem lenne szimpi a hölgy, akkor borzoljuk a kedélyeket... talán még egy kis perverzió is belefér? :D

(#687) Dilikutya válasza #54715584 (#686) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem szimpi hölggyel randizgatni lehet maga a perverzió :) Nem chates ugyan, de velem már volt olyan, hogy 10 perc után úgy éreztem, nem feltétlenül szükséges, hogy ott legyek, de mivel közlekedési akadálya volt, hogy hazajussak, így még további 2 órán át élveztem csodásnak nem mondható társaságát :C:C:C:C Úgy voltam vele, hogy talán csak jobb, ha nem egyedül várok a buszra :D Nyári hétköznap lévén semmi egyéb menekülési lehetőség :)
Azért képet kérj előtte, nehogy utána a randin a kis Predatorra legyél jobban ráizgulva :C:C

Amúgy randira nem a legjobb film. Vagy romantikusra kell vinni, vagy valami tényleg összeszaratósra, amikor van kihez bújnia. És persze van miért :D

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#688) #54715584 válasza Dilikutya (#687) üzenetére


#54715584
törölt tag

néha hiába kérsz képet :) ott olyan volt, hogy csak na! :D
de élőben... :F
nem van kihez, meg van miért, hanem van mihez :D :D :D

szegénykém, szörnyű lehetett :D de látom túlélted :D

(#689) Dilikutya válasza #54715584 (#688) üzenetére


Dilikutya
félisten

Atom jó nő volt, fiatalabb nálam (az nem baj ;] ), kis okoskodó, de ami a legrosszabb hogy a slusszkulcs nem az én kezemben volt :D

Amugy látod egyel több ok arra hogy kerüld a chatrandikat. Normális körülmények között látod rögtön mit kapsz a pénzedért (nem szószerint :D ) és könnyebb is lekoptatni mint egy fülig belédesett kis hülye pitsát :D életembe egyszer tudtak rávenni ilyenre, de hála az égnek, hogy hamar rájöttem, hogy nem nekem kedvező a leányzó fekvése... illetve nem csak nekem kedvező, ez így pontosabb :C:C:C

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#690) I_Am válasza Dilikutya (#689) üzenetére


I_Am
veterán

Szvsz atom jó nő esetében pár órát megér egy strigula.

Persze, ha nem atombombázás utáni nőről van szó. :DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#691) #54715584


#54715584
törölt tag

mindkettőtöknek igaza van :D

(#692) Dilikutya válasza I_Am (#690) üzenetére


Dilikutya
félisten

Na igen, ha lehetett volna strigulázni, akkor azt mondom, kibírom. Csak aztán szépen elfeledkeztünk egymásról :D Azóta a száma sincs már meg:) azóta ilyenekkel nem foglalkozok hogy ''te figyu a múltkor ott az a csaj érdeklődött felőled...'' :D:D Bár így utólag belegondolva, az a strigula.... este, sötét, Tisza part, közel a folyó... és soha sem derült volna ki.... :C:C:C

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#693) #54715584 válasza Dilikutya (#692) üzenetére


#54715584
törölt tag

oooooops, killer? de neked aztán egyedül kell visszajönnöd a sötét erdőből :D :D :D

(#694) Dilikutya válasza #54715584 (#693) üzenetére


Dilikutya
félisten

upsz erre nem is gondoltam. igaz ki volt világitva, de akkor is :D:D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#695) #54715584 válasza Dilikutya (#694) üzenetére


#54715584
törölt tag

jaaah, és soha nem derült volna ki, ha nem árulod el magad... :P
hogy végezted ki? mint az alien, belecsaptál a fejébe vagy a gyomrába, vagy, mint a predator, összekaszaboltad? :D
sztem mint az alien, csak ott nem 9 perc alatt fejlődött ki a parazita, hanem 9 hónap alatt :D

[Szerkesztve]

(#696) -boyscout- válasza I_Am (#682) üzenetére


-boyscout-
tag

ezek a számok: 38, 48, x percet vágtak ki, honnan vannak? :F

(#697) Lala6


Lala6
őstag

Olvasgattam a totyikot. Ti a predatorban rejtőző alienről írtok. Akkor csak nekem tűnt fel, hogy ami kikel belőle a végén annak predator szájja van? Lehet, így születnek a kis predátorok.

(#698) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

helyesbítek: a PREDALIEN-ek:DD

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#699) Yutani válasza Lala6 (#697) üzenetére


Yutani
nagyúr

Az alienek képesek átvenni genetikai jellemzőket a gazdatesttől. Az emberből kikeltek azért ''emberszebásúak'', a kutyából kikelt pedig azért viseli magán a kutyák egy-két jellemzőjét (lásd A3).

Így a predatorban kifejlődött poronty is átvesz egyes tulajdonságokat a gazdatesttől, pl a jellegzetesen predatoros szájszervek. Lehet, hogy nincs is másodlagos állkapcsa akár.

#tarcsad

(#700) Lala6 válasza Yutani (#699) üzenetére


Lala6
őstag

Tényleg el is felejtettem, hogy ez így működik. Rég láttam már az alien részeket, itt az ideje, hogy megnézzem mindet újból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.