Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) frame>24 válasza brownus (#1050) üzenetére


frame>24
addikt

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1052) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[link]

Na, emberek, ez tényleg zseniális. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1053) matrix23 válasza brownus (#1050) üzenetére


matrix23
tag

:C :DD

(#1054) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ha egy jó kritikát akartok olvasni... :DDD :R

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1055) Gaboman válasza bolondember (#1054) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Azért ennyire nem volt rossz persze ez csak én mondom!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#1056) frame>24 válasza bolondember (#1054) üzenetére


frame>24
addikt

ébredési ok: "csupán arról volt szó, hogy a mellettem ücsörgő haverom horkolt túl hangosan." :DD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1057) brownus válasza Gaboman (#1055) üzenetére


brownus
veterán

igazad van, sokkal szarabb volt :P :D

(#1058) Gaboman válasza brownus (#1057) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Kinek a pap kinek a papné,ahogy te is leírod olyan mintha a világ legrosszabb filmje lenne.
Pedig akadnak ennél százszor rosszabb filmek.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#1059) bolondember válasza Gaboman (#1055) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én sajnos egyet kell értsek a kritikával.. :(

ENNYIRe nem szélsőségesen volt rossz, de... Á, tragédia. :(((

Őszintén szólva, azért örülök, h vannak emberek, akiknek tetszett, talán így van esély arra, h még lesz bármilyen/akármilyen A/P/AvP film... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1060) brownus válasza bolondember (#1059) üzenetére


brownus
veterán

visszatér ez a két f@sz :( boll-t ide:D avp3

(#1061) Calibos válasza brownus (#1060) üzenetére


Calibos
addikt

Inkább ne... ezt a Boll-t legszívesebben kilőném az űrbe :((( Szórakoztassa a földönkívüli-eket !

(#1062) Pacák


Pacák
senior tag

Kicsi a világ: [link] és [link]

Nuclear launch detected

(#1063) brownus válasza Pacák (#1062) üzenetére


brownus
veterán

sci-fiben a kiálts farkast és a folytatása a két életem egy halálom kegyetlen jó! ajánlásos ha még nem olvastad volna.

hmm, viszont ezekre az alien vs. pre könyvekre kíváncsi vagyok!

(#1064) Integra válasza brownus (#1060) üzenetére


Integra
titán

talán őt ne.. akkor végleg befellegzett, ha ő ehhez hozzányúlna..

csak azt nem értik ezek az idióták meg, hogy nem azért ekkora a bevétel mert akkora jó film volt, hanem az alien fanok még mindig reménykednek, hogy hátha.. és elmennek újra és újra..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1065) brownus válasza Integra (#1064) üzenetére


brownus
veterán

tudom, csak viccelek:) egyébként igen, csak a fanoknak köszönhető az elég jó bevétel

engem az basz fel idegileg még mindig, hogy ezek nevezik magukat nagy alien meg predator fanoknak, és összehoznak egy ilyet... komolyan mondom rosszabbak (sokkal!) mint vajna a T-3mal

[ Szerkesztve ]

(#1066) Pacák válasza brownus (#1063) üzenetére


Pacák
senior tag

Mindkettőn túl vagyok már párszor. Ott vannak a polcon. Inkább a Keleti szél 3. kötetére gyúrhatna... :U

Nuclear launch detected

(#1067) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Érdekes,én a T3-mal is úgy vok,hogy a film nagyon rossz,de pl a regény-és annak gondolata-koncepciója zseniális...az AVP filmekkel meg egyszerűen csak az a baj hogy tömegfilmek lettek,rókabőrlehúzás stb stb...bezzeg ha vmelyik filmet egy Cameron-Spielberg-Lucas-Jackson kvalitású edzett rendezői férfiú kezébe adnák (na meg vagy 500 millió dollár értékű büdzsét) azzal rögtön más lenne a leányzó fekvése........... :))

(#1068) Gergello válasza Skyhunter (#1067) üzenetére


Gergello
addikt

Sajnos olyan szintű alkotást mint az első rész (mármint Alien1) soha nem fognak tudni csinálni. Beálltak erre a tucat film gyártásra és ez van. De DVD-ről bármikor újranézhetem, nem is bánom, csak azt, hogy ilyen c kategóriás, szódával elmegy szintű filmekkel rontják a nevet.

(#1069) feka007


feka007
nagyúr

Nemrég lerántottam nagy unalmamba egy 8 gigás HD szösszenetet a filmből, hát mit mondjak, nem egy nagy szám. Se ijesztő, se túl izgalmas nem volt. Nameg végén az az atom... Gondolom csak a látvány kedvéért rakták be. Mondjuk egyszer nézhető, de az Alien 2-höz képest egy nulla. Remélem az új Alien játék, amit a Gearbox fejleszt, sokkal jobb lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.