Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12712) orion1025 válasza Silentfrog (#12710) üzenetére


orion1025
őstag

Személy szerint egy belső szűrővel is teljesen jól elvoltam, mikor egy low-tech akit raktam össze.Igaz annyira nem volt low, de teljesen jól működött 40 liternél is.Sok dolog van ami nem úgy van, ahogy egyesek szerint lennie kéne, részben ezért is jó az akvarizálás.Nekem amúgy is mániám a minimal technika, biztosan a jövőben is ezt csinálnám, igaz engem a halazás hidegen hagy, növényezés volt eddig is.Volt egy időszak amikor null időm volt az akváriumra, tápozás, vízcsere sem a megszokott módon működött, mégsem volt algabumm.Ellenben mikor odafigyeltem az egészre, sokkal előbb jöttek a gondok.Mondjuk így van ez mással is.Ha veszek egy telefont és figyelek rá, akkor tuti baja lesz.Ha viszont nagy ívbe tojom le, akkor túlél mindent :K Így volt nálam eddig az akvarizálással is.

bringasisti:

Csináltam én is már PVC külső szűrőt, de maradtam a kicsi EHEIM-nél, hiába fért abba fele annyi töltet, mégsem számított semmit, mint idővel kiderült.Pedig azt is fakkosra csináltam, nem csak bele volt hányva minden.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.