Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Lejszi


Lejszi
senior tag

jah és aki hülyének próbál nézni arra nagyon pipa vagyok

(#1602) Lejszi


Lejszi
senior tag

nem fekete pontot kértem Neked vagy ilyesmi csak elmondtam a véleményem, azt csak szabad.

(#1603) mandras81 válasza Lejszi (#1602) üzenetére


mandras81
senior tag

[OFF]Lejszi: remélem, hogy nem veszed sértésnek amit mondok, ez teljesen OFF lesz, de már nem bírom nézni az aláírásod helyesírási hibáit. Megtennéd, hogy kijavítod (lehetősség - lehetőség; kesess - keress)?

Köszi előre is.[/OFF]

(#1604) dantej


dantej
tag

A srác PH!-s neve noip666!!
Ő volt az aki átbaszott!!

Valamilyen szinten én voltam a hibás mert megbíztam benne meg sürgős volt a dolog!!
Szóval arról szólt az egész ,hogy volt neki egy eladó lapja amit én meg akartam venni!!
Mondta ,hogy utánvét neki nemjó mert nem szereti mert volt már vele gondja hát mondom jólvan van ilyen megértettem!!
Mondta ,hogy utaljak előre és küldi is!!
Gondoltam nem lehet belőle baj volt már máskor is ilyen de mondtam neki ,hogy elősször postázza el és ha mutat egy képet arról ,hogy el lett küldve akkor küldöm a lóvét!!

Írt ,hogy feladta és csinált egy képet egy utánvételi papírról amit gondolom csak kitöltött és elküldte!!
Én meg utaltam a lóvét!
Vártam a lapot nem jött meg mondta ,hogy de tuti feladta meg ilyenek meg ,hogy ideér de nemjött!!

Hívtam meg kerestem többször aztán mondtam neki ,hogy hát akkor küldje vissza a pénzemet mert időközben az alaplap visszekerült hozzá mert azt mondta ,hogy a postások elbaszták és visszavitték neki!!

Azt mondta nincs pénze de okt 10.-n fizetés lesz neki ezért lesz és küldi!!
Vártam is én hívtam meg minden de semmi!!
De most megelégeltem a dolgot megkerestem iwiw-n meg myvip-n és megkell találnom mert nem teszi zsebre amit tőlem kap az biztos!!
Az ilyen kis geciket utálom a legjobban!!

''Tedd vagy ne tedd de soha ne próbáld!!''

(#1605) Balinov válasza dantej (#1604) üzenetére


Balinov
félisten

Üdv dantej,igazán nem kötekedésből,de ha 2x,vagy többször ugyanazt beírod,attól még nem tekeredik vastagabb kötél noip666 nyakára.Teljességgel megértem a dühödet,de ügyeljünk arra,hogy a topik áttekinthető legyen.Köszi és remélem megoldódik a problémád

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1606) Lejszi válasza mandras81 (#1603) üzenetére


Lejszi
senior tag

kijavitottam, koszi h szoltal :)

gyorsan gépeltem be annak idejen azert lehetett, mert azert nem vok ennyire LOL.
azt tudom viszont hogy ekezeteket nem nagyon irok, szinten a gyorsasag miatt es megszokasbol :DD

(#1607) Lejszi


Lejszi
senior tag

Az 1597 es 1600-as hsz-t szeretnem toroltetni, jocessel mindent megbeszeltunk, nincs harag :)

(#1608) Flashcash válasza dantej (#1604) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ha utaltál akkor megvan a számlaszáma amin egyértelműen el lehet indulni. A rendőrségen tegyél feljelentést, internetes csaló címen, az ilyenre ugrani szoktak és elő fogják venni hamar a srácot.

[ Szerkesztve ]

(#1609) gban


gban
Közösségépítő

Sajnos nem ez az első eset hogy valaki befeketít itt valakit, aztán meg kiderül hogy mégsem volt igaza.
Meg kellene próbálni előbb tisztázni a dolgokat, aztán sarat dobálni.
Ha az illető nem veszi észre, még védekezni sem tud!
A hétköznapokban ezt rágalmazásnak hívják, és feljelentést is vonhat maga után, nem értem hogy miért kellene máshogy kezelni a PH-t, még ha effektíve csak nickek szerepelnek is, és miért "szabad itt mindent" ?????

:( :(( :O :Y :W

Postázást nem vállalok.

(#1610) dantej válasza Balinov (#1605) üzenetére


dantej
tag

Bocs csak azért írtam kétszer mert nem találtam elősször és azt hittem nem ment el XD!!!

''Tedd vagy ne tedd de soha ne próbáld!!''

(#1611) Lejszi válasza Lejszi (#1607) üzenetére


Lejszi
senior tag

a többi ehhez tartozot is légyszi, thx :R

(#1612) greatchaos válasza dantej (#1604) üzenetére


greatchaos
addikt

pedig rendszeresen be is jelentkezik ph-ra... próbáld meg elcsípni valahogy

(#1613) operator10 válasza Flashcash (#1608) üzenetére


operator10
aktív tag

Sajnos hatalmasat tévedsz. Én ezt végig jártam. :K többe került a leves mint a hús. :K

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#1614) greatchaos válasza operator10 (#1613) üzenetére


greatchaos
addikt

10k alatti megkárosítással nem is foglalkoznak az emberrel, bár nem mondtad, mennyit utaltál

(#1615) operator10 válasza greatchaos (#1614) üzenetére


operator10
aktív tag

Engem, többször, soxor 10K-val :K Az a gáz hogy nehéz a dolgokat bízonyítani, mármint érdemben. Továbbá sem papír, sem számla, sem semmi. nekem megmondták, és több ismerősömnek is, hogy abba kell ahgyni az ilyen vásárlásokat, mert még a végén nekünk(is) bajunk lehet. bezony. De nem térnék ki részletekre, és tippet sem szeretnék adni senkinek. További Szép estét :R

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#1616) greatchaos válasza operator10 (#1615) üzenetére


greatchaos
addikt

utalásról bizonylatod van, az elmentett beszélgetések megvannak, akkor állj elébe, és ragaszkodj az igazadhoz. sokszor 10k sokaknak a havi bére...

(#1617) Flashcash válasza operator10 (#1613) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Igen őket sem kapták el.
Valószínűleg nem a megfelelő helyen tetted meg a feljelentést, ilyen szempontból igazad van a magyar 'rendőrök' nagy része szarik a törvényekre és a végeken valóban előfordul hogy a 'nem szeretnénk dolgozni szarunk bele mindenbe' elvek mentén folyik a munka.

[ Szerkesztve ]

(#1618) dantej


dantej
tag

Megvannak a privát üzenetek is és az utalásról is a bizonylat szóval azzal tudok érvelni!!

''Tedd vagy ne tedd de soha ne próbáld!!''

(#1619) error(HUN) válasza Flashcash (#1617) üzenetére


error(HUN)
tag

Sziasztok,beszólok,mert úgy érzem érintett vagyok.A Vaterás csalás-ügyben én is az egyik sértett vagyok,memória-utalás-semmi.Mail,telefon megszünt stb.Rendőrségi feljelentés,részletesen elmondtam,leírtam mindent,számlaszám alapján csak azonosítani kellett volna embert.Ez az ügy több mint egy éve volt,talán most már megvan a csaló,és még nekem kellett nyilatkoznom arról,hogy ha kifizeti az okozott kárt akkor kérem-e a felelősségrevonását,azaz megbüntetését.-Röhej-törvény!-A Vatera sem mond igazat,több károsult volt,senki nem kapott semmilyen értesítést,sőt a Rendőrségnek még a csaló beregelt felhasználó adatait sem adták ki adatvédelemre hivatkozva.Ennyi.

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#1620) Lejszi válasza greatchaos (#1595) üzenetére


Lejszi
senior tag

greatchaos!!!

ugy alakult hogy megis (majdnem) ráb**tam.
jani1973 elkuldte a DVD lejatszot. haza hoztam, beuzemeltem es a kovetkezo kepet dobta nekem 2 TV-n is:

másik TV-n:

szoval jelen allas szerint igy allok. vmi gebasz van ezzel a lejatszoval vagy en lennek bena? :F
mitol lehet hogy megfelezi a képet es csak 2 szint, a keket es a zoldet jeleniti meg?
ha hetfoig nem talalom meg a megoldast akkor megy vissza portosan, ugyanis az elso korben termeszetesen en fizettem a szallitasi dijat.

(#1621) -Nemtom- válasza Lejszi (#1620) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

cseréld ki a kábelt meg próbáld ki scarton ill. ha azon van rca-n is

(#1622) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Üdv Mindenki!

Egy ötlet a rágalmazások elkerülésére:

Amikor valaki beírja a negatív véleményét egy másik személyről, akkor küldeni képe neki egy privit hogy negatív bejegyzés került be róla és ha nem jön megvédeni magát (vagy jön, de kiderül hogy mégis elkövette), akkor kerüljön csak fel a fekete pont.

Mert a mostani rendszerben az a gond, hogy bárki írhat bárkiről és mínuszolhatja szépen le. De lehet hogy akiről ír az nem is követte el az esetet, de nem kap róla semmiféle visszajelzést hogy a megbízhatóságát meg kéne védenie vagy hogy le is rontották.

Szerintem ilyen fontos dologban legalább valamiféle értesítést kéne nekik küldeni. Hiszen sokan (köztük én is) használják a PH-s megbízhatósági listát üzletelés előtt és ha van egy mínusz, akkor (legalábbis én) az illetővel nem folytatom az üzletet.

Csak ennyi...,. :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1623) Ramius válasza error(HUN) (#1619) üzenetére


Ramius
őstag

Nos ennek az ügynek énis érintettje vagyok. A vatera nekem küldött ugyan értresítést, de egy héttel az árverés lezárása után, amikor már jóhogy kifizettem a vételárat. Szerencsére csak 2k-t buktam, egy pendrive árát.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1624) Lejszi válasza -Nemtom- (#1621) üzenetére


Lejszi
senior tag

szia

mind a ket TV-n SCART probaltam.
frankonak kene lenni

(#1625) God Vazzeg válasza Lejszi (#1624) üzenetére


God Vazzeg
veterán

rca-n is próbáld, lehet hogy csak a kimenet vagy a kábel rossz ;)

(#1626) Lejszi


Lejszi
senior tag

csak sikerult ossze hozni, jo a kép :)

(#1627) kircso13 válasza Dr. Romano (#1622) üzenetére


kircso13
senior tag

Ez sem megoldás :) . Azt jönnek a viták 100hsz-en keresztűl :) . Ezt személyessen vagy maguk között kell lerendezni! Anno ahogy régen én csináltam. Nem hordok fűt fát össze addig míg meg nem beszéljük a dolgot! Az, hogy valaki ide egyből beír és elmondja a másikat mindenféle s*emétnek és meg sem próbálja vele megbeszélni akkor annyi erővel Ő is hibás! Szerintem ezen múlik itt a dolog és nem a fényképeken és nem az értesítőn, stb...

Még annyit, hogy az értékelésnél látni lehetne, hogy ki miért kapta a + vagy - . Persze egy rövid indokkal mind a 2 fél részéről ( 1 mondatban) Szerintem ez kézzelfoghatobb dolog!

..,

(#1628) gban


gban
Közösségépítő

Birom az olyan embereket, akik minden kérés ellenére 3 napon belül 2 ember nevét írják be ebbe a topicba, aztán kiderül, hogy teljesen alaptalanul. :W :W :W
Lejszi, köszönjük hogy lényegében magadnak adtál fekete pontot, ritka az ilyen becsületes ember.
Mert hogy én veled nagyon vigyáznék üzleteléss során, az biztos, nem akarok itt magyarázkodni a semmire, hogy aztán kiderüljön hogy minden rendben volt azzal amit eladtam.
Ez nem a rágalmazások topicja, fogjuk már fel! :(((

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#1629) True válasza Lejszi (#1626) üzenetére


True
aktív tag

"csak sikerult ossze hozni, jo a kép"

Lehet, hogy a többi esetben is a helytelen beüzemelés okozta a hibát..?
Mert nagyon úgy fest itt a dolog, hogy szakmai felkészületlenségből, nem szenvedsz hiányt!
Inkább javasolhatnám, mielött valakit bepiszkolsz itt, a dolog topikjában tedd fel a kérdésed: "láma vagyok segítsetek ezt, vagy azt beüzemelni..." Hidd el több normális van itt, mint te azt gondolnád!!!

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#1630) Oliverda


Oliverda
félisten

Kérnék egy feketét MrHardwer újonc számlájára.

Priviben lebeszéltünk mindent, tettem egy ajánlatot, ő elfogadta, és azt ígérte hogy másnap délelőtt felhív, erre délután küld egy privit hogy valaki 1000 forinttal többet kínált így most 6000en áll a licit. :DDD :(

Vigyázzatok vele...

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1631) Tuncsi


Tuncsi
tag

Sziasztok!

Nem ajánlatos Yodamest-rel üzletelni...
1 hete szóban megállapodtunk, hogy nekem adja el a gépét, csak kérte a türelmem,
hogy tudjon magának új gépet venni.
Ma érdeklődtem ismét, hogy mikor vehetem át tőle, meddig várjak még, de azt mondta,
hogy meggondolta magát, mert más többet ad érte.
Mikor megjegyeztem neki, hogy ez nem korrekt hozzáállás, csak nevetett
rajtam és egy "csá"-val lelépett...
Tisztességtelen hozzáállás, komolytalan...

Üdv

Tüncsi

[ Szerkesztve ]

csak nem történt vala vele valami????? :) ------------------------------------------ konfigom: http://tuncsi.uw.hu/konfig.jpg

(#1632) error(HUN) válasza Ramius (#1623) üzenetére


error(HUN)
tag

Örülj,én 18k-t.De még nincs veszve minden,talán évek múlva megtudom a nevét és a címét az illetőnek.Nem a pénz visszaszerzése motivál,elhiheted... :(((

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#1633) eziskamu válasza Dr. Romano (#1622) üzenetére


eziskamu
addikt

Én azért nem tartom teljesen hülyeségnek az ötletedet, igaz hogy megvan a leheteősége a hosszú vitáknak, de majd jön a moderátor és mindenkit kizavar az erdőböl :) , de legalább tudomást szerez a másik fél még időben, és megvédheti magát, ha tudja (akarja).

[ Szerkesztve ]

(#1634) Lejszi válasza gban (#1628) üzenetére


Lejszi
senior tag

pu ment :W

(#1635) Lejszi válasza True (#1629) üzenetére


Lejszi
senior tag

neked is!!!!!!!!!!!!!!!

(#1636) Dr. Romano válasza kircso13 (#1627) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez igaz, lenne vita rendesen.
Jó dolgokat írsz! Tényleg először csak egymás között kéne rendezze minden ember és csak végső esetben kéne ide beírni, azonban a gond ott van, hogy mindenki másképp gondolkodik. Tehát sajna ezt sokan nem így csinálják :(
Az értékelős dolog jó. Tényleg kéne valami kis rövidke leírás vagy ha más nem, az kár nagysága (mert nem mindegy ha valakin van egy mínusz 1000ft miatt vagy 200ezer miatt (pénzben nagy a különbség azonban büntiben nem).

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1637) Dr. Romano válasza eziskamu (#1633) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Én azért nem tartom teljesen hülyeségnek az ötletedet"

Köszönöm!! :DDD

Így van! Ha mást nem akkor legalább csak egy privit kéne küldeni, hogy a megbízhatósága le lett rontva.
(a bankok is küldenek üzenetet, hogy BAR listára került e valaki, stb...)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1638) Ramius válasza error(HUN) (#1632) üzenetére


Ramius
őstag

Név és a város benne van a feljelentésben.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1639) gban válasza Lejszi (#1634) üzenetére


gban
Közösségépítő

Lejszi, én veled ellentétben nem csak privátban nem becsmérelem, szidom, értelmetlen mondatokkal (biztos azért mert fővárosi vagyok, azért nem értem.. gondolom abból ahogy degradálóan használod rám ezt a jelzőt) traktálom a másikat, de itt sem mondtam semmit ilyen hangnemben.
Szerintem mindez, hogy privátban milyen szépeket írsz, nem változtat azon, hogy 3 napon belül 2 embert említettél itt jogtalanul, és késöbb kiderült hogy nem volt igazad.
Ezek után nem azt várná az ember hogy hasonló hangnemű privátokat írogatsz, hanem hogy van gerinced, és ide írod, hogy "bocs, emberek, igazatok van, ezek után jobban meggondolom, mielőtt jegtalanul sárba döngölök valakit", vagy valami hasonló...
Persze lehet hogy nincs igazunk, akkor mi kérünk tőled elnézést.
Ahogy illik is.
Habár erre kicsi az esély, miután te magad ismerted be mindkét esetben, hogy jogtalan volt a negatív.

Postázást nem vállalok.

(#1640) Lejszi válasza gban (#1639) üzenetére


Lejszi
senior tag

megmondtam hogy amihez semmi kozod es aminek nem ismered a reszleteit abba ne magyarázzál bele!!!!!

vissza olvastam ezt a topicot es eszre vettem, hogy te szeretsz mindenbe bele dumálni, inkabb errol szokjal le!

meg ugy latom eleg ertetlen vagy hogy ha nem ertetted meg a pü lényegét!
reszemrol lezartnak tartom a dolgot, es nem eroszak a velem valo uzleteles, nyugi messzirol elkerullek, nekem sincs kedvem ilyen okostojással uzletelni!

csak olvass mar utana kicsit, hogy hanyan vannak velem megelegedve, aztan gondolkozz el ezen:

[link]

END.

[ Szerkesztve ]

(#1641) Vajga


Vajga
tag

Ki szeretnék állni Lejszi mellett, mert már számtalan üzletünk volt és mindig minden nagyon olajozottan ment, soha nem volt semmi gond.

Irta hogy "nincs harag", megbeszélték, gondolom a bocsánatkérés is megtörtént, mert ez a mondat erre utal.

Valóban jobb lenne ha a saját magad dolgaival foglalkoznál.

[ Szerkesztve ]

(#1642) gban válasza Lejszi (#1640) üzenetére


gban
Közösségépítő

Tisztellek, becsüllek a pozitív értékeléseid elárulják hogy becsületesen üzletelsz.
Azért is tisztellek, hogy rögtön jelezted, mihelyt kiderült, hogy nem érdemel negatívot akinek elhamarkodottan adtál.
Halkan jegyzem meg, engem is jogtalanul vádolsz, miszerint nem ismerek részleteket...
Azt viszont nem értem, miért ilyen a reakciód, amikor kéri valaki, hogy ne feketítsen be senki elhamarkodottan, hozzád és másokhoz hasonlóan becsületes embereket.
Nem értem hogy miért van neked több jogod ahhoz, hogy valakinek besározd a becsületét, méghozzá jogtalanul (te magad írtad, ami mellesleg becsülendő, hogy korrigálod a negatívot), mint nekem, vagy a többieknek, mert nem vagyok egyedül; kérni mindenkit, hogy ne osszon senkinek negatívot, mielőtt nem tisztázott az ügy.
Mert a tények azok tények maradnak, még akkor is ha valaki nem ismer mélyebb részleteket:
3 napon belül 2 embernek adtál negatívot, amiről kiderült hogy jogtalan volt.

Ez alapján kértelek téged, többedmagammal, hogy ne osztogasson senki fekete pontot senkinek.

Elnézést kérek tőled, nem tudtam hogy nem szabad ilyet tennem.
Meg vagyok győződve, hogy jogosan háborodtál fel, és ezt minenki így is gondolja.
Én kérek elnézést, biztos mindenki meg is fog erősíteni, hogy hibáztam.
Azoktól is elnézést kérek.
Aki velem hasonlóan olyanba szólna bele, amihez semmi köze, azt kérem hogy a békesség kedvéért tartsa magában. Ha tudja.

Postázást nem vállalok.

(#1643) gban válasza Vajga (#1641) üzenetére


gban
Közösségépítő

Tisztelettel megjegyzem, nem kell kiállni Lejszi mellett, kiderül az értékeléseiből is, hogy rendes, becsületes módon üzletel.
Nem is kapott negatív értékelést, ami miatt meg kellene védeni.
Adott. Ezért lett megkérve arra, amire.
Köszönöm, hogy felhívod a figyelmem, hogy jobb lenne saját dolgaimmal foglakozni.
Látom, te is így teszel.

Postázást nem vállalok.

(#1644) kircso13 válasza gban (#1643) üzenetére


kircso13
senior tag

Nem 1x sem 2x írtam le , hogy a rossz hír 100x jobban terjed mint a jó :) . Ennek hatására alakul ki 100hsz-ok aminek semmi értelme nincs. Nincs értelme annak , hogy nekem van 7 pozitív akkor milyen fasza csávó vagyok mert 7 piros pöttyöm van. ( nekem meg 2 :) és de kb 20 üzletett csináltam, 1x volt egy kis baki amit nem én követtem el és kaptam a minuszt <---- összefüggés látható)

Ez a hiba nagyon 1xüen lehet orvosolni.

Apróhirdetések végén lenne 3 pontocska!

1. kinek adtem el : értékeli a vevőt (indok)
2 aki megvette : értékeli az eladót ( indok)
3 nem adtam el senkinek :(

És csak így lehetne zárni az aprót, és ha valaki nem zárja az figyelmeztetést kapna!

Ezek szerint kellene alakulnia a + és a - pontok!

Szerintem ez így korrekt !!!

..,

(#1645) True válasza Vajga (#1641) üzenetére


True
aktív tag

Őreg! Lejszi ellen nem is beszélt itt tudtommal senki!!! Mindösszesen arra lett megkérve, hogy mérlegelve reagáljon az emberkékre, ne pedig ugy , hogy: " 1-et rácsörögtem és nem vette fel, igy feketepont! "

Ahogy elvileg Ő sem, igy nagyon sokan még rajta kívűl, nem simliskedni vannak itt...

Itt pedig éppen az a lényeg, hogy mindenki az igazságtartalommal foglalkozzon, tedd te is azt! Akkor biztos elöbb-útobb jómunkásember leszel te is!!!

Lejszi: ... a PŰ-d annyira primitív volt, hogy inkább válaszra sem méltatom!!!...
Mindenesetre hasonló jókat neked is, és további szép napot... ...mondjuk azt meg mindenkinek kívánom!!!

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#1646) KoVee84


KoVee84
senior tag

Nem is tudtam h. van fekete pontos topic is... :DDD

:R

(#1647) gban


gban
Közösségépítő

Ezért kértük hogy legyen mindenki számára elérhetően kiemelve.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#1648) greatchaos válasza Dr. Romano (#1622) üzenetére


greatchaos
addikt

nem véletlen nem volt frissítve a lista már vagy 1 hete, kivártam mi lesz a lejsz és többiek ügyből

(#1649) Dr. Romano válasza greatchaos (#1648) üzenetére


Dr. Romano
veterán

:R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1650) HERR Z


HERR Z
veterán

Markastor
Vettem tőle egy 7600GST-t , nála elvileg jó volt nálam egy percet se működött
megtaláltam a hibás alkatrészt, egy cucc elégett, mondtam neki hogy drymant kérdezze meg hátha meg tudja csinálni erre a szarból váratépítés cimszóval jött hogy szarul raktam be a foglalatba és azért égett le (leteszteltem egy másik karival, vad sípolás de no korom)
A cuccra próbagarot adott, de a pénzt természetesen esze ágába sincs visszaküldeni, ph-ra "véletlenül" nem jön, mailra nem reagál...már egy hete

Szóval....jól beszoptam vele
ne vegyetek tőle semmi, a szava egy tesco-s budipapírt se ér(mikor már használt)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.