Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Jadro válasza Hetes (#1498) üzenetére


Jadro
veterán

Örülj neki, hogy még idejében kiderült a dolog! Nem buktál rajta pénzt és most már mi sem fogunk. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1502) beers válasza szjoci (#1500) üzenetére


beers
addikt

Gondolod megmondják?!

M&N

(#1503) szjoci válasza beers (#1502) üzenetére


szjoci
őstag

szvsz csak okosan kell kérdezni :U pl régi ismerőse esetleg osztálytársa voltál de nem tudod a címét és szeretnéd meglepni valamivel ( ;] ), blablabla... próbát megér szerintem

(#1504) gban válasza beers (#1499) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ismét jelezném: nem mindenkinek van iwiw-je, hasznos lenne kezelhetőbb formában idetenni az adatokat.
Egyfelől mindenki számára értelmezhető és figyelmeztető lenne, másfelől te is lehet hogy azért nem kapsz segítséget, mert aki ismeri az meg sem tudja nyitni az adatlapját - én sem.

Postázást nem vállalok.

(#1505) szjoci válasza gban (#1504) üzenetére


szjoci
őstag

íme: [link] már ha nem követtem el ezzel semmi szabálysértőt.. ha mégis akkor kérném kimoderálni :B

(#1506) Ivanh válasza Realradical (#1496) üzenetére


Ivanh
tag

először is : KÖSZI mert én nem találtam volna meg...


ez a Huncigyerek haláli volt az elején. :W , mint friss belépő....(azóta barátságot kötöttünk :C :C)
A vkarik hibátlanok voltak, mint kiderült--kivéve melynek a hűtője szarakodott.
Én úgy értelmeztem, hogy meggondolta magát(talán egy jobb ajánlat révén), de mivel 3 napon belül szólt, visszacsináltuk a biznict.

Senkit nem ért semmilyen kár.. :Y
Nem érdemlek negatívat ezért.. :(

Ilyen alapon már 15-20 db-ot kioszthattam volna ... :Y

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#1507) vepe válasza Ivanh (#1506) üzenetére


vepe
senior tag

Akkor szerintem szólj rá Hunci-ra,írja be a topicba, hogy rendeződtek a dolgok...Realradical biztos tudja módosítani az adatokat..ne csúfoskodjon már ott az-az egy negatív.. ;]

(#1508) Lt. Szabó válasza Ivanh (#1506) üzenetére


Lt. Szabó
csendes tag

szeretem ha mindennek jó a vége :))

(#1509) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Ricsi99, megbeszéltük hogy elvisz egy számitógép házat, legkésöbb keddig. Csütörtök van, és se nem jött, se egy telefonhivásra nem vette a fáradtságot.
Azért bántó, mert vele volt már üzletem, és megbizható volt. Küldtem neki privit, semmi reakció...

(#1510) Clubforum2 válasza Sanyi2007 (#1509) üzenetére


Clubforum2
tag

A topikot olvasva az a szólás jut eszembe,hogy akasztják a hóhért.És ezt most nem rád értem Sanyi

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#1511) Kicsirics77 válasza Sanyi2007 (#1509) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nyugalom sztem nem akar átvágni csak elég hülyén éjszaka dolgozik és nem sok ideje van neki sajnos

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#1512) Realradical válasza Ivanh (#1506) üzenetére


Realradical
őstag

Ha le akarod vetetni a rosszpontot, mert megoldódott a probléma akkor kérd meg, hogy küldjön egy privit a rosszpontot adó tag nekem. Nem én döntöm el ki érdemel rosszpontot...én csak felviszem a topic alapján.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1513) Sanyi2007 válasza Sanyi2007 (#1509) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Ricsi99 jelentkezett, holnap viszi a szajrét.

(#1514) Chaser válasza Realradical (#1512) üzenetére


Chaser
titán

Ami sztem nem épp helyénvaló project, asszem jó példa volt rá nemrég, mikor egy ''kedves fórumtárs'' engem akart befeketíteni...de ide csak 1x írt furcsa mód, mert csak negatív hsz-t kapott, meg csak dobálózott..aki emléxik rá tudja miről van szó..ezért kaptam egy fekete pontot ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1515) beers válasza szjoci (#1503) üzenetére


beers
addikt

Szerinted nem az lesz a válasz, hogy jelöld meg vagy küldj neki egy privátot?
Bár ha azt mondom nincs iwiw-em :)!

M&N

(#1516) Lt. Szabó válasza beers (#1515) üzenetére


Lt. Szabó
csendes tag

Szép lenne, de akkor meg az a kérdés jön vissza h akkor honnan tudod h kinek kell üzenni? :C bár lehet az a válasz is 1xű rá h ismerős iwiwjén nézted meg :DDD

(#1517) Realradical válasza Chaser (#1514) üzenetére


Realradical
őstag

Hja...valóban sántít a dolog, de én csak felviszem a topic alapján a dolgokat...dolgozok egy sokkal összetettebb rendszeren ami az ilyesmit le tudja majd kezeli. Igazából nem is csak PH!-ra lesz majd jó a dolog... meglátjuk mi sül ki belőle, remélem tetszeni fog a nagyközösségnek.

[Szerkesztve]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1518) -Nemtom- válasza beers (#1515) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

mond azt h. meg akarod lepni azért nem neki írsz, (ez tul. képp igaz is ;] )

(#1519) Chaser válasza Realradical (#1517) üzenetére


Chaser
titán

Hajrá :R Ahhoz igencsak bonyolult algoritmus kell, hogy tudja értelmezni a szövegösszefüggéseket :U Nem a NASA-ban dolgozol?:D Félre ne értsd, ez se rossz, csak nem mindig helytállóan jön le az értékelés.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1520) Djuree válasza Kicsirics77 (#1511) üzenetére


Djuree
félisten

ha éjszaka dolgozik nappal egész nap ráér :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1521) Realradical válasza Chaser (#1519) üzenetére


Realradical
őstag

Szövegértelmezés alapon nem lenne semmi megoldani! A PH! saját AI-ja ami osztályoz mindenkit ha kell ha nem...Később meg ki is küldi a verőemberek a kiszűrt címekre, hogyha sokat offolsz vagy átversz valakit! :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1522) Chaser válasza Realradical (#1521) üzenetére


Chaser
titán

Szövegértelmezés+helyzetelemzés, na meg ok-okozati összefüggések, teljeskörű nyomozás is szükségeltetik hozzá valóban:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1523) Stylewars_kp válasza greatchaos (#1458) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Én továbbra is állítom h jó és pontosan becsomagolt cuccokat adtam fel!

(#1524) Lejszi válasza Djuree (#1520) üzenetére


Lejszi
senior tag

vagy alszik.....

(#1525) Stylewars_kp válasza Stylewars_kp (#1523) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

nemakarok nagyzolni de van mit aprítani tejbe és ez a két proci csak a helyt foglalta és azé kértem ilyen kevés lét mert ilyen nálam nemér sokat de azért nemkartam ingyen adni jó cuccokat!

(#1526) gban


gban
Közösségépítő

Az új motorral qrvára kell vigyázni üzletelés során, mert tuti hogy nem találod meg a hirdetéseid!!!!! :O :( :F
Meg a privátoknál is jegyezd meg baromira hogy ki kicsoda, mert az időrendi kimenő-bejövőt el lehet felejteni... :O

Postázást nem vállalok.

(#1527) Lt. Szabó válasza gban (#1526) üzenetére


Lt. Szabó
csendes tag

ja eléggé **********k. :O

de az még mindig hiányzik h 1 pipával ki lehessen jelölni a törölni kívánt üziket...

(#1528) gban


gban
Közösségépítő

Új motor feketéje visszavonva, alakul a dolog. :)) :C ;)

Postázást nem vállalok.

(#1529) akaido válasza Kalandor (#1366) üzenetére


akaido
addikt

"addig nem veszem át a pénzt, amíg meg nem nézte a vevő az árut."

Default!

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#1530) Luzso


Luzso
tag

Sziasztok. Egy csaló áldozata lettem az Aproneten, 22ezer forintom bánja. Az adatok róla, amit megadott:
Számlaszám:10404883-78485449-53541003 Kereskedelmi bank
Horváth Gábor a számlatulaj

Veszprém megyei.

Csak és kizárólag előre utalással hajlandó eladni, mobilszámot nem adott meg, csak email címet (kormod@freemail.hu). Tavaly ősszel a vaterán tarolt: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=120180
Már megtettem a feljelentést csalás bűntett miatt, esetleg aki kapcsolatba kerül vele az felejtse el, aki pedig már került, az kérném vegye fel velem a kapcsolatot.

XBox: TannishComa036, LG G3

(#1531) Shy válasza Luzso (#1530) üzenetére


Shy
tag

Aproneteseknek nem utalunk előre, de már senkiben nem lehet megbízni jóformán...:( :((

Kell, vagy rakom el?!

(#1532) juliabrilke válasza Luzso (#1530) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem ennek az illetőnek lesz most a büntetőper tárgyalása? Van egy ismerős, akit behívtak tanuskodni.
Ott volt vaterán , prohardveren, mindenhol...

(#1533) Luzso válasza juliabrilke (#1532) üzenetére


Luzso
tag

De lehet.

XBox: TannishComa036, LG G3

(#1534) juliabrilke válasza Luzso (#1533) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerintem akkor az az aljadék, akiről én is beszèlek. :(((

(#1535) Ivanh


Ivanh
tag

Működik-e már a tagkereső?
a régi lementett címen nem akar semmi megjelenni nekem... :U

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#1536) wipes


wipes
senior tag

Menkdog

tft monitort cseréltem vele, ráfizetéssel (17 "-> 19") itt az eredeti hirdetés

garlevelet nem hozta el, azt mondta, utólag elküldi

garilevél nincs/nincs meg, ettől függetlenül az üzlet részéről rendben lezajlott, én meg kaptam a ~3év garis monitoromért egy gar nélkülit :(((

a kapott monitor egyébként működik, ezzel nincs gond, csak nem igazán azt kaptam, amiért "fizettem"

nem kellett volna garlevél nélkül átvennem a monitort (és mivel másodszor szívok ilyennel, többet ilyen utólag küldött garleveles meg rajtam keresztül garis dologba biztosan nem megyek bele) ezzel együtt a "kollega" hozzáállása is furcsa, részemről mindenképp feketepont :(

(#1537) greatchaos válasza wipes (#1536) üzenetére


greatchaos
addikt

jah, remélhetőleg nem lesz semmi baja...

némi árcsökkentésre nincs mód? - bár, így utólag nehéz

(#1538) wipes válasza greatchaos (#1537) üzenetére


wipes
senior tag

nincs, lefutott dolog, ezért írtam be ide

nem is érdekel már különösebben (idáig adtam időt a keresgélésre, azt írta, meglehet még a papír otthon, de ez hetekkel ezelőtt volt)

(#1539) greatchaos válasza wipes (#1538) üzenetére


greatchaos
addikt

én nem hagynám annyiban, mert ha azt mondta, hogy 1,5év gari van, akkor legyen is... legrosszabb esetbeen bizniszeljétek vissza (én azt tenném)

(#1540) animatrix11


animatrix11
őstag

bolvar-t senkinek nem ajánlanám. Postán vettem tőle több cuccot, többekközt egy Ati 9800se vga-t, amin még kipróbálás előtt észrevettem hogy a tápcsatiján a egyik vezeték a négy közül meg van égve :Y irtam neki, aztán felhivtam, mondta hogy neki 1-2 évig használta a super tápjával tehát biztosan én basztam el, mondtam neki ki sem próbáltam, azt mondta ha rossz visszaveszi, nagy izzadás közepette kipróbáltam, működik DE valamiért az az égésnyom rajta van ,nem igazán értek az elektronikához, de félő ha zárlatos bármikor levághatja a tápot vagy a gépet, persze ez lehet hogy hülyeség, nem tudom, de lehet hogy jobb nem kockáztatni vele, tahát eladni max rosszként tudom, irtam neki, hogy működik de a fent említett dolog miatt vegye vissza. Választ nem kaptam. Szerintem ez igencsak nagy buziság :((( :((( :(((

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1541) f4lcon


f4lcon
őstag

hugos -t nem ajánlom, sose használtnak hirdetett vf900 porosan érkezett (látszik rajta erősen, hogy sokáig poros gépházban volt használva!) és a rambordák használhatatlanok.
a kommunikáció is akadozott.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#1542) gban válasza animatrix11 (#1540) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem azt mondta hogy visszaveszi ha rossz?
Mióta nem válaszol?
Volt azóta bejelentkezve?
Milyen az égésnyom, és milyen "vezetéken" látszik?
Ha zárlatos lenne, amitől tartasz, szerinted működne???
Amire te gondolsz, az valószínűleg a csatlakozó fém lába, amin azért szokott "égésnyom" látszani, mert amit rádugtak csatlakozó, az lazább a kelleténél, és nem volt megfelelő a kontakt. Ez viszont nem befolyásolja a kártya későbbi működését, amennyiben jelenleg hibátlan (mint írtad is).

Lehet hogy összességében igazad van, de nem lehet hogy túl hamar adatnál fekete pontot valakinek?
Joces esetében már megtetted, hasonló komoly érvekkel, minthogy ha a vinyó amit vettél rossz, akkor ne cserélje ugyanolyanra, mert olyan neked több nem kell.
Ha létezik Maxtor/Seagate/WD, akkor neked több olyan nem is kell....
Arról nem beszélve, hogy egyrészt félreértésen alapult a befeketítés, amit jeleztél is utólag korrekt módon egyébként, másrészt a vinyó (seagate 160 gb) hibátlan volt, én vettem meg Jocestől, aki teljesen korrekt üzletfél, a Seatool hibátlannak nyilvánította.

Szóval lehet itt osztogatni meggondolatlanul a negatívokat, de egyszer a fagyi visszanyal... :(((

Postázást nem vállalok.

(#1543) greatchaos


greatchaos
addikt

egy kellemetlen dolgom akadt VOSTOK kollegával

- többszöri egyeztetés, telefonhívás után megbeszélt időpontok után nem tudtuk összehozni a bizniszt

mert:

- felutaztam kecskemétre, vártam, nem tudta átvenni
- odaadtam ismerősnek /szombaton/, aki vasárnap jött haza /kiskunhalasra/ de elmondaása szerint elaludt, így nem tudta átvenni
- ma reggel 8:00-ra megbeszélt találka megint igába dölt, hívtam 8:20-kor, hogy mi a téma, erre mondja, hogy várjak még 30percet... - mire én, mondjon címet, elviszem neki... erre lerakja

nem ajánlatos személy

(#1544) animatrix11 válasza gban (#1542) üzenetére


animatrix11
őstag

igen ha nem működik akkor igen, működik de ez az égésnyom számomra idegesitő, nem tudom mitől keletkezett az nagyon nyugatalanitó volt hogy amikor beleraktam egy gépbe, rádugtam a tápot, de nem kapcsoltam előtte le, jó nagyott szikrázott, mint mondtam nem értek az elektronikához nem tudom ez mennyire befolyásolhatja a működést, nem esetleg zárlat okozhatte e, ezért kértem tőle vegye vissza, válaszra sem méltatott, mellette szóljon vettem tőle egy procit és két ramot azok tökéletesek voltak...

Joces-hez fűződő hozzászólásaimat töröltettem mert félre értésről volt szól találkoztunk, megbeszéltük, sőt az ominózus seagete vinyóval is lett volna nagyobb üzletünk, de egy harmadik félen múlott, hogy nem lett

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1545) wrek


wrek
csendes tag

bolvar:
Lefoglalta a Dragon tornyomat, megbeszéltük a találkát. Népstadionig elviszem neki, mert Kalocsáról jön. Reggel nem jelentkezett, hogy nem tud jönni, de nem jelent meg. Mondtam OK, semmi gond. Köv találka 5 nap múlva ugyanott. Reggel MSN-en online volt, amikor már el kellett volna indulnia. Írtam neki, hogy elindult-e. Nem jött válasz, gondoltam csak ottfelejtette az gépet. Hívtam, amikor már Pestre kell érkeznie, hogy mi van. Nem vette fel. Nem jelent meg. Ez már több, mint egy hete történt, de nem jelentkezett semmilyen módon. Prohardver!-en azóta már láttam friss kommentjét... :(

(#1546) gban válasza animatrix11 (#1544) üzenetére


gban
Közösségépítő

Úgy látom, másnak is van baja bolvar-lal, tehát lehet hogy van némi igazságod.
De azért a fagyi elkezdett visszanyalni...
Az, hogy te bevallásod szerint nem értesz valamihez, elég kevés indok ahhoz hogy visszavegye valaki a működő, (általad is igazoltan) hibátlan terméket.
Amire hivatkozol, az kb. olyan, mintha vennél egy autót, és kérnéd hogy vegyék vissza, mert ugyan nem értesz hozzá, de szerinted rossz az index, mert úgy működik hogy:
jó - nem jó - jó - nem jó -jó - nem jó, hogy a klasszikus történetet idézzem.
A másik, hogy ezt olvasva jogosan hivatkozhatna az eladó arra, hogy áram alatt volt a gép amikor összedugdostad, tehát bármi történt is, szakszerűtlen volt a beszerelés, ezért innentől kezdve nem érdekli a dolog.
A másik hogy még mindig nem derült ki, mióta nem reagál.

Joces - igaz hogy töröltetted a negatívját, de ez nem változtat azon hogy abban az esetben is egyrészt félreértésen alapuló negatív értékelést adtál, másrészt a termék is jó volt (ebben az esetben is...) amit eladtak neked...

Mindezt nem azért írtam le hogy téged baszogassalak, csak fel akartam hívni a figyelmedet, és mindenkiét, hogy óvatosabban kellene bánni az emberek ledegradálásával, PH szinten miért lenne több megengedve, mint az élet más területén???

Postázást nem vállalok.

(#1547) Realradical


Realradical
őstag

Phmegbízhatósági oldal [link] idáig frissítve!

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1548) Djuree válasza gban (#1542) üzenetére


Djuree
félisten

hány full szar winyómat nyilvánította már jónak a gyári tesztprogi, nem is merem megsaccolni... :U

animatrix11:
nem kapcsoltad le a tápot és úgy dugtad rá a karira!? :Y
amatőr, örülj hogy még működik!
első számú alapszabály hogy mikor gépet szerelsz akkor kapcsolj le MINDENT! én az elosztót szoktam, akkor tuti minden lekapcsol.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1549) Intelligencs válasza Djuree (#1548) üzenetére

Hát nekem az se lenne elég... mert szünetmentes tápom van. :DDD

The Amiga, Born a Champion

(#1550) sasa311 válasza animatrix11 (#1544) üzenetére


sasa311
veterán

Apám örüljél, hogy nem sütötted meg azzal a kártyát, hogy egy üzemelő tápra dugtad rá... Teljesen szabálytalan, 87-es piros betűvel van kiemelve az összes hardware kézikönyvében, hogy ne csináld és még veszéles is... :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.