Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Speed® válasza Tumak (#1746) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Szerintem azon kívül, hogy az 1900asok topikjában kikupálod magad szakértelemből, mást már ne csinálj a karival. A vén szürkétől meg minimum egy nagy bocs...

(#1752) Tumak


Tumak
tag

Bocs de ő tette rá a hűtőt--ezüst pasztával!
Miért vagyok én bűnös?

(#1753) Tumak


Tumak
tag

A disznózsírt kipróbáljam ? Old gray vendégem egy sörre! kisérővel :) Ha még szóba áll velem?

(#1754) old gray válasza Tumak (#1753) üzenetére


old gray
addikt

Ember ne sörrel kínálj hanem xanax-al mert az ilyen dolgok idegbeteggé tesznek.

A lényeg: örülök, hogy működik a vga, érdekes módon nálam és az elején nálad is ment a vga, ez ilyen "idővel-meggondolom-magam-és-pasztaként-baszok-funkcionálni" szilikon szerinted? Nem. Ha a paszta egy adott nap jó, rá 2 napra nem szokott "elöregedni". Itt az a lényeg, hogy kiszedted a vga-t a gépedből és visszatetted. Val.színű kontakthiba volt, elég nagyméretű vga, nehéz gyári hűtéssel.

Nem kell egyből befosni. Legközelebb több bizalmat kérek, nem adtam még el rossz hardvert.

Szóba állok veled természetesen és segítek ha tudok csak ne traktálj marhaságokkal. :K

Jah: egy feketepontot kérnék Tumak -nak, mert feleslegesen bosszantott fel, rabolta az időmet és majdnem félrevezette a PH! népes közönségét. ;]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1755) Speed® válasza Tumak (#1752) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Annak a pasztázásnak semmi baja nem volt, ha nem folyt le a GPUról..
Márpedig o.g. nem olyan láma, hogy ilyesmit elkövessen.
Meg amúgyis, csak nagyon ritka esetben okoz problémát a szürke trutyi.
A hiba nálad volt, valszeg a kártya rögzítésében, ahogy a kolléga is írja.

(#1756) Calibos válasza Speed® (#1755) üzenetére


Calibos
addikt

Hát igen, szerintem is igazad van! Amúgy old gray a 1900 topikban sokat tanult, te is tudod mi folyik a 1900 topikban! Hozzáértés megvan (nem magamra gondoltam)

(#1757) s7evcsenko válasza old gray (#1754) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ember ne sörrel kínálj hanem xanax-al mert az ilyen dolgok idegbeteggé tesznek.

:C :C :C

Minden jó, ha a vége jó! :))

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#1758) old gray válasza s7evcsenko (#1757) üzenetére


old gray
addikt

Így van, a probléma megoldódott és reméljük elsüllyed ez a topic..... :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1759) coulthard

Hi!
Vihar88 nem vette át, az előre megbeszélt utánvételben elküldött tuner kártyát...
Nagyon szavahihető ember... :D

16 éve a Hardveraprón.

(#1760) maross válasza coulthard (#1759) üzenetére


maross
veterán

az meg nem is lenne gond, de az uv-s postakoltseget buktad :/

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1761) Tumak


Tumak
tag

Látom van összetartás a PH-n!

(#1762) Djuree válasza old gray (#1754) üzenetére


Djuree
félisten

"Ha a paszta egy adott nap jó, rá 2 napra nem szokott "elöregedni"."

már hogyne tehetné meg? kicsi az esélye de lehetséges.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1763) greatchaos válasza education (#1737) üzenetére


greatchaos
addikt

ez nem az a topic

(#1764) coulthard válasza maross (#1760) üzenetére

Érdekes, én is azt hittem, de a postás nem kért tőlem semmit :D

16 éve a Hardveraprón.

(#1765) maross válasza coulthard (#1764) üzenetére


maross
veterán

ezt nem teljesen ertem. ha te feladtal utanvettel egy kartyat, akkor a postan fizettel x osszeget. ha nem veszik at, akkor visszahozzak "ingyen" (ami mar bele volt kalkulalva a postan fizetett arba).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1766) finest válasza maross (#1765) üzenetére


finest
őstag

Igen, de a pk-t bukta. Ártól függően 1490 vagy 1690 lehetett az utánvételes csomag ára.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#1767) coulthard válasza finest (#1766) üzenetére

Én úgy adtam fel, h ő fizette volna a postaköltésget, amikor megérkezik hozzá a kártya. A levélre viszont egyértelműen rá van írva, h azért jött vissza, mert nem vette át, én mégse fizettem. Persze ez nem baj:)

[ Szerkesztve ]

16 éve a Hardveraprón.

(#1768) maross válasza coulthard (#1767) üzenetére


maross
veterán

akkor az nem utanvettel volt feladva, hanem passz :). mennyi postakoltseget kellett volna fizetni? lehet at kene allnom ra, bar halistennek eddig csak egyet nem vettek at, azt kibirom :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1769) deMarco válasza maross (#1768) üzenetére


deMarco
tag

No minden hibája ellenére összeraktam a gépet, és tökéletesen megy. Ettől függetlenül csalódot vagyok, de nem küldöm vissza, már nem fogom mégegyszer szétszedni. Sok sikeres(ebb) üzletet :)

(a memo pöcsköt meg kiberheltem a régi an7-esemből, pont jó bele)

[ Szerkesztve ]

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1770) maross válasza deMarco (#1769) üzenetére


maross
veterán

"minden hibaja": azert belathatod hogy egy kiesett es potolhato pocok, meg egy gorbe fantuske nem a vilag vege. de mondtam, adsz egy szamlaszamot es visszautalok egy ezrest (kb ennyi pk-t buktam volna ha vissza kene kuldenem egy masikat). ez meg mindig all. udv, maross.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1771) deMarco válasza maross (#1770) üzenetére


deMarco
tag

tudod, hogy mi volt vele a bajom. a boltba is visszaviszad ha sérült cuccot kapsz. Nem a világ vége, de sérült, és az többnyire elég. A pénzt nem kérem, megtarthatod,és most hogy már ilyen pozitívan zárult a dolog felejtős ez az egész, má sem mérges nem vagyok, sem semmi. Örülök, hogy jó vége lett.

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1772) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

http://phmegbizhatosag.atw.hu/
Vmi gáz van az oldallal. Akármit irok be ezt adja ki:
"Találat
-nak 2 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon!"

Ékezet nélkül irtam. És a top akárhány lista se müködik:
Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /phtabla2.php on line 29

[ Szerkesztve ]

(#1773) Skynet258 válasza ez_meg_emaz (#1772) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem jó... :F

https://geekpulse.hu

(#1774) LOTR


LOTR
addikt

sajnos megvolt nekem is az első ilyen jellegű negatív tapasztalatom, szerencsére konkrét károm nem lett, azon kívül, hogy.....
és akkor a történet
Szerda este megbeszéltem az illetővel a rendelésem részleteit, lefixáltunk mindent, telefeon-számcsere, bla-bla... A végén írta, hogy ilyen összegű rendelésnél azért örülne, ha személyesen is találkoznánk előtte, én egyből visszakérdeztem, hogy talán fél, hogy kamu a rendelésem?
A válasza az volt, hogy igen. Újra egyből visszakérdeztem, hogy mivan ha pont fordított az eset? Ekkor az volt a válasz, hogy nekem nincs vesztenivalóm legfeljebb csak feleslegesen mentem el a megbeszélt helyre, de neki ott az áru + a nem is oly közeli kiszállítás. Persze oké, végülis igaza van, sajnos tényelg sok az ilyen ember, különben nem lenne ez a topik sem. De mégis elkezdett motoszkálni a fejemben, hogy elég sok mindenkitől rendeltem már ezt meg azt, nem csak itt a PH!-n, és ilyet még senki nem kért. Ez miatt nekem gyanús volt. Újonc illető, kicsit több, mint 1 hónapos reg, pár db hsz a bazáros topikjában, de azért 1 db dícsérő hsz volt benne, hogy korrekt eladó, ez kicsit megnyugtatott, bár szintén újonc írta ezt, még kevesebb PH!-n töltött idővel és hsz-sal. A találkát csütörtök 11-re beszéltük meg, de úgy hogy előtte még felhívom, és akkor pontosítjuk a helyet is, mert előtte csak annyit beszéltünk, hogy hol kell leszállnom a buszról, és onnan majd elmagyarázza, hogy hova kell mennem, vagy hogy ő hova jön elém. Eljött a csütörtök 10:15, próbálom hívni, semmi, 10:50 semmi, 11:00 semmi ..., ez után 13:20-ig még 5x próbáltam hívni, de nem sikerült. Azóta a privátokra sem reagál, pedig volt már belépve azóta, és még semmi magyarázatot sem adott.
Igaz anyagi károm nem leletkezett, de ez nekem nagyon kellemetlen, mert többeknek megígértem, hogy viszem a cuccot ekkor és ekkora, dehát mit, és ahhoz már késő volt, hogy mástól szerezzem be. Arról nem beszélve, hogy "viszonteladó" lévén egy bizonyos összegtől elsetem. Viszont teljesen megértettem volna, ha legalább felhív és megmondja, hogy közbejött valami, tegyük át máskorra, de így hogy még nem is szól/szólt.... Csütörtökön egész más hangvételű levelet írtam volna, azért inkább nem tettem.

Feltűnhetett, hogy még nem írtam az illető felhasználónevét. Valóban. Eddig gondolkodtam (és miközben írom még mindig), hogy most beírjam e, vagy adjak neki még pár napot. Nem szeretek senkit elítélni addig amíg nem mond valami magyarázatot, dehát 3 nap eltelt, és ha őt ennyire nem érdekli, akkor engem miért érdekeljen?

most nézem, jó hosszúra sikerült, de aki végigolvasta annak ... tehát én őt nem ajánlom senkinek: KingDisc
lehet, hogy létezik, lehet hogy tényleg csak nem volt ideje, de az miatt, hogy még szólni sem volt képes, be kellett ide írnom

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#1775) MaSzKa


MaSzKa
senior tag

hello
logout.hu-n volt 1 leírás ha jól emléxem arról, hogy mennyira biztonságos az, hogy utalok pénzt és utána küldik a csomagot

de lehet itt a ph-n olvastam

tehát arról kell info, hogy a banki átutalás mennyire biztonságos

megköszönném ha valaki linkelné nekem :R

[ Szerkesztve ]

(#1776) gban válasza MaSzKa (#1775) üzenetére


gban
Közösségépítő

kb. ennyire

Postázást nem vállalok.

(#1777) ez_meg_emaz válasza gban (#1776) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Hát én utalás elött állok. És nagyobb összegröl lenne szo(8 tizes). Egy olyan illetönek aki ujonc és csak az az 1 hirdetése van amit elvileg megvettem. Gyakorlatilag még utalnom kell a pénzt. Az illetö kb 1 hetes reggel rendelkezik. Telefonon már beszétünk. De nemtom hogy mennyire bizhatok meg benne.
Ha sedo-val megesett ien. Kérdezem én: mit tehetett volna akkor ha gyanus neki már az elején de a cucc amit meg akar venni nagyon fontos neki? Tehát nem egyszerüen le akarja mondani hanem csak meg akar bizonyosodni afelöl hogy nem basszák át.
Tehát ien esetben mien ovintézkedéseket lehet tenni? Adhatnátok vmien tanácsot.


Skynet258
: nekem már be se jön az oldal. ;) :D

[ Szerkesztve ]

(#1778) -Nemtom- válasza ez_meg_emaz (#1777) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

1 hetes ujoncnak ne utalj előre!
vagy elküldi és utána utalsz, vagy személyes tali (ha messze laktok egymástól lehet félúton is)

(#1779) ez_meg_emaz válasza -Nemtom- (#1778) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Esetleges probléma esetén nem elég ha megvan a privi beszélgetés? Az az hogy azzal nem mehetek rendörségre átbaszás esetén? Ott egyértelmüen leirja(mégcsak nem is én hanem ö) hogy utalok aztán max 2 nap mulva meg kell hogy érkezzen a kari hozzám.
Csak mert ha nem akar átbaszni akkor én komolyan kitolnék vele ha nem utalnám a teljes összeget. Állitása szerint megjön az uj karija és kell rá a zsé. De lehet hogy ugy lesz hogy megbeszélem vele ujra a dolgot és megmondom hogy csak felét utalom mégis. Csak az a baj hogy ezzel csak a rendes emberek szivnak megint(ha alapbol nincs hátso szándéka ö jár rosszabbul). Személyes meg nem megoldhato. Igy is ésszerü de ritka jo áron jutottam hozzá. Szal nem feltünöen olcson de mégicsak olcson. Nem lenne még1 ien mostanában az tuti. :O

(#1780) wipes válasza ez_meg_emaz (#1779) üzenetére


wipes
senior tag

ilyenkor inkább utánvét, egy kicsi + pénzt megér a nyugalmad szerintem

ha nem megy bele, jó esély van rá, hogy nem kaptál volna semmit a pénzedért

(#1781) maross válasza ez_meg_emaz (#1779) üzenetére


maross
veterán

kezdetnek egy szemelyi es lakcimkartya masolatot elkernek tole priviben. ha turpissag van keszuloben, altalaban valami kamu indokkal lemondjak (pl nem bizik benned, erted benned, aki neki kuldod ingyen a penzt, lol).
ettol eltekintve ovakodni kell az ilyen helyzetektol. nagy penz es ujoncok..hat..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1782) Ősember válasza ez_meg_emaz (#1779) üzenetére


Ősember
őstag

semmi esetre sem utalnék elöre neki és az utánvét is kizárt.... gondolj bele. utalsz és akkor mi van? van egy számlaszámod és egy neved, nagyon jo :DDD ha utánvéttel küldi a postán egy sulyos csomagot veszel át, de mielött kibontanád ki kell fizetned, neki ez is biztos pénz, de legalább a cime meglesz :))
te vagy a senior tag, elég rég jelen vagy, mondd meg neki hogy kellene lezajlania :DD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1783) ez_meg_emaz válasza wipes (#1780) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Jáj de buta vok :W Ez nagyon jo ötlet. :C
Meg kell érdeklödöm mennyi az utánvét dij. A postaköltséget elvileg ö állta volna.
Mondjuk lehet azt mondja majd hogy neki nagyon sürgös lenne, az utánvét mire neki megjön ugye feladástol számittott 3 munkanap min. de van hogy 4. Igy meg lehet nemtudja megvenni azt amit lefoglalt elöre. Meg fogom vele beszélni telon. Amugy nagyon határeset nálam a pénz de +1k-t simán megérne hogy nyugodtan aludjak. +2k már sok lenne mert az az összeg is csak ugy lett meg hogy 5k-t kölcsönkaptam tesomtol. De sokkal rosszabbul járnék ha 70-80k-m tünne el. :R

szerk:
Hu emberek látom irtak többen is. Köszi a sok tanácsot. Asszem már van 1-2 ötletem hála nektek.
A személyi meg lakcimnél az a gáz hogy nem lehetek 100% biztos benne hogy az az övé. Lehet rokon vagy ismerösé is. Nem tudhatom hogy saját bankszálmaszámot adott-e meg vagy másét. Illetve a neve sem jelent semmi amit az adatlapján ir. Nincs garancia rá hogy az övé. Szal a személyi scan egyszerü és gyors megoldás lenne de semmiképp se 100%-os.

Az utalással: szal azt mondod postás/futár addig nem nyujtja át amig ki nem fizetem? És ha azt mondom neki hogy ekkora összegnél tudni akarom hogy azt kapom-e amit vártam vagy hogy látni akarom hogy bántak vele, nem e törték össze postán/utközben? Akkor nem lenne kötelessége hagyni?(Mindig irják hogy ott és akkor kell megnézni hogy sérült e a csomag és ha igen azt ott helyben kell jelezni az átvételnél.) Mégiscsak a lakás ajtaja elött áll. Nemvaloszinü hogy rábaszom az ajtot mikor átadja. Ha meg is tenném jöhetne rendörséggel simán.

[ Szerkesztve ]

(#1784) batmab válasza Ősember (#1782) üzenetére


batmab
senior tag

nálam mostanában ezek igy zajlanak:
1.személyes tali..
2.elküldi elöre,teszt,utalás v.rozsaszin....

ebböl még soha nem volt gondom...mondjuk másnak sem ;]
több mint tiz esetben müködött ez a "rendszer",mki megelégedésére...

remélem ez igy segit neked vmennyit.. :R

sry a válaszért Ősember,de már rányomtam.... :O

[ Szerkesztve ]

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#1785) Peet210 válasza ez_meg_emaz (#1783) üzenetére


Peet210
őstag

Én soha nem utalnék előre ekkora összegeket, de még kisebbet se.
Max. utánvét de inkább személyes tali.
Ha lehet inkább személyes tali mert az illető még itt nagyon friss.

[ Szerkesztve ]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#1786) ez_meg_emaz válasza batmab (#1784) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

De attol még hogy senior vok nem garancia hogy nem baszom át. Arra meg pláne nem hogy megbizik bennem. Azért az ö szemszögéböl is felmerülhet ien. Persze csak akkor ha én kérném elöre a csomagot. Ezért van az hogyha én adok el vmit énis elöre várom a pénzt. Nem adok fel csomagot elöre. Nálam meg ez a megszokott. Eddig se én nem basztam át senkit, se más nem baszott át engem. És ezt szeretném is elkerülni de amikor én utalok elöre akkor az ugye minden esetben rizikot jelent. Vki mindig rosszul érzi magát mind2 megoldásnál. Vkinek mindig elöre kell csinálni vmit és az anak az illetünek riziko. Az hogy sose én legyek az , az nem megoldhato(illetve utánvét-el félig meddig - thx wipes :R ) mert akkor mindig mindenkinek meg kéne biznia bennem az meg ugy nem megoldás illetve nem várhatom el.

(#1787) ez_meg_emaz válasza Peet210 (#1785) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Szerintem is a legjobb megoldás de lássátok be nem mindig kivitelezhetö. Esetemben meg felénél tuti nem mert nincs kocsim. Tömegközlekedés meg sok idö. Suli+melo mellett nehéz. Ráadásul nem megyek el az ország másik felére max pestig. De ha a másik-nak még pest is messze van. Nem mondhatom hogy akkor bassza meg. Föleg ha elég jo ajánlata van. (Hangsulyozom nem feltünöen olcso hanem csak szimplán olcso - ph-s viszonylatban e termék esetében ez most ritka de nem 1 ien van. Azokrol meg lemaradtam)

(#1788) burnaby_joe válasza ez_meg_emaz (#1786) üzenetére


burnaby_joe
csendes tag

Én csak és kizárólag személyesen vásárolok. És csak azt nem próbáltam ki eddig az így vett cuccaim közül, ami számlás, garis volt. De azért a garis cuccokat is külső sérülés ellen át kell vizsgálni.
Volt, hogy egy alaplapom nem ment az illetőnél (A7N8X E deluxe), s utána kellett elmennem hozzá, s valóban nem bírtam én se életre lehelni. Két procival kipróbáltuk, két táppal stb. Bermuda háromszögös eset volt. Visszafizettem, s mikor otthon beüzemeltem, persze egyből elindult, s eladtam mégegyszer, s azóta sem jött panasz rá.

Szóval sztem kipróbálás vagy érvényes garancia nélkül vigyáznék...

(#1789) burnaby_joe válasza ez_meg_emaz (#1787) üzenetére


burnaby_joe
csendes tag

Ezért én pl. csak a távolságban elérhető hirdetéseket olvasom el.

(#1790) ez_meg_emaz válasza burnaby_joe (#1788) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Gari az még van rá. :) Csak jöjjön meg.

Nem tehetem meg mert akkor soha semmit nem tudnék venni. Vagy csak igen nyomott áron. Aranyárban. :(

[ Szerkesztve ]

(#1791) aneda válasza ez_meg_emaz (#1787) üzenetére


aneda
aktív tag

Sztem. válaszd az utávétet, ekkor már meglesz a cím és a név, ahova visszaviszi a pénzt a postás!
Ekkor csak az a rizikó hogy féltéglát küld, de ez esetben megvan a címe.
A biztonság kedvéért ráiratnám a küldeményre hogy mit tartalmaz.
A postának van prémium csomag szolgáltatása, 30kg alatt elviszik másnapra 1890Ft-ért utánvéttel. Igaz ebben csak 50.000Ft-ig van értéknyilvánítás, de kérhetsz rá többre is.
Persze az emberünk úgyse fog belemenni az utánvétbe! ;]

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#1792) Mawyx válasza batmab (#1784) üzenetére


Mawyx
senior tag

Jah, előre utal, aztán meg nem kap semmit :C Sose utalnék előre :((( Tévében is volt máskor, egy vaterás előre utaltatott zsét, aztán meg nem küldött semmit, hány embert átvágott :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1793) ez_meg_emaz válasza aneda (#1791) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Köszi. Azt nem tudtam hogy a premium utánvétes. Most már ezt is tudom

Felhivtam ma a megadott számon hogy egyeztessek vele a szállitással kapcsban mert elkezdtem kételkedni az elöreutalásban ugye. Szerintetek nem érdekes hogy vki vasárnap du 2 kor nem veszi fel a telot? Amugy kicsöng. Persze sok oka lehet. Csak furcsállom.
Ezt nem azért irom hogy már most leirjam/játok az eladot! Sokan mondjuk már igy is elitélték ahogy látom. :DDD De amig vmi nem bizonyosodik be megbizhatonak tartom. Én személy szerint legalábbis. Persze jobban belegondolva ovintézkedéseket fogok azért tenni de ez nem jelenti azt hogy tuti át akarna baszni.

(#1794) smiti válasza ez_meg_emaz (#1793) üzenetére


smiti
addikt

Nem, az utánvét költsége az még pluszban rájön :))

(#1795) ez_meg_emaz válasza ez_meg_emaz (#1793) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Közben megbeszéltem vele. Utánvét lesz, de elöleget utalok neki. Személyit lakcim igazolo fotot meg cserélünk elötte. Még utalás elött. Hát még mindig nem hiszem hogy átverne de már az a kicsit kétely is kezd eltünni. :R

Hát jo tudni. Remélem nem tul sok mert én állom :DDD

Szerintem korrekt ember csak a véletlen müve hogy nem rég regelt ph-ra. Csak ez, meg hogy sürgös neki a pénz nem jelenti azt hogy átverös lenne. Szerintem minden rendben lesz. Ienkor én érzem magam rosszul mindig. Ha ienbe bele megy akkor szvsz nincs vele semmi gond. :R

(#1796) aneda válasza smiti (#1794) üzenetére


aneda
aktív tag

50k-ig benne van az árban az értéknyilvánítás és az árufizetés is!

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#1797) ez_meg_emaz válasza aneda (#1796) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

:R
Remélem mostmár ti se gondoljátok hogy vmi rosszban sántikál. ;)

(#1798) KingDisc válasza LOTR (#1774) üzenetére


KingDisc
csendes tag

LOTR

Igazából igazad van, DE... Igaz megkésve, de jön a magyarázat. A megbeszélt napon otthonhagytam a ph-s telefonomat és amikor a raktárban voltam hívott az élettársam, hogy meghalt a keresztanyja, aki a nagynényje és a szomszédja is volt egyben. 16 évig éltek egymás mellett és mindennapos kapcsolatban álltak egymással. Munkahelyéről elkérte magát 1 hétre és mondta, hogy azonnal utazzunk vidékre. Én mondtam, hogy ok és már mentünk is. Ma értünk vissza, mert közben intézte a család a virrasztást, temetést stb... Az, hogy bejelentkeztem azóta, az nem azt jelenti, hogy én voltam. Többen is(hugom) használják az én gépement, de nem írkálnak az én nevemben, csak körülnéznek és ha találnak valamit, akkor telón hívják fel és nem is írnak üzit az én nevemben. Én úgy gondoltam, hogy ez fontosabb volt ez a dolog, mint hogy azon legyek, hogy hogyan is tudnék gépközelbe kerülni. Nagyon sajnálom, hogy így alakult, de ilyen 5 évente egyszer fordulhat elő egy emberrel. Nyugodtan lehet velem kapcsolatban érdeklődni, mert ehhez hasonló dolog még nem történt, velem és a továbbiakban sem fog... Bocs LOTR, így alakult...

(#1799) Shy válasza KingDisc (#1798) üzenetére


Shy
tag

Pókerarc :o

Kell, vagy rakom el?!

(#1800) LOTR válasza KingDisc (#1798) üzenetére


LOTR
addikt

Én is sajnálom, sajnos előfordul az ilyen, és megint sajnos nem jött össze ez az üzlet.

One Ring to rule them all

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.