Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1402) kirkri


kirkri
addikt

Véleményem szerint lassan rekesszük be ezt a témát, mivel annak az esélye, hogy az eladó visszavegye a sz@rt, amit eladott gyakorlatilag 0. Nem hülye gyerek ő, tudja hogy ez egy nagyon inkorrekt üzlet volt.

Az egyszer biztos, hogy nekem soha nem lesz vele üzletem.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1403) old gray válasza ^Boss (#1381) üzenetére


old gray
addikt

....sztem lepencen kivul SENKI (kb 60 bizniszem volt) nem mondja azt, hogy nem voltam maximalisan korrekt...

Szerintem azt a 60 korrekt-üzlet szériát ne rontsd el egy ilyennel..... :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1404) Sylar_ válasza ^Boss (#1396) üzenetére


Sylar_
tag

off

háhá, én szeretném tudni hol van az a munkahely ahol már egy középsulis diáknak is annyit fizetnek, hogy 2 hónap alatt összejön egy ilyen konfig, felmondok és rögtön megyek is át oda :Y :DDD

on

(#1405) Johnny válasza kirkri (#1402) üzenetére


Johnny
senior tag

''es akik emiatt allnek el 1-1 uzlettol, azokrol is megvan a velemenyem''

Szóval :)
Hasonlóan gondolkodom, mint te. Ezért is nézek be néha ide.

(#1406) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

Abból, hogy az eladó nem 'erőltette' sem a 3 nap próbagarit, sem a termék becsekkolását átvételkor, hanem történetesen nagyon sietett, igazolja is, hogy csak túl akart adni ezen a szutyok billentyűzeten, hogy aztán eltapsolhassa a könnyen szerzett pénzt.

Az inkorrektség tipikus esete :( Nagyon remélem nem futok bele egy Boss-hoz hasonló eladóba.

(#1407) magi20 válasza ^Boss (#1392) üzenetére


magi20
senior tag

Hallod fiú!!!!!!!!!!!!!

kis gimnazista fiúcska.-nekem meg kb 260 üzletem volt itt.--------------

21 vagyok,jah-------de öcsém gimis koromban tuti nem mertem volna iléyen nagylegény lenni,bár valószínűleg te pesti vagy,az picit más tészta-ezt úgy mondom hogy 18 kerben is jó pár hónapot laktam,de azért elég kis cselfes szájú gimis fiúcska lehetsz te-de nem személyeskedek.

azért helyedben ha lelence 3x-annyi mint te azaz kb minimum 40 lehet-akkor pöppet félnék a helyedben-mert ahogy említettem,vagy ő említette minimum megérdemelnéd hogy jól pofán vágjon vele.-----------sry!!!!----nem kell gogy megverjen csak úgy egy olyan jó 3 méterről úgy jól hozzádvágja.

Bocs de az ilyen emberke mint te,csak így fogájk fel a dolgokat ha így írják le neki.

Ez kb olyan mint amikor nem írom le vmelyik fórumtárs aki tőlem vette a 939-es lapot nem volt megelégedve a tuninggal,többi ph-s aki idejár biztos emlékszik,..
na neki is végén már keményebben kellett leírni hogy ember,oh nézz már magadba.

Te is tedd ezt,mindenki azt írja hogy te voltál a hibás,akkor amikor ezeket olvasod ne a manókkal játsz..


szegény gimis fiúcska.,ilyen konfiggal,amikor még az aláírásodban is ez van,tehát a hülye is levágja hogy ezzel is reklámozod magadat hogy ez van oda kiírva.---------------JESUS :Y :Y :Y :Y :C :C :W

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#1408) Speed® válasza magi20 (#1407) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Most jól megaszontad :C :U :W :o

Be lehet fejezni a személyeskedést, véleményetek lehet, de ti is elvárjátok, hogyha valaki veletek beszél, azt a megfelelő tisztelettel/formában tegye. Ez így, jelen formájában sehová sem vezet.

^Boss
Állítottam, nem szólok bele, de már túlment a jóízlés határán ami itt folyik.
Hacsak nem változott valami, köztünk azonos értékben adás-vétel lesz..
A kérdés adja magát: Ha lenne fedezeted rá, visszavennéd a bill.t?

[Szerkesztve]

(#1409) Sanyi2007 válasza Speed® (#1408) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Hello Speed, a lényegre tapintottál ezzel a kérdéssel:
''Ha lenne fedezeted rá, visszavennéd a bill.t?''

De azt gondolom, hogy az öszinte választ mindannyian tudjuk :)

Üdv
Sanyi

(#1410) Speed® válasza Sanyi2007 (#1409) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ebben az esetben nem osztom véleményed. Én más választ remélek..

üdv.
Speed(R)

(#1411) ^Boss válasza Sylar_ (#1404) üzenetére


^Boss
őstag

a munkahely neve sajat vallalkozas.

(#1412) ^Boss válasza magi20 (#1407) üzenetére


^Boss
őstag

erre asszem nem is reagalok, szinvonaltalan hsz.

(#1413) ^Boss válasza old gray (#1403) üzenetére


^Boss
őstag

ha hiszed, ha nem, meg egy ''taknyos'' kis gimnazistanak is vannak elvei, es ezek kozott alaptetel, hogy ha nem o hibazik, nem o fog a vegen esedezve penzt visszafizetni.

(#1414) snecy válasza ^Boss (#1413) üzenetére


snecy
senior tag

És az nincs az elveid között, hogy egy mocskos, leharcolt szart ami szinte a kukába való, nem próbálsz meg pénzé tenni? :O

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1415) greatchaos válasza ^Boss (#1413) üzenetére


greatchaos
addikt

figy, pont a leglényegesebb kérdésre nem válaszoltál... SpeedR-jére... ez azért sugall valamit, hogy eszed ágában se lenne visszavenni... (ha nem lennél szegény)

(#1416) magi20


magi20
senior tag

szerintem hagyjuk a francba :R :R :R

srácok vegyük észre fölösleges ezt csinálnunk,úgysem fogja felfogni.

az biztos ezt velem eljátszottad volna,akkor lelence helyébe a saját elveimet is figyelembe venném.

Bízom benne hogy lelence élni fog a saját elveivel,és tesz vmit az ügy érdekében.
mert az egy dolog hogy te leírtad ezt,de nem tudjuk neki mik az elvei.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#1417) Lortech válasza ^Boss (#1413) üzenetére


Lortech
addikt

Akkor adja magát egy-két másik kérdés is.

Idézetek: 1:kicsit kopott 1-2 billentyu, de nem veszes. mindene megvan, a kopason kivul teljesen ep, es letisztitva adom at az uj gazdinak
2:hirdetesemben szerepelt, hogy 1-2 gomb kopott.
ennek ellenere megegyeztunk 11k-ban. utana atvetelkor elmondtam, hogy tisztitottam, jobban megnezve 4-5 billentyu kopott, reakcio: nem gond.


1, Ezek az állítások megfelelnek-e szerinted a képen látható állapotú billentyűzetre, illetve te ezen leírás alapján teljesen megfelelőnek tartod a billentyűzet állapotát, azaz ilyet várnál: [link] ?

2, Ha a billentyűzet 1 billentyűje ki van esve, a többin meg mondjuk nincs festés, és úgy néz ki mintha egy kutya szájából húztad volna elő, akkor megfelelő-e az a leírás, hogy 1 gomb ki van esve, de nem vészes. Tehát csak a legsúlyosabb hibát elég odaírni és le van tudva a termék állapota?
3, ''taknyos'' kis gimnazistanak is vannak elvei, es ezek kozott alaptetel, hogy ha nem o hibazik, nem o fog a vegen esedezve penzt visszafizetni.
Tehát te nem hibáztál, ő hibázott, mégpedig abban, hogy elhitte neked, amit mondtál a billentyűzet állapotáról. Ebből következik, hogy szerinted sem kellett volna hinnie neked, így járt. Így?

4, Nekem úgy jött le, hogy a vevő úgy indult bizniszelni veled, hogy 1-2 gomb kopott, és csak az átvétel helyszínén tudta meg, hogy mégsem annyi. Így történt?
Ez már nálam önmagában egy fekete pont. //teljesen lényegtelen, hogy a vevő sajnos ennek ellenére is belement a bizniszbe, mert lehet, hogy más a helyében nem ment volna bele, és feleslegesen ment volna ki veled üzletelni, a te hibádból.//

Thank you to god for making me an atheist

(#1418) magi20


magi20
senior tag

SZEGÉNY?????????

srácok azért nekem sincs gyenge konfigom 8800gts-meg 6300 meg sorolhatnám,és én is egyetmista vagyok-ugyanúgy küzdök a pénzhiánnyal néha mint bárki más-------de azért ha vmit fejleszteni kell,vagy bármi gond van össze tudok szedni 11000ft-ot.

Főleg ugye úgy hogy Boss sem egy dolgot árul a ph-n............most épp jelenleg.

Tehát esze ágába sincsen visszaadni a pénzt,vagy bármit is tenni az ügy érdekében

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#1419) ^Boss válasza Lortech (#1417) üzenetére


^Boss
őstag

meg mindig nem zarhatjuk le ugy latom.

szerintem ha valamirol tudom hogy kopott, es kell, akarhanyszor bizniszeltem az illetovel,megnezem mennyire kopott. elarulom neked, ez full izles kerdese. nekem megfelelt, vilagitast bekapcsolva 5 gomb kopott, a szelen kopottak vilagitva eszre sem vehetoek, ez evidens. ha en igenytelen vagyok, ez van, gondoljatok ezt nyugodtan rolam. nekem megfelelt, ezert kozel felaron eladtam. ha valaki nem nezi meg a helyszinen, es nem ker ra probagart, akkor igenis o hibazott. nem ugy volt hirdetve, hogy nincs semmi komoly baja, hanem jeleztem, hogy 1-2 (szokapcsolat, nem 1-2DB.) kopott, szoval tudta a vevo, hogy ez nem egy metalfenyezett cucc, hanem egy leharcolt bill. ezek utan raadasul mondom, hogy lesz az 4-5 is, meg az atadas elott. megsem nezi. nem tudok mit tenni, mint nem visszaadni a penzt, ezek utan. az hogy te kijelented, hogy ez egy hanyadek, az meg vicc. neked hanyadek, valaki masnak nem az. tudom, itt a ph-n mindenki igenyes, minenkinek ez kuka. szeretnem megnezni, hogy egy 18,5k-s billt mindenki, aki itt leirta, hogy kuka, kidobna-e ilyen allapotban. szerintem nem, de irogatni igazan konnyu dolog.

(#1420) ^Boss


^Boss
őstag

egyebkent pedig a hanyadek kinezetrol: hol tisztem nekem megallapitani, hogy milyen allapotban van ? kopott -> a kb 125 billentyubol 5 teljesen, 5 meg a szelen. hat ez nalam nem kuka. az hogy foltosan szaradt meg a lemoso, az kicsit ronda, de csak at kene torolgetni, es maris nem igy nez ki.

(#1421) kirkri válasza Lortech (#1417) üzenetére


kirkri
addikt

Most már csak azt mondja meg nekem valaki, hogy mi az a sárga trutyi ott a gombok között.

Lortech, ez a kérdés nem direkt neked szól, csak te linkelted a képet. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#1422) Ricardo válasza ^Boss (#1420) üzenetére


Ricardo
félisten

+ A beszáradt kajamaradékok :U

(#1424) Lortech válasza ^Boss (#1419) üzenetére


Lortech
addikt

Nem mondtam, hogy igénytelen vagy, nem érdekel az sem, ha putriban laksz, és nem is tartozik a topikhoz. Nem ízlés kérdése, hogy megfelelően és becsületesen le tudod-e, le akarod-e írni a terméked állapotát.
Ízlés kérdése az, hogy a termék állapota neked vagy nekem megfelelő-e a használatra.

Magadnak mondasz ellent, 1-2-t valóban lehet úgy értelmezni, hogy néhány, és ebbe belefér 4-5, 11 biztos nem, de legyen. Viszont ha ilyen értelemben használtad volna, akkor nem hívtad volna fel a figyelmét arra, hogy nem 1-2, hanem 4-5, mivel az 1-2 olyan értelemben, ahogy te most próbálod elhinteni, lehetne nyugodtan 4-5 is, a 4-5 az pedig semmiképp sem értelmezhető az előbbi ''néhány'' értelemben, 11-ben.
Tökéletesen lényegtelen, hogy megnézte-e az eladó. Ha beles.a.ik a pék a kenyérbe, akkor a te hibád, hogy nem töröd ketté a pultnál? Vagy a péké, hogy bele...
A vevő megtisztelt azzal a bizalommal, hogy nem nézte meg a cuccot, nem mustrálgatta, mert hitt neked! Előfordul velem is vevőként. Te ezt a legdurvábban semmibe vetted.

Nem válaszoltál egyetlen kérdésemre sem, pedig eldöntentő kérdések, segítek: igen, nem a válasz. Helyette jösz mindennel, velünk foglalkozol magad helyett, terelsz, vagdalkózol.

Szarjál az egészre, mindenkire, a legjobb úton haladsz az emberré váláshoz! :)

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#1425) Jadro válasza ^Boss (#1419) üzenetére


Jadro
veterán

Azt én értem hogy mindenkinek mást jelent az hogy elég jól néz ki, de ha nálad ezt jelenti, akkor meg azért nem vennék tőled semmit.

Nehezem hiszem el hogy komolyan gondolod hogy ez a billentyűzet rendben van. Pláne ennyiért.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1426) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

eZZaaaz, nyomjÁÁtok, huggyoZZátok kia szeMMéttt :Y :C :W
Skacok: teljesen egyértelműen leírta, a döntésén nem változtat.
Innentől fogva mégis mi értelme van annak ami itt folyik ~100 hsz. óta?

Írhatom kivel ne üzleteljetek? Vagy ez már a ''Szóljunk be ^Bossnak topik''?


Kalandor

Fellépnél moderátori/házigazdai minőségedben a topik érdekében, vagy kérjek mást, mert most nem tudsz/akarsz az lenni?

[Szerkesztve]

(#1427) ^Boss válasza kirkri (#1421) üzenetére


^Boss
őstag

ha te fel ora alatt letorolgeted, kiszeded az osszes billt, es meg az 1-2 morzsat is ,amit beesett kiszeded aprolekosan, akkor nem szolok egy szot sem. ha este 10kor allapodunk meg, hogy masnap sulim utan egybol talizunk, akkor a tisztitas ennyire futja.

(#1428) Lt. Szabó válasza ^Boss (#1427) üzenetére


Lt. Szabó
csendes tag

képzeld Boss ezt meglehet csinálni fél óra alatt. szétszeded, lemosod az egészet, eltörölgeted papírkéztörlővel, összerakod és már kész is...

(#1429) greatchaos válasza ^Boss (#1427) üzenetére


greatchaos
addikt

légy oly kedves, hogy erre a kérdésre válaszolj!

''Ha lenne fedezeted rá, visszavennéd a bill.t?''

már elmondtad sokszpor, de senkit nem érdekel, hogy te szegény, gimnazista, nincs pénze... bla bla bla... nem ezt kérdeztük NEM!

hanem még egyszer:

Ha lenne fedezeted rá, visszavennéd a bill.t?

erre válaszolj plíz


mod: Lt. Szabó : korán kell ám kelni egy gimnazistának...

[Szerkesztve]

(#1430) Speed® válasza greatchaos (#1429) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ezt túlságosan megfogalmaztam...beszéltem vele, ha a tőlem járó pénzt erre fordítaná, más szívna emiatt. Valahol megértem, bár tény, én ezt nem csinálnám.

Hanyagoljuk a témát szvsz, tiszta szégyen, ahogy kinéz már a topik :o

(#1431) Jadro válasza Speed® (#1430) üzenetére


Jadro
veterán

Egyetéretek. Hagyjuk már a francba. Mindenki eldönti mit gondol és ennyi. Körbejártuk a témát rendesen.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1432) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

''teleOFFoltátok'' teljesen a topikot... (jóval több mint 150 hsz óta ez megy...) el lehetett volna rendesen is intézni, 4-5 hsz-ban...
megosztottátok mindketten a véleményeteket, aki olvasta, az leszűrte belőle a megfelelő információkat, és ennyi. (pont)

úgy is elrendezhették volna egymás között, hogy értelmesen megbeszélik, hogy ha majd lesz pénze boss-nak, akkor visszaveszi lepencétől, aztán ha visszakerül a pénz a helyére és a billentyűzet is a gazdájához, akkor a gazdi ismét meghirdetheti a bill-t eladhatja alkatrésznek, vagy kutyajátéknak (aminek akarja) 1000-2000 Ft-ért (az elektronika ér benne annyit).

elrendezhették volna egymás között is, de nem inkább itt fújták a port egymás szemébe, persze a többiek is locsolták a tüzet még egy kis benzinnel, hadd égjen még jobban...

tényleg egy modi kellene ide, aki rendet rak (mármint a hozzászólások között...)
a két ügyfél pedig elrendezheti egymás között is szép emberi szóval is...

szerény vélemény volt csak

[Szerkesztve]

Harrrr!!!!

(#1434) lepence


lepence
tag

Hát akkor a végére: köszönöm a pro és kontra hozzászólásokat.
Megpróbáltam dűlőre jutni, a bolt után másfél órával Bossal, sajnos ugyanez volt mint itt.
Mindenki okulására tettem be ide. Szerencséje van Boss-nak hogy az én értékitletem nem olyan mint az övé mert akkor, nincs ez a topik.Sajnálatos hogy ez így működik, de hát ez van.
Azért kérnék egy kis feketepontot, mert ekkora balfasz voltam hogy nem néztem meg.

30 341 3606

(#1435) joki19


joki19
tag

Megszólalt bennem a lelkiismeret, megnéztem az elküldött üziket és válaszoltam két tagnak. hogy kösz de nem. :R

25101823

(#1436) batmab válasza joki19 (#1435) üzenetére


batmab
senior tag

:F konkrétan miröl beszélsz itten??

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#1437) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

No, csakhogy a legfrissebbet írjam, míg el nem múlik a haragom...

[kép]
Sol4r
(újonc)

A történet:
Múlt hó (aug) végefelé megláttam, hogy 68GTre vadászik, írtam neki, miszerint nekem van 1. Felvettük a kapcsolatot, MSN miegymás, arra jutottunk, hogy neki szept.10 után aktuális, fizutéma stb. Éppen adódott lehetőség egy BPi találkára (ritkán járok fent), megbeszéltük, hogy találkozunk, odaadom neki, tesztelgess, aztán ha OKs, fizetéskor számlámra löki a vételárat, amit 18kban fixáltunk le.Tali/átvétel megvolt, ki-ki dolgára. Bő egy héttel ezután jött egy levél, melyben érdeklődött, hogy nem-e esetleg-e akarom 16ban odaadni a karit...finoman közöltem vele, hogy megegyeztünk már az árban, mégis hogy képzeli ezt a dolgot, ill. közöltem vele, hogy 9.én megyek BPre, jöhet fel a karival ha nem tetszik neki. Ezután jött, hogy ''bocs, meg kellett próbálnom''..közöltem vele, hogy qrvára ne próbálgasson ilyesmit nálam...eztán csend, majd 13.án felkerestem (volna) telón, hogy mipályapénzfalván, de nem értem el..nem drámáztam, 14.én reggelig vártam, akkor küldtem neki SMSt, hogy milyen témában kéne beszélni, csörögjön ha elérhető. Megjött rövid időn belül a válasz: ne haragudjak, de a héten éjszakás, köv héten meg délelőttös, nem igazán megoldható a banki hercehurca, de nem felejt el, meg miegymás. Jóhogy puszit nem küldött :U Szóval én pöppet pipa lettem, lévén 10.e környéke, az nálam nem 10.e után 2 héttel és felhívtam, mégis közölje, hogy hogyan gondolta ezt az egészet. Háttőő, éjjel meló, reggel hazaér és lefekszik, délután kel, akkor már nincs bank, aztán köv héten délelőttös, akkor meg du végez és azért nem.. Na mondom állj. Ha éjszakás, akkor műszak után banknyitáskor, vagy alvásból 15h körül felkelve bőven bemehet a bankba. ''Igen, de..'' Nincs de. Nehogymár a lustaság meg 10+h alvás legyen az akadály, ha valamiben megegyeztünk :F Vagy a számlámon a cash másnap, vagy hozhatja BPre..
Meggyőző lehettem, másnap a pénzt megkaptam.

De ez a tényeken nem változtat. Pofátlan, nem szavahihető, lusta tag.
Kéretik eszerint kezelni a vele kapcsolatos bizalmon alapuló ügyeket..



Be kéne már írnom a többi jómadarat, de behányni a neveket értelmetlen, bővebben kifejteni meg lusta vagyok. Idővel szemezgetek, van miből..sajnos. :o


[Szerkesztve]

(#1438) Bordoi válasza Speed® (#1437) üzenetére


Bordoi
őstag

Sajnos egyre többen vannak, akik megalkudnak valamire, aztán eltünnek . :F

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1439) Ivanh


Ivanh
tag

Azt hiszem, túlzás nélkül állíthatom--át lettem verve... :((
Ez történt [link] meduza3 nevű szélhámos által, aki nem átallott fél éven keresztül szívatni, és a végén eltűnni....
37000 forintomba került ez a bűnöző, természetesen megtettem a lépéseket a szükséges irányba.(rendőrség)
Előre utaltam neki a pénzt 4db Samsung pata 160gb vincseszterért, mivel hivatkozott a vaterás múltjára, és látva az ottani értékeléseket, meghittem neki.
Természetesen az üzletből nem lett semmi, nem kaptam semmit február óta, csak ígéretet, májusban jelzett, hogy rendezi a dolgokat, nem tette, én pedig a rendőrségen feljelentettem, hogy legyen nyoma az adatbázisban.
Jelenleg romániában van, tudtommal, a ph-ra már ezzel a nick-kel nem jelentkezik be.
Keresem a kollégákat, akiket esetleg átvert.
(volt)Telefonszáma: 70/6292584 T. László, BP. Szőlővirág u.
Természetesen minden infóm megvan róla, név , pontos cím, számlaszám.
Nekem úgy tűnik ''kiszállt a mo-i üzletből''...
Ha tud róla valaki, kérem jelezze.
Mostmár nyugodt szívvel állíthatom: csalóval van dolgunk.... :(((



[Szerkesztve]

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#1440) Shy válasza Ivanh (#1439) üzenetére


Shy
tag

Újoncnak nem utalunk előre, de már senkiben nem lehet megbízni jóformán... :( :((

Kell, vagy rakom el?!

(#1441) Lt. Szabó válasza Shy (#1440) üzenetére


Lt. Szabó
csendes tag

azért én azt nem hinném h valaki tisztességesen felküzdi magát az üzleteivel tagnak vagy feljebb h utánna semmibe vegyen mindent és átverje a többieket. :(((


MOD: megeshet vannak kivételek...



[Szerkesztve]

(#1442) Bordoi


Bordoi
őstag

Szerintem, ez nem Újonc-Östag kérdés :F

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1443) mandras81 válasza Shy (#1440) üzenetére


mandras81
senior tag

Sziasztok!

Egy pár szóval most már nekem is OFF-olnom kell erről az újonc-nem újonc kérdésről. Ha jól veszem ki Shy kolléga szavaiból, akkor most, hogy én is kvázi-tag vagyok, sokkal nagyobb elismerésnek örvendek megbízhatóság szempontjából, holott még csak egy-két hónapja vagyok fent a ph-n, viszont voltak kommentjeim bizonyos fórumokon, így egy ''szinten'' vagyok vele. Viszont, láttunk már 300 napos újoncokat is.

Egyszóval: nem hiszem, hogy ezen múlik a dolog, bár való igaz, hogy valamilyen szinten fokmérő a dolog, de nincs akkora súlya, mint ahogy itt páran gondolják.

Helyesbíteném a #1440-et: Olyan újoncnak nem utalunk előre, aki pár napos/egy-két hetes, csak pár aprója van, semmi elérhetősége nincs megadva, és ragaszkodik az előreutaláshoz. :DDD



[Szerkesztve]

(#1445) gban válasza animatrix11 (#1444) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem állapodtatok meg amikor vetted hogy konkrétan milyen gart vállal rá?
Amúgy lefuttattál tesztprogit? Mert az egyértelművé teszi a dolgot, és nem kell vitatkozni senkivel. (Powermax, Seatool, stb., ami megmondja egyértelműen, hogy van hiba vagy nincs.)
Azt viszont nem mondhatod komolyan, hogy ha van egy sz@r Maxtor akkor neked nem kell Maxtor, mert akkor nem lenne vinyód semmilyen...
:F

Postázást nem vállalok.

(#1446) Thunder78 válasza mcmike (#1364) üzenetére


Thunder78
senior tag

Te most komolyan azt mondod, h lepence hibája h nem nézte meg, és akkor ez az egész teljesen rendben is van?
Nem azt mondtam, hogy csak lepence hibázott. Boss is hibázott. Olvasd el mégegyszer, hogy mit írtam :D
Mondtam is az illetőnek, hogy köszönöm de nem kérem. Erre úgy felkapta vizet, hogy köszönés nélkül elviharzott miután lehülyézett...
Ez az eladót minősíti. Te viszont jól tetted, hogy nem vetted meg. Ennyi. Így kéne csinálni.
A boltban veled is így bánnak ha mégsem megfelelő a pulóver?
Miért? Te minden felpróbált pulóvert odaviszel a pénztáros pulthoz? :D
Egyébként ha valahol így bánnának velem, oda többet nem megyek vissza ... ha PH!-n valaki egyszer átver, vagy megpróbál átverni, akkor többet nem üzletelek vele. És ezzel részemről le van tudva a dolog.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1447) Thunder78 válasza Shy (#1440) üzenetére


Thunder78
senior tag

Jól beszélsz!
Bizalom nem létezhet egy olyan világban, ahol szinte mindent a pénz irányít. :(
Én sem bízom meg senkiben.

Különbenis ... a bizalmat kiérdemelni kell, nem megelőlegezni! Szerintem :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1448) coulthard

Hi!
lenne itt valaki, aki mindössze 3500 ft-tal akar engem megrövidíteni tag létére: Stylewars_kp
A történet úgy szól, h vettem tőle 2 db athlon xp procit 3500 ft-ért, amik szerinte nincsenek lesarkazva, nem égett az egyik hátulja, és működnek. Na most mire ezek elértek hozzám, mindkettő le lett valahogy sarkazódva, megégett az egyik hátulja, és bizony nem működnek. Állítólag szakszerűen becsomagolta, de mire hozzám eljutott, már csak össze volt szigetelőszalagozva, egymásba fordítva a 2 proci. Szerinte útközben történtek a turpisságok... na de ugyan már... Még ha valaki ezt ki is nyitja valahol közte és én köztem, akkor még a csomagolás érdekes átalakulása elfogadható is lenne, de csak nem sarkazza már le mindkettőt!! És még azt állítja, h az utánvételben küldött pénz sem érkezett meg hozzá :W
Szerintetek ilyen helyzetben mit lehetne csinálni?
Még soha nem volt semmilyen problémám senkivel, úgyh elég tapasztalatlan vagyok ez ügyben.

[Szerkesztve]

16 éve a Hardveraprón.

(#1449) Krissz22 válasza coulthard (#1448) üzenetére


Krissz22
aktív tag

Azokat a procikat én szerettem volna megvenni! Én is adnék neki egy rosszpontot, mert msn-en megbeszéltük, hogy megveszem mind3-at 5000Ft-ba beleegyezett, aztán közölte, hogy 5500Ft és hogy nem halok bele abba az 500Ft-ba. De mondom megegyeztünk 5000-ben...lehet nem pontosan írom az összegeket, de az arány és a szitu ez volt. Mondom akkor kösz nem kell, ha ilyen ''korrekt'' vagy. De jó, hogy nem én vettem meg!!!!

(#1450) snecy válasza coulthard (#1448) üzenetére


snecy
senior tag

Számodra nem volt gyanús, hogy két proci ami kb 8-10k-t érne összesen, ennyire olcsón juthasz hozzá?

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.