- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Klaus Duran: RCS
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség! 2 Ahogy én csinálom.......
- GoodSpeed: Daikin FTXF35E / RXF35F Sensira 3,3 kW Inverteres klíma - a Sztori
- potyautas: Szomszéd
-
LOGOUT
Airsoft
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
jozsi252
#32070
üzenetére
azt írta hogy ő 85kg környéke
Csak 80!
Amúgy a molle öv is jó ötlet, nekem azzal van kombinálva a PC. Igaz, én csak CQB-zok, tehát tök mások az igényeim, nekem csak az övön van két tártartó vagy néha a gránát meg a tárdobó (ami nekem nagyon ritkán kell, leginkább a shoti shelleket dobálom bele) és hello, a plate-en meg most már semmi - pontosabban a hpa palack tartója van a hátára van rögzítve.Egyébként jobban belegondolva, a méreten kis alakítással simán lehet még engedni, csak nem a gyári hátsó összekötő gumit kell használni, hanem egy hosszabbat és kész (nem látható helyen van, nem lenne se ronda, se semmi).
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban tilos hirdetni!
"Alapelvek III.10.16. A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topiccsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni."
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4564, 100% AKKSI
- HIBÁTLAN iPhone 12 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4670,100% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte GTX 1050 OC 2GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4694
- Bomba ár! HP EliteBook 850 G2 - i7-5GEN I 16GB I 512GB SSD I 15,6" FULL HD I Cam I W10 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Amúgy a molle öv is jó ötlet, nekem azzal van kombinálva a PC. Igaz, én csak CQB-zok, tehát tök mások az igényeim, nekem csak az övön van két tártartó vagy néha a gránát meg a tárdobó (ami nekem nagyon ritkán kell, leginkább a shoti shelleket dobálom bele) és hello, a plate-en meg most már semmi - pontosabban a hpa palack tartója van a hátára van rögzítve.