Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#651) reewer


reewer
aktív tag

egyenlőre nagyon tetszik a játék
bár még nem testeltem minden népet [csak a germánt :) ]

ha valaki tudja hogyan kell multizni törttel dobjon egy mailt
hamatchuval egyenlore nmmegy meg nekem

ez a game lanpartyra való wááá :D

Si vis pacem, para bellum.

(#652) kovsol válasza Alvin_ti4200 (#650) üzenetére


kovsol
titán

úgy tudom 2x és 4x

May the Force be with you!

(#653) reewer


reewer
aktív tag

nem tudjátok miert van az hogy néha hibauzenettel kiép a game (asztalra)

age of 3 hibát észlelt és leállt.... 6600gt/a64 :S ??

Si vis pacem, para bellum.

(#654) kovsol válasza reewer (#653) üzenetére


kovsol
titán

nekem csak akkor csinálja ezt ha megvan húzva a proci/ram

May the Force be with you!

(#655) reewer válasza kovsol (#654) üzenetére


reewer
aktív tag

mostmár le is fagy

hmm nemár más játékkal nincsgond tuti ez a baj?? hibat észlel/lefagy??

Si vis pacem, para bellum.

(#656) kovsol válasza reewer (#655) üzenetére


kovsol
titán

nálam ez volt és elég hasonló a gépünk is

May the Force be with you!

(#657) reewer válasza kovsol (#656) üzenetére


reewer
aktív tag

visszavetted a memot vagy hogysikerült megoldani?

Si vis pacem, para bellum.

(#658) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Feltettem végre én is a teljes verziót: vannak apró változtatások a demóhoz képest, úgy emlékszem, abban a térképet nem lehetett elforgatni, itt végre megvan a lehetőség, amihez az AoM-ben pofátlan mód hozzászoktam:). Végre azt is látom, mekkora a populációm, és mennyi lakóhely van épp, a demóban ez is hiányzott, úgy emlékszem. A begyűjtőépületek hiánya még mindig szokatlan nekem, de majd elmúlik:) Ami fölött továbbra sem tudok szó nélkül elmenni, az a pusztítás animálása. Az is tetszik, amikor az épületeket lövöm, lövik, és apránként hull darabjaira, de az igazi a tengeri csata. Amikor a hatalmas hajók egymásnak esnek, ágyúzzák egymást, az árboc ledöl, vagy végül a hajó elsüllyed... nagyon szép:) A küldetéseket még nem kezdtem el, amint megérkezett a játék, egyből rohantam egy skirmish csatát lezavarni:). Furcsa, hogy mindössze 3 CD-n terpeszkedik a drága, már kezdtem azt hinni, hogy csak teli DVD-n adnak ki játékot.

A játék amúgy nekem nem problémázik, nem fagy, nem lép ki hibaüzenettel, semmi probléma. Talán azért nem, mert nem kókány alkatrészekből raktam össze (mint Asus, Abit, Gigabyte, MSI...) :P

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#659) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Játszottam ma vele egy teljes skirmisht, de rohadtul meguntam... A grafika nagyon szép, de már úgy érzem a stratégia kategóriában nem nagyon lehet újat, jót alkotni...:U

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#660) kovsol válasza reewer (#657) üzenetére


kovsol
titán

SEMMI ! tuning nincs most a gépemen
CPU 2000Mhz ram 400Mhz és egyszer se csinált ilyet
míg tuningnál már többször is kidobott asztalra hibaüzenettel

May the Force be with you!

(#661) kovsol válasza Gabbana (#659) üzenetére


kovsol
titán

itt nem újat kell alkotni hanem a jól bevált régit csinszolni :DDD

May the Force be with you!

(#662) arpi6k


arpi6k
addikt

6800GT tulajok milyen driverrel használják a game-t? Nálam nem fut valami simán 1024X768-ban 4X/16X ban... Driver gondra gyanakszom. 81.82 van fent jelenleg.

Intel & ATI

(#663) t1


t1
addikt

Hali!
Huhh sikerült meg szerezne és basszus hogy mennyire kurva grafikája van már a 3. küldetésben járok és nagyon jó. Amúgy a menü nagyon akad viszont a gém 1024*768 32 Minden Max-on Vsyc-on AA: low és így nem akad.
Ti mien nehézségen nyomjátok?

(#664) kovsol válasza t1 (#663) üzenetére


kovsol
titán

közepes nehézség és a 7. küldetésnél járok
amugy nem elképzelhető hogy az a teljes ami nekünk van meg az csak a beta ? mert oktober végére igérték a játékot csak

May the Force be with you!

(#665) t1 válasza kovsol (#664) üzenetére


t1
addikt

nem hinném...
sztem ez már a rendes verzsön.

(#666) zabla válasza kovsol (#664) üzenetére


zabla
aktív tag

én is erre gyanakszom...

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#667) reewer


reewer
aktív tag

na már toljuk multiba nagyon kiráy 4en :D

egy kérdés tudtok e olyan oldalt ahol az összes néphez ki van irva a fejlesztés/harcos/sebzés/élet meg hasolók

hogy könnyeb legyen népet választani mert meg nemtom melyikkel legyek (egyenlőre ottoman tetszik) (orosz meg rusher nép ;) )

Si vis pacem, para bellum.

(#668) public


public
csendes tag

Hali.
Kicsi segitség kellene.

Pontosan melyik mit takar? melyik a rendes kerettörténet?

Learn TO Play-- (ezen belül 2 mód van.)
1.- Master The Basics
2.- Try a game
Single Player
1.- champaign
2.- Skimris (ezt tudom)

Köszi.

vakok aki vagyok.

(#669) kovsol válasza public (#668) üzenetére


kovsol
titán

Single Player
1.- champaign

ez volna maga a sztori

May the Force be with you!

(#670) Shalala válasza kovsol (#664) üzenetére


Shalala
senior tag

Ami kikerult az sztem a rendes verzio, nforce-on is fennvan hogy a reloaded torte meg , sehol semmi hogy beta verzio lenne.

visszaolvasva egy kicsit meg mielott belemkot valaki: ebben nincs semmi warez amit irtam , csak egy allitas :)

[Szerkesztve]

(#671) Allien


Allien
veterán

kovsol, miért ne kellene újat alkotni? Akkor játszunk még a C&C-vel, vagy inkább a Dune-vel, mert ugye, ezekkel kezdődött. Persze, lehet az alapokból tovább fejleszteni, de NEM elég CSAK a grafikát csiszolgatni, mert az l*sz*r. Márpedig, ez a 3. rész egy lótúró!:O Legalább megnézték volna a konkurenciát, de még azt sem! Nekem ez inkább a 2. rész, meg a AgeM új pályái, jobb grafikával. Sajna, nem több.:(((

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#672) D.Orion


D.Orion
veterán

Hát a graf szép, de nekem nem tetszik annyira, szokatlan a sok új dolog, én nem játszottam AoM-mal:P Nah lan-ra fel!

[Szerkesztve]

(#673) kovsol válasza Allien (#671) üzenetére


kovsol
titán

én személy szerinr warcraft 3 fanatikus vagyok Bővebben: link :) de ezzel is eljátszogatok
régi kedvencem az AoE sorozat nekem ez is tetszik! akárki akármit mond szerintem nem rossz

ha meg tele lenne újítással akkor nem AoE 3 lett volna a neve
ez nem olyan mint mondjuk a Warcraft hogy adott egy kerettörtönet meg mindenféle fajok (orc elf ...)
itt az aoe-nél sorozat részeit inkább az irányítás meg maga a játék rendszere köti össze (véleményem szerint)

May the Force be with you!

(#674) Dilikutya válasza kovsol (#673) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én úgy vettem észre, itt is van valami történet. Ez nekem nem tetszett annyira, amikor a Morgan-nel a bányákban találtam azokat a kőlapokat, és át kellett miatta utazni az Újvilágba. A régi AoE a történelemre épített, nem egy kitalált mesére.

Más: a hajók másnál sem fodrozzák a vizet haladáskor? Ez már az AoM-ben is benne volt, de lehet már az AoE2-ben is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#675) kovsol válasza Dilikutya (#674) üzenetére


kovsol
titán

én olyan kerettörténetre gondoltam ami az összes részt átfedi
ezt a viz dolgot meg megnéztem.
Hát nálam mikor megáll akkor a hajótól kis hullámok indulnak ki
de miközben megy szinte észrevehetlen. (ezt nagy halyokkal néztem de szerintem a kicsik se fordozzák a vizet)

May the Force be with you!

(#676) leopold


leopold
csendes tag

Az AGE 3 hoz tud valaki cheat kódokat???

(#677) Atom válasza leopold (#676) üzenetére


Atom
aktív tag

Ne akarjál csalni!

Konfig: Már nincs

(#678) Atom válasza Allien (#671) üzenetére


Atom
aktív tag

Hát én spec szívesen jáccanék a settlers 2-vel még mindíg, ha korszerű grafikája lenne. A 2 utáni összes rész már el volt szúrva a sok-sok ''újítással''. Szvsz nem mindíg pozitív dolog, ha nagyon eltérnek az eredetitől.

Konfig: Már nincs

(#679) public válasza kovsol (#669) üzenetére


public
csendes tag

oks. Köszi.
de akkor a többi pontosan mit takar?
Learn TO Play-- (ezen belül 2 mód van.)
1.- Master The Basics
2.- Try a game
Single Player
1.- champaign
2.- Skimris (ezt tudom)

vakok aki vagyok.

(#680) Allien válasza Atom (#678) üzenetére


Allien
veterán

Ebben igazad van, én is imádom a régebbi gamekat is! Pl. Ufo 1-2, illetve a 4. rész is még tetszik, de a kedvenc a 2. része. De, akkor is fentartom, hogy ami jó a konkurenciában, azt NEM szégyen átvenni. Ilyen, hogy az AoE3-ban, a munkások csak állnak, ha elfogy a munkájuk, és nem lehet észrevenni, ha pl. egy ilyen munkás áldogál. De, pl. a Rise of Nations-ban van egy ilyen ikon, hogy ha egy munkás lazsál, akkor villog, és ha rákattintasz az ikonra, ráugrik az emberkére! Így a termelés folyamatos lehet, nem kell csítelni erősebb fokozaton sem.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#681) Atom válasza Allien (#680) üzenetére


Atom
aktív tag

Ez igaz, hogy a jo ötleteket nem art atvenni. Csak azt nem szeretem, ha vmi olyasmitöl ternek el, ami megadta egy jatek hangulatat.
A settlerses peldamnal spec en a katonasdit nem birtam. a 2-töl felfele mar arra boklaszhattunk amerre akartunk...

Konfig: Már nincs

(#682) Dilikutya válasza Allien (#680) üzenetére


Dilikutya
félisten

A bal felső sarokban az AoE3 esetében is találsz jelzést, ha megáll valahol egy munkás:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#683) leopold válasza Atom (#677) üzenetére


leopold
csendes tag

de csalni akarok, csak nem tudok, mivel az egész neten nincs cheat még az age3-hoz

(#684) leopold válasza Dilikutya (#17) üzenetére


leopold
csendes tag

akkor fájcserélőkön keresd a Age.Of.Empires.III-RELOADED nevezetű 3 db 700mb filet az már a teljes verzió

(#685) Szőrös  válasza leopold (#684) üzenetére


Szőrös 
veterán

egy jó tanács : warez témát kerüld mert a fejedre koppintanak ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#686) szilchi válasza reewer (#667) üzenetére


szilchi
őstag

Hogy megy multiba?Egyik haver arról panaszkodott,hogy neki nem megy multiba.Hogy most LAN-ba vagy neten,azt nem tom.De asszem LAN-ban.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#687) Dilikutya válasza leopold (#684) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért kellek egy régi hozzászólásra reagálni? Megvan a játék, játszom is vele.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#688) Rafi X


Rafi X
csendes tag

Megjelent az Age of Empires 3. :DD

(#689) Rafi X


Rafi X
csendes tag

Jajj de jó. :))

(#690) public válasza Rafi X (#688) üzenetére


public
csendes tag

már 1 hete kb...:D

vakok aki vagyok.

(#691) Atom válasza Dilikutya (#682) üzenetére


Atom
aktív tag

Igy van! Most probaltam ki a gamet en is konkretan, es tenyleg ottvan a kis zaszlocska. El sem lehet veteni :)

Konfig: Már nincs

(#692) kovsol válasza public (#679) üzenetére


kovsol
titán

angolul látom nem tudsz ... én is németes vagyok de azért ragad rám angol is
learn to play <-- játszani tanulni
master the basics <-- alapok elsajátítása
Try a game <-- játék kiprobálása

lehet nem pont így kell fordítani de így már kb vágod mi lehet

May the Force be with you!

(#693) Atom


Atom
aktív tag

Ha jol olvastam itt, masnak is volt olyan gondja, hogy a menüben nem vmi franko a dolog. Nekem konkretan 1 fps-em van ott, a jatek meg megy siman max grafikaval. Azt nem lattam, hogy valaki irt volna megoldast, vagy okot erre, ha megis sorry.

Konfig: Már nincs

(#694) kovsol válasza Atom (#693) üzenetére


kovsol
titán

egyszerüen telerakták efektekkel azt nem bírja el a gép
vagy eszerüen szarul van optimalizálva
nekem 1280*1024 maxon megy a game de a menű talán ha megy 10fps -t

May the Force be with you!

(#695) Atom válasza kovsol (#694) üzenetére


Atom
aktív tag

Most néztem a konfigod, és kb egy szinten van az enyémmel. Szvsz nem a gépem nem bírja el azt a menüt :)
Az bugos. Nem kizárt, hogy ez tényleg csak egy béta verzió.

Konfig: Már nincs

(#696) Allien


Allien
veterán

Ez szerintem nem béta. Egyszerüen, a managerek ki akarták adni, annak ellenére, hogy még vannak benne problémák. Ez bevett szokás mamár. Nézd meg a Battlefield 2-t, májusra igérték, kiadták asszem júliusban, és most adták ki az 1.3-s peccset, amitől rengeteg probléma megoldódott. Így lesz az AoE3-l is.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#697) Loretto válasza Szőrös  (#685) üzenetére


Loretto
veterán

Na ja.
Nos akkor mégegyzser szeretnék mindenkit megkérni hogy mindenemű warezt mellőzzön, ne kelljen már emiatt regulázni

Soirée...

(#698) LJoE


LJoE
senior tag

a hajókat lehet valahogy javítani?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#699) Dilikutya válasza LJoE (#698) üzenetére


Dilikutya
félisten

Állj velük a kikötődhöz, ott kijavítják őket. Jelöld ki a sérült hajót, és jobb klikk a dokkra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#700) Atom


Atom
aktív tag

A skirmisheknél ha már kiválasztottam egy népet, akkor hogyan lehet lecserélni?
Lehet hogy bénát kérdezek, de nemsok kedvem van az 1 fps-es menűben böngészgetni :) Őrülök hogy eltalálom a gombokat :)

Konfig: Már nincs

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.