Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#751) tomika


tomika
aktív tag

Szombaton megpuszult a gépem, szóval volt egy kis windows-reinstall. A mentéseim eltűntek... :(
Nem tudna valaki küldeni nekem egy mentést? Az utolsó pálya amit megcsináltam, az az volt, hogy meg kellett védenem 3 templomot, aztán le kellett zúznom a spanyolokat. Szóval az ezutáni pályáról kellene mentés.

(#752) D.Orion válasza tomika (#751) üzenetére


D.Orion
veterán

Ém szívesen elküldöm, de nem tzom melyik mentés melyik. Nem sokkal járok előtted, nem baj, hogy moderaten nyomom? Egyébként nálam meg azért tűntek el a régi mentéseim, mert kitöröltem őket :D Nem jól osztottam el a kártyáimat. A mostaniban még miond a 7 megvan, azt csinálsz velük amit akarsz.

(#753) D.Orion válasza reewer (#750) üzenetére


D.Orion
veterán

Őh ez nem egyszerű. Mit takar az azonos verzió? :F Nekem nem megy fel a pach, gondolom ha a szerveren fenvan akkor nekem, mint kliensnek se ártana rendelkezni vele:F Asszem én szervert nem tok kreálni, mert van egy buzi routerem és nem tom hol kell bene kikapcsolni a tűzfalat ill. engedélyezni egyes portokat. Kár, hogy az ASE még nem tud scannelni szervert, pedig már ideje lenne.

(#754) reewer válasza D.Orion (#753) üzenetére


reewer
aktív tag

Minek patch(nekem sincs nincsen semmi gond)

Si vis pacem, para bellum.

(#755) tomika válasza D.Orion (#752) üzenetére


tomika
aktív tag

Majd megkeresem, hogy hol tartottam. Nem baj, én is azon nyomtam... :DD Az adatoknál megadott mailcím működik. Köszi! :R

(#756) D.Orion válasza reewer (#754) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát azért változtat a játékon, meg egy kicsit a multit is megkönnyíti elvileg.
Game Updates

--------------------------------------------------------------------------------

Patch 1.01
The first patch is ready for download.
Patch 1.01 ENGLISH........................Download Here

Patch 1.01 ALL LANGUAGES...........Coming Soon

CLIENT FIXES 1.01

Fixed a bug in the command manager that caused slow performance when CPAIs were in the game
Fixed a bug that caused sound effects (and sometimes music) to stop playing
Fixed a problem where unplayed dialogue lines made the Campaign scenarios stop working
Fixed a bug on the Postgame screen that allowed players' names to be edited
Fixed a bug where all players would hear the selection sound for HC cards played
Fixed a bug that kept the ESO connection problem dialog box from closing
Fixed a bug in the Portuguese tech TEAM Early Dragoons that kept some civilizations from training their anti-cavalry units until the Industrial age

Fixed a bug that made abundant resources available in the single-player Campaign
Fixed a bug that did not let the host launch the game once the number of players was reduced below the number that had clicked ready
Tweaked movement code to improve the responsiveness of units
Changed formations so that unit types keep their setting even when grouped with different types
NETWORK AND ESO FIXES 1.01

Fixed a bug in the Unresponsive Player dialog box so that it closes once consensus is reached

(#757) Andie


Andie
őstag

Üdv hóditók! :)

A hétvégén énis nyomtam néhány kört, meg elkezdtem a scenáriót, hát nagyon feeling a game :) Fantasztikus szép, plusz ezek az effektek?! Hulló falevél, por, füst, a viz alatt a korallzátony, a szétrobbanó épületek, lécek mindenfele... :Y
És mindez egy gef4 ti4200on! :B
El sem merem képzelni, mit nyomna egy dx9es kártán?! :DDD

Nekem 1280x1024 (tft miatt muszáj) felbontásban, noAA, Vsync, no shader, de amúgy minden maxon :
- home city (menüképernyö) : 18-22 fraps
- játékban town center + farm+ 20 paraszt : 35-40 fraps
- 20% szárazföld, 80% tenger a képen, 1 hajó, + dokk + 1 bálna : 25-28 fraps
- csetepaté, 20-20 katona, ágyúk, lovak, ellenséges TC : 25-28 fraps.

Ha felteszem a shadert, akkor persze brutálisan leromlik.
Viszont néhány beállitásnak nem látom hatását. pl bloom, water reflection, söt, mintha a legalsó ground és textura beállitásnál sem látnám a low és a high közötti különbséget. Lehet ez a ti4200 miatt? Vagy csak vak vagyok?
Majd csinlok összehasonlitó képet uyganarról a képszeletröl.

Egyébként forgatni lehet a képernyöt, de dönteni?? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#758) Balinov


Balinov
félisten

valakinek nincs meg a teljes verzióhoz a trainer? cheathappens.com-on van hozzá,de free accounttal nem lehet letölteni. Nem nekem kell,én nem szoktam RTS-ben csalni,csak párom is nagy AOE fan és hát,nos, ő szokott csítelni,ha megakad.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#759) reewer


reewer
aktív tag

amugy azt az effektet láttátok már hogy a mill vagy szlmalom
ha szétágyuzzukl eszakad az egyik lapátja és amikor átfordul a nagyob sullyu lapát lehuzza a leszakad darabot

vagyis gyorsabban fordul át (nagyon baró ;) )

Si vis pacem, para bellum.

(#760) D.Orion válasza Balinov (#758) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát nagynehezen a google is talált valamit igaz a 4. oldalon volt:
Bővebben: link

(#761) reewer válasza D.Orion (#756) üzenetére


reewer
aktív tag

Tod nekem még nemsikerült megvásárolnom (elkapkodták előlem) ;)

Si vis pacem, para bellum.

(#762) D.Orion válasza reewer (#759) üzenetére


D.Orion
veterán

Jaja, ezt én is észrevettem, azt mikor felfelé tart a még ép lapát(ok), akkor épenhogycsak átbillen a súlyponton, nagyon kegyetlen.
Más: Számít valamit is harcászati szempontból, ha a home city-re költöm el a kártyáimat? Mármint gyorsabban fog adni egységeket vagy valami? Csak szebb lesz tőle a város?

(#763) D.Orion válasza reewer (#761) üzenetére


D.Orion
veterán

Én is előrendeltem, de a pach nem megy fel, úgyhogy nagyon :Y

(#764) reewer válasza D.Orion (#762) üzenetére


reewer
aktív tag

én a kártyákra költöm és xp-t kérek a traidig postból
most nemtoltam 4napja szal a 14es citymmel mar ......lemaradok

Si vis pacem, para bellum.

(#765) Balinov válasza D.Orion (#760) üzenetére


Balinov
félisten

''locked content not included in free membership''.
majd keresek még. előszőr ugyis én fogok játszani és nem párom.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#766) Balinov


Balinov
félisten

erről a kártyás históriáról tudnátok bővebben mondani valamit? csak hogy tudja,mire készüljek.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#767) tomika válasza Andie (#757) üzenetére


tomika
aktív tag

Nekem is egy jó öreg Ti4200 forrósodik a gépemben. :))
Melyik driverrrel hajtod?
Majd otthon megnézem, hogy nálam hogy néz ki pontosan. A ''bloom'' az micsoda? Te a shadertől láttál valami minőségjavulást?

(#768) Andie válasza Balinov (#766) üzenetére


Andie
őstag

Ahogy küzdesz, épitesz, eröforrásokat gyüjtesz, egyáltalán játszol, úgy XP (experience - gyakorlat, tapasztalat) pontokat kapsz. Bizonyos dolgokért többet, bizonyosakért kevesebbet (TC megépitése, katonák kreálása, csetepaté, hajó elsüllyesztése, stb). Ha összejön elegendő pont, akkor szintet lépsz, egész pontosan a Home Town-od. Ilyenkor választhatsz, hogy milyen kártyákat szeretnél a jövöben használni. A kártyák kategóriákra vannak osztva, úgymint civil kártyák, katonai, gazdasági, stb. Minden kategóriában több szint van, ugyanaz a kártya egyre komolyabb segitséget jelent majd.
Egyes kártyák azonnali kaját jelentenek a towncentered mellett, más kártyák katonákat adnak (ott teremnek a bázisodnál amikor kéred) , megint más kártyák bizonyos fejlesztéseket váltanak ki, ingyen. De minden szintlépés után csak 1-2 kártyát választhatsz, igy óvatosan kell válogatni, mert ha egyszer kikértél egy haszontalant (amit nemis fox használni), akkor már vissza nem adhatod, egy újabb szintet kell lépned (újabb csaták), hogy megint választhass.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#769) Balinov válasza Andie (#768) üzenetére


Balinov
félisten

:C:R Köszönöm a kimerítő felvilágosítást. Tehát ez olyasmi,mint az AOM:Age of mithology-ban az isten választás,nagyjából.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#770) Andie válasza tomika (#767) üzenetére


Andie
őstag

Te! És ha az ujjad odateszed a kártyára, ahol a másikoldalon a proci van (szép négyzetalakban forrasztás, közötte kb 1x1 cm-es üres hely), akkor milyen meleg? Mert nekem 4-5 mp után megsüti az ujjam.

Valami 76.81-es driver van most fent! Ez jó szted?

A bloom a Thief3-ban ragyogás-effekt volt, azaz amikor az ablakon besütött a Hold, vagy egy lámpa, akkor látszott a fénypászma, söt, még a porszemek is úszkáltak benne. Hogy aztán itt mi lehet? Én nem láttam különbséget, vagy nem tudtam mit kell nézni. A hint meg csak annyit ir, hogy ha leveszem, javul a performance. A shader eléggé megakasztja a kártyát, úgyhogy nem hagytam rajta annyi ideig, hogy lássam a különbséget. De ma csinálok 1-1 shotot ugyanarról a helyröl, más-más beállitásokkal.
Esetleg ti is lőnétek? Mondjuk egy 6600al...

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#771) Andie válasza Balinov (#769) üzenetére


Andie
őstag

Nemegészen, de oylan is van :) Csak itt nem isteneket kell választani, hanem hadvezért, vagy vezetőt. Minden esetben, mikor a köv. korba lépsz, akkor választhatsz, hogy milyen hadvezér neve alatt harcolsz tovább. Mindegyik ad valami bónuszt is, mint AoMben volt.
Itt a kártyákat a csata megnyerése után kapod, és válthatod ki, majd a hatásukat a következö játék során élvezheted, ahogy játszol, mindig érkezik a Home City-böl szállitmány a központodhoz. Ha olyan kártyát kértél, ami +8 citizent ad, akkor eccercsak megjelenik 8 paraszt a központod mellett. Ha oylat kértél, ami 2 ágyút, meg egy hajót, akkor ezek jelennek meg. stb. :DD

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#772) LJoE


LJoE
senior tag

a home city csinosítgatásának mi teteje van?
más színű épület, meg utcazenész, meg részeg, meg nem tudom még milyen csávók az utcára, meg felzászlózni?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#773) Andie válasza LJoE (#772) üzenetére


Andie
őstag

Én inkább azt kérdezném, hogy minek? Van valami gyakorlati haszna? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#774) Atom válasza LJoE (#772) üzenetére


Atom
aktív tag

Ilyet is lehet? Én az 1fps-es menüben örülök ha a gamet el tudom kezdeni :)

Konfig: Már nincs

(#775) csaa bee


csaa bee
csendes tag

tud valaki cd kulcsot hozzá?

(#776) LJoE válasza Andie (#773) üzenetére


LJoE
senior tag

ezt kérdezem én is, hogy mi az értelme?
bár ahogy néztem mindig annyi cuccot unlockolhatsz, ahány kártyát
de a kettő egymástól egyébként független
(úgy értem ha ellőssz párat ilyen város customizera, attól nem lesz kevesebb a kártyára fordítható pontok száma)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#777) Troy. válasza Lev Andropov (#748) üzenetére


Troy.
addikt

hello. tuningolva van a géped? rakd vissza alapra, és ugy is probáld ki. ;) ( azt mondod friss win,: alaplapi driver, kártyádhoz uj driver stb.)

.

(#778) D.Orion válasza csaa bee (#775) üzenetére


D.Orion
veterán

Alapszabályzatot olvastad? no warez. 2xoff ha úgy töltötted le akko kell lenni egy nfo fájlnak és azt nyísd meg wordpaddel. Remélem tisztában vagy vele, hogy 24 órán belül törölnöd kell a gépedről, különben válalhatod a következményeket. :U

(#779) D.Orion válasza Balinov (#765) üzenetére


D.Orion
veterán

Eh én le tudom szedni ha akarom. De itt van így is: http://www.cheathappens.com/cheat_index.asp?titleID=11375
másold ki...
Jah és Flashget!

(#780) Gyuzi válasza D.Orion (#778) üzenetére


Gyuzi
tag

Szeritem is lefogja törölni 24 óra múlva.:DDD:D:DD

[Szerkesztve]

Jézus megváltoztatta az életed! Akarod menteni a változásokat?

(#781) reewer válasza Gyuzi (#780) üzenetére


reewer
aktív tag

hat igen az ember elöbb megnézi mit vesz meg
énis most nézegetem éppen :D

Si vis pacem, para bellum.

(#782) D.Orion válasza Gyuzi (#780) üzenetére


D.Orion
veterán

;)

(#783) D.Orion


D.Orion
veterán

Valaki számozott már be papot? Tegyétek meg és derüljetek a bal felül látható egység zászlóján! :))

[Szerkesztve]

(#784) Andie válasza D.Orion (#778) üzenetére


Andie
őstag

Egyébként ez egy nagy hüjeség, hogy ha 24 órán belül nem törlöd, akkor ejnyebejnye. Nincs semmiféle türelmi idö, se 24, se 1 óra. Ha felteszed a gépedre, sőt, ha már letöltöd, már belekerülsz a körbe. Úgyhogy tökmindegy, hogy 1napig vagy 1 évig van a gépeden. Egyébkéntis, hogy bizonyitanád, hogy mikor töltötted le?
Az más kérdés, hogy egyenlöre a végfelhasználókkal nem foglalkoznak.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#785) whitewolf5


whitewolf5
csendes tag

Üdv Mindenkinek! Lenne egy problémám: ha felteszem a Shader-t mediumra vagy high-re akkor fullosan beszaggat(tudom h 3.0-át használ és a vidkarim csak 2.0 támogat). Mi lehet a megoldás? Láttam hogy gef titanium 4200-asokkal is elfut akkor nem kellene nekem is kicsit(nagyon) mennie?

Konfig: AMD64 939 3000+,ASUS A8N-E, 2x512MB SAMSUNG 400MHZ, Sapphire X800GTO/850PRO(pixel shader 2.0)IMBP HPC-420, Arctic Cooling Silencer64

[Szerkesztve]

(#786) kovsol válasza whitewolf5 (#785) üzenetére


kovsol
titán

de a gef4 el shadereket kikapcsolta
amugy nekem 1280*1024 max minden egyedül AA off rendesen megy nagyobb csatákban is

May the Force be with you!

(#787) D.Orion válasza whitewolf5 (#785) üzenetére


D.Orion
veterán

Sh3.0? Te hallod ez nekem új. A vízefekt is max. dx8.1(még olyan szép sincs mint anno a 3Dmark03 vízes tesztjénél, éppenhogy egy kcsitvel ''rondább'' nála). Légyszi valaki adjon egy linket, mert vagy nekem van akut emlékezett vesztésem vagy pedig neki van igaza és én vagyok a hűlye az sh3.0-val kapcsolatban.
Egyébként nekem a shader High-on van és így is van minimum 25fps-em, én csak a shadow-ot kapcsoltam ki.

(#788) tomika válasza Andie (#770) üzenetére


tomika
aktív tag

Nyugi, ez ''normális üzemi hőmérséklet''. :DDD Akárhova teszem az ujjam, akkor azt megsüti! :D Amit mondtál, az a legdurvább hely, a memóriák mellett persze... Ha elromlik, majd a reggeli tükörtojást ezen fogom sütni... :)) Nekem a 78.01-es van fenn, de nem hiszem, hogy a két driver között nagy különbség lenne...

A screenshot-os dolog jó ötlet! Valami komoly DX9-es kártyára kiváncsi lennék!
Vajon melyik jobb: 800x600+shader vagy 1024x768 shader nélkül?

A 3. kampányban melyik néppel kell menni?

(#789) kovsol válasza tomika (#788) üzenetére


kovsol
titán

csináltam pár képet!
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
És most jön az amin leesett az állam!!!
Shaderek low!
Bővebben: link
és ugyan az very high
Bővebben: link

a képek minősége nagyon rossz !! a JPG tömörítés miatt de nem akartam BMP -t ide berakni
de ha lementitek vinyóra és kicsinyitve nézitek nem ilyen oltári nagyban akkor szép

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

(#790) Andie válasza kovsol (#789) üzenetére


Andie
őstag

Hüüü, köszi a frankó képeket! Én kicsit késön értem tegnap haza, meg fájt a fejem is, igy be se kapcsoltam a gépet, de ma nem marad el!
Bár attól félek, én inkább az utolsó képedhez hasonlókat fogok tudni csinálni... Ilyen vizben-tükrözödik-a-pálmafa meg a hajó jellegü dologra nem emléxem :(

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#791) kovsol válasza Andie (#790) üzenetére


kovsol
titán

mivel a Gef4 Ti 4200 ami neked van a leírásodban az csak Ps 1.1 -t tud az enyém meg ugye 3.0 -t azért nem lehet neked ilyen szép meg, hogy vissza is tükröződik bár ki tudja majd megnézem az R8500 al milyen a game de az is már 1.4 es
dobhatnál fel te is egy képet majd
meg bárki más mondjuk egy X800 as képre kiváncsi vagyok

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

(#792) Balinov válasza Andie (#771) üzenetére


Balinov
félisten

na,erre akartam tegnap is kilyukadni,csak nem sikerült.:D
elkeztem a campaign-t, Máltán kezdve,tegnap a keresd meg a szigeteken a 3 chartát. mindegyik küldetésben megkerestem a kincseket,szépen jött is az eXperience Pont,de mikor megnyerem a missziót,nem kapok kártyát.szóval ez úgynézki,bónusz.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#793) Andie válasza kovsol (#791) üzenetére


Andie
őstag

Mindenképpen lövök képet! Mondjuk jólenne ugyanazokról a helyszinekröl, hogy a képeket váltogatva ugyanazt lássuk, más-más minöségben! Hogy lehetne? Van valami fix helyszin? Campaign?
És akkor mindenki 1280-ra állitaná, far view-ra, max beállitásokkal, ill egyéb jól meghatározott beállitásokkal. Na? Bennevagytok? (gef4 és gef6 már van, ha jóllátom :) )

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#794) Andie válasza Balinov (#792) üzenetére


Andie
őstag

Igen, emléxem a pályára... az elsö néhányon nem kaptam kártyát, szürke volt a választógomb.. szerintem ott még nem értük el a szintlépést. Észre fogod venni, ha már tudsz választani! :C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#795) kovsol válasza Andie (#793) üzenetére


kovsol
titán

én a küldetések első szakaszából indítottam el két küldetést és ott löttem el ezeket
amugy nem rossz ötlet, hogy mindenki ugyan ott és ugyan olyan beállítással lövi el, de én arra is kiváncsi vagyok kinek, hogy néz ki azon a beállításban ahogy ő nyomni szokta

én nem csak a képek kedvéért raktam ilyenre a felbontást meg egyebeket, hanem én így is szoktam vele ténylegesen játszani

May the Force be with you!

(#796) D.Orion válasza kovsol (#789) üzenetére


D.Orion
veterán

Shade Quality Very High? Hmm... Nah egen nekem csak 2.0-át tud a kicsike, de mindjárt teszek fel képeket, az se sokkal csúnyább, majd az fps-t nézzétek :D

(#797) Balinov válasza D.Orion (#779) üzenetére


Balinov
félisten

ami a demo-hoz van cheat/trainer,az a free cheathappenes accountal leszedhető, 3-5 ig viszont már nem.azért köszi.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#798) kovsol válasza D.Orion (#796) üzenetére


kovsol
titán

most látom hogy az árnyékok csak high on volt én béna
amugy megnéztem medium shaderrel hát egy hányás az egész na meg a low is
high az már tényleg nagyon hasonló a very high hoz! gondolom az ott a 2.0 és a 3.0
amugy azt figyeltem meg ha a shadereket lejebb veszem akkor magák a texturak is csunyábbak lesznek

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

(#799) tomika válasza kovsol (#789) üzenetére


tomika
aktív tag

Kovsol: Azta! Hát én is keresgélem az állam a padlón!!! Hát ez nem egyszerű!
Andie: Ha te csinálsz képeket, akkor én feleslegesen nem fogok. Nálunk tényleg nincs a vízen tükröződés meg miegymás...

(#800) D.Orion válasza kovsol (#798) üzenetére


D.Orion
veterán

Nah feltettem a képeket, hát az aoe3 beépítet képlopója tényleg nagy kalap sz*r, próbáltam másik képlopokkal is, de azok is ugyanazt tolják :(
1024*768 minden maxon, nincs AA és Vscyn.
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
És a full alap Home City-m:
Bővebben: link

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.