Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#501) --Priby-- válasza kovsol (#500) üzenetére


--Priby--
tag

köszi

(#502) --Priby-- válasza JagdPanther (#499) üzenetére


--Priby--
tag

ja, ahonnét nézzük:D

(#503) uzi75


uzi75
tag

Bővebben: link
letoltheto itt a single player :Y:Y
csak le kell menni az oldal aljára és ott asszem a mirror1,mirror2,mirror3-ra katt!

[Szerkesztve]

UFO

(#504) kovsol válasza uzi75 (#503) üzenetére


kovsol
titán

ez mire jó ? na leszedem de elég lassan jön!!!!
1450KB/s :DDD:DDD:DDD

hallod ez a demó nem ? ;] akkor ez nem valami újdonság

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

(#505) Archer válasza uzi75 (#503) üzenetére


Archer
őstag

Ezzel kicsit elkéstél.:(

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#506) Toness


Toness
őstag

Újraraktam a windows és valahogyan szebb lett most a játék :D Van köd, szép fények és minden jól néz ki, de továbbra is szaggat, azért annyira tényleg nem jó a graf hogy szaggasson, amikor a doom3 ultrahigh-on is megy a gépemen :(

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#507) kovsol válasza Archer (#505) üzenetére


kovsol
titán

én leszedtem ugyis lejött kb 2-3 perc alatt de ez csak a sima demo

May the Force be with you!

(#508) kovsol válasza Toness (#506) üzenetére


kovsol
titán

köd meg ilyenek ? omg én nem láttam ilyet még lehet mert még csak egy mappon játszottam ? pedig én minden maxon és anti analising is be van kapcsolva de semmi akadás nincs bent

May the Force be with you!

(#509) kovsol válasza Toness (#506) üzenetére


kovsol
titán

tudod mi a baja ?
Bővebben: link


(csak poén volt nekem is amd van)

May the Force be with you!

(#510) kokobe válasza Waix (#482) üzenetére


kokobe
senior tag

hát igen én megnéztem max grafon nagyon szép a vizen a fák tükröződése meg egyebek de a panzers grafját akkor se veri az hót ziher mert ott az egységek is baromi szépek az age of 3-ban nem annyira!

<---AMD___ATi--->

(#511) Toness válasza kovsol (#509) üzenetére


Toness
őstag

Ja tényleg, Intelre fejlesztettek :DDD

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#512) Toness


Toness
őstag

Azt megtudja mondani nekem valaki hogy hogyan tudok új városközpontot építeni?

[Szerkesztve]

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#513) MoneyM


MoneyM
senior tag

most töltöm a demo-t!
kiváncsi vagyok rá nagyon!

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#514) MoneyM


MoneyM
senior tag

valakinek megvan a demo?

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#515) MoneyM


MoneyM
senior tag

pontos dátumot nem tud valaki, hogy mikor jön?

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#516) Toness válasza MoneyM (#515) üzenetére


Toness
őstag

Elvileg október 25-én jelenik meg.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#517) kovsol válasza MoneyM (#514) üzenetére


kovsol
titán

én most nyomtam végig az összes pályát bent! full graffon és csak ott akadt be mikor 40 ágyussal meg kb 150 lovassal atackoltam egyszerre de akkor se akadt inkább belassult

May the Force be with you!

(#518) Toness válasza kovsol (#517) üzenetére


Toness
őstag

Na akkor nekem nem belassult hanem olyan 5mp-ként döcög egyet a scrollozás, de zavaró eléggé.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#519) kovsol válasza Toness (#518) üzenetére


kovsol
titán

érdekes hiszen neked azért valamivel gyorsabb a géped (nekem a cpu 2500Mhz)
milyen VGA drivered van ? nekem a 78.03 de a vga kari alap 500/1000Mhz en megy

May the Force be with you!

(#520) Toness válasza kovsol (#519) üzenetére


Toness
őstag

77.72-es a driverem, talán avval van a baj... melyik drivert adták ki az AOE3 megjelenése után vagy közvetlen előtte?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#521) kovsol válasza Toness (#520) üzenetére


kovsol
titán

78.03 a legújabb (az a poén hogy van 78.10 is de azt korábban adták már ki)

May the Force be with you!

(#522) uzi75


uzi75
tag

nekem megvan a demo.de mukodik?tehát jo?

UFO

(#523) Toness


Toness
őstag

Nemtudja senki hogyan kell új városközpontot építeni? :F

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#524) Toness válasza uzi75 (#522) üzenetére


Toness
őstag

Igen, működik a demo :)

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#525) --Priby-- válasza Toness (#523) üzenetére


--Priby--
tag

Mi olyan nehéz benne?
Van városközpont is a házak között
3 limit
Sima játékban próbálod?

(#526) Toness válasza --Priby-- (#525) üzenetére


Toness
őstag

1. Campaign-ot csinálom és lerohanják egy rohadt nagy csapattal a városomat, de elmennek viszont utána az épületek közt nincs városközpont építési lehetőség és így nem tudok termelni és visszavágni :(
Csak az 1. köldetésben nem lehet?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#527) kovsol válasza Toness (#526) üzenetére


kovsol
titán

te a demoról beszélsz ? hol volt abban olyan rész ami nehéz volt ? mert szerintem igen gyengék voltak a küldetések de skirmishben legnehezebb fokozat az igen durva!!! gép nem tudom hogy nyomja bisztos valami cheat :DDD

May the Force be with you!

(#528) Toness válasza kovsol (#527) üzenetére


Toness
őstag

Jó, neked lehet hogy nem volt nehéz, de ez kb a második stratégiai játék amivel játszok, én 1 emberrel szeretek leirtani mindenkit :D

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#529) kovsol válasza Toness (#528) üzenetére


kovsol
titán

jah így már érthető :D én meg kb mindennel nyomtam neten ami RTS
na igaz nyomom BF2 meg CS-s -t de ott se egyedül kell leírtani mindenkit

May the Force be with you!

(#530) Dilikutya válasza kovsol (#529) üzenetére


Dilikutya
félisten

Toness fórumtárs még biztos a régi iskola híve, és Q3-at nyüstöli. Abban van ''free for all'' és ''1vs1'' mód is :).

Más: játszogatok a demóval, egyre jobban tetszik. Nem az mondom, hogy van olyan jó, mint a 2. rész, de végülis egészen jó kis játék. És nagyjából 70-75%-ban engedi a grafikai minőséget. És játék közben meg se rezzen. Amikor először játszottam vele, a fák elég csúnyák voltak, igaz, nem lett a gép telepítés után újraindítva. Azóta szép az egész. Nem a legjobb RTS, amivel valaha játszottam, de azért elég jó játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#531) Toness válasza kovsol (#529) üzenetére


Toness
őstag

Ezekkel is szoktam játszani, de nehogy azt hidd hogy csapatba játszok, mindig mepróbálok egyedül irtani mindenkit :DDD

Egyébként lehet hogy én vagyok a hülye de skirmishben sem tudtam városközpontot építeni :(

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#532) zsulboy válasza kovsol (#527) üzenetére


zsulboy
senior tag

Most mát tuti hogy a gép skirmishben használ valami cheat!:DDD
Egyszerüen esélyem sincs nehéz fokozaton!;]:Y
Szerintem jó kis game lesz ez,kíváncsian várom a végleges verziót!

[Szerkesztve]

(#533) naraku


naraku
aktív tag

Mit gondoltok 9800se-n hogy fog futni?:DD

(#534) Dilikutya válasza naraku (#533) üzenetére


Dilikutya
félisten

Demót felteszed, aztán kipróbálod... nekem 8500LE-n majdnem maxon simán pörög. Bár mindössze 2 sereg van a térképen. Egy 6-8 fős skirmish csata szerintem már jobban terhelné a rendszert.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#535) mr.ki válasza Dilikutya (#534) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Vedd figyelembe a directx verziót!

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#536) Dilikutya válasza mr.ki (#535) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt kifejtenéd?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#537) mr.ki válasza Dilikutya (#536) üzenetére


mr.ki
aktív tag

8.1-es directx-et támogat, mint az enyém:) (ti 4200)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#538) Dilikutya válasza mr.ki (#537) üzenetére


Dilikutya
félisten

És? Ezt eddig is tudtam :P. Sőt, kijavítalak: az enyém támogat DirectX 8.1-et, a tiéd csak 8.0-át ismeri hivatalosan. Nem hivatalosan viszont valójában nem is teljeskörű még a DirectX 8 támogatás ott sem (meg a GF3-ban sem). De még mindig nem értem, mire akarsz kilyukadni:)
Arra gondolsz, hogy a hardveres DirectX 9 miatt nem lehet egyes beállításokat medium fölé vinni? Ugyanis nálam minden az elérhető maximumon van, akad, amit nem lehet medium felé vinni, mert ott sincs az opció a menüben. Én is gondoltam rá, hogy azok erősen a hardveres DirectX 9 meglétéhez kötődhetnek, mivel maga a kártya még rendelkezne ebben a játékban erőtöbblettel szerintem.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#539) mr.ki válasza Dilikutya (#538) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Nem piszkálódásnak szántam.
Igen a hardveres támogatásra gondoltam. Mondjuk a 2-t sem a grafikájáért szeretjük:).
Epekedve várom a játék megjelenését, addig valszeg beinvesztálok egy 6600GT-re (CoD 2 miatt ;])
A játékkal kapcsolatban. A demo alapján összetudnád hasonlítani a 2. és 3. részt?

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#540) Dilikutya válasza mr.ki (#539) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én sem akartam piszkálódni:)
Na, lássuk a medvét. A grafika szebb. Ebbe nem lehet belekötni. Nem egy világmegváltó, de a célnak megfelel, szép, a mozgások, robbanások, épületek összedőlésének animációi szépek, látványosak. A zoom funkció 1024-es felbontásban nem különösebben használható, gondolom magasabb felbontásban jobban funkcionál. Forgatás nincs. A kezelőpanel a képernyő felét betölti, állítólag lesz a végleges verzióban valami minimális felület is.
A játék alapjaiban nem változott, ugyanazok az épületek vannak nagyjából ugyanolyan funkciókkal, a karakterosztályok is a korábbiak modern megfelelői. Újdonság a tapasztalati pont, amiért cserébe különfél korlátlanszor, vagy korlátozottan átvehető szállítmányok (étel, pénz, fa, különféle egységek) érkeznek. Újdonság, hogy rövid időközönként is érkezik szállítmány, fa, étel, pénz és tapasztalati pont személyében, postakocsin, később vonaton. A bányászat, vadászat, favágás annyiban változott, hogy munkásainknak nem kell többé erre való épületekhez visszamászni, hanem gyűjtik magukba korlátlanul a kitermelt anyagot. Kétségkívül kényelmes megoldás, de nem túl realisztikus. A farm az AoM-hez hasonlóan korlátlanul működik, egyszerre 10 ember dolgozhat egy farmon. Újdonság egy ültetvény, amivel pénzhez lehet jutni, működése olyan, mint a farmé. Fogalmam sincs, miféle műveletek folynak ott azon a létesítményen, biztos ópiumültetvény :P.
Ami nem tetszett, hogy mindössze 7db őrtorony építhető, ami 1-1 jól meghízott város esetén nem túl sok, sőt, bőven kevés. Bár jelentős tűzerővel bírnak, de akkorsem elegendőek. Hirtelenjében az épületeket illetően több eltérés nem jut az eszembe.
Egységek. Túl sok eltérést nem lehet elmondani róluk, lényegében ugyanazok, amik voltak, persze a játékban feldolgozott történelmi időszaknak megfelelően felszerelve. Ebből is következik, hogy javarészt tűzfegyverek szerepelnek a játékban. De más fegyvernemmel balgaság is nekivágni 1-1 támadásnak, bár vannak íjász és közelharcos egységek is.
Újdonság egy felderítő egység, akit nem lehet megölni. Miután lement az életerőpontja nullára, elhasal, fetreng egy darabig, aztán új erőre kapva ismét aktív.
Összességében azt mondhatom, méltó folytatás készült el az Age of Empires 3 személyében, hibái annyira nem zavaróak, újdonságai nagyjából tetszenek. Bár, ha tényszerűen megnézzük, akkor a sorozattal nem történt semmi, csak egy kiadós ráncfelvarrás. De ez nem zavaró, hogy egetrengető újdonságok nincsenek benne.
A grafikai motor nagy valószínűséggel az AoM-re épül.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#541) mr.ki


mr.ki
aktív tag

''A bányászat, vadászat, favágás annyiban változott, hogy munkásainknak nem kell többé erre való épületekhez visszamászni, hanem gyűjtik magukba korlátlanul a kitermelt anyagot. ''

Nagyon remélem,hogy ez ellen lesz valami javítás, mert ez volt az egyik amit imádtam benne, noha néha bosszantó volt. A Rise of Nations-szel is ez volt a bajom.
A grafikáról csak annyit, hogy kár volt ekkora dobra verni, mert nagyon sokan ezért fogják kipróbálni és csalódnak ebben a jó kis játékban. Örömmel olvastam,hogy nagyrészt megmaradt minden a nagy elődből.
A torony az szimpla v. az erődre gondoltál, mert ha csak 7 torony lehet az egy kicsit kiábrándító. :(

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#542) Dilikutya válasza mr.ki (#541) üzenetére


Dilikutya
félisten

Torony. Ha őrtornyot mondtam, őrtoronyról van szó:) Erődből nem tudom, mennyit lehet építeni. Én egyszer tudtam erődöt építeni, ugyanis ahhoz a tapasztalati pontokért cserébe az egyik küldeményben egy épitőbrigádot kértem, akik felhúzták nekem az erődöt. Simán a parasztoknál nem találtam azóta se ilyet.
Érdekes, megfigyeltem, hogy a skirmish módban a városom által szerzett XP-k továbbmennek, így most pár csata után van egy Level9 szintű városom, noha maga a város felépítésére minden játékban szükség van. Hogy más játékmódokban hogy van, nem tudom, én anno az AoE2 és a kiegészitője küldetéseit se játszottam végig 1-2 kivételtől eltekintve, nem kötöttek le úgy, mint egy Random Map/Skirmish csetepaté:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#543) naraku


naraku
aktív tag

Végre lejött a demo én még nem értem rá kiprobálni!:C:R

(#544) Kagylo válasza naraku (#543) üzenetére


Kagylo
tag

honnan szedted le?

Mikorra várható a teljes játék?

(#545) Archer válasza Kagylo (#544) üzenetére


Archer
őstag

Bővebben: link

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#546) mr.bullet válasza Kagylo (#544) üzenetére


mr.bullet
tag

Bővebben: link ezt már valaki meg adta de mindegy...érdemes átolvasni a régebbi hozzászolásokat is,mert azok lehet hogy ''vaaaaaaaaaaaalaaaaakinek''ujak...;)ott van az oldal alján,hogy miror:1 download,mirror:2 dowload...azokra kell kattingatni,hogy lejojjon ajatek:);)

[Szerkesztve]

Verba volant, scripta manent.

(#547) Dilikutya válasza mr.bullet (#546) üzenetére


Dilikutya
félisten

Normális, mirroroktól és várakozástól mentes címet senki se tud? Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#548) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

bocs, 2x ment el:B

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#549) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hi!

Mindenkinek akad a menü?
Amúgy a játék simán fut 1280-on minden on/very high, és nagyon szép;)

Használja az SM3-at? Mert nagyon szépek a shaderek;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#550) Archer válasza Motion_Blur (#549) üzenetére


Archer
őstag

Nálam is akad rendesen.:(

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.