Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#801) D.Orion válasza kovsol (#789) üzenetére


D.Orion
veterán

A 3. linken a képnek, olyan egyhe hdr-es beütése van :DD

(#802) kovsol válasza D.Orion (#800) üzenetére


kovsol
titán

juj az FPS ek odabasznak!
a fraps nekem is lesítja a játékot de akkor is a menű úgy 3-5FPS :DDD
a játék meg 20-35FPS el megy a frabsal és néha ba is akad na mikor azt kikapcsolom minden megy döccenőmentesen szerintem vagy 10FPS -t levesz úgy terheli a gépet végülis nekem ezt csinálja minden játékban nekem (1280*1024 TFT miatt)

tényleg itt már nem oly nagy a külömbbség a viznél
te tudod very high ra rakni vagy ez gondolom olyan mint nálam a high

May the Force be with you!

(#803) Balinov


Balinov
félisten

egy kérdés,biztos csak a figyelmem kerülte el,és melóhelyről nem tudom ellenőrizni,de kampány módban van lehetőség,hogy népet válasszak?

most máltáról induló kampányt csinálom épp, hány küldetés van egy néphez tartozó kampányban?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#804) kovsol válasza D.Orion (#801) üzenetére


kovsol
titán

élőben sokkal jobba látszik ám
tök világos a napsütés miatt és a háttérben a viz már nem látszik olyan élesen mint az előtérben meg ilyenek szoktak lenni de talán lesz valahol bent valami nagyon feltönű HDR is

May the Force be with you!

(#805) Andie válasza D.Orion (#800) üzenetére


Andie
őstag

De skacok! Ezeken a képeken a viz felszine szürke, és átlátszatlan! Nálam viszont átlátszó, hisz látom a viz alatt a korallokat, meg a tenger fenekét. Most akkor hogy van ez? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#806) Azazello-


Azazello-
senior tag

sziasztok!

az volna akerdesem, hogy valaki tud-e viszonteladot akitol meg tudnam vasarolni eredeti original kiadasban? :U
olyanra gondolok mint a DC++ chatprogram ahol ilyen es ehhez hasonlo iformaciokat lehet kapni :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#807) tomika válasza Andie (#805) üzenetére


tomika
aktív tag

Na erről rakj be egy képet!!! Nekem semmi korallzátony, pedig ua. a videókarink...

(#808) kovsol válasza Azazello- (#806) üzenetére


kovsol
titán

chatprogram :DDD:)) :C

May the Force be with you!

(#809) kovsol válasza Andie (#805) üzenetére


kovsol
titán

minden pályán ?

May the Force be with you!

(#810) Andie válasza Azazello- (#806) üzenetére


Andie
őstag

Ejnyebejnye, már megint ez a burkolt warezolás?! :( Tessék szépen megvenni, ahogyan mi is! :B
Mailen majd jól megkapod a magadét :DD

u.i. : nem ismerjük mi 1mást origo chatröl? Vagy kérdeztem már?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#811) Andie válasza tomika (#807) üzenetére


Andie
őstag

Bizisten ha hazaérek, ez lesz az elsö... de 100%, hogy láttam!!! (Kovsol : méghozzá skirmishben, random mapen asszem).

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#812) Azazello- válasza Andie (#811) üzenetére


Azazello-
senior tag

irtam mailt. elore is koszi!

nem remlik, hogy ismernelek valahonnan... esetleg nem jatszottal aoe2-vel? mert en nyomtam ugy 3 evig :)

#aoe.hu esetleg?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#813) Balinov válasza Azazello- (#806) üzenetére


Balinov
félisten

ez nem az a hely.:(((

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#814) BullSoft


BullSoft
tag

Hat nekem 1800+ XP meg Gef4-el kivancsi vagyok hogy fog kinezni :) (Tudom, jó csúnyán ;])

Állatkertben: -Apu! Nézd mennyi Linux!

(#815) Azazello- válasza Balinov (#813) üzenetére


Azazello-
senior tag

tudom-tudom... kosz, hogy vetted a faradtsagot, hogy megemlitsd!
de kozben megoldodott ezen a helyen... :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#816) D.Orion válasza Andie (#805) üzenetére


D.Orion
veterán

Képet vazeg! Érj haza gyorsan! :C

(#817) Balinov válasza Azazello- (#815) üzenetére


Balinov
félisten

no offense. még mindig jobb,ha egymásnak szólunk,mintha egy modi lép közbe. emléxem, doom3 topik is úgy járt.:DD

még mindíg nem írtátok ,hogy népenként hány küldetés a kampány mód.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#818) D.Orion válasza Balinov (#817) üzenetére


D.Orion
veterán

Mert sztem még senki nem vitte végig. Sokan addig fel se jönek ph!-ra míg végig nem nyomják a gamet.

(#819) Balinov válasza D.Orion (#818) üzenetére


Balinov
félisten

akkor mi lennénk a kissebség?:D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#820) Balinov


Balinov
félisten

Kampány mód: 24 scenario, 3 fejezetre bontva.most néztem a gém honlapján.

de akkor hogyan van az,hogy népet választva van x db küldetés? valamit nagyon benéztem volna?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#821) Troy. válasza Andie (#810) üzenetére


Troy.
addikt

neked szaggat ,a menü?

.

(#822) robisz


robisz
senior tag

Emberek! Nekem van még egy nagy problémám a szaggató menűn kivül:
Egy csomó helyen az átvezető animációknál a hang késve érkezik. Látom, hogy a kisfaszi kalimpál, mozog a szája aztán félórával később jön a hang. Emiatt 1-2 animációnak már ki se birom várni a végét.... Ezt másnál is csinálja???

(#823) Balinov


Balinov
félisten

Azt szeretném kérdezni az olyan játékostól,akinek a64-e (~2300mhz),fél giga ramja, és Radeon9500 kaliberü vga-ja van,hogy ő milyen beállításokat használ 1024x768-ba, crt-n. Örök hála!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#824) Balinov


Balinov
félisten

Szeretném megkérdezni,hogy hogyan van megoldva az aoe3-ban a kereskedés.
valahol a 2-es pályán jelzi a gép,hogy építsek trading post-ot plusz xp-kért,de ezen kívül más hasznát nem láttam.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#825) kovsol válasza robisz (#822) üzenetére


kovsol
titán

hát nekem ilyen gond nincs

May the Force be with you!

(#826) kovsol válasza Balinov (#824) üzenetére


kovsol
titán

de hát ha azt tovább fejleszted ki tudod választani milyen nyersanyagot hozzon

May the Force be with you!

(#827) Balinov válasza kovsol (#826) üzenetére


Balinov
félisten

azt hiszem van bőven még mit ismerkednem a játékkal.pedig nemoly rég nyomtuk párommal végig az age of mithology-t titans expansionpackostul.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#828) naraku


naraku
aktív tag

Én se jöttem rá elöször !!Az nem valami jó hogy az emberkéken átmegy a vonat és nem halnak meg?!:(((

(#829) Troy. válasza naraku (#828) üzenetére


Troy.
addikt

igen mondjuk az annyira nekem sem tetszik.

.

(#830) naraku


naraku
aktív tag

Ez nagyon gáz Remélem a teljesben ezt megoldják!!:DDD:DDD

(#831) D.Orion válasza robisz (#822) üzenetére


D.Orion
veterán

Nálam ilyet a demo produkált utoljára, de csk az első indításnal. Miután közbejött egy winreinstall azután már abszolúte nem is csinálta.

(#832) Andie


Andie
őstag

Na hazaértem. Rögtön lövök a shotokat, csak elötte válaszolok :

- Menü csak akkor szaggatott, amikor a shader be volt kapcsolva. Ha azt leveszem, akár maxra is nyomhatom a többit, nem akad a menü.

- Hang : valami kodek problémát irtam másik fórumon, az okozza ezt az elcsúszást. Nálam is megjelenik a felirat, aztán nagy csönd, majd beindul a beszéd is, soxor félbe is szakad, mert már jön a köv. szöveg. Igazából nem emléxem a megoldásra, majd utánnanézek.

- Kereskedés : úgy tudom, hogy a régi, klasszikus AoK-s trading nincs, hanem ezek a postok vannak, meg a vonat, meg szekér. De ezt a részét még nem tapasztaltam ki énsem.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#833) kovsol válasza Andie (#832) üzenetére


kovsol
titán

pedig lehet marketet csinálni meg kereskedő hajót is szerintem megmaradt a régi rendszer is

May the Force be with you!

(#834) Andie


Andie
őstag

Nah, összedobtam nektek egy kis prezentácicót : Bővebben: link

Minden szélsőséges és optimális beállitással lőttem képet, és csináltam videót is, hogy jól látszódjon a vizalatti korallzátony. Minden magyarázat a fenti oldalon. FPS sebességeket látjátok a képeken, de néha kommenteztem is.
Vélemények?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#835) kovsol válasza Andie (#834) üzenetére


kovsol
titán

szép munka!
pontosan melyik map ez amin ilyen korallok vannak rajt ?
menű nekem se akad ha leveszem a grafot amugy

May the Force be with you!

(#836) kovsol


kovsol
titán

csak úgy poénból a menű low shaderekkel:
Bővebben: link


így a játék is 80-90 FPS

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

(#837) Andie válasza kovsol (#835) üzenetére


Andie
őstag

Asszem a New World. A pirates elötti. Amikor robbanós hajókkal rontanak a hajóidnak, és egy kiköt, azzal kell kolóniát alapitani.

A menüt tedd már lécci mellé High shaderrel is, hogy össze tudjam hasonlitani (lehetöleg ugyanazt a képet, bár tudom, hogy mozognak a figurák - de az épületeken azér láccani fog)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#838) kovsol válasza Andie (#837) üzenetére


kovsol
titán

itt már rendesen látszik az árnyák meg hasonlók
a high és a veryhigh között meg a képen nem sok külömbbség jött ki nálam de ha a mozgóképet nézem akkor látszik bent ilyen ragyogás meg hasonló cuccok
pár kép veryhighon
Bővebben: link
Bővebben: link
3-4 FPS között ugrált :((( de ha mediumra rakom akkor se lesz sokkal jobb de lowon nagyot ugrik az FPS

én sajna 1280*1024 ben tolom a TFT miatt de ha kicsit kicsinyítetek a képeken akkor ezek is szép élesek lesznek mint a ti 1024 es képeitek
amugy nekem játék közben éles meg minden de mikor nyomok róla képet akkor mint a hányás

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

(#839) kovsol


kovsol
titán

egy láma kérdés :(((
hogy tudok forgat ? :F

May the Force be with you!

(#840) Andie válasza kovsol (#838) üzenetére


Andie
őstag

Énis ''muszáj'' vagyok 1280on jáccani a 19es LG tft miatt. 1024en elcsúnyulnak a pixelek. Viszont nekem a kifényképezett képek is olyanok mint a játékban, vagy legalábbis úgy tünik. Fraps-szal nyomod a shotokat?

És hogyhogy a 6600 csak 3 fps-t csinál? Játékban is? :F

Tényleg, árnyékot még nemis néztem. :U

Az volna a frankó, ha a két gépet videóstól monitorostól egymás mellé tudnánk rakni, és ugyanazt a képet össze tudnánk hasonlitani :C

A videókat nézted? Megtaláltad a korallos részt?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#841) kovsol válasza Andie (#840) üzenetére


kovsol
titán

játék közben 20-30 FPS el megy fraps szerint de érezhetően lasabb mikor iratom az fps -t
nem fraps al nyomom a képeket de nekem mindegyik elég csunyának tűnik a játékhoz képest
videókat néztem igen, a korallos részt azt hiszem megtaláltam de nekem nem akar előjönni úgy

van MSN címed ? az enyém az infóban a levélcímem és akkor nem lesz ilyen cset jellegű a topic

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

(#842) Andie válasza kovsol (#841) üzenetére


Andie
őstag

Na, nehogymá egy 6600 ne tudjon olyat, mint egy ti4200!
Figy, vedd le a shadert LOWra, a highpoly modellst OFFra, a water reflectiont OFFra, shadows-t OFFra, és úgy próbáld. Campaign -> New World.
Mikor a shadert felraktam, nekem is rátett a vizre ilyen kék pászmát, alig látszott a vizalatti rész. Szerintem igy csúnyább. Én külön élveztem hogy láttam a korallokat (bár a valóságban sem ilyen átlátszó a tenger persze).

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#843) robisz válasza Andie (#832) üzenetére


robisz
senior tag

A hangelcsúszással kapcsolatban senkinek nem ugrott még be valami megoldás?
Nincs túl sok kodek a gépemen (talán csak xvid, divx) nem tudom melyik lehet gázos... :(

(#844) Andie válasza robisz (#843) üzenetére


Andie
őstag

Még nem, de ha lesz egy kis idöm, megnézem, úgy emléxem az Aoe3.heavengames.com fórumán láttam valami témázást ezzel kapcs. Arra nem emléxem, lett-e megoldás. Nekem 1 db codecpack van fent, ez a 6.03as Ace mega codex. Ezzel minden film megy, tökmindegy milyen forrásból való. És sajna megtanultam az évek során, hogy 1-2 nemmüködö dolog miatt nem szabad elkezdeni kókányolni, mert úgy elkqródnak a kodekek, hogy aztán semmi nem fog menni. Hát ha csúszik az aoe, akkor csúszik. Max 3 perccel tovább tart 1-1 campaign. ÚGyis inkább random mapozok...

KovSol : nincs msn-em, icqzok!

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#845) robisz válasza Andie (#842) üzenetére


robisz
senior tag

Én 6600 gt-vel nyomom, igaz nem túl erős vason (semprom 1800 Mhz-en).
Ha a shader-t low-ra állítom minden mást pedig max-ra akkor 1280x1024-ben
nincs semmi szaggatás.
Ha a shader mediumra rakom akkor a menü máris szaggat mint állat...
Szvsz kicsit durva hogy ilyen bugokkal adták ki a játékot nehéz elképzelni,
hogy 1x sem telepítették fel normális gépre :(

(#846) Balinov válasza Andie (#834) üzenetére


Balinov
félisten

Andie,fogadd őszinte elismerésem.:R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#847) kovsol válasza robisz (#845) üzenetére


kovsol
titán

nekem is 6600GT van de nekem A64 2400Mhz en :D ami ugye valamivel erősebb mint a tiéd 1280*1024 max grafon elég szépen fut most a shader levettem high ra árnyékok veryhigh több mind maxon nagyon szépen fut 25-45 FPS el a játék
menű nekem mediumon 10FPS lowon meg 170FPS szóval az bug ne nézzétek azt ki kell bírni azt kész nem a menüvel játszunk ugyse

May the Force be with you!

(#848) D.Orion válasza Andie (#834) üzenetére


D.Orion
veterán

őőőő, szépek a korallok, gratula :C

(#849) Balinov


Balinov
félisten

1024x768@32bit 85hz felbontásnál milyen graf. beállításokat ajánlotok a gépemhez? A64, 8*x300,512MB@400, R9500@pro?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#850) D.Orion válasza Balinov (#849) üzenetére


D.Orion
veterán

Hány MB-os ill. bites az a 9500@pro?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.