Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#51) Frigo válasza DopeBob (#50) üzenetére


Frigo
őstag

Pedig az is jó volt ,egyébkén egy-játékos része az AOE3-nak a Mithologyra fog hasonlítani.

(#52) Ijk


Ijk
nagyúr

Hát nem is tudom, a képeket elnézve sztem megeszi reggelire a gépem. Engem vhogy nem annyira tud izgatni amerika történelme. Szvsz a csapatokat nehéz lesz irányítani harc közben, nem mint eddig, h. csak símán összeugrasztottuk a seregeket. Viszon aoe2 ilyen grafikával nagyon ütne, bár elekllene mellé egy jó erős konfig is.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#53) launcser


launcser
senior tag

ahogy elnéztem a képeket, a sok csicsa csak parasztvakításnak jó, meg hogy lassabban fusson, az eddigi stratégiáknak, amiben bennevolt ms keze, azok a legdurvább procin is szaggattak mindig egy idő után
szépnek szépek a képek azt meg kell hagyni :) de egy stratégiának nem erről kéne szólnia sztem, inkább még párfajta egység meg jobban fejlesztett AI
de ahogy elnézem még, azt is megállapítottam hogy az aoe3-nak köze se lesz a 2-eshez, kb mint a warcraft 3-nak a 2-höz, annyi

tütüü

(#54) Frigo


Frigo
őstag

Az Ensemble még sz@r játékot nem adott ki ,nyugodtan elhihetitek ,hogy nem csak a grafikához értenek de a tartalomhoz is.

(#55) Dilikutya válasza Frigo (#54) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez igaz. Szerintem a gépigényeikre sem lehetett panasz soha. Az Age of Mithology már a readme-ben leírt konfig alatt is ment szépen 1024-ben, minden maxon. Igaz, manapság nem félek attól, hogy ilyesmi játékkal még előfordulhat. Már nem azokat az időket éljük :)
Amúgy nagyon hirtelen elkezdtek özönleni a képek. Mivel ezt nem az id, és nem a Valve fejleszti, erős a gyanúm, hogy a megjelenés nem is olyan távoli.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#56) --Priby-- válasza Dilikutya (#41) üzenetére


--Priby--
tag

Nem hiszel nekem?
Bővebben: link

(#57) Intelligencs

Hát, nem tudom mennyit nyomtátok az Age of Kings-et, illetve a Conquerors-t multiban, én egy barátommal szerintem 3 évig csak azzal játszottunk minden nap a Neten. Az Age of Mythology sehol sincs hozzá képest. Ha ahhoz hasonló lesz az Age of Empires 3, akkor részemről felejtős, marad a conquerors. Hiába a csilivili grafika, ha béna a játékmenet. Nekem sok-sok civilizáció kell, sok egység, pörgős játékmenet, nem varázslás meg három nép, mint a mythologyban... kuka.
Minek ez a szuper grafika? Semmi értelme, nekem kool game kell !!! :D

The Amiga, Born a Champion

(#58) DopeBob válasza Intelligencs (#57) üzenetére


DopeBob
addikt

Na mégsem vagyok egyedul :) nekem sem tetszik a mithology :D

MZ/X

(#59) DopeBob válasza Dilikutya (#55) üzenetére


DopeBob
addikt

Legyen igazad :) remélem hamarosan megjelenik :C

MZ/X

(#60) Bencom válasza Zebu (#1) üzenetére


Bencom
senior tag

nos, iideje ígérgetik a játékot, és ha nem kacsa, akkor szójjatok, mert érdekel erőssen!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#61) Bencom válasza DopeBob (#58) üzenetére


Bencom
senior tag

Nekem sem!:DDD
Már a kapuk nyílasa sem, és nem is értem, hogy miért áradozik róla annyira mindenki...:U

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#62) Dilikutya válasza --Priby-- (#56) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az egy dolog, hogy lesz benne Pixel Shader 3. Anélkül is láttunk már szép grafikát. Tehát nem feltétele ettől még, hogy Gf6800 lihegjen a gépünkben. Én akkor sem hiszem, hogy durva gépigénye lenne. Az extrém gépigény az FPS-ek kiváltsága, az RTS-ek kisebb gépeken is jobban szoktak menni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#63) DopeBob


DopeBob
addikt

én örülök a ps3.0nak legalább megnézhetem mit tud a kicsikém ;]

MZ/X

(#64) Ijk


Ijk
nagyúr

Hát igazatok van a csicsás grafikát illyetően, és sajna sztem is pl. ez az irányíthatóság kárára megy! Pl. ott az a kép a hajóval, hát szerencsétlen a fél képernyőt elfoglalja. Hogy lehet akkor majd egy egész flottát irányítani?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#65) DopeBob válasza Dilikutya (#62) üzenetére


DopeBob
addikt

Ez igaz pl a AoE2vel én 166MMXen játszottam Riva128al :) 32RAMal... hát az nem volt jo de 64el nagyon szépen ment 1024es felbontásban is akar :)

MZ/X

(#66) Bencom válasza DopeBob (#65) üzenetére


Bencom
senior tag

fél gigával tökéletes;]:DDD
nekem úgy szalad 1024-en 7 ellenséggel a legnagyobb pályán, fúlra kihasznált 200-200-as limittel, hogy na!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#67) DopeBob válasza DopeBob (#65) üzenetére


DopeBob
addikt

én is tobálléptem már a 166MMXen :DDD

MZ/X

(#68) Dilikutya válasza Intelligencs (#57) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Age of Mithology esetében a varázslásra gyorsan választ adhatok: mitológiai témájú játék :) A görög-egyiptomi mitológia hemzseg a varázslatoktól, fura lényektől. Nem mondom, kicsivel több népet oda is el tudtam volna képzelni. Itt én 3, legfeljebb 4 egyjátékos módban is játszható népre számítok. Azzal sokra megyek, hogy multiban lesz még több is, ha egyszer ez a 3-4 nép 3-4 kampányt jelent. Az AoE2 kiegészítőjében is legalább 4 volt. De lehet 5. Az alapjáték 6 kampányáról nem is beszélve. Bár egy idő után unalmas volt, hogy majdnem mindig az volt, hogy fel a várat, aztán le az ellennel :) Talán a Joan d'Arc-os küldetések voltak mások kicsivel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#69) Bencom válasza DopeBob (#67) üzenetére


Bencom
senior tag

512MbRAM-->32 MB RAM-BUS

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#70) Bencom válasza Dilikutya (#68) üzenetére


Bencom
senior tag

a mitologyba van egy pár erős hülyeség: egy Hidrát megölhet egy sima harcos, még csak hősnem sem kell lennie:(

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#71) DopeBob válasza Bencom (#69) üzenetére


DopeBob
addikt

:F

MZ/X

(#72) Bencom válasza DopeBob (#71) üzenetére


Bencom
senior tag

ez tartozik a Confighoz, de ha megnézed az adataimnál, ott is megvan.
Ezen simán megy az AOE2!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#73) DopeBob válasza Bencom (#72) üzenetére


DopeBob
addikt

szerintem elbeszélunk egymás mellett :DDD egy tuningol 166MMXen 64MBrammal is tok jol ment már :))

MZ/X

(#74) Dilikutya válasza Bencom (#70) üzenetére


Dilikutya
félisten

Erre nem emlékszem... bevallom őszintén, én ezeket a dögöket nem használtam, mert drágák voltak. Csak kipróbáltam őket, ennyi. 1 osztag íjász a háttérből fedezte a lándzsásaimat, kardosokat... én erre a kombóra esküszöm. Ezzel végigvertem a teljes történelmet már :) Vagy a puskások a Conquerors-ban. Felállítottam 2 osztagot max létszámmal, és nem volt az a sereg, ami utamba állt volna :) Azok mellé még közelharcra sem kellett egyéb katona, legfeljebb pár ágyú a falak miatt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#75) Bencom válasza DopeBob (#73) üzenetére


Bencom
senior tag

akkor is, ha a teljes pálya fel volt fedezve, be is láttad az egészet, és 7 ellenség ellen játszottál, és szinte mindegyik játékos kihasználta a 200-as Pop.Limitet, és így összesen 1600 karakter, meg egy csomó épület volt a pályán???

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#76) DopeBob válasza Dilikutya (#74) üzenetére


DopeBob
addikt

a britek longbowmenjei voltak a legjobbak szerintem :) legalábbis én csak ezeket gyárottam :) háloban király volt 2en 4 meg 6gép ellen játszani :) jaaaj mindjárt elokeresem és nosztalgiázok egyett :D

MZ/X

(#77) DopeBob válasza Bencom (#75) üzenetére


DopeBob
addikt

Bevallom oszintén erre nem emlékszem :U

:D

MZ/X

(#78) Dilikutya válasza Bencom (#75) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ennek így már inkább proci kell.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#79) Bencom válasza Dilikutya (#74) üzenetére


Bencom
senior tag

jaja...
én is íjászpárti vagyok!
De a Hidra (csak kipróbáltam, mert mondom, nem jött be a játék) az csak dobálja az embereket, de nem öli meg őket:(
50 Hidrát vesztettem úgy, hogy az ellennek volt húsz harcosa, meg két hőse:(

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#80) DopeBob válasza Bencom (#75) üzenetére


DopeBob
addikt

1600karakter nem hiszem hogy egyszerre a pályán van amit meg nem látsz annak csak a helye meg az állapotva van tárlova... ugyhogy szerintem nem vészes...

MZ/X

(#81) Bencom válasza Dilikutya (#78) üzenetére


Bencom
senior tag

van az is...:U
Email: -->config.

A longbovmenek tényleg nagyon gyaltak, és még az őrtornyokkal sem vot baj, mert távolabbra lőttek.
Multiba tényleg RuleZZ!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#82) Bencom válasza DopeBob (#80) üzenetére


Bencom
senior tag

hát... nekem 128MB-vel régen beszaggatott...:U

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#83) Dilikutya válasza Bencom (#82) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem 64-gyel sem. Igaz, nem multiztam vele, easy-n pedig a 7 ellenség sem használta ki a 200-as limitet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84) Bencom válasza Dilikutya (#83) üzenetére


Bencom
senior tag

experten szoktam játszani;]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#85) Hókusz Pók


Hókusz Pók
aktív tag

Véleményem szerint büntető képek!
Nagyon szerettem és napokon keresztül tudtam játszani az AOE I-II-vel. Mihelyst megjelenik megszerzem és talán a régi feeling visszaköltözik a gépembe. Csakhát a géem... Nem tudom! Félek nagyon gyengus lesz hozzá... :F

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#86) Intelligencs válasza Dilikutya (#68) üzenetére

Nem mondom, hogy az Age of Mythology egyjátékos küldetései nem izgalmasak, de multiban egyértelműen a conquerors a király. Egész egyszerűen megunhatatlan. Még most is felrándulunk hetente a netre alázni az ellent, ennyi év után is.

The Amiga, Born a Champion

(#87) Bencom


Bencom
senior tag

Én is utálom a Mitologyt, de a 2 minden verziója zulezz, ha a három jobb lesz, akkor jöhet, mert a 2-őt már túl sokszor kiakasztottam:DDD

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#88) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Tegnaptól abszolút hivatalos státuszba lépett az ügy: Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89) Robaj


Robaj
addikt

Kiváncsi leszek, hogy mikó jelenik majd meg:D
2005-öt írtak, lesz abból 2006 is! :D
Grafikáját elnézve nem hiszem, higy elmegy majd GF2-n :(:O

(#90) Dilikutya válasza Robaj (#89) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nem az id, ez nem a Valve ;] Ha valami nagyon durva dolog nem jön közbe, meg fog jelenni karácsony előtt. A Microsoftnak szokása ősszel, késő ősszel kihozni a cuccait, a karácsonyi dömping előtt. Anno az XP is ősszel jött ki ;] Abban én sem hiszek, hogy Gf2-őn menni fog, de reménykedek, hogy 8500-ön igen :) Merthogy nem fogok VGA-t cserélni, hacsak valami jó lehetőség nem jön.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91) D.Orion


D.Orion
veterán

Isten! Kedvenc játékom 3. része. Amikor ''eluntam'' a 2. részt akkor fedeztem fel a CS-t, asszem most a CS lomtár közeli állapotba fog kerülni, amit megjön az első demo... :C

(#92) DopeBob válasza Dilikutya (#90) üzenetére


DopeBob
addikt

Karácsony? :O az még iszonyu messze van :(
addig is gyertek star wars galaxisozni :) most van trial!

MZ/X

(#93) --Priby-- válasza Bencom (#87) üzenetére


--Priby--
tag

A Mithologyval valahogy én is így vagyok. Azt mondták el leszek vele egy darabig. Volt talán egy hét...:DDD

(#94) D.Orion


D.Orion
veterán

Ajánlom #13-mas hsz-emet, annak aki nem akar Novemberig várni, jah én ezt már kb.: 2004 júliusától várom, úgyanis akkor hallottam róla elősszőr, félhivatalossan..

[Szerkesztve]

(#95) D.Orion


D.Orion
veterán

Jah a gépigényről, meg csak annyit, hogy az Age of Empires sorozat nem arról vált hirhedté, hogy igazi bika gépek kellenek neki. Ez a Pixel Shader 3.0 nem fog földhöz vágni. Jaj, most nagyon örülnék szegyén C3D 9600omnak(R.I.P.).

(#96) DopeBob válasza D.Orion (#95) üzenetére


DopeBob
addikt

A Doom1 hez meg a Doom2höz sem kellett erömű... nézd meg a 3mat :)

MZ/X

(#97) D.Orion válasza DopeBob (#96) üzenetére


D.Orion
veterán

Jah, monjuk ebben van valami :D De azért ne legyünk ennyire pesszímisták. Én személy szerint remélem, hogy jelen konfigom elég lesz, persze a kártyát, lehet(sőt tuti) beújítom egy Leadtek 6600GT-re, csak még előőte keresek egy átfogó 6600GT tesztet, mert nem tom miért ilyen olcsó(jó viszonylag 47K bruttóba) a többihez képest, mint például inno3d.

(#98) DopeBob válasza D.Orion (#97) üzenetére


DopeBob
addikt

egy havernak inno3dje van és tok jo! viszont mintha leadtecel meg msivel lenne valami gáz... valami gyári hiba ha jol rémlik de lehet hogy nem :)

MZ/X

(#99) Dilikutya válasza DopeBob (#96) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ne feldkezz meg arról, hogy a Doom és a Doom2 12-13 éves játékok. Akkoriban egy 486-os PC még erőműnek számított egy otthoni usernek :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#100) DopeBob válasza Dilikutya (#99) üzenetére


DopeBob
addikt

de jol ment 386oson is 4mega rammal :)

MZ/X

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.