Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#451) Frigo


Frigo
őstag

Megjelent a Demo:
Bővebben: link

(#452) guti1 válasza Frigo (#451) üzenetére


guti1
tag

A menü rettenestesen szaggat, és csúnya :DDD remélem a véglegesben ezzel csinálnak vmit, a játék már amennyit láttam belőle, végülis nemrossz :)

I hear but I do not listen

(#453) Toness


Toness
őstag

A menü tényleg nagyon szaggat, de maga a játék is akadozik kicsit, és egyáltalán nem olyan jó a grafika mint ahogy azt vártam a képek alapján, így elsőre nekem kb ugyanaz mint a mythology csak beépítettek 1-2 effektet meg élsimítást, de nem feltűnő :(

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#454) Dilikutya válasza Toness (#453) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akad a gépeden? Beszarás! Ez biztos hogy már megint optimalizálatlanság.
Tegyük hozzá, annyira viszont nem voltak szépek a képek, hogy akadjon egy olyan gépen, amin a Doom3 hasít...:)
Megette a fene az egészet... anno a MoH: PA-t sem sikerült a teljes verzió megjelenésére rendberakni. Meg általában semmit se.
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#455) Toness válasza Dilikutya (#454) üzenetére


Toness
őstag

Tutira az mert nem egy nagy szépség ez a játék, ha ránézel kb semmi különbség a 2 és mythology-ho képest...

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#456) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ha nem is fullos grafikán, de eddig akadás nélkül megy. Idegesít, hogy ezúttal a panel kicsit nagyobbra sikeredett. A grafika tényleg echte AoM, igaz, 1-2 dolgot még lehet szebbre állítanom, de sokkal jobb már nem lesz. Ahhoz képest viszont nem is gyors.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#457) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Eddig nem sok lényeges újdonságot fedeztem fel. Még elforgatni sem lehet a térképet, mint az AoM-ben. Nemrégiben vettem elő újra az AoE2-őt, volt pár multis csata, sokkal jobban leköt még ma is az a játék.
Az a baj, hogy ez a játék magasabb felbontásokban lesz élvezhető, 1024*768-ban még a képernyő felén a panel van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#458) JagdPanther


JagdPanther
aktív tag

wááááá amikor beléptem menübe azt hittem azonnal öngyilkos leszek ettől az akadástól( nálam is doom3 1024X768 ultra qualityn 4szeress AF-sel ment 40fpst asszem). baxom ki a kukába ezt a demót is mint a fear demot mér nem birják már rendesen megcsinálni a demokat télleg?!?!:(((

(#459) Dilikutya válasza JagdPanther (#458) üzenetére


Dilikutya
félisten

A menü tényleg akad, de a játékkal nekem eddig nincs e téren gondom. Azonkívül, hogy a 2. részt nem múlja felül.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#460) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nekem le se indul.:(( Próbálom indítani azt amikor indítaná kék halál.:(

(#461) HavocS


HavocS
senior tag

Nekem még jobb! Nem hajlandó feltelepülni, mert azt írja, hogy nincs hely a meghajtón... végülis csak 8 giga van :U
az tény, hogy a C:-n csak 300 mega van, de a temp meg a swapfile is a D:-n van, szóval ez nem lehetne probléma... arról nem beszélve, hogy ezt akkor dobja ki, mikor már telepítené, tehát nem a telepítőfájlok kicsomagolásánál... nagyszerű... hülye ms.

(#462) console


console
aktív tag

azt mondják csak xp alatt megy.
egyelőre csatlakozom a csalódottak táborához...

.

(#463) console válasza HavocS (#461) üzenetére


console
aktív tag

ezt én is észleltem, szintén jót mulattam (lestem) :) de csináltam 600Mb-t a C-n, és felrakta.

[Szerkesztve]

.

(#464) Dilikutya válasza HavocS (#461) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ne a C-re rakd akkor. Az az alapértelmezett telepitési hely, ha az oprendszered is ott van. Amúgy kell neki 540Mb hely :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#465) Dying Fetus


Dying Fetus
tag

nekem csak most sikerült letöltenem(nem mindig áll a helyzet magaslatán az internetem)
na szóval a menüben nekem keményen 3fps de amikor beléptem a játékba 35-40!!!
és a játékban 1024*768ban benyomtam mindent maxra így 20-28kb és sztem annyira nem rossz
pl:sztem az valami mennyei amikor egy tornyot lerombolok(nem csak olyan gagyi hogy lövöldözöm aztán csak szertefoszlik)

a menű meg nem érdekel engem mert pl a dungeon siege2 menüjében meg nem leeht semit állítani 640*480ben van(de engem az se zavart)

(#466) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hát, nekem a grafikával nincsen semmi bajom, de ez az újkor engem egyáltralán nem köt le, nekem vagy lovagok kellenek karddal, vagy tankok gépfegyverrel. Ez van, emiatt nem is igazán tetszik, meg elsőre nagyon átláthatatlan az egész. :F

I am having fun staying poor.

(#467) SzlobiG válasza console (#463) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én meg azt nem értem mér kékhalálozik.:F

(#468) Archer


Archer
őstag

SNekem a grafikával semmi bajom. Az mondjuk elég furcsa, hogy a hajók kiemnnek a szárazföldre.:(

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#469) Dilikutya válasza Drizzt (#466) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem sem a grafikával van bajom. Hanem azzal, hogy kicsit lassú ahhoz képest, hogy alig szebb az Age Of Mithology-nál. Tulajdonképpen szép, bár nem kiemelkedő. A gondom a játékmenettel van. Egész egyszerűen élvezetesebb az Age Of Empires 2.
Kicsit furcsa volt, hogy nem kellett a fa- és ezüst (ez is mekkora hülyeség) kitermeléséhez semmit sem épiteni, nem kell követ bányászni, és farmokat sem kell telepiteni. Ellenben az embereinkkorlátlanul gyűjtik magukba a fát, ezüstöt, soha egyetlen percre nem hagynák ott a munkahelyüket. Túlságosan leegyszerűsítették. Az épületek, hajók pusztulása látványos, az emberek sem csak kifekszenek, hanem térdre rogynak, utána dőlnek el. De ez eli is várható igazából manapság. Nem fedeztem fel semmiféle pozitiv újítást, a grafika egy erősen kipofozott AoM motorra hajaz közelebbről megnézve, egy Doom3 gépigényével. Najó, ez túlzás:) A játék jó, de nem lett jobb, mint a nagy előd. Persze ez is sikeres lesz, nem vitatom, de felülmúlni nem sikerült.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#470) --Priby--


--Priby--
tag

Egy kicsit játszottam vele... végülis nem tudom... tényxleg olyan Mithologys.. ja meg EE-s... de talán majd megtanulok vele jáccani :D

(#471) D.Orion


D.Orion
veterán

Bár biztos tudjátok, de itt a hívatalos oldal: Bővebben: link Asszem ma nem megyek suliba! A demot még csak most szedem, de ha igaz amit fentebb írtatok akkor az Age Of Empires elvesztette a lényegét, a termelést, sztem.

[Szerkesztve]

(#472) Dilikutya válasza D.Orion (#471) üzenetére


Dilikutya
félisten

Termelni továbbra is muszály, hiszen abból lesz kiskatona. Csak a termeléshez szükséges épüóletek szűntek meg, a dolgozók korlátlanul szivják magukba a matériát:) Nyugodtan menj csak suliba, annyira nem nagy szám :P

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#473) Frigo


Frigo
őstag

Na töltöm én is ,bár engem már hidegen hagynak az RTS-ek de erre azért kíváncsi leszek.:)

(#474) Zebu


Zebu
addikt

Én is leszedem asszem:)

(#475) D.Orion válasza Dilikutya (#472) üzenetére


D.Orion
veterán

thx az ifnotMár a suliban vok

(#476) D.Orion


D.Orion
veterán

Szép igényes magyar age3 honlap: Bővebben: link

(#477) kovsol


kovsol
titán

most próbáltam ki
minden telejesen maxra raktam high poly meg mindent egyedül AA lett off re és simán megy de hát nem vagyok megelégedve vele! ez még közel se a végeleges verzió lehet már csak a vizet elnézve

May the Force be with you!

(#478) naraku


naraku
aktív tag

Hi A képekböl itélve elég durva grafikája lesz ! Kb mikor jelenhet meg?Lehet hogy jó lesz de az is lehet hogy nem de mindenesetre én is várom már!:R:R:R:R:C:C:C:C:DD:DD

(#479) HavocS válasza Dilikutya (#464) üzenetére


HavocS
senior tag

Azért ennyire hülyének ne nézz :) Írtam, hogy a másik meghajtón, ahova rakni akarom, van 8 giga szabad...
ezektől az .msi-ktől egyébként már kihullott pár hajszálam, nem igaz, hogy nem lehet egy normális, egyszerű telepítőt csinálni...:((

szerk: a gamefaqs.com szerint október 25. a megjelenés.

[Szerkesztve]

(#480) naraku


naraku
aktív tag

:R:R:R:R:R:R:R:C:C:C:C:C:C:Y:Y:Y:Y:Y

(#481) Archer válasza HavocS (#479) üzenetére


Archer
őstag

Nekem volt a C-n 600 mega, nem volt neki elég, amikor csináltam rajta 4 giga helyet, már elég lett. Amúgy a D-re telepítettem.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#482) Waix


Waix
tag

Na álljunk meg egy pillanatra.
Azoknak, akik lehúzzák a játék grafikáját : Kipróbáltátok max. shaderrel és max. shadow-val? Tehát úgy, hogy mindent felnyomtatok maximumra?
Ha nem, hát tegyétek meg és rájöttök, hogy finoman szólva húzósabban néz ki, mint bármelyik RTS a piacon...
Öcsém előbb próbálta ki nálam, mondta, hogy szaggat, mint az állat.
Ezért hát alapban levettem a shadert, néhány egyéb grafikai opciót,és úgy valóban szinte semmi változás nem mutatkozott a korábbi epizódokhoz képest.
Aztán fogtam magam és felhúztam mindent, 1280*1024-ben, antialiasing-el, max. shaderrel kipróbáltam, hogy legalább megnézem, miként fest.
Hát nem fut tökéletesen, de szemkápráztató. A víz, a fű, az épületek valami döbbenetesen néznek ki. Az effektek, füst, árnyékok, meg minden.
Úgyhogy akadozik egy kicsit, de még bőven játszható és szerintem ennyi teljesítményromlást megér a látvány.
Nem mondom, van gépigénye, de ha leveszitek kicsit a felbontást, sem néz ki rosszabbul, mint az előző részek. Feltolva meg...üt.

''Attól, hogy nem tudok tojást tojni, még képes vagyok megmondani, hogy büdös-e.''

(#483) tamis


tamis
csendes tag

Csatlakozom az elöttem szólohoz, fel kell húzni a beállitásokat és maga a tökély a játék:C

Jó pap is holtig tanul, mégis ....................

(#484) JagdPanther válasza Waix (#482) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

Codename Panzers Phase Two is majdnem olyan szép maxon mint aoe3 maxon és mekkora is a gépigénye...:U(csak egy példa arra hogy nem akkora nagy ugrás a többi RTShez képest)

(#485) Waix válasza JagdPanther (#484) üzenetére


Waix
tag

Na azzal konkrétan még nem játszottam. Az első résztől hánynom kellett, úgyhogy a másodikat eleve hanyagoltam. :DDD

''Attól, hogy nem tudok tojást tojni, még képes vagyok megmondani, hogy büdös-e.''

(#486) MasOyama


MasOyama
őstag

Honnan szedjek pl. 30-50 ezer aranyat? Alig van a pályán 5-10 ezer arany, és hamar elfogy. A marketben, meg alig adnak valamit. :(

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#487) JagdPanther válasza Waix (#485) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

Az első résztől hánynom kellett
ez most komoly?:F:Y

(#488) Waix válasza JagdPanther (#487) üzenetére


Waix
tag

Igen, komoly. A 2. Világháborús RTS az a Wartime Command lesz. ;)

''Attól, hogy nem tudok tojást tojni, még képes vagyok megmondani, hogy büdös-e.''

(#489) Waix válasza MasOyama (#486) üzenetére


Waix
tag

Ha a 2. szintre lépsz, akkor az outpostban tudsz aranyat termelni. Illetve ha tapasztalati pontot kapsz, akkor abból tudsz aranyat is kérni általában a városból.

''Attól, hogy nem tudok tojást tojni, még képes vagyok megmondani, hogy büdös-e.''

(#490) Waix válasza JagdPanther (#484) üzenetére


Waix
tag

Ps: A képek alapján a CP: P2 azért igencsak nem néz ki úgy, mint a AoE3...
Nagyjából az Imperial Glory mögött van egy fokkal grafikailag.

[Szerkesztve]

''Attól, hogy nem tudok tojást tojni, még képes vagyok megmondani, hogy büdös-e.''

(#491) Toness válasza Waix (#482) üzenetére


Toness
őstag

Nekem az volt az első hogy mindent maxra tettem, de nem kimagasló a grafja :(

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#492) JagdPanther válasza Waix (#490) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

nem is a képeket kell nézni hanem játszani legalább a demoval és mint mondtam csak kicsivel, de szebb az age of 3. IG meg hát szerintem azért nincs egy kategóriában a kettö mert pl.: panzers phase2ben elég szépen ki vannak dolgozva a tankokon a szegecselés meg a lánctalpak szépen mozognak ágyú is baromi jó IGben meg a puskák is csak botszerű izék de mind1 neked nem tetszik nekem igen és pont.:R;)

(#493) kovsol válasza Toness (#491) üzenetére


kovsol
titán

hát igen nekem a talajon lévő textúrák hangoltak le teljesen! de hát szerintem ezen sokat fognak javítani még
de azért az megnyugtató volt hogy egy elég közelepes gépen mint az enyém rendesen megy teljesen maxon
bár a menüt tényleg tökre elrontották
amugy nekem bejön a game

May the Force be with you!

(#494) Interceptor


Interceptor
addikt

Szerintem aki azt állítja hogy grafikailag nem sokkal szebb mint az AOM az VAK!!!
A shaderek gyönyörűek minden maxon megy nálam és 1024*768-as felbontáson normálisan fut.Elképesztően szépek a víz(a rávetűlő árnyékok fények is) a fák az épületek,gyönyörű az egész,a játékélmény pedig valahogy jobb mint ami az AOM-ban volt,eddig az AOE első része volt a kedvenc.:)Marha jól néznek ki a csatajelenetek ahogy rongálódnak az épületek,ez csak egy rohadt demo amiből jópár dolgot kihagytak még de már így is marha sokat tud a game.:C

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#495) kovsol válasza Interceptor (#494) üzenetére


kovsol
titán

igen igen ! ez így van egyedül a föld csunyácska :B szerintem lehetett volna szebb a fű

May the Force be with you!

(#496) Waix válasza kovsol (#495) üzenetére


Waix
tag

Nálam gyönyörű a fű. Vagyis lehet, hogy ugyanolyan, mint Nálad, de nekem tetszik. :D
Mikor full shaderre, full shadow-ra raktam, akkor a fű tűnt föl először, hogy mennyire brutális.
De a mindenre kiterjedő real-time árnyékok is kemények. Madárkák árnyéka torzul minden sziklán, meg fatörzsön...

''Attól, hogy nem tudok tojást tojni, még képes vagyok megmondani, hogy büdös-e.''

(#497) kovsol válasza Waix (#496) üzenetére


kovsol
titán

Bővebben: link
Bővebben: link
na nekem így néz ki igaz a minőség romlott a jpg miatt
léci mutass már egy képet arról neked milyen a fű lehet valamit félrenyomtam a settingsben

May the Force be with you!

(#498) --Priby-- válasza kovsol (#497) üzenetére


--Priby--
tag

Azt szeretném kérdezni h az első képen van a jobb felső sarokban a lusta parasztot jelző jel mellett még 1 jelzés. Az mit jelent és hogy ment oda? Mert ezzel még nem találkoztam játék közbe...

(#499) JagdPanther válasza --Priby-- (#498) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

bal:P;)

(#500) kovsol válasza --Priby-- (#498) üzenetére


kovsol
titán

ctr+ egy szám és azzal egy csapatnyi egységet tudsz berakni gyorsbillentyűre

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.