Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#1001) Dilikutya válasza Balinov (#1000) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet, hogy szövetségesnek állítottad be:) Tipp: játsz ''free for all'' módban :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1002) Balinov válasza Dilikutya (#1001) üzenetére


Balinov
félisten

hát,az könnyen meglehet. párom motyogott valamit a háttérbe,meg szólt a tv-is.

ez a free 4 all ez a mindenki mindenki ellen?

1000. ma már a második topikba..

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1003) kovsol válasza Troy. (#934) üzenetére


kovsol
titán

shadow quality low ??? nézd meg pl hogy csapódik be egy ágyúgolyó lowon és highon ! és szerintem visszarakod :D
nem csak az árnyékokat változtatja hanem a füst meg por meg ilyesmiket is
nekem szépen fut 1280*1024 minden maxon egyedül AA off
amugy úgy olvastam ramra nagyon érzékeny a game próbáld meg 1GB al hátha akkor jobban megy

May the Force be with you!

(#1004) Balinov válasza kovsol (#1003) üzenetére


Balinov
félisten

Kovsol,nem kevered a shadow-ot a shader-rel?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1005) kovsol válasza Balinov (#919) üzenetére


kovsol
titán

ez szánalmas egy ilyen tesztet tök low grafikán csinálnak ?? először felse ismertem a gamet anyival csúnyább mint nálam szinte már aoe2 szint csak van bent kis Pixel shader azt csá

May the Force be with you!

(#1006) kovsol válasza Balinov (#1004) üzenetére


kovsol
titán

nem nem ... hülye nem vagyok azért

May the Force be with you!

(#1007) Balinov válasza kovsol (#1006) üzenetére


Balinov
félisten

akkor sorry.

jópofák voltaz a zindekszesek,mi? szvsz aki ez alapján ítélte volna meg a játékot,az aztmondhatná, ilyen grafika? 2005-ben? na nemá...sicc. Ensemble/Picipuha

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1008) Atom válasza tomika (#999) üzenetére


Atom
aktív tag

Ha én vagyok a szerver akkor sem megy, ha joinolok, akkor sem.
Ha a routert kikötöm nekem megy. Tehát fix, hogy nálam amiatt nem működik :)
ES-ék nem lehetnek vmi nagy router guruk. Más játékoknál meg tudják ezt oldani, hogy működjön.
Tegnap már szét szidtam őket.
Szívesen megvenném én a játékot, csak akikkel játszom, azok nem hajlandóak, egyedül meg nem akarok online garázdálkodni.
Főleg, hogy attól félek még az ESO sem menne. Akkor nagyot balhéznék a support vonalukon...

Konfig: Már nincs

(#1009) LvK


LvK
csendes tag

Helló!

Nekem tetszik a játék, bár annyi újdonságot nem tartalmaz, mint amennyit vártam, de így is jó. Most toltam végig az első kampányt, hát... elég ütős, pedig moderate-en nyomtam, de azért az uccsó pályán megizzadtam :) Lehet, hogy láma kérdés, de ebből a játékból ki vannak hagyva a stratégiai formációk? Nekem nagyon hiányoznak a 2-ből jól ismert alakzatok, meg pl. nagyn jó lenne, ha itt is lenne ''stand ground'' vagy ''no attack''. Vannak ilyenek? Eddig nem nagyon láttam. Ha igen, hogy lehet előhívni őket?

A kis munkát kis ívben, a nagy munkát nagy ívben kerüld el!

(#1010) Dilikutya válasza LvK (#1009) üzenetére


Dilikutya
félisten

A ''Stand ground'' és a ''No attack'' nekem is hiányzik, a gyalogság hajlamos elcsászkálni és belerohanni a tornyos védelmi vonalba, miközben én nyugisan ágyúznék. A különféle alakzatok hiánya annyira nem zavar, én úgyis a töm9tt alakzatot használtam. Bár, igaz ami igaz, ha ágyúval lőnek, nem túl praktikus:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1011) D.Orion válasza Dilikutya (#1010) üzenetére


D.Orion
veterán

A Stand ground meg az egyéb finomságok nekem is hiányoznak. A kedvencem sincs benne, mikor váltom a formációt azt hírtelen kettéoszlik a csoport. Hú, hogy lehetett azokkal lavírozni, az alap ílyászok meg mindig csak mellé lőttek. :) Én is szoktam alkalmazni ezt az 50 muskétas taktikát, általában elég hamar el is végzik a dolgukat. ;]

(#1012) Troy. válasza kovsol (#1003) üzenetére


Troy.
addikt

hát igen ! 1 Gb ram kellene ! csak most időm sincs játszani :(( :D

.

(#1013) D.Orion válasza Troy. (#1012) üzenetére


D.Orion
veterán

A kedvedért előkapartam egy-két régi ramot ami elfekzőben van és:
128MB/266Mhz+256MB/266Mhz dual channelben Így is meg a játék csak most a proci 3200+ on van a VGA GPU-ja meghúzva. Megy ez akármin csak kérdés, hogy milyen fps-el. ;]

(#1014) Somydemy


Somydemy
senior tag

a nagy ágyus résznél vagyok, de valahogy nem sikerült este megcsinálni.
Ott is csak el kell púsztitani a part másik felén lévó erődöt?
rohadt szamurálykinézetüek, valahogy nagyon szivósak.
Nem értem nálam miért nem lehet Puskás katonákat csinálni, meg ágyukat gyártani???
Na jó egy ágyu néha leesik, de nem fer. :D

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#1015) Dilikutya válasza Somydemy (#1014) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem olyan nehéz küldetés az. Folyamatosan ágyúzni kell a forrást, és termelni a katonákat az ágyú védelmére. Nem árt jópár hajót is legyártani, és akkor biztos a győzelem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1016) Somydemy válasza Dilikutya (#1015) üzenetére


Somydemy
senior tag

igen, közben sikerült. thx
elötte nem védtem meg magamnak az ágyut, és uyg elég nehéz (nehezebb) volt.
Mostmár végre vannak komolyabb egységeim is.

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#1017) Andie


Andie
őstag

Nah, megint tudtam 1-2 órát jáccani a gémmel, sajna még mindig a ti4200vel, de már úton van a leadtek 6600GT-m! :C

1 kérdés : nem lehet random pályán népet választani? Ahhoz, hogy ki tudjam próbálni az összes népet, 1-1 várost kell csinálnom nekik? Milyen hüjeség ez? Vagy csak én nem látok valamit?

Másik kérdés : Látom, hogy lehet új dokkot csinálni a home cityben, de mi a célja? Még nem csináltam, de elöször kiváncsi vagyok, mi a lényege egy második, harmadik dokknak?

Még egy : miért nem (avagy hogyan?) lehet az épületeket javitani? Én képtelen voltam rá. Vagy bemegy a paraszt, vagy nem csinál semmit.

Érdekesség : a papok hozzárendelt zászlója egy birkát meg egy tehenet ábrázol :D

Ja, és megvizsgálom a cuccost, le lehet-e magyarositani...

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1018) Andie


Andie
őstag

Hát ez nem volt nagy kihivás...
Főmenü magyarositva : [link]

Megcsináljuk? Szerintetek van rá igény?
(főleg a küldetések dumáira, átvezető szövegeire gondolok itt persze)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1019) Troy.


Troy.
addikt

kiadtak már valami javító patch-et a menüre, meg az többire? :U

.

(#1020) Zebu válasza need (#947) üzenetére


Zebu
addikt

Kő még savegame?

(#1021) Zebu válasza Andie (#1017) üzenetére


Zebu
addikt

Lehet javítani.
Magát javítja az épület ha a kis kalapácsra nyomsz a jobb alsó sarokban. Amíg lövik, vagy lő ( ha a toronyról van szó ), addig nem tudod.

(#1022) ChromeX


ChromeX
addikt

Milyen pontosan a gépigénye?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1023) Dilikutya válasza Andie (#1018) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondanám, hogy csináljátok meg, de félő, hogy nem lenne rá nagy igény. Valamikor novemberben ugyanis a játék magyarul is megjelenik, akinek angol verzió van, becserélheti rá blokk ellenében.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1024) Zebu válasza Dilikutya (#1023) üzenetére


Zebu
addikt

Morgan ............. magyar hangja: Andie........... ;] :C :C :C :DD

(#1025) Andie válasza Dilikutya (#1023) üzenetére


Andie
őstag

Hát jó, én csak felvetettem. A hangokat még nem is néztem, pedig igazából azzal együtt lenne ütős. Egy stúdióval viszont úgyse tudnám (-nk) felvenni a versenyt.
Akkor ez nem kerül be a Thief3, Doom3, Diablo2, Gothic2, stb mellé :P

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1026) Andie válasza Andie (#1017) üzenetére


Andie
őstag

Azért a kérdéseimre ha valaki tudna válaszolni, megköszönném :))

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1027) t-rac


t-rac
senior tag

Hi! Van 1 gondom! Mikor egy elmentett játékot betöltök,bejön h game paused. Bármit megnyomok,nem indul el. Hogy kell elinditani?

(#1028) Troy. válasza t-rac (#1027) üzenetére


Troy.
addikt

hello !

van egy ilyen gomb a billentyűzeteden, hogy ''pause Break'' . ha azt megnyomod elindul a gépezet :P

''page up '' gomb felett.

[Szerkesztve]

.

(#1029) t-rac válasza Troy. (#1028) üzenetére


t-rac
senior tag

Óhh kössz! :R
[link]
Ide is válaszolj ha tudsz mert ez a másik problémám:)

(#1030) Troy. válasza t-rac (#1029) üzenetére


Troy.
addikt

azt a játékot nem ismerem.

.

(#1031) iC


iC
tag

Hello

Többen írtátok hogy nem sikerült összehozni a multiplayer játékot neten router mögül.
Nekünk (mindkettőnknek router mögül) az itt és a hamachi fórumában írtak alapján összejött:

1, Hamachi letöltése ( http://www.hamachi.cc/download , alul van a magyar nyelvűhöz is link) Ez a program egy VPN magánhálózatot hoz létre az egy azon Hamachi hálózatba kapcsolódott gépek között. (Gyakorlatilag olyan mintha LAN-ban lennétek.)

2, UDP port forwarding létrehozása a router config-jában a 12975-ös portra. Router restart...

3, A Hamachi beállításaiban be kell pipálni a ''mágikus kapcsoló 12975'' jelölőnégyzetet. :)

4, Itt újraindítottam a gépem, de lehet nem kell.

5, Hamachi hálózat létrehozása tetszőleges névvel, jelszóval, majd minden játékos belép ebbe a hálózatba.

6, Lehet játszani, a játékban természetesen a Hamachi-s IP-ket kell használni.

7, Ekkor még nálam nem működött, mert a tűzfalamban a játék internet használata le volt tiltva. Erre is érdemes odafigyelni.

Ezután már jó volt, bár párhuzamosan SkyPe-el kicsit szaggatott. Remélem segítettem.

Have FUN ! :))

Nem fog a monitorra a tollam

(#1032) tomika válasza iC (#1031) üzenetére


tomika
aktív tag

Na ennek örülök. Nekünk csak egyszer működött utána meg nem. Nem is értem. :U Később itt ajánlották a GIT-et, ami működik! :) Feljebb megtaláljátok a linket, ahol le van írva részletesen, hogy mit kell csinálni.
Szóval van 2 lehetőség is: multira fel!!! :D

(#1033) neoclone


neoclone
csendes tag

Hali! Az első pályán hogy kell tovább jutni? Nem tudom feltartóztatni a törököket ezért elég gyorsan lerohanják a bázist.

(#1034) tomika válasza neoclone (#1033) üzenetére


tomika
aktív tag

Hát én semmi extrát nem csináltam, csak fostam a katonákat, és a kapuhoz raktam őket. Egyszer meg kellett védeni a háttérben dolgozó parasztokat is, azt kész. Ha lezúzza a falat, az még nem baj. Nem egy nehéz pálya, legalábbis moderate-en nem...

(#1035) Troy.


Troy.
addikt

hello.

''Library of stone '' introban nekem ugy tünik ,hogy késik a hang.. vagy csak gaondolkoznak? :)) nálatok milyen?

.

(#1036) naraku


naraku
aktív tag

Kedvet kaptam hozzá lehet hogy föltelepitem!! :D Lemme egy kérdésem az első pályán hogy lehet legyözni az elenséget mert folyamatosan jönnek a semiböl vagyis a fekete részekből!Köszi! :DDD :DDD

(#1037) Gyuzi válasza naraku (#1036) üzenetére


Gyuzi
tag

Ha miden igaz.
Akkor ott ''hátul'' van egy rakás fa oda küdj parasztokat,utánna elkezd égni és jön a segítség. :C

Jézus megváltoztatta az életed! Akarod menteni a változásokat?

(#1038) naraku válasza Gyuzi (#1037) üzenetére


naraku
aktív tag

Ezer köszönet!! ;)

(#1039) naraku válasza Gyuzi (#1037) üzenetére


naraku
aktív tag

Csak azért mert elég idegesitő csinálom a katonákat oda b@szom a kapuhoz öket és kinyirom az elenséget és folyamatosan ujra termelödnek! IDEGESITŐ!!!!!

(#1040) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Ma én is feltelepíttem a gamet egy kis félelemmel, hogy hogyan fog futni, de nagyon kellemesen csalódtam, amikor akadásnál nélkül ment mindenhol, ugy, hogy fullon van minden. No, de nem áradozni jöttem, magától értetődő, hogy ez egy eszméletlen game, hanem kérdezni egyet s mást.
Elöttem írták már, hogy a paraszt hogyan javít. Na ez engem is érdeklene. Másik : kezelőfelületet hogyan lehet kisebbre venni? Alig látom a pályát, a fél monitort az tölti be.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1041) Balinov válasza Agostino (#1040) üzenetére


Balinov
félisten

valaki nem oly rég írta,hogy paraszttal nem tudsz javítani direkt parancs útján,hanem pl. a sérült épületre kattintva jelenik meg egy kalapács(vagy mifene) kis ikon,ami a javítást indítja.

A kezelőfelület kisebbrevételére: a beállítások között van egy menüpont,amivel pont ezt tudod variálni. Viszont melózok,így nem tudom felidézni,melyik menüpont is ez,de valaki szaki biztos vágja ezt jobban.

üdv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1042) Thyb válasza naraku (#1039) üzenetére


Thyb
senior tag

Ha még nem jutottál tovább akkor: 1 jó tanács: a parasztokkal küldj fel katonákat is, mert a törökök ha észreveszik, hogy el akarod küldeni a jelet akkor felküldenek 4-5 embert, akik leszedik a parasztjaidat.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1043) naraku válasza Thyb (#1042) üzenetére


naraku
aktív tag

Már a haramadik pályán tartok !!A tűzhöz én odaraktam két tovább fejlesztett örtornyot!! :D

(#1044) naraku válasza Thyb (#1042) üzenetére


naraku
aktív tag

Hát most mit ér az 5 török katona!! ;]

(#1045) naraku


naraku
aktív tag

Én elövigyázatos voltam!! :DDD

(#1046) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Megoldódott a kezelőfelület, sikerült kisebbre venne, így végre átlátok mindent. Most végeztem a The New World pályával, hát nem volt gyenge. :D
Flottával kár, hogy nem kellett foglalkozni, nagyon szép a vízi harc.
Elkezdtem feljeszteni a városomat, ami nagyon akad, gőzöm sincsen miért, meg azt sem tudom mi célja a fejlesztgetésnek. Na mindegy, kidekoráltam, gyártottam korházat, szereztem mutatványosokat, ugyhogy halad a dolog.
A fővárosból való ellátmányozás nem rossz gondolat, kicsit a RA2re emlékeztetni, amikor kérni lehetett szőnyegbombázást meg ilyeneket.
Azon viszont kegyetlenül fel tudom húzni magamat, hogy nem lehet specializálni a parasztokat. Most mindenkit nekem kell noszogatni hogy dolgozzon. Ugy lenne franko, hogy na bogaram, ti akkor mind fáztok, ti kapálgattok, ti építetek stbstb. Egyszóval addig melóznak amig van fa stb, nem kell megmondani, hogy tedd ezt tedd azt. Ugyszintén kellemetlen, amikor megjön a csomag a fővárosból, és ott halmozódik a town center mellett, a srác meg csak néz ki a fejéből, nem ám betakarítaná.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1047) Agostino


Agostino
addikt

Ááá elérkeztem a Chapter II. hoz, és azt hittem odahalok. Megint ez a bárgyú amcsi történelem. Csúnya-csúnya őslakos indiák, a szemetek, hogyan merik az országukat megszálló fehér embereket bántani, akik csak tömegesen ki akarják irtani őket? El is ment a kedvem az egésztől. :(((

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1048) Dilikutya válasza Agostino (#1047) üzenetére


Dilikutya
félisten

A küldetéssorozat szokatlanul gyengére sikeredett, bár a korábbi részekben sem az adta a játék lényegét. Én pl nem voltam képes az AoE2 és a kiegészitője 6+6 kampányát végigvinni. Ha jól emlékszem, az AoK-ban 2-őt, a kiegészítőben meg csak egyet, az inkásat csináltam meg. Ugrottam mindig neki a skirmish meneteknek. Ezúttal ráadásul még gyengébb, a történelemmel köszönőviszonyban sem álló sztorija van a játéknak. Mindössze 3 kampány, de azok is egymáshoz kapcsolódnak. Az ifjúság forrásától pedig már a víz kiver. Lehet, hogy végig se játszom, maradok a skirmishnél.
Az indiánokat jó néven vettem volna játszható népként, öröm lett volna a sziú, apacs akármi lovassággal lerohanni a brit telepeseket:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1049) Balinov válasza Dilikutya (#1048) üzenetére


Balinov
félisten

Dilikutya,megint csak kedvet adtál a skirmishez. lehet,újra előveszem az aoe3-at,így hdd csere miatti winreinstall után.

Az Official Magyar változatról mit lehet tudni? mikor jelenik meg,csak felirat vagy szinkron is magyar lesz?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1050) Dilikutya válasza Balinov (#1049) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem tudom, mikor jelenik meg, az Automexnél nincs dátum.
[link]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.