Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#701) kovsol válasza Atom (#700) üzenetére


kovsol
titán

hát 1 fps azért durva lenne
nekem a menűben azért akadnak az emberkék mikor sétálnak de nekem minden pöcre jön mikor katintok

May the Force be with you!

(#702) Dilikutya válasza Atom (#700) üzenetére


Dilikutya
félisten

Új ''Home City''-t kell csinálnod. Nem értem, mire jó ez, tökfölösleges, egy jó kis skirmish csatához minek ennyit baszakodni.
Ráadásul indiánokkal sem lehet lenni:U

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#703) Atom válasza kovsol (#701) üzenetére


Atom
aktív tag

Pedig nálam tényleg úgy megy, hogy rányomok. 1 mp utan ad ki egy hangot, majd meg 1 mp es bejön amit akartam :)
És így azért elég nehézkes.

Nekem is 3000+ a 64 @ 2200mhz, 1 giga dual channel ram, + x800xl. Nemhiszem, hogy ez kevés lenne :D

Konfig: Már nincs

(#704) public válasza kovsol (#692) üzenetére


public
csendes tag

:R

vakok aki vagyok.

(#705) LJoE válasza Dilikutya (#699) üzenetére


LJoE
senior tag

dánke, láma vagyok :)
furcsa ez a rendszer, hogy nem a parasztok javítgatják a dolgokat

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#706) D.Orion válasza Dilikutya (#674) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát látod ezt a hajó-víz fodrozódást nem is figyeltem, de sztem nekem sincs. Egyenlőre nem tom eldönteni, hogy az egér beállítása ennyire szar vagy így szaggatna a játék ha pásztázom a térképet. Lehet kéne venni egy erősebb vga-t, az 9600-om se egy csúcsdarab, de te 8500-d, hát egy kicsit már régi. :D
Nah megyek megnézem fodrozódik-é a víz! :)

Szerk.: Nekem sem fodrozódik!
Szerintem rakhatták vonlna azt a kameranézetet távolabbira is mert 1280*1024-ben is a 17'' moncsin kitakar mindent 3 őrtorony meg 2 malom.
Nah majd jön egy 300Mb-os javítás az majd megoldja a menű optimizálását! ;]

[Szerkesztve]

(#707) HavocS


HavocS
senior tag

Valakinek sikerült már neten összehoznia a játékot? Nekem hol megy, hol nem, próbáltuk VPN-en (emulált LAN) meg direct ip-vel is, de mindig azzal dob ki, hogy host has cancelled the game... kerestem, és semmi erre utalót nem találtam... volt valakinek ilyesmi?

(#708) vasi8


vasi8
csendes tag

Hi

Van vkinek vmi ötlete, hogy az AGE 3-ban az elmentett játék betöltése után hogy lehet a Paused Game állapotot megszüntetni és folytatni a játékot?

Előre is kösz!

(#709) HavocS


HavocS
senior tag

objectives megnyit, leokéz (nekem így működött)

(#710) LJoE válasza D.Orion (#706) üzenetére


LJoE
senior tag

elsőre én is csak az egérgörgővel zoomolgattam ki-be
de aztán kiszúrtam, hogy az options-ban van egy camera beállítás
very far-ra tolod, és mindjárt emberibb a távolság
nem 2 épületet látsz csak egyszerre

vasi8: igen objectives megynyitás és bezárás után volt nálam is oké

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#711) szilchi válasza vasi8 (#708) üzenetére


szilchi
őstag

A legegyszerübb pedig az,hogy megnyomod a billentyűzet Pause/Break gombját:DDD.Ezzel bármikor meg lehet állítani a játékot.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#712) Atom válasza Atom (#703) üzenetére


Atom
aktív tag

Erdekes, ha a spanyolokkal vagyok, az ö home cityjükben 1,5 ftps-em van kb, az oroszokeban meg majdne folyamatos a kep. Ez vmi optimalizalasi gubanc lesz. Majd a peccsek javitjak valszeg.

Konfig: Már nincs

(#713) D.Orion válasza LJoE (#710) üzenetére


D.Orion
veterán

Bahhh, erre nem is gondoltam, thx. :B

(#714) szilchi


szilchi
őstag

Aki játszotta multiban,annak is akadozva mentek az emberek??LAN-on játszottam egyik haverommal.Nekem 1,5/256-os netem van.Kábeltv-internet hálózat,de belső LAN hálóként is megy.Az AOE2-t 4-en játszottuk a gépemen,de nem volt akadozás.A Fraps játék közben 60-70 fps-t mutatott.A játékot vettem is fel menet közben.Lehet azért?Mert akarjuk majd 3-an v. 4-en játszani.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#715) Met


Met
nagyúr

Azon a pályán ahol a lekötözött hajókat kell visszafoglalni mi a taktika? Mert elfoglalom a 2.-at és utána rohatt sokan jönnek folyamatosan, pedig csak moderate játszom:U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#716) Gyuzi


Gyuzi
tag

a mentéseket hova rakja?

Jézus megváltoztatta az életed! Akarod menteni a változásokat?

(#717) D.Orion válasza Gyuzi (#716) üzenetére


D.Orion
veterán

C:\Documents and Settings\Userneved\Dokumentumok\My Games\Age of Empires 3\Savegame

Mint a HALO-ban, ott is My Games volt!

(#718) szilchi


szilchi
őstag

Van patch,a játékhoz 1.01-es verziót csinál a játékból.A menüben továbbra is akadozik a kép:).Nagyon nem néztem,mit javítottak.De a Gamestar oldalán ott a link a patch-hez és a patch oldalán meg le van írva,mit javítottak.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#719) Troy.


Troy.
addikt

itt van a patch : Bővebben: link

''''

Patch 1.01 ALL LANGUAGES...........Coming Soon

CLIENT FIXES 1.01

* Fixed a bug in the command manager that caused slow performance when CPAIs were in the game
* Fixed a bug that caused sound effects (and sometimes music) to stop playing
* Fixed a problem where unplayed dialogue lines made the Campaign scenarios stop working
* Fixed a bug on the Postgame screen that allowed players' names to be edited
* Fixed a bug where all players would hear the selection sound for HC cards played
* Fixed a bug that kept the ESO connection problem dialog box from closing
* Fixed a bug in the Portuguese tech TEAM Early Dragoons that kept some civilizations from training their anti-cavalry units until the Industrial age
* Fixed a bug that made abundant resources available in the single-player Campaign
* Fixed a bug that did not let the host launch the game once the number of players was reduced below the number that had clicked ready
* Tweaked movement code to improve the responsiveness of units
* Changed formations so that unit types keep their setting even when grouped with different types

NETWORK AND ESO FIXES 1.01

* Fixed a bug in the Unresponsive Player dialog box so that it closes once consensus is reached ''

.

(#720) Troy.


Troy.
addikt

haljátok. nálam ez is akad > Bővebben: link [kép] nem csak a menü.

[Szerkesztve]

.

(#721) D.Orion válasza Troy. (#720) üzenetére


D.Orion
veterán

De ugye ez nem a pachtől akad?

[Szerkesztve]

(#722) Troy. válasza D.Orion (#721) üzenetére


Troy.
addikt

még nem raktam fel. de neked ( nektek) nem akad? :(

.

(#723) D.Orion


D.Orion
veterán

Bah, feltettem a Frapset gondoltam megnézem mennyi fps-em van. Hát menűben 2 fps(bár ez nem lepett meg).

1280*1024-ben AA és Vsync Off egyébként minden max.-on és Very Far kamera nézett mellett. Nyúgalmi állopotban a bázisom felett 10-15fps.

1024*768-ban AA és Vsycn off. A Shadow Quality az off, és így ugyanott a bázis felett 25-30fps, ami már élvezhető, akárhogy rángatom az egeret a képernyőn nem ugrik meg és nem akad el. És ezért csak az árnyékokat áldoztam fel ami nem is olyan vészes dolog.

(#724) D.Orion válasza Troy. (#722) üzenetére


D.Orion
veterán

Nincs olyan gép, amin a menű neh akadna!:( Nah jó talán egy X800-al vagy a feletti kártyával ott is megvan a 25fps;]

(#725) Troy. válasza D.Orion (#724) üzenetére


Troy.
addikt

nah , az sg-n az age of empire 3 forumban is szépen irnak a játékrol . mindenkinek akad:((.

.

(#726) D.Orion válasza Troy. (#725) üzenetére


D.Orion
veterán

Dilikutya 8500-el tólja, én meg 9600-al. Tudomásul kell venni, hogy nincs optimalizálva a játék, majd lehet lesz egy nagyobb mérvű pach ami ezt javítja, bár igencsak kételkedek benne. Ez a játék, már minimum egy gef 6600GT-t kiván vagy annál nagyobb volumenű kártyát. Ahogy észrevettem nem kiabál még 1GB-t ram után, mert öcsém és az én configom teljesen ugyanaz, csak neki 512MB van a gépben és szinte tök egyforma az fps-es azonos beállításokkal, bár lanon meg neten, sőt még skirmesben sem próbáltuk, mert lehet, hogy több fél esetében már szivesen dolgozik 1GB-al.

Szerk.: Én nem tudom feltenni a pachet, kiírja, hogy nem talál valami régi fájlt.
Idézem: ''Old file not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contenst do not match.''

[Szerkesztve]

(#727) Troy. válasza D.Orion (#726) üzenetére


Troy.
addikt

én meg 6600gt vel.

szerintem nagyon összecsapták a játékot . mindenki játszik?

.

(#728) D.Orion válasza Troy. (#727) üzenetére


D.Orion
veterán

Menut meg home city-t leszámítva nem akad? Mennyi fps-ed van egy átlagos bázis felett, nyugalmi állapotban(nem lőnek mint a barom).

[Szerkesztve]

(#729) Troy. válasza D.Orion (#728) üzenetére


Troy.
addikt

máshol nem akad ! jol mondod ! a menü és a home city .

.

(#730) Troy. válasza D.Orion (#728) üzenetére


Troy.
addikt

Megnéztem.

home city :5 fraps

menü: szintén 5 fraps

játékban. átlagosan 41-42 fraps.

a víz fölött leesik 36 fraps-ra.

bázis felett : 43 fraps.



kb ennyi.

.

(#731) D.Orion válasza Troy. (#730) üzenetére


D.Orion
veterán

Beállításokat légyszi, AA off? 1024*768? kameranézet?

(#732) Troy. válasza D.Orion (#731) üzenetére


Troy.
addikt

AA nincs bekapcsolva .

1024x768

azt hiszem ,hogy minden high.

a kamera nézet? ezt nem értem ...

.

(#733) D.Orion válasza Troy. (#732) üzenetére


D.Orion
veterán

Help and Tools>Options>Game Options>Camera Zoom
Alapból near-en van(magyarúl közel), van még a normál atávoli(Far) és a nagyon távoli(Very Far). Bár nekem a nagyon távoli se mindig elég, van mikor nem fér el a sereg egy képernyőn ;]

(#734) Met


Met
nagyúr

A #714-ben tud valaki segíteni?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#735) Troy. válasza Met (#734) üzenetére


Troy.
addikt

játsz easy-n :DD;)

.

(#736) Met válasza Troy. (#735) üzenetére


Met
nagyúr

köszi, egyébb ötlet:((:F

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#737) D.Orion válasza Met (#715) üzenetére


D.Orion
veterán

Tegnap pont ott tartottam, de kitöröltem az összes Savegamet, mert sztem rosszul osztottam el a kártyáimat. Majd ha ma odaérek a forma 1 után akkor leírom, hogy hogyan kell :))

(#738) Troy. válasza Met (#736) üzenetére


Troy.
addikt

meg ne sértődj. :P;)

.

(#739) Met válasza Troy. (#738) üzenetére


Met
nagyúr

dehogy:DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#740) D.Orion


D.Orion
veterán

Újrakezdtem moderaten, hát kegyetlen. Sokkal nehezebb, itt már van értelme a 100 harci embernek, csak úgy özönlenek. Még csak a 4.-nél tartok ,de már előre félek a továbbiaktól. ;]

(#741) Troy. válasza Met (#739) üzenetére


Troy.
addikt

[kép] [kép]

.

(#742) zws


zws
senior tag

Az a pálya teljesen egyszerű. Gyártasz nagy hajókat amivel a viznél levő hajók egyikét el tudod foglalni. Majd csinálsz úgy 40 lovast meg 12 ágyúst és elkezdesz menni a legelső visszafoglalt hajótol Észak felé,mert van olyan hajó amit nem mutat a térkép pedig csak egy őrtorony őrzi. Csak az a lényeg h gyenge védelem mellet álló hajót foglalj el. Sok sikert remélem bejön neked.

(#743) Lev Andropov


Lev Andropov
senior tag

Sziasztok!

Nem tudjátok miért van az, hogy nem akar elindulni a demo? Pontosabban amikor elindítom az AOE3-at accept meg minden és puff újraindul a gép!!
HIS X800PRO-m van.
A windóz zsír új..... :( ötletek????

[Szerkesztve]

(#744) reewer


reewer
aktív tag

toltam mar olyan sraccal aki átirt valami filet és 170es volt a home city je
;)
nekem most 14es asszem (OTTOMAN POWA)
akkora agyuji vannak hogy a 120emberből állo orosz sereg megfordul és megy inkabb mást gyapni
hehehe jo kis game :C

Si vis pacem, para bellum.

(#745) Dilikutya válasza reewer (#744) üzenetére


Dilikutya
félisten

Más népeknek nincsenek akkora puffogtatói? A török ágyúkat láttam én is, szép darabok:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#746) zws


zws
senior tag

Sztem szerezz be új Drivert a videókaridhoz. Nekem is ez volt a San andreas-sal most meg vigan fut.

(#747) Dilikutya válasza zws (#746) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jajj, mindig csak az új driver. Nekem 5.3-as van fönt, és minden rendben.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#748) Lev Andropov válasza Dilikutya (#747) üzenetére


Lev Andropov
senior tag

Akko meg mi a F*szé nem akar elindulni ez a fos?:(((

(#749) D.Orion válasza zws (#746) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha valaki hozzászólására kivánsz reagálni akkor ott a válasz gomb. Így még csak-csak kitaláljuk, hogy kinek szól az üzi, de ha már van a kérdés és a válasz között 30hsz akkor nemhiszem, hogy célbaér a tanács

(#750) reewer


reewer
aktív tag

hali!
Mivel egy csomó mailt kapok hogy hogyan kell neten játszani ezért leírom.
-Mindenkinek azonos verzió kell!
-A servernek ki kell iktatnia minden tűzfalat és a mult/lan/host game alatt inditja a játékot
-A klienseknek(lehet trükközni a tűzfalakkal ezt nemtom mert nekem nincs)
ha a kliensnek sincs semmilyen tűzfala egyszerűen csak a multi/lan/direct connectbe beirja a sevrer IP jét és csatlakozik!!
-Ha igy esetleg nemmegy akkot lehet haszálni különböző progikat,amik más játékoknál is beváltak már

pl: Hamachi(dungeon siege2/splinter cell) ésvagy battlelan0.5

nálam hogyha ezek be vannak kapcsolva már ki is ''listázza'' a haverom serverét
olyan mintha lanba lennénk kötve

[Ha akarjátok csinalok egy servert és lehet jönni csak mondjatok időpontot]

Si vis pacem, para bellum.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.