Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#101) DopeBob válasza Dilikutya (#99) üzenetére


DopeBob
addikt

atya világ 13éves :Y de régen volt már... öregszem... a doom94es nem?

MZ/X

(#102) Dilikutya válasza DopeBob (#101) üzenetére


Dilikutya
félisten

94-ben a Doom2 jött. :) Bizony, hogy telik az idő :) Igaz, én csak 97-ben láttam először :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103) D.Orion válasza Dilikutya (#99) üzenetére


D.Orion
veterán

Tényleg így belegondolva... De rég volt már...

(#104) console


console
aktív tag

Most találtam ezt a topikot, elképedtem. A grafika nagyon odabasz.
valamit lehet tudni a megjelenési dátumról?

.

(#105) D.Orion válasza console (#104) üzenetére


D.Orion
veterán

2005 második félév, de kezd visszafelé olvasni..

(#106) DopeBob


DopeBob
addikt

Bővebben: link
lesz benne vonat :)

MZ/X

(#107) D.Orion válasza console (#104) üzenetére


D.Orion
veterán

A grafika nagyon odabasz. << erről azért volna mit mondanom.... Szép szép, de a teljes az még szebb lesz :DD :C

(#108) #54715584


#54715584
törölt tag

juj hát én dobtam egy hátast a grafikától... asszem veszek egy nagyobb monitort :))
ha a zene is megmarad olyan hangulatosnak mint a 2ben, akkor ezt is mindig előveszem majd később, mint most a 2. részt :))

(#109) Immy válasza DopeBob (#106) üzenetére


Immy
őstag

Ez már csak jó hír hogy sok helyen van róla infó!
Bár szerintem ez is memóriazabáló progi lesz!

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#110) D.Orion válasza #54715584 (#108) üzenetére


D.Orion
veterán

Ott a weboldalon a zene, aminek nagyon örültem is... Le is lehet tölteni(nah ennek meg pláne), meg megy a menű alatt is! Bővebben: link

(#111) D.Orion válasza Immy (#109) üzenetére


D.Orion
veterán

2*512/400 PQI Csak elég lesz neki, sztem 512-vel is simán menni fog, ez nem DOOM motorra fog épülni, hogy minden falevél külön-külön :D Nem kell félni az I meg a II sem volt olyan hihetetlen ''jaj most vennem kell egy újy gépet'' című játék, és ennek ellenére nagyon odabaszott. Ha lejjebb menne az ára az Age of Empires II Gond-nak akkor szivesem megvenném, de így marad csak az (er.)Age of Empires II + a kiegészítők biztonsági másolata.

[Szerkesztve]

(#112) #54715584 válasza D.Orion (#110) üzenetére


#54715584
törölt tag

jaj de kuka vagyok, nin bekapcsolva a hangfal :DD

(#113) D.Orion válasza #54715584 (#112) üzenetére


D.Orion
veterán

Előszőr nekem sem volt ez benn a poén :D Aztán mikor meghallottam, hogy öcsémnél megy valami furcsa zene, akkor nekem is leesett..

(#114) D.Orion


D.Orion
veterán

Hogy lehetne ezt berakni wndows boot zenének?

(#115) Dilikutya válasza D.Orion (#114) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vezérlőpult/Hangok tulajdonságai és a Hangok fülön...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#116) D.Orion válasza Dilikutya (#115) üzenetére


D.Orion
veterán

Áhhh.. én hülye!!! Nah ez most igaz rám is>>>''Rakd sebességbe az agyad, mielőtt kinyitod a szádat!''

(#117) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Hát remélem minél hamarabb megjelenik a game... a grafikája nagyon jó lesz... Akárcsak a Stronghold 2-nek ;)

AoE3:


Teljes kép itt:
Bővebben: link


St2:


Teljes kép itt:
Bővebben: link

(#118) DopeBob válasza Slayer Valor (#117) üzenetére


DopeBob
addikt

Hát a stonghold nagyon nem jott be nekem... mi az hogy lelécelnek a parasztjaim? :F szoval a készitok nem nagyon ismerik a kozépkori viszonyokat... ennál már csak a mohpa egyit átvezeto animácioján dobbentem meg jobban, mikor a katonák egy néger tisztnek tisztlegnek 1941ben... khm... nem szereten az ilyen nagy mellélovéseket

MZ/X

(#119) Dilikutya válasza DopeBob (#118) üzenetére


Dilikutya
félisten

A néger tiszt... gondolom, az egyenlőség miatt kellett :) Függetlenül attól, hogy történelmileg megkérdőjelezhető.
A meglépett parasztokon én is jót mulattam :) 500 évvel ezelőtt a karját levágták ilyenért, de legalábbis jól megvesszőzték :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#120) DopeBob válasza Dilikutya (#119) üzenetére


DopeBob
addikt

Tetszik az aláírásod :DDD

MZ/X

(#121) DopeBob


DopeBob
addikt

Szerintetek van rá esély hogy elobb kijojjon egy demo, mint ahogy a teljes játék megjelent? :U

MZ/X

(#122) Dilikutya válasza DopeBob (#121) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem van. Általában azért a demó a teljes előtt jelenik meg. Kivéve a Doom3, és a Half-Life 2 :) De a Microsoft biztos fog demót kiadni belőle még időben. Ugyanis ez az ésszerű. A Microsoft üzlepolitikájára bármit lehet mondani, de hogy észszerűtlen lenne...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#123) DopeBob válasza Dilikutya (#122) üzenetére


DopeBob
addikt

Legyen igazad :D

MZ/X

(#124) D.Orion válasza Dilikutya (#122) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát igen, erre csak azt tom mondani, hogy Ámen! Legyen úgy, mert különben nagyon mérges leszek, és tehetetlen... :C Csak nehogy ''ellopják'' a teljes forráskodott azt csússzon még egy évet, mert az nem bírnám ki :Y



[Szerkesztve]

(#125) --Priby-- válasza DopeBob (#123) üzenetére


--Priby--
tag

Úgy szintén! Méret nem érdekel.:))

(#126) Bencom válasza Slayer Valor (#117) üzenetére


Bencom
senior tag

Fúh!
nem rossz, egy játéknak!
inkább film!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#127) D.Orion


D.Orion
veterán

UP! Mielőtt még valaki új topikot nyitna, abban a hiszemben, hogy ilyen még nincs.

(#128) Dilikutya válasza Bencom (#126) üzenetére


Dilikutya
félisten

Annyira azért nem kell elszállni :) 2005 végén minden RTS így fog kinézni :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#129) D.Orion válasza Dilikutya (#128) üzenetére


D.Orion
veterán

Ez, mondjuk, tényleg tulzás volt tőle, egy DX8.1-es víz láttán nem esnék hanyat, bár tény és való, hogy a mostaniakhoz képest, tényleg jó. Hát mondjuk én soec nem hallottam másik RTS-ről ami meg fog jelenni 2005 végén...

(#130) --Priby-- válasza Dilikutya (#128) üzenetére


--Priby--
tag

Amúgy az Age of Empires több mint játék!:DD:DD

(#131) Immy


Immy
őstag

Valaki nemtudja legalább körülbelülre hogy milyen minimum konfiggal fog menni a game?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#132) Dilikutya válasza D.Orion (#129) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valóban, leginkább a víz az, ami nekem elsőre másnak tűnt a többi RTS-hez képest. Már amennyi RTS-t én mostanában láttam. Szerintem a legújabb, amit kipróbáltam, a C&C Generals demója volt :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133) Dilikutya válasza Immy (#131) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valahol fentebb írtam egyet, ami csak egy vélemény:
P4 1.5GHz, 256Mb RAM, Gf3/R8500 64Mb-os videókártya. Én erre saccolom a minimumot.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#134) D.Orion válasza Immy (#131) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem kell fosni... Ha játszottán az Age of Empire I II vel akkor tudod, hogy azoknak se kellett valami qurva nagy gép. Jah DX8.1-es víz :D Sztem, még DX9.0-ás kártya nélkül is simám élvezhető lesz a játék, jah meg persze 256(de inkább 512 v. 2*256), meg egy kb.: 2GHz-es proci...

[Szerkesztve]

(#135) D.Orion válasza Dilikutya (#133) üzenetére


D.Orion
veterán

Nah most már nem fogom, kitörölni...

(#136) Bencom válasza Dilikutya (#128) üzenetére


Bencom
senior tag

hát azt nem bánnám!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#137) Robaj válasza D.Orion (#134) üzenetére


Robaj
addikt

És GF2-vel mi lesz?:DDD
Ki kéne dobni a pecsába és venni egy 6600 GT-t ....:D

(#138) D.Orion válasza Robaj (#137) üzenetére


D.Orion
veterán

Isten ments! Nézd meg, hogy mim. van nekem is.

(#139) Dilikutya válasza Robaj (#137) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem azt lassan tudomásul kéne venni, hogy bármennyire is szarnak az optimalizálásra, a Gf2 fölött akkor is eljárt az idő. Nem kéne mindenütt nyavalyogni miatta. Ez van. Vegyél újat, vagy vedd tudomásul. Mellesleg nem olyan nagy tragédia. Én még akkor is TNT2-őt használtam, amikor az első x800-ak megjelentek... de valahogy nem éreztem tragédiának.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#140) Robaj válasza Dilikutya (#139) üzenetére


Robaj
addikt

Nekem nem az kéne, hogy csili-vili legyen, hanem az, hogy elinduljon és fusson!
Felőlem akár lehet 100000 poligonos is egy manus, nem kell milliós, csak az a lényeg, hogy fusson!
Sajna a vidkarik meg olyanok, hogy most van rá 22 k-m, de csak olyat tunnék venni, ami max. 2 évig bírja!
Ezé akarok GF6600GT-t, ami - sztem - kibír vagy 5 évet! :D

Ja és nem nyavalygok, csak érdekel, hogy megvegyem-e azt a gamét :D

[Szerkesztve]

(#141) Dilikutya válasza Robaj (#140) üzenetére


Dilikutya
félisten

5 év? Ne is álmodozz róla ;] Nézd meg, ami tavaly ilyenkor még a csúcs volt, a 9800pro, az fél évvel később elvérzett a Doom3 alatt, majd később a MoH: PA is adott neki. Ezek a kártyák 1024 fölött egyre kevésbé fogják bírni, a szűrőket el lehet felejteni. Persze lehet lentebb venni mindent, csak minek. A mai játékok 99%-a butított grafikával élvezhetetlen, mert az egyetlen, ami jó bennük, az pont a grafika... anno még elkínlódgattam a GTA3-mal 640-480-ban szaggatva, de az élvezetes volt még úgy is. De ilyen játék kevés van.
Amúgy egész ésszerű magyarázata van a DX7-es kártyák mellőzésének. Elterjedtek a 8.1-es effektek. Ezeket már nem tudják a DX7-es kártyák megjeleníteni, és esetleg csúnya látványt nyújtanának. Dx9 és a 8-8.1 között nincs annyi különbség, mint a dx7 és 8 között, így ott jobbára csak a kártyák ereje még elég (lehetne) a normális grafikához. Pl. NFSU nem ér semmit a versenyek előtt a kocsik között mászkáló csajok nélkül, ők viszont szigorúan DX8-as effektek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#142) D.Orion válasza Dilikutya (#141) üzenetére


D.Orion
veterán

Anno a Far Cry víz effektje, jól kimutatta a DX7 ill. DX8.1 elavultságát... Jut is eszembe Far Cry << Távoli Üvőltés ???

(#143) Dilikutya válasza D.Orion (#142) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hmm... nekem DX8.1-ben a víz bizony elég sirályosan nézett ki, nem igazán tudtam belekötni. Az is 8.1-es effekt, sztem jópár helyen ki lett már tárgyalva. A torkolattűz körül vibráló levegőre emlékszem, ami határozottan dx9. Meg állítólag a halak, madarak is... bár láttam halat, madarat. Talán még a fémes felületeken volt némi különbség.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#144) DopeBob válasza D.Orion (#142) üzenetére


DopeBob
addikt

Inkább sirás vagy sikoly szerintem :B

MZ/X

(#145) Dilikutya válasza DopeBob (#144) üzenetére


Dilikutya
félisten

sikoly=scream :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#146) DopeBob válasza Dilikutya (#145) üzenetére


DopeBob
addikt

akkor sirás :)

MZ/X

(#147) Bencom


Bencom
senior tag

hopp... egy pöttyet lemaradtam...:U
mi lett a gémmel?

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#148) D.Orion válasza Dilikutya (#143) üzenetére


D.Orion
veterán

Jah ,most, hogy én is utánaolvastam van valami igazság abban amit mondasz :DD

(#149) D.Orion válasza DopeBob (#144) üzenetére


D.Orion
veterán

Cry: Ugat, csahol, ordít, kiállt sír.. Csak kb. ennyit jelent, most így többet nem tok fejből, de ''to'' képzővel ellátva biztos jelent még kb. 2* ennyit is.

(#150) --Priby-- válasza Dilikutya (#133) üzenetére


--Priby--
tag

Én ennél kicsit többre saccolom.:U Mivel a Mithologynak is kellett kb ennyi vagy nem? Akkor a III-nak?:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.