Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#151) DopeBob válasza --Priby-- (#150) üzenetére


DopeBob
addikt

Szerintem is... év végre mire megjeleni... 512RAM, 2000+ vagy P4 2GHz Gef3vagy felette... kivéve gef4mx ala mohpa... sajnos ez van :(

MZ/X

(#152) Dilikutya válasza --Priby-- (#150) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hmm... én a Mithology-t fullon, 1024-ben egy 533-as Cerkával játszottam, 192mb rammal, meg egy 16mb-os TNT2-vel :) Nem mondom, néha azért megizzadt, talán egy sokszereplős multit már nehezebben viselt volna, de a single rész az zökkenőmentesen ment.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#153) --Priby-- válasza Dilikutya (#152) üzenetére


--Priby--
tag

Végülis én 256MB RAM, GeF4MX440 64MB így játszottam vele. Ha erre rakunk egy kicsit.... Na jó. Ezt úgy is csak akkor tudjuk meg, ha mejelenik a game. Az meg még arrébb van:((

(#154) Immy


Immy
őstag

Ha valakit esetleg érdekel:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#155) Ijk válasza Robaj (#140) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az 5 év helyett gondolom max 2-t akartál írni. A 2 is inkább 1 ha látni akarod a játékot teljes pompájában, 2 év múlva pedig úgy használod majd a 6600gt-t mint most a gef2-t.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#156) D.Orion válasza Immy (#154) üzenetére


D.Orion
veterán

Örörmmel látom ,hogy nem csak nekem van sg hírlevelem.Jó is az ez is onnan van, nagyjából:Bővebben: link <<<Nah ez ultra off volt.

[Szerkesztve]

(#157) D.Orion válasza Ijk (#155) üzenetére


D.Orion
veterán

Erre csak annyit tok mondani, hogy lehet, hogy még 2 év múlva is GF4mx440-em lesz, mert megsütöttem az eladásra váró 9600-ot és pénzem az most semmi

(#158) Ijk válasza D.Orion (#157) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az meg is felel, ha nem játékokkal lopod az idődet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#159) Dilikutya válasza Ijk (#158) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tökéletesen elég akár egy TNT2 is. Nekem most pl. abszolút a proci és a memória kell csak. Az mx440 ezt megtoldja annyival, hogy TV-out is van rajta. Szal filmet nézni is lehet rajta. A drága VGA a legtöbb esetben totális pénzkidobás. Kivéve, ha használsz értelmes progit is, aminek kell az is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#160) D.Orion válasza Dilikutya (#159) üzenetére


D.Orion
veterán

Dilikutya minden tiszteletem a tied, de a TNT2 meg a GF2,3,4 mx440, csak akkor jó, ha a géppel nem játszasz, hanem netezel, vagy ilyenek. E kővűletek felett már eljárt az ídő. Havernak is GF4mx440-e van és mondta, hogy így meg úgy, hogy ilyne fasza kártya meg minden, meghogy le se szarja, hogy az enyém mit nyom(anno9600), mert a radeon egy fos, aztán rá kellett döbbenni-e, hogy U1-2ben nekem csut grafika(U1-ben 1024),neki semmi(AA meg meg nyúlás, meg nők a kocsielőtt meg minden szar<nah ez ami nincs neki) szóval erre ezt tom mondani..Játékra ilyen nem való, nekem is átmeneti állapot és amint lehet adom vissza a tulajnak a mostanit...

[Szerkesztve]

(#161) Bencom


Bencom
senior tag

megnéztem a linkeket, és hát nekem a kartonfigurákra emlékeztet, amiket régen kivágtak, 3D-be összeragasztottak, oszt' ne'!
Attól függetlenül eszméletlen!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#162) D.Orion válasza Bencom (#161) üzenetére


D.Orion
veterán

WoW :C

(#163) Dilikutya válasza D.Orion (#160) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én is ezt mondtam. Játékra teljesen alkalmatlanok ezek a kártyák. De pusztán azért venni valamit, hogy majd játszol vele, na az a pénzkidobás.
Játékra egyértelműen mindig a legújabb kell, nincs mese.
Amúgy a Gf3-4 kártyákat ne vedd egy kalap alá a többivel. Ezek még jók játszani, igaz, erősen kompromisszumosan. Az MX440 nem igazi Gf4, tkp egy Gf2mx, magasabb órajelen, + 1-2 dolog. És természetesen full DX7...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#164) DopeBob


DopeBob
addikt

Na két helyen láttam már hivatalos bejeletnést, ha valaki esetleg mejelenési dátummal is tud szolgálni, ne tartsa magában :)

MZ/X

(#165) Robaj válasza Dilikutya (#141) üzenetére


Robaj
addikt

Nekem tök mindegy, hogy van-e nfsu-ban csajszi az elején, vagy nincs, az a lényeg, hogy megy GF2-n, DOOM III meg jó min grafon is :D

(#166) Dilikutya válasza Robaj (#165) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én, amikor már gyenge volt a VGA-m, nem erőltettem a legzsírabb játékokat. Főleg, hogy ugyanolyat találtam régebbit is :) Csak a gépigény változik, a játékélmény nem:)
Doom3-ban mi a jó lebutitva? Nekem még viszonylag pofásan is nézett ki, de maga a játék képtelen volt hosszan lekötni. Minek kínzod magad?
Amúgy Gf2 jó kis kártya, nemrégen akartam venni egy 32megásat a régi gépembe, de elvitték az orrom elől.
Lehet egy régi vágyamat, egy TNT2 Ultrát szerválok majd bele. :) Anno majdnem vettem egyet... úristen, belegondolni is szörnyű, 22k volt, most meg 1500 :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#167) Immy


Immy
őstag

Én anno most vettem észre kicsi lanpatin(10 fő) hogy kevés TNT2 a medal of honorhoz!
Az csak egy dolog hogy 800*600-ban megy a game de full semmit nem lehet bakapcsolni mint pl. füst jelenetek, árnyék meg a többi szir-szar amitől csak gyorsabban észre lehet venni az ellent aztán szoktam csodálkozni hogy mindig utánnalőttem és igen sokszor csak a gyengébb vga miatt én vesztek!
Na erre mondj valamit!

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#168) Dilikutya válasza Immy (#167) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tegyük föl, hogy lenne elég kakaó a TNT2-ben. A MOHAA füsteffektjeit akkor sem tudná megjeleníteni, mivel a kártya csak DX6-ot tud hardveresen, de a játékban ennél újabb effektek vannak, DX7-8 feature-ök.
Én még akkor frissen, hogy kijött a MoHAA demója, rájöttem, hogy a TNT2 nem túl sok neki. Bár egy 800-as procival egy 32Mb-os Ultra legalább sebességben még kielégítő lenne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#169) Immy válasza Dilikutya (#168) üzenetére


Immy
őstag

Én meg most jöttem rá!
Na mindegy ne offoljuk szét a topicot!
Tehát Ageof3 for sale!

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#170) Bencom válasza D.Orion (#162) üzenetére


Bencom
senior tag

na ezt most mire?:F

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#171) D.Orion válasza Bencom (#170) üzenetére


D.Orion
veterán

Csak erre: megnéztem a linkeket, és hát nekem a kartonfigurákra emlékeztet<< de végülis, ha jobban megnézzük akkor tényleg.

[Szerkesztve]

(#172) Bencom válasza D.Orion (#171) üzenetére


Bencom
senior tag

nincs a falaknak vastagsága...
de erre egy haverom mindíg csak annyit mond: csinálj jobbat!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#173) Dilikutya válasza Bencom (#172) üzenetére


Dilikutya
félisten

Engem az bosszant, hogy a lovaskatona ha megerőlteti magát, még mindig lazán be tud kukucskálni a falakon :D A méretarányok a sorozat hagyományaihoz híven ezúttal se a legjobbak. Ugyanez a lovas magasabb, mint a gőzös... és a házakhoz, emberekhez viszonyítva a 3 árbócos hajókat sem érzem elég nagynak.
Igazából eddig egyetlen RTS-ben találkoztam normális méretarányokkal (nem azt jelenti hogy nincs több), ez a Sudden Strike. Igaz, ott meg minden eleve olyan kicsi volt. A járműveket még csakcsak meg lehetett különböztetni, de bizony a gyalogsággal már voltak gondok, hogy ki kicsoda.
Bárcsak tudnék játékot csinálni, olyan RTS-t raknék össze ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#174) Bencom válasza Dilikutya (#173) üzenetére


Bencom
senior tag

hehe... én már próbálkoztam, de félbemaradt...
5 évi munkával jutottam el kb a játék negyedéig, igaz, tök egyedül, és azóta elég sokat változtattam is rajta, mindíg a pillanatnyi izlésemhez igazítva, ami, hát merőben változott...:U

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#175) DopeBob válasza Dilikutya (#173) üzenetére


DopeBob
addikt

Az AoE2 azért szerintem elég jol sikerult ilyen téren... jo nagy kastély meg ilyenek...

MZ/X

(#176) Ijk


Ijk
nagyúr

Azért remélem ebben is ugyanúgy lehet majd falat húzni a parasztokkal mint eddig, ui. tök jó kis erődöket lehetett építeni, szval bízok benne, h. nem ölik meg a játékot azzal, h. nem lehet építkezni..

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#177) Dilikutya válasza DopeBob (#175) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valóban szép nagy volt a kastély... de a méretarányostól még az is távol állt :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#178) Bencom válasza Dilikutya (#177) üzenetére


Bencom
senior tag

jó, az sem lenne jobb, hogyha egy kastély elfoglalná a fél pályát, mert a méretarány csak így jönne ki:U...
valamit valamiért:U

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#179) Dilikutya válasza Bencom (#178) üzenetére


Dilikutya
félisten

A kastély az még hagyján... a többi épületnél sokkal kirívóbb az aránytalanság. No mind1, ettől függetlenül életem során az egyik legtöbbet betöltött game az AoE2 volt :) Nem bánnám, ha a 3. rész hasonló sikert érne el nálam is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#180) Immy válasza Dilikutya (#179) üzenetére


Immy
őstag

Nekem az tetszett hogy két lovas majdnem akkora volt mint egy hajó!
De talán a 3ba kijavítják!

[Szerkesztve]

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#181) Bencom válasza Dilikutya (#179) üzenetére


Bencom
senior tag

mondom: van amikor a méretarány már a játék rovására megy:(

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#182) Zebu


Zebu
addikt

Csjúúúúú

Kicsit leesett a zoknim a képek láttán. Kiváncsi leszek mennyire lesznek jól animálva a mozdulatok, hangok.... Remélem nem angolul beszélnek majd az indiánok:)

Érdekes lehet 100 egységnél a sebesség is....

Alig várom, hogy lássam! AI-ről nem is beszélve.
Jó lenne valami frankó diplomácia is

(#183) Bencom válasza Zebu (#182) üzenetére


Bencom
senior tag

jaja... a diplomáciában lehetne több átmenet is:U

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#184) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kicsit mélyedjetek el a történelemnek ezen szakaszában? A diplomácia nagyjából odamentek, és elkezdték egymást csépelni. Amelyik győzött, annak volt igaza :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#185) Bencom válasza Dilikutya (#184) üzenetére


Bencom
senior tag

de az országogk között nem, csak a pa5rastztoknál egymás között.U:DDD

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#186) Dilikutya válasza Bencom (#185) üzenetére


Dilikutya
félisten

Most olvasom milyen értelmesen fogalmaztam az előző hsz-emben :D No mind1, érthető :)
Országok között is... ha jól emlékszem, az amerikai függetlenségről sem tudtak megegyezni olyan könnyen :) És az angolok és franciák is előbb lőttek, csak utána kérdeztek. Az indiánokat ne is említsük... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#187) Bencom válasza Dilikutya (#186) üzenetére


Bencom
senior tag

mh... van benne valami:DDD:U

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#188) Zebu válasza Dilikutya (#186) üzenetére


Zebu
addikt

Ok ebben igazad van, de nem hiszem, hogy csak a történelmi múlt miatt nem csinálnak valami frankó diplomáciát a játékban......... ;]

Egy hasonlóval kiegyeznék mint a Civ sorozatban...

Ha csak sima mezei csihi puhi lesz akkor nem lesz az igazi.... :(
Orvlovészek kellenének, esetleg valami egyszerübb kém kérdés is jól jönne, nem is beszélve ha mondjuk az indiánokról beszélünk, hogy kicsit más támadó értékekkel rendelkeznének mondjuk erdőkben vagy stb...

Kiváncsi leszek a környezet mennyire fogja befolyásolni a harcot. Lesznek különböző támadó és védő bónuszaok, vagy csak durr bele. Jah és vajh mennyire lesz interaktív az egész táj? Lehet akármilyen szép, ha a játékmenetre nincs kihatással akkor szar az egész... :(

(#189) Bencom válasza Zebu (#188) üzenetére


Bencom
senior tag

Medieval Total War stílusban, csak éppen közvetlenül?;]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#190) rezsoo1 válasza Dilikutya (#25) üzenetére


rezsoo1
csendes tag

Tehát azért vigyáztam.... voltak itt dolgok! a fent emlitett időszakban. Deazért mondjuk ki: egy Török hóditás egy ilyen Napóleon vagymi azért télleg nehezen feldolgozható. De ha már itt tartunk azért megemlithetnék a várháborukat. Aztán volt itt még valami.... úgyhívták francia forradalom. Aztán itt emlegettek még valami 30 éves háborut vagy mit. Szerintem azért lehetne róla szó. MERT NEM CSAK NYUGATON TÖRTÉNNEK DOLGOK bármien furcsa is. Erre mondják itthon hogy a győsztesek írják a történelemkönyveket.

ez van ezt kell szeretni (és ennél még csak sz..rabb lesz minden egyes nappal)

(#191) rezsoo1 válasza Zebu (#188) üzenetére


rezsoo1
csendes tag

Az aoe 2 ben nekem is nagyon hiányzott a normális diplomácia. ja igen a playground hát vannak elvárásaim....

ez van ezt kell szeretni (és ennél még csak sz..rabb lesz minden egyes nappal)

(#192) Immy


Immy
őstag

Tudjátok mi volt jó age of2-ben?
Amikor már szinte elfogyott az összes nyersanyagod és nemtuttad semmire sem használni a parasztokat és ilyenkor elindulhatott az öngyilkos hadjárat!
Azok voltak ám a szépidők!

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#193) --Priby-- válasza rezsoo1 (#191) üzenetére


--Priby--
tag

Hát ez való igaz. Miért nem lehtett senkivel sem szövetséget kötni??? (Persze sima játékban........):((

(#194) Dilikutya válasza --Priby-- (#193) üzenetére


Dilikutya
félisten

A campaign rész történelmileg kötött volt. Jean d'Arc nem köthetett szövetséget az angolokkal.... ;] Előre meghatározott szövetségeseink voltak. Mégiscsak történelmi témájú játék, ha egyszer a valóságban sem voltak szövetségesek, itt miért... a gond az, hogy skirmish-ben sem lehetett asszem. Inditás előtt be kellett állítani, ki kivel van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#195) DopeBob válasza Immy (#192) üzenetére


DopeBob
addikt

mennyivel jobb volt WarCraftIIIban, hogy még adhattál nekik egy kardot is mielott csatába hivod oket :)

MZ/X

(#196) DopeBob válasza Dilikutya (#194) üzenetére


DopeBob
addikt

a 2ben lehetett! Kuldesz neki egy csomo nyersanyagot aztán egy ido után már natulal vagy mi lesz az állapot és nem támad!

MZ/X

(#197) Dilikutya válasza DopeBob (#196) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tényleg.... most hogy mondod, már rémlik valami. De ez sem működött mindenkinél. Azokat nem lehetett lekenyerezni, akiknek a kiirtása volt a pályán a feladat :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#198) Immy


Immy
őstag

Remélem a háromban lesz gyorsgombja a pénzváltóban mert az újam szét szokott menni amikor 20000 fát vagy kaját kell átváltani aranyra!

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#199) O válasza Immy (#198) üzenetére


O
csendes tag

Persze Imre, kóddal biztosan volt annyi fád !

(#200) bdav válasza O (#199) üzenetére


bdav
őstag

dark forest (asszem ez volt a neve :) ) pályán simán lehetett. az volt a jó amikor ott kerülőútvonalakat vágtunk az erdőbe és ott támadtuk be egymást. hehe :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.