Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#851) Balinov válasza D.Orion (#850) üzenetére


Balinov
félisten

128/128 :O:O 3dm03 p.340 default gpu/ram (275/270) ~3800.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#852) Troy. válasza kovsol (#847) üzenetére


Troy.
addikt

low-on nem szaggat? ezt mindjárt ki is proszálom. :)

.

(#853) Troy. válasza Troy. (#852) üzenetére


Troy.
addikt

tényleg igy van.

nálam most very high -on van, levettem low ra ugy nem akadt, d viszont szarul néz ki. :o vissza is tettem gyorsan very high ra.

.

(#854) Dilikutya válasza Troy. (#852) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én pusztán a menü miatt nem kapcsoltam ki a shadereket, a játék gyors így is, szép is, a menü nem érdekel.
Más: olvastam több helyen valami Factory nevezetű épületről, ahol gyorsan megy majd a termelés. Mikor érhető el? Skirmishben simán átlépve az 5. korszakba én nem találtam. Lehet, hogy a városomnak is magasabb szintűnek kell lennie (még csak Level6-os Home City-m van, időhiány miatt)?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#855) D.Orion válasza Balinov (#851) üzenetére


D.Orion
veterán

1024*768, árnyákokat kapcsold ki azt tegyél mindent fullra. Ha netán szaggat akkor egy kicst vegyél lejjebb a terrianból meg a vízből.

(#856) Balinov válasza D.Orion (#855) üzenetére


Balinov
félisten

Kösz a tippet,holnap referálok!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#857) MasOyama


MasOyama
őstag

Végigvitte már valaki? Nekem most sikerült. 3 nap alatt. Normálon nagyon könnyű, hardon meg szenvedés. Elver, mit a szart. Utolsó pálya is nagyon könnyű volt. Összességében, és multiban nagyon jó játék. :D

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#858) naraku


naraku
aktív tag

Csak 3-rom nap az egész?? Ez elég gyorsan végig vited gratula!!:C

(#859) naraku


naraku
aktív tag

Persze normal az nem hard!!;]:DDD

(#860) Balinov válasza MasOyama (#857) üzenetére


Balinov
félisten

nemcsodálom, szerintem is abbahagyhatatlan. ha párom nem morogna,sztem fel se tudnék kelni a géptől.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#861) MasOyama válasza Balinov (#860) üzenetére


MasOyama
őstag

Az én párom dolgozik. :D

[Szerkesztve]

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#862) Balinov válasza MasOyama (#861) üzenetére


Balinov
félisten

az enyém is ma meg holnap 6-ig ,pénteken meg éjjeles,ugyhogy alig várom már. 1-2 sör beizzít,chips,stb.. azt hajrá! most fejeztem be azt,amikor a 3 azték templomot védeni kell. vagy ez előbb van a kalózos buxás küldetésnél?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#863) naraku


naraku
aktív tag

:C

(#864) Andie


Andie
őstag

Valaki mosmár csináljon nekem egy low meg HIgh képet plz, ugyanarról a helyröl, hogy lássam, miröl maradok le! :O

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#865) Troy. válasza Andie (#864) üzenetére


Troy.
addikt

3 perc !

.

(#866) Troy. válasza Troy. (#865) üzenetére


Troy.
addikt

most gyorsan a menüről csináltam :D

very high :

Bővebben: link

low :

Bővebben: link

[Szerkesztve]

.

(#867) Andie válasza Troy. (#865) üzenetére


Andie
őstag

:R
(lehetöleg legyen a képen épület, egység, fa, tengerpart, hajó, esetleg bálna, korall! - nem szemétkedés, hanem igy látnám igazán jól :) )

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#868) Troy. válasza Andie (#867) üzenetére


Troy.
addikt

kivánság műsor? :DDD

nah azt majd este ,mert van más dolgom is ;):P

.

(#869) Balinov válasza Troy. (#868) üzenetére


Balinov
félisten

Az, Dévényi Tory bácsi,léciléci!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#870) Troy. válasza Balinov (#869) üzenetére


Troy.
addikt

[kép] nah , lehet hogy lövök egy kettőt, de ugyanarró a helyről kellene ,az meg nehez :F

.

(#871) Balinov


Balinov
félisten

Help!

Van az a küldetés,amikor a trópusi vihar (Katrina) után kubában tesz le a gép,és 8000XP-t elk kell érni,hogy a kalóz csajszi felvegyen a hajójára. itt van egy submission 1000xp-ért,egy kenus indián fazont kell elvinni vhova. Addig vágom,hogy a képernyő jobb alsó sarkában lehet őt megtalálni,de aztán hova vigyem? Amit ir az objectives-nél,hogy északi sziget,az valamiért nem oké. Próbáltam mindehova elirányítani a kenut,a kikötőbe,a partvonalon végig,a szigetre,de az az ajtót ábrázoló parancsikon,ami a landolásért (is) felel nem működik,nem landol az a 2 nyomorult lúzer. Ugyanakkor,ha ezekkel szállítok embert a szigetre,trading postot építeni és lezúzni a sziget jobb alsó felén lévő ellent,működik a partraszállás. Elértem a 8000xp-t,de ezt az alküldit nem tudtam megcsinálni. Valaki segítene?
Kösz
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#872) Troy.


Troy.
addikt

nah. [kép]

very high :

távolról :

Bővebben: link

közelről:

Bővebben: link

Low :

távolról :

Bővebben: link

közelről :

Bővebben: link

.

(#873) Balinov válasza Troy. (#872) üzenetére


Balinov
félisten

:Rköszönjük.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#874) Andie válasza Troy. (#870) üzenetére


Andie
őstag

Dehogy nehéz! Elinditasz egy játékot, szétkergeted a fekete pászmát egy ilyen helyröl, ahol part van (viz is és szárazföld is, itt jó eséllyel van fa is), aztán odaépitesz egy központot, gyártasz egy hajót, és kész.
Nyomsz egy shotot a full beállitásokkal, aztán Menü - Settings - Graphix - átállitod a minre, visszatérsz a játékba, és újabb shot. Gyak a papagájt el tudod kapni röptében a 2 képen.
Köszi! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#875) Troy. válasza Balinov (#873) üzenetére


Troy.
addikt

nm. ugy látom van különbség a képek között. :U

.

(#876) Andie válasza Troy. (#872) üzenetére


Andie
őstag

Megakiráj! Köszi cépen!

Nos, konklúzió : a part, a sziklák, kövek, ojjektumok sokkal szebbek, bár Low-n sem zavaróan csúnyák. A viz azonban nekem sokkal jobban tetszik a kék homály nélkül. Külön tetszik, hogy látom a kavicsokat a viz alatt, ill. beljebb a korallokat.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#877) Balinov válasza Andie (#876) üzenetére


Balinov
félisten

apropó,tegnap leesett az állam,mikor az 1ik pályán tengericsatáztam...a szétszóródó fadarabok,a füst (tisztára mint a COD UO-ban). :R,

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#878) Andie válasza Balinov (#877) üzenetére


Andie
őstag

Azt nemtom mijaz a COD, de hogy énis a monitorhoz közelhajolva rombolom a hajókat meg a házakat, az bizti :) Nagyno látványos, engem 1 dolog zavar még, hogy amikor szétrombolsz egy épületet, akkor ugyan röpködnek a darabjai, de aztán csak simán köddéválik. Igazán összeomolhatna.

Egyébként van egy pálya, ahol a törökök löszerraktárait kell megsemmisiteni (asszem 7-et). Na azok látványosan szétrepülnek darabokra, sasoljátok! :C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#879) Balinov válasza Andie (#878) üzenetére


Balinov
félisten

törökös,lőszerraktáras az nem egy barlangban van?mármint a lőszerraktár,őröstül.
COD az a Call of Duty.:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#880) Andie válasza Balinov (#879) üzenetére


Andie
őstag

Azaz! Kettö van a szabadtéren, aztán a többi egy ilyen barlangban, ahol az utolsó felrobbantásakor észrevesztek egy... de nem lövöm le a poént.

Dutyi nekem kimaradt. Sajna? Hálistennek? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#881) Atom válasza Andie (#878) üzenetére


Atom
aktív tag

Ami nekem nagyon tetszik ebben a játékban, az az, hogy a többi középkori stratégiával szemben itt nem karddal esnek neki egy háznak, hanem szépen felgyújtják, ahogy azt kell.
Nagyon mókás amikor a többi gamevan elkezdik gépfegyverrel lőni, meg karddal csiszatolni a házakat, és azok összedőlnek :)
Ahhoz elég sokáig kéne csapkodni, és nem is egy kard csorbulna ki közben :D

Konfig: Már nincs

(#882) MasOyama


MasOyama
őstag

Ezt nézzétek meg!!! Utolsó pályán csináltam három képet ugyanarról a helyről.
Nagyon durva a különbség. 1280x960.

LOW: Bővebben: link
MEDIUM: Bővebben: link
HIGH: Bővebben: link

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#883) Andie válasza Atom (#881) üzenetére


Andie
őstag

Szépen meg van ebben csinálva minden! Kezdve modellek kidolgozásától, az animációkig, legapróbb részletekig. Ez, hogy a katonák nem karddal kaszabolják a házat, nagy fémcsilingelés közepette, szinte már elvárható volt. De hogy az ágyús pasas lövés után elöreszalad, betölti a golyót, aztán megtömködi a folytást, hátraszalad, és úgy süti el? Vagy a paraszt ha megtámadják elökap egy puskát? Az orosz paraszt meg eleve egy nagy elöltöltös mordályjal rohangál? Az átrepülö vadlibák, a bálnák, a szétszórt vaddisznók, vagy ha a pulykák közé lösz, akkor nem csak elfekszik az, amit lekapott a paraszt, hanem szétszalad a többi megriadva? Hulló falevelek, a gomolygó füst a kéményekből...
Sok kis apróság, de nagyon hangulatossá, életszerüvé teszik a játékot. Hiába szidja mindenki a Microsoftot, azért itt (is) látszik, hogy tudnak azok a fiúk. Bár ezzel a véleménnyel nyilván kisebbségben vagyok.

Van 1-2 dolog amit még persze lehet javitani, pl amint mondtam, a házak összedölése (csak 1 + effekt, a többihez képest), vagy pl a fa csak akkor dől már ki, mikor elfogyott a benne lévö fatartalom (ott is hagyják utánna). Pedig ez már valamiben meg volt oldva. Odamentek a parasztok, kopácsoltak kicsit, aztán nagy suhogással kidölt a fa, és úgy szabdalták tovább.
És még alig játszottam 2-3 órát, alig láttam valamit... Játékra fel! :C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#884) Andie válasza MasOyama (#882) üzenetére


Andie
őstag

AztaQ!!! :Y
Ez überbrutál bakker... Percekig nézegettem ide-oda váltogatva... hatalmas. mitmondjak... lehet be kéne invesztálnom egy GTbe? Azok az árnyékok a vizen? maga a viz?! .. meg a pálmafa ágai, levelei?! Iszonyat dúrva! Köszi a képeket! (már ezis élmény volt :) )

ja! mod! - ird már le lécci, ha még emléxel, mi a különbség a képek között? Mit, mire állitottál? (hogy pl megjelent a fa levele, stb)

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#885) Troy. válasza Andie (#884) üzenetére


Troy.
addikt

ne egy játék miatt vegyél uj kártyát . szvsz :)

.

(#886) Dilikutya válasza Andie (#883) üzenetére


Dilikutya
félisten

A vadak már a korábbi részekben is szétszaladtak, ha közéjük lőttél, és a Microsoft-ot sem sok dícséret illeti a játék miatt, mivel nem az fejlesztette, hanem az Ensemble Studios. A Microsoft csak a kiadó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#887) MasOyama válasza Andie (#884) üzenetére


MasOyama
őstag

Izé. Ez a kártya édes kevés hozzá. :D Min. 6800 ultra kell. Én a közepes beállításokkat játszom. A HIGH kép beállításaival max. 8-10 fps. Közepesen 50-60. A részletességet. Van egy csúszka. Attól megjellennek új dolgok. :D

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#888) MasOyama válasza Andie (#884) üzenetére


MasOyama
őstag

Izé. Ez a kártya édes kevés hozzá. :D Min. 6800 ultra kell. Én a közepes beállításokkat játszom. A HIGH kép beállításaival max. 8-10 fps. Közepesen 50-60. A részletességet. Van egy csúszka. Attól megjellennek új dolgok. :D

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#889) Andie válasza Dilikutya (#886) üzenetére


Andie
őstag

És az Ensemble nem a M$ leányvállalata?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#890) Andie válasza MasOyama (#888) üzenetére


Andie
őstag

Az a csúszka ami valami Particles cimen szerepel, és ilyen 60.000es nagyságrendü számot ir ki ?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#891) Troy. válasza MasOyama (#888) üzenetére


Troy.
addikt

micsooda,?? én very high -en játszom:P

.

(#892) Dilikutya válasza Andie (#889) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jah... csak tudod, ritkán olvasok híreket. Én még ott tartok, hogy az Ensemble egy kis szoftverfejlesztő cég. Az imént találtam egy cikket, időben nagyjából az AoM bejelentése környékéről, amiben írják, hogy a Microsoft felvásárolta az Ensemble-t. De eredetileg két külön cég volt (papíron most is), és a Microsoft tényleg csak kiadta. De szerintem nem nagyon avatkoznak bele a munkájukba.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#893) Andie válasza Dilikutya (#892) üzenetére


Andie
őstag

Én mindig is együtt láttam a nevüket, de persze lehettek ök külön is. Azt biztos, hogy most igen egyzászló alatt dolgoznak, mitöbb, én úgy sejtem, hogy a játékban is sok microsoftos srác dolgozott együtt. Jólenne egy ilyet fejleszteni, mindig is nagy vágyam volt a Microsoft zászlaja alatt Ageofot fejleszteni :) Dehát ez álom marad - még egy darabig.

Most lenyomtam néhány pályát, átjutottam az Act 2-be. Az utolsó pályán megpróbáltam a forrás mögötti bázist elpusztitani, de a semmiböl termettek elö százával a katonák, úgyhogy veszett fejsze :O De aztán restart után legyártottam 5 mortart, 4 galleont, a mortarokat átvittem a kis szigetre, és 1 perc alatt szétnyomtam a forrást. Elötte azért jó lett volna inni belőle :)

Most minden pályán ilyen ocsmány szürkeszinü a viz, mint egy mocsár :( Mitöl függ, hogy mikor átlátszó, és mikor ilyen fosszinü?? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#894) kovsol válasza MasOyama (#888) üzenetére


kovsol
titán

nálam szépen viszi a kártya a gamet 1280*1024 shader high többi teljesen maxon és 25-40 FPS van amikor még 60-70 re is felszökik

szerintem nálad az 512 ram a bibi

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

(#895) Balinov válasza Andie (#893) üzenetére


Balinov
félisten

hogy a kis szigetes metódus nekem miért nem ugrott be:O pedig tök egyszerű!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#896) kovsol válasza MasOyama (#888) üzenetére


kovsol
titán

''Van egy csúszka. Attól megjellennek új dolgok''

ha arra gondolsz ahol lehet 0 és 80 000 között állítani az csak az, hogy menyir látszodjanak a kitakart emberek
ha nem erre akkor kiváncsian várom melyik az

May the Force be with you!

(#897) Andie


Andie
őstag

Na, rájöttem mitöl függ, hogy van-e tengerfenék korallokkal, stb-vel! Ez egy textúra tipus! Bementem a scenario editorba tegnap éjfélkor, és addig kattingattam, rajzoglattam folyót, tengert, összevissza (elég abszurd világot létrehozva ezzel), amig rá nem jöttem. Létezik ilyen terrain-type, hogy sea_bottom, és van többféle. Ha csak simán kidobsz egy tengert, akkor annak tipusától függöen világoskék, sötétkék, ill olcsmány barna szine lesz. Viszont ha ezekután rámész a sea_bottom textúrával, akkor szépen átlátszó lesz a viz, és látszani fognak a korallok, stb. Tehát azokon a pályákon, ahol odafigyeltek erre, és vették a türelmet, hogy megrajzolgassák a tengerfeneket is, ott látszanak, ahol csak puff, odavágtak egy 2 képernyönyi tengert, ott átlátszatlan, ''csúnya'' tenger van.

Mondjuk érdekes lenne egy bika kártyával editálni, nyilván ott máshogy jelenik meg már szerkesztés közben is minden tool. Próbáltam folyót is csinálni, az is alapesetben átlátszatlan. Ott viszont nem tudtam elérni, hogy legyen folyómeder, csak ha gázlót csináltam. Pedig láttam az aoe3 officialon egy oylan screenshotot, ahol egy kis patakon keltek át lóval, és tökéletesen látszott a patakmeder, apró vizinövényekkel.. gyönyörü volt.

Nézegettem a 6600GT-ket... 40 körül adják itt a srácok, újonnan 50. :(
Sajna mivel most ruháztam be egy GPSes PDA-ba, nemvalószinü, hogy be tudok újitani egy ilyet... :O

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#898) MasOyama válasza kovsol (#894) üzenetére


MasOyama
őstag

Igen, biztos. Venni fogom még 512MB-ot. :D

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#899) MasOyama válasza kovsol (#896) üzenetére


MasOyama
őstag

Nekem 100.000 ig lehet. És igen, arra gondoltam. :D

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#900) D.Orion válasza Andie (#897) üzenetére


D.Orion
veterán

Gianninál 35K-ért van AGP-s 6600GT.Bővebben: link

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.