Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#1) Zebu


Zebu
addikt

Nagz a Qsssssssssss..........

Ki mit tud a gémről?

Fájlcserélőn láttam már, de sehol semmi info róla....

(#2) Ijk


Ijk
nagyúr

Nemtom én még nem hallottam róla. Van vmi hivatalos forrásod?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Bővebben: link
Tekintettel arra, hogy ez Microsoft cucc, az egész hír kacsa. Mármint a lengyel bejelentés.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) Zebu válasza Dilikutya (#3) üzenetére


Zebu
addikt

Akkor valami kamu kérdés lehet fent belőle.....

köszi!

(#5) Zebu válasza Ijk (#2) üzenetére


Zebu
addikt

Hivatalos én sem láttam csak láttam valamit és azt mondták, hogy igen ez az!

(#6) Robaj


Robaj
addikt

Én is hallottam róla, de még csak azt, hogy most kezdik el majd csinálni. :DD

(#7) -Jackson- válasza Robaj (#6) üzenetére


-Jackson-
őstag

Bettivel üzentem...

Zebu sry az offér

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#8) Dilikutya válasza Robaj (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha már fejlesztenék az AoE3-at, nem eldugott lengyel oldalakon lenne róla infó.... sorry az egész kamu.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Még egy link: Bővebben: link. Ebben már az Ensemble neve is megemlítődik. Kíváncsi vagyok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) numberone


numberone
csendes tag

Miokor jelenik meg a teljes game? :F

(#11) Dilikutya válasza numberone (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

Na azért erről még kár beszélni. Én belinkeltem 2 cikket, amiben szó van róla. Egyik sem hivatalos hír, ráadásul hivatalos bejelentés, cikk híján nem szabad abszolút hitelesnek elkönyvelni ezeket. Mikor jelenik meg... miért, megjelenik? Te nem olvastad a 2 cikket? A valóságtartalmuk lehet, hogy a 0-hoz konvergál. Akkor tedd fel újra ezt a kérdés, ha abszolút 100%-os forrásból származó hír jelenik meg. Addig csak olyan ez az egész, mint hogy Elvis Presley él...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) Type-R


Type-R
őstag

''A Computer Gaming World decemberi számában ismét felbukkant a korábban már pletykált Age of Empires III neve egy rövid elõzetes cikkben. A lap információi szerint a neves RTS széria folytatása 2005 végén fog megérkezni, s egyjátékos komponense a Rise of Nations koncepcióján alapszik majd (azaz egy world map vár meghódításra). A cikkben írottakat sem a Microsoft, sem a korábbi részekért felelõs Ensemble Studios nem erõsítette meg hivatalosan.''

(#13) D.Orion


D.Orion
veterán

2005 September 15 a hívatalos megjelenés ídőpontja..

(#14) Dilikutya válasza D.Orion (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy linket ha kérhetnék... mivel az előző hsz-ben épp az van, hogy sem a kiadó Microsoft, sem a korábbi részekért felelős Ensemble nem kommentálta a hírt... nélkülük pedig elég nehéz lesz a dolog...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) D.Orion válasza Dilikutya (#14) üzenetére


D.Orion
veterán

Az egyik pc guru újságban olvastam a legjobban várt játékok között volt...
Egyébként meg az újság leigazolt tényként közölte a dogot(Microfos engedénnyel).

(#16) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Fejlemények... nagy büdös semmi szerintem ez a hír:)
Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) Dilikutya válasza Zebu (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amúgy fájlcserélőkön AoE3 cím alatt az Age of Mithology-t láttad te szerintem :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) Type-R


Type-R
őstag

''A korábbi utalások és az ehavi Computer Gaming World elõrejelzése után újabb apróbb jel utal az Age of Empire 3 esetleges hivatalos bejelentésére. A széria mögött álló Ensemble Studios honlapjára ellátogatva ugyanis a következõ felirat fogad minket: ''The Wait Is Almost Over,'' azaz a várakozásnak hamarosan vége. Érdemes lesz tehát gyakran visszanézni a fejlesztõcsapat online otthanába, mert a következõ napokban végre felbukkanhat a várva-várt megerõsítés.''
www.576.hu

(#19) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A GS-ben mintha már valami 2004. dec.-i megjelenési dátum is lett volna...
Bocs, november 26.

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#20) Dilikutya válasza Drizzt (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hát... azt hiszem erről már lecsúsztunk. Amúgy egy ilyen játék nem a nagy büdös semmiből szokott megjelenni, hanem már jóval előre etetik a népet képekkel, videókkal, infókkal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) Frigo


Frigo
őstag

Uraim az első kép:

A teljes kép itt található:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#22) Alvin_ti4200 válasza Frigo (#21) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Mintha a 3DMark05 harmadik tesztjét látnám:)

(#23) Frigo válasza Alvin_ti4200 (#22) üzenetére


Frigo
őstag

Hát azért ott még nem tartunk de pl a víz így is brutálul nézz ki.:C

(#24) Frigo


Frigo
őstag

Elég sog infó szivárgott ki az új Ageről ,ezek alapján könnyen meglehet hogy ez lesz az idei év játéka.Képek és infók itt:
Bővebben: link
Legnagyobb újdonság hogy a készítők ugyanazt a Havok fizikát használják mint a HL2.

(#25) Dilikutya válasza Frigo (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

Magyar hír: Bővebben: link
Sajnos se a Microsoft, se az Ensemble oldalán nincs semmi hír róla. Ha igaz a hír, a Havok2, akkor igen jó mókának tünik. Magam előtt látom, ahogy sortüzet nyitok az ágyúkkal az ellenre, milyen szépen repkednek majd :)
Az viszont nem tetszik benne, hogy kizárólag az amerikai történelemre fókuszál a játék. Legjobb tudomásom szerint a játékban feldolgozott 1492-1850 közötti időszak nem igazán bővelkedett a jól feldolgozható eseményekben. A gyarmatosításon és a függetlenségi háborún kívül nem sok említésre méltó dolog történt. Kisebb csatározások az angolok, franciák, indiánok között, semmi több. Dél-Amerikában sem történt sokkal több esemény, de szerintem az is kimarad a játékból, csak az észak-amerikai kontinensen fogunk hadakozni. Pedig ebben az időszakban világszerte zajlott az élet. A Közel-Keleten, Dél-Európában az iszlám terjeszkedés, Közép-Európában a 30 éves háború, majd később Napóleon háborúi, keleten az Orosz Birodalom, vagy India és a Távol-Kelet meghódítása. Az is tetszett többek között az Age of Kings-ben, hogy több küldetéssorozat is volt, több néppel, és ezek a népek nem csak a multplayer játékban voltak elérhetőek. Félek, hogy az AoE3 a hírnevének köszönhetően lesz sikeres, mivel túl sok újdonságot nem mutat fel, az általa tárgyalt korszak is játszható már más játékokban. A sok RTS között ma nem hiszem, hogy éppúgy kimagaslót lehetne még alkotni, mint 5 éve. Vagy legalábbis nem könnyű.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) Frigo válasza Dilikutya (#25) üzenetére


Frigo
őstag

Azért az új világban is folyt a vér rendesen:konkvisztádorok és az aztékok háborúja ,az angolok és a franciák háborúja Kanadáért ,de még az amerikai függetlenségi háború se volt vértelen.De bennem az előző Age-ek single kampányaiból nem igazán maradtak sok emlékeim de a multi-csatákból annál inkább .;]


[Szerkesztve]

(#27) Dilikutya válasza Frigo (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

A konkvisztádorokkal és aztékokkal csak az a baj, hogy Észak-Amerika történelméhez nem sok közük van :) A képek alapján pedig nekem az jött le, hogy erről fog szólni a játék. Amerika alatt itt inkább a mai USA területét értik szerintem. Nekem valahogy kevésnek tűnik a játék. Bár meg lehet csinálni, hogy több szemszögből (franciák, angolok, függetlensgért küzdők, esetleg indiánok) is végigjátszhatjuk... így talán már érdekesebbnek tűnik, de akkor sem él fel az AoE2 single részével. Ott különböző népekkel, különféle tájakon küzdhettünk. Jelen esetben a terep adott az összes félhez, de a szembenállók között nem minden esetben. Az angolok és franciák pl. a felszerelésükben nem sokban különbözhetnek...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#28) Frigo válasza Dilikutya (#27) üzenetére


Frigo
őstag

Nem csak Észak-Amerikában játszodik ,hanem az egész kontinensen.
Itt van még pár infó angolul:
''Ensemble's second great innovation ... is the concept of a Home City, a capital back in Europe that supports your efforts to conquer the New World''

''Once you've chosen a civilization, it's time to colonize. Gameplay begins when your ship lands on American soil (North or South) and you claim the land in the name of your motherland''

''One big change from the previous Age games is that it'll no longer be necessary to build dropoff centers''

''Ensemble is still holding onto some secrets about its multiplayer plans. The team won't discuss gameplay modes except to say that there will be free-for-all and team-vs-team matches supporting up to eight players over a LAN or the internet.''

(#29) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Jók azok a képek még akkor is, ha semmi nem is látszik rajtuk. Kemény lesz. Bár nem vagyok ennek a korszaknak nagy rajongója.

I am having fun staying poor.

(#30) demy


demy
tag

hát ez szivacs, ugyanis én valahol megjelenésre 2004. Nov olvastam, szóval akkor még várhatok

(#31) demy


demy
tag

hát ez szivacs, ugyanis én valahol megjelenésre 2004. Nov olvastam, szóval akkor még várhatok

(#32) Dilikutya válasza demy (#31) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyet biztos nem olvastál. Az első használható infók is csak decemberben röppentek fel. Legfeljebb 2005 november lehet...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33) Frigo


Frigo
őstag

Nagyon durva AOE 3 képek:
Bővebben: link

(#34) Drizzt válasza demy (#31) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Biztos te is olvastad azt a gémsztárt... :(((
Amit én is...

I am having fun staying poor.

(#35) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Az Age of Mithology motorját fogja használni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#36) Frigo válasza Dilikutya (#35) üzenetére


Frigo
őstag

Lehet de nem 100% ,viszont az AI onnan lesz csak jócskán tovább fejlesztették.

(#37) Dilikutya válasza Frigo (#36) üzenetére


Dilikutya
félisten

A képeken írtak valamit az AoM-val kapcsolatban, de nem nagyon látszódott, szal szerintem arra fog épülni. A fejlesztett AI az természetes. Pofás cucc lesz, azt meg kell hagyni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38) Immy


Immy
őstag

Az age of empires2 -vel is nagyon sokat játszottam!
Remélem méltó lesz a hírnevére a folytatás!
De ahogy elnézem biztos hogy durva gép kell majd neki!
Amúgy meg királyak a képek! :DDD

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#39) Dilikutya válasza Immy (#38) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem nem kell neki durva gép.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40) --Priby-- válasza Dilikutya (#39) üzenetére


--Priby--
tag

Nem??? Nem mondod komolyan ugye? Új videókari minimum, ha megjelenik. Igen durva a grafikája...:))

(#41) Dilikutya válasza --Priby-- (#40) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nézegetsd kortárs stratégiák képeit... annyira azért nem durva. Szerintem teljesen átlagos lesz. Nem annyira a VGA lesz a döntő, inkább a RAM és a proci, hogy az AI és a sok egység zökkenőmentesen mehessen. Turbózott Age of Mithology motornak tűnik, valószinű az is. P4 1.5GHz, 256Mb RAM, legalább Radeon 8500/Gf3 64Mb-os VGA... így saccolnám a minimum gépigényt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nagyon beindult: Bővebben: link :)
Nézegetve a képeket, semmi rendkívüli nincs benne. A víz szép, igazi jó DX8-as effekt. A karakterek a szokásosan kidolgozottak, a terep annyira részletes csak, amennyire a többi hasonló RTS-ben. Nyilván lehet forgatni, zoomolni is. A 3 árbócos tengeri vitorlás ugyanúgy képes a part menti nádasig kijönni :D A képeken nincs ott, de sztem a partra is kimászik, mint az Age of sorozat többi részében is :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#43) Dreamcaster


Dreamcaster
senior tag

5-10 év és itt a foto -minőség. Legalább is a képeket elnézve. Erről mit gondoltok? :)

[Szerkesztve]

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#44) Dilikutya válasza Dreamcaster (#43) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt mindig elmondja valaki, amikor valami szépet lát. Sztem anno a Wolf3D-re is rámondta valaki :D Szerintem semmi rendkívüli nincs a képekben, bármelyik mostani élvonalbeli RTS kinéz így.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#45) Frigo válasza Dilikutya (#44) üzenetére


Frigo
őstag

Én kiprószáltam szinte az összes idei RTS-t és ez alapján nyugodtan kijelenthetem ,hogy egy be se tapasztaltam ilyen mőségű grafikát .:Y:Y:Y:Y

(#46) Dilikutya válasza Frigo (#45) üzenetére


Dilikutya
félisten

Max beállítások? Szűrők?:) Ha meg nem, hát nem. Végülis a mostani új RTS-eket 2-3 éve kezdték el fejleszteni, ezért előnyben van az AoE3. És még van hátra bőven a megjelenésig. De amikor kijön, nem kell már annyira megnézni, mint most:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#47) DopeBob


DopeBob
addikt

most néztem meg a képeket a hardwireden hát mit ne mondjak :Y
Ha a játékmenet egy az egyben az lesz mint a 2ben már akkor is egy jo kis játék elé nézunk :))

MZ/X

(#48) Immy válasza Dilikutya (#46) üzenetére


Immy
őstag

Szerintem a memóriát fogja a legjobban zabálni mert rohadt sok dolgot kell majd mozgatnija!
Szerintem a víz efektus a legjobb!

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#49) Dilikutya válasza DopeBob (#47) üzenetére


Dilikutya
félisten

Attól nem félek, hogy elcsesznék. Már az első résztől a Mithology-ig ugyanolyan, kisebb-nagyobb újításokkal ;] Jó kis játék lesz, csak a történelmi sokszínűséáget hiányolom belőle még mindig. Kizárólag Amerika történelmét játszani, mikor azokban az időkben világszerte történtek érdekes dolgok.

Immy: a sok tereptárgy, a fű, a sok egység, sokkal inkább a procit terheli, természetesen a RAM sem mindegy persze:). A víz sima DX8.1-es effekt, már jó ideje így néz ki a játékokban :) Ha olyan lesz, mint a HL2-ben, az nem rossz, szépen látszódnak majd a hajóroncsok :) Bár már az Age of Mithology-ben is átlátszó volt a víz, csak itt már szebb is.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#50) DopeBob válasza Dilikutya (#49) üzenetére


DopeBob
addikt

engem a mithology valahogy nem fogott meg... elso 2vel sokat játszottam, de ez valahogy kimaradt

MZ/X

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.