Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#351) Mathias-2120


Mathias-2120
tag

Sok kérdés felmerült már eme topicban, de egy még nem! Szerintetek, mennyibe fog kerülni a game, amikor megjelenik majd az üzletek polcain? Én meg merem kockáztatni a 20 kHUF-ot! Remélem nem lessz igazam!:(((

Segíts magadon, Isten is megsegít!

(#352) Dilikutya válasza Mathias-2120 (#351) üzenetére


Dilikutya
félisten

11-12k. Amennyibe az összes többi játék kerül. 20k majd a Gold Edition lesz a kiegészitővel együtt. Az Age of Empires 2 és Age of Mithology Gold-ok is ekörül voltak egykoron. De maga a játék max 12k. Nem drágulnak addig ugyse annyit a játékok, és ez sem lesz drágább mint a többi. A drágább szegmenst nézve persze, mert ugye aligha lesz 10k alatt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#353) Mathias-2120 válasza Dilikutya (#352) üzenetére


Mathias-2120
tag

Hát remélem neked lesz igazad, de azért én ennél cifrább árakat is kinézek a Microsoft-tól 2005 végén!:P

Segíts magadon, Isten is megsegít!

(#354) Dilikutya válasza Mathias-2120 (#353) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért ez nem ennyire egyszerű. Jó, azt aláírom, a Flight Simulatort már láttam borsos áron, de ennek ellenére nem túl valószinű, hogy a nagy átlagból kiemelkedne az ára. Reális esélyt nem látok erre. Az meg, hogy a Microsoft-ból kinézed... ez egy jókora hülyeség. Mire alapozva nézed ki belőlük? A szoftveriparban éppúgy piacgazdaság van és kapitalizmus, mint bárhol máshol. Manapság divatos útálni a Microsoftot, fikázni, és mindent kinézni belőle. Nekem semmi bajom sincs velük. Amennyiben nem eredeti Windows és egyéb MS szoftvereket használsz, neked sem túl sok jogalapod van erre ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#355) Mathias-2120 válasza Dilikutya (#354) üzenetére


Mathias-2120
tag

Na figy! Nem akarom Offolni a topicot de ezt azért még elmondom! Nekem a Microsoft-al nincs semmi elvi bajom, nem azért nem szeretem, mert ezt hallom az utcán stb. Most itt van pl az MSN Messenger. Elég sok jelentést hallunk, hogy a Windows Messengerön féreg illetve vírus terjeng, esetleg az MSN portját kihasználva különböző támadások stb... Akkor ott van az Internet Explorer. Már a 6. verziónál tartanak, ahhoz is van már javítócsomag, és még mindig teli van biztonsági hibákkal! Az SP2 es tűzfalról nem is beszálve! Én ezek helyett inkább mást használok (MSN helyett Skype, Internet Explorer helyett Opera stb...) Azt aláírom, hogy jót is letettek az asztalra! Pl Aoe2 illetve Aoe2 Conquerors Expansion, és azért egyéb nyalánkságok! Ja és azt ki kérem magamnak, hogy nem eredeti Windows-t használok! Erre mondják azt, hogy az ember álltalába magából indul ki! Én ezzel a HSZ al nem szeretnélek se téged, és se senkit megbántani! Ez az én véleményem! Ha bárkinek kellemetlenséget okoznék, előre is bocsi!:((

Segíts magadon, Isten is megsegít!

(#356) Dilikutya válasza Mathias-2120 (#355) üzenetére


Dilikutya
félisten

Eredeti Windowsom van, Campusos. Az Age of Empires-t meg nem ők tették le az asztalra, hanem az Ensemble Studios. A Microsoft csak kiadta. Játékot nem fejlesztenek.
Ezekről a támadásokról meg annyit, hogy őszintén... te észleltél már ilyet? Nekem egyetlen biztonsági problémám volt, a Blaster. Arról ugye meg köztudott, hogy a hotfix már hónapokkal előbb kint volt, mint az megjelent volna, csak nem volt se tűzfalam, se frissitésem. Se az Explorer, se az MSN nem okozott nekem problémát. Persze nem látogatok potenciális vírustelep oldalakat, ez igaz. A Messengeren terjedő féregről csak annyit mondanék, hogy az úgy terjed, hogy rákattintasz egy linkre... ;] Addig nem küldi magát tovább. Mint ahogyan a vírusfertőzések igen nagy hányada ilyen... az esetek nagy részében a user a rendszer gyenge pontja. Egy felelőtlen, hozzá nem értő user sokkal több kárt tehet, mint egy lyuk az Exploreren. Főleg, hogy a lyukakat kihasználó támadások szinte mindig már a hiba felfedezése és patchel való orvosolása után jelentkeznek. Aki pedig azon problémázik, hogy lyukas... az írjon jobb szoftvert, erre azt tudom mondani. Én most SP2 tűzfalat használom csak, ugyanis úgy ítéltem meg, hogy ahogyan én használom a netet, teljesen fölösleges hogy az értékes memóriát egye valami külső tűzfal. A Norton tűzfalam soha semmiféle veszélyesnek minősített behatolási kísérletet nem jelzett. Spyware dolgokkat soha semmi bajom nem volt, 1-2 cooke volt eddig mindössze, amire a Spybot kijelzett... de a cookie-kat meg törlöm folyamatosan, és azok amúgysem tudnak kárt okozni. Mindenféle betelepülő spyware progikkal meg soha nem volt dolgom. Tehát én itthoni használatra teljesen biztonságosnak ítélem meg az MS szoftvereit. Az Antivirus szoftverek néha mailek esetén jeleznek csak, mivel vírusokban gazdag webhelyeket, szexoldalakat és szutyok warezoldalakat nem látogatok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#357) --Priby-- válasza Dilikutya (#356) üzenetére


--Priby--
tag

Ez így van!

És az IE-nél is lehetne mondani:
Nincs rossz böngésző, csak felelőtlen felhasználó!

[Szerkesztve]

(#358) CzKaresz válasza Dilikutya (#333) üzenetére


CzKaresz
tag

Megvan az Empire Earth 2 ??? Milyen néven jött ki mert nem telálom sehol ???

(#359) Mathias-2120 válasza Dilikutya (#356) üzenetére


Mathias-2120
tag

Értem én, csak azt nem értem, hogy ha van jobb miért használjam a gyengébbet??! Pl a Skype mennyivel jobb mint a Messenger! Na mind1 ne vitatkozzunk! Inkább várjuk az AoE3-at közösen!:)

Segíts magadon, Isten is megsegít!

(#360) Dilikutya válasza CzKaresz (#358) üzenetére


Dilikutya
félisten

Empire Earth 2 néven fog.... de én a fullt a grafikára értettem, amit te is megérthetsz ha visszaolvasod az előzményeit a hozzászólásomnak :) Amugy csak a demóval játszom, a teljessel aligha fogok, annyira nem jön be.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#361) Immy válasza Mathias-2120 (#351) üzenetére


Immy
őstag

Miért TE megfogod venni?:DDD
Én inkább kölcsönkérem vagy megszerzem mástól máshonnan!;]

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#362) Mathias-2120 válasza Immy (#361) üzenetére


Mathias-2120
tag

Figy! Én már annyit nézegettem AoE III ról képeket, annyit olvastam róla, annyira izgat ez a dolog, hogy nem birom majd ki, hogy ahogy megtudom, vagy megérzem:) hogy meg lehet venni, egy pillanat se kell és már itthon szeretném tudni a gémet!

Segíts magadon, Isten is megsegít!

(#363) Immy válasza Mathias-2120 (#362) üzenetére


Immy
őstag

Van egy olyan érzésem hogy amikor te megveszed máshonnan már belehet szerezni(letölteni):DDD

[Szerkesztve]

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#364) Dilikutya válasza Immy (#363) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó lenne, ha nem a játék idő előtti letöltéséről szólna ez a topik is. Nekem unalmas hogy itt a játékokról már lassan nem lehet érdemben beszélgetni....

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#365) zoleeE 13 válasza Mathias-2120 (#348) üzenetére


zoleeE 13
tag

hát ez tényleg durva nagyon jó kérdés 3.rész?? :DD:DD:)):)):DD

LollR fiam LollR

(#366) Immy válasza Dilikutya (#364) üzenetére


Immy
őstag

Oké!
Akkor it van még egy kép bár lehet hogy láttátok!
Bővebben: link

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#367) Mathias-2120 válasza Dilikutya (#364) üzenetére


Mathias-2120
tag

Isten ments h letöltesem! Nem akarom magam megfosztani attól az élvezettől amikor először telepítem a frissen vásárolt EREDETI gémet!

Segíts magadon, Isten is megsegít!

(#368) gyuri00


gyuri00
aktív tag

Mikor jelenik meg a játék:DDD:C

(#369) --Priby-- válasza gyuri00 (#368) üzenetére


--Priby--
tag

2005 vége....

(#370) arcos


arcos
tag

Es mekkora a hardware igenye? Nem akarok feltetlenül gepet cserelni.

Elég ha a világegyetem tágul, a pocaknak nem muszáj!

(#371) Immy válasza arcos (#370) üzenetére


Immy
őstag

Nem azért de szerintem ezt már valahol leírtuk!
Amúgyszvsz 3000+athlon 64 1 giga ram meg x800 vagy 6800!
És már futtathatod is!

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#372) D.Orion


D.Orion
veterán

Sztem nem kell hozzá Athlon 64. Sőt még 1GB ram se... Igaz, hogy Shader vagy mi a tömök 3.0-át használ, de a 2.0-ás kártyákon is jól fog menni. Ha lesz pénzem akkor beszerzek egy 6600GT-t a biztonság kedvéért(és persze a full grafikáért), de sztem egy 9600-on se szakad össze a játék...

(#373) Immy válasza D.Orion (#372) üzenetére


Immy
őstag

Szerintem memória kell azért neki hogy a sok cuccot amit mozgatni kell beolvassa!
Ja és tudtátok hogy most már lehet zumolni!
Eddig egyik age-of-ban sem lehetett!

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#374) Dilikutya válasza Immy (#373) üzenetére


Dilikutya
félisten

Age of Mithology-ban lehetett :) A sok egységnek pedig processzor kell.

Yeeeeeaaahhh ezzel a hsz-el lettem PH!-addikt :D

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#375) chop válasza Dilikutya (#374) üzenetére


chop
őstag

szomoru lennek ha egy strategiai jateknak az alap vga a 6800...

(#376) Dilikutya válasza chop (#375) üzenetére


Dilikutya
félisten

RTS-ek legkevésbé a VGA-ra érzékenyek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#377) chop válasza Dilikutya (#376) üzenetére


chop
őstag

''Amúgyszvsz 3000+athlon 64 1 giga ram meg x800 vagy 6800!''
erre reagaltam tulajdonkeppen

(#378) Dilikutya válasza chop (#377) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezek hülye paranoiák... mutasson nekem valaki egy RTS-t, aminek ekkora lenne a gépigénye:F Az 1Gb RAM mondjuk erősen ajánlott manapság mindenhez, meghálálja :) De méghogy x800..... semmilyen játéknak nem kell 1024-ben high detailen x800, még full anizo, fsaa mellett sem. Végülis a képeket elnézegetve... szépek, szépek, de a vízen kívül semmi extra. Az a víz is csak egy DX8.1 effekt, csak eddig RTS-ekben nem nagyon alkalmazták.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#379) D.Orion


D.Orion
veterán

Én egy dologra nem jöttem rá még! Azt írták több helyen is, hogy a játék Shader model 3.0-át használ. Én speckó még nem láttam egyik képen sem olyat, amit egy 2.0-ás modelllel nem lehetne kirajzolni. Akkor mi a manónak a shader 3.0?

(#380) Immy válasza chop (#377) üzenetére


Immy
őstag

Jó szerintem még egy 6600 elég lesz 1024*768-ban!
De nézd meg hogy a gyerek hogy tette fel a kérdést!
Én is csak olyan hangnemben válaszoltam, próbáltam válaszolni!

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#381) Immy válasza Dilikutya (#374) üzenetére


Immy
őstag

Tiszteletem a Ph addikt elött!
Majd ha nekem is lesz ennyi hozzászólásom:U
Amúgy mithology-val nem játszottam mert máshol sem tetszett!

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#382) Dilikutya válasza Immy (#380) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy 6600-tal akár 1280-ban is élvezhető lesz majd, sőt fentebb is :) Az RTS-ek sosem törekedtek a leggépigényesebb játék nem túl dicső címére.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#383) figlar1


figlar1
csendes tag

Itt egy kicsit többet írnak a játékról, pl hogy 2005. Nov. 1. a megjelenés várható dátuma. A képek alapján a grafika csodálatos lesz. Kiváncsi leszek rá.

http://pc.ign.com/objects/721/721644.html?ui=cb_up_01

(#384) Immy válasza Dilikutya (#382) üzenetére


Immy
őstag

De lehet hogy r8500 nem fog futni!

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#385) Dilikutya válasza Immy (#384) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hogyne futna. Aligha hiszem hogy pont egy RTS lenne az, ami elsőként követeli meg a hardveres DX9 támogatást. Mellesleg a képeket elnézve ettől nem kell félni. :) Az SM3 csak egy dolog, olyan azalpon az X850 se lenne hozzá jó ;] Ha jobban megnézed az AOE3 képeit, a vízen kivül a többi nem annyira egetrengetően nagy újdonság látvány terén egy RTS-ben. És mint tudjuk, az a víz is csak egy szimpla DX8.1 effekt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#386) Immy


Immy
őstag

Azt olvastam valahol hogy amikor hajók csatáznak akkor a hihetetlenül ki van dolgozva a hajók törése pl eltörik az árbóc meg stb.!:Y

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#387) D.Orion válasza Immy (#386) üzenetére


D.Orion
veterán

Nah azt megnézem! Eltalálom agyúval a hajót és átmegy rajta a golyó! LoL :Y Vagy ahogy te mondtad letörik az árbóc! Nah asszem érdekes grafikus motorja lesz neki, tutkó meg akarják majd venni egy páran.

Szek.: golyó <<mármint az ágyúgolyó

[Szerkesztve]

(#388) D.Orion


D.Orion
veterán

-Mit kíván a nép?!
-Demot!!!
Bocsi csak úgy jött, épp a 48-49-es szabadságharcot tanulom.

(#389) Bencom


Bencom
senior tag

nah, most már mehet az Age2 multi, mert van ádéeselem, de valaki árulja már el, hogy hogyan kell a multplayert beállítani?:F
igaz, hogy a conq. magyar, de még így sem értettem, hogy mit kér:U:B

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#390) Bencom


Bencom
senior tag

nah, most éppen mehetne...

Ip cím: 192.168.0.5

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#391) Bencom


Bencom
senior tag

na jó, úgy látom, ez egyelőre nem fog menni:(

valaki mondjon egy időpontot, hohy mikor tudnánk játszani!
légyszi!

remélem 512 kbps elég lesz hozzá;)

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#392) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Na, adok egy értelmes upot is a topiknak, mert mindenki csak offol összevissza.
Na szóval, scanek: Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#393) Dilikutya


Dilikutya
félisten

No comment Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#394) Immy


Immy
őstag

Bővebben: link
:Y:Y:Y:YAz első videó:Y:Y:Y:Y

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#395) Dilikutya válasza Immy (#394) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerinted én mit linkeltem tegnap? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#396) Immy válasza Dilikutya (#395) üzenetére


Immy
őstag

ÓÓÓÓÓÓÓÓ hogy az -a mindegy most már mindegy!
De ha valaki az én linkemre kattint akkor közelebb van a letöltés!:U

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#397) Dilikutya válasza Immy (#396) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ám legyen.... faxom minek linkel az ember ebbe a nyomorult fórumba ha csesznek megnézni a népek még akkor is ha a játékot várják... amugymeg kicsit olvasni sem árt néha, ezért linkelem mindig az egész cikket, ha tehetem, és nem csak a képet, videót.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#398) D.Orion


D.Orion
veterán

Én nézem.

(#399) Dilikutya válasza D.Orion (#398) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akinek nem inge, ne vegye magára... mivan ha a másik már belebüdösödött :P

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#400) D.Orion válasza Dilikutya (#399) üzenetére


D.Orion
veterán

:DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.