Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#901) Balinov válasza Andie (#897) üzenetére


Balinov
félisten

Andie, valaki 1-2 hete 31k-ért akart eladni egy asus 6600gt-t.szóval nem reménytelen.:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#902) hefe


hefe
aktív tag

Valaki tudna nekem küldeni egy savegamet- a 2actból a törzsfőnökös megmentős pályáról? Winkipurc volt és kihaltak az eddigi pályáim....
Egyetalán ez hol tárolja a mentéseket?

Lehetetlen, mint CON mappa a Windows-ban :D

(#903) D.Orion válasza hefe (#902) üzenetére


D.Orion
veterán

C:\Documents and Settings\Usernév\Dokumentumok\My Games\Age of Empires 3

(#904) Balinov válasza hefe (#902) üzenetére


Balinov
félisten

documentsandsettings mappában valahol Age Of Empres vagy AOE3 mappában.azt hiszem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#905) Balinov válasza D.Orion (#903) üzenetére


Balinov
félisten

nemvettem észre,hogy van 901-ik hsz.:F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#906) kovsol válasza MasOyama (#899) üzenetére


kovsol
titán

nekem is 100000 ig lehet csak félrenéztem
amugy az semmit nem csinál ... csak annyit, hogy mikor kitakar valami egy egységet menyire látszodjon a körvonala az épületen keresztül

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

(#907) Balinov válasza Andie (#897) üzenetére


Balinov
félisten

Bővebben: link
leadtek GT agp ,nyámnyám!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#908) Andie válasza Balinov (#907) üzenetére


Andie
őstag

Köszönöm, kedvesek vagytok, hogy igy pátyolgatjátok a karis dolgomat :) néha úgy érzem, jobb haverjaim vannak itt, mint az életben. Ez a leadtek ez csendes? nem melexik? ez fontos lenne nekem! (igy is füt a procim 60 fokkal, gépházoldal nélkül :(

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#909) Balinov válasza Andie (#908) üzenetére


Balinov
félisten

Bővebben: link szóval ..izé..hát a link alapján nem tűnik ultra halk megoldásnak. és a ram is csak 500-on (DDR1000) teker.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#910) BullSoft


BullSoft
tag

Haaat, kiprobaltam, de ehhez vmi utosebb hardver kellene :)
No nem baj, lehet low-on is jatszani :)

Állatkertben: -Apu! Nézd mennyi Linux!

(#911) D.Orion válasza Andie (#908) üzenetére


D.Orion
veterán

Sok lesz az off, erre ott a 6600GT topik, ők sokkal jobban értenek hozzá. Nah kicsit up neked: Ez a hűtés sztem kifejzetten jó a 6600GT-k közül, nagyon hasonlít a Zalman által gyártott VFC-7000-re vagy mi a neve annak. Sztem kifejezetten jó hűtő,de mondom ott a 6600GT tulajok topikja ők biztosan jobban érteken hozzá.

(#912) kovsol válasza Balinov (#909) üzenetére


kovsol
titán

látom vágod a témát ...
a leadtek karikon van a legjobb gyári hüttés az összes 6600GT közül
és minden 6600GT (ami nem gyári tuningos) 500/1000MHz en megy nem tudom mit akarsz

D.Orion: igen ebben igazad van :)
amugy hát nekem VF700CU hüttés van rajt hát nem összehasonlítható a kettő hüttés akkora a külömbbség

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

(#913) D.Orion válasza kovsol (#912) üzenetére


D.Orion
veterán

Tom, de látszatra olyan, nagyon messziről :D Figyú ez nyers alu a Zalman meg azért csak réz részben

(#914) kovsol válasza D.Orion (#913) üzenetére


kovsol
titán

én a méretekre gondoltam :D én fogtam a kezembe mind ak etöt a zalman az többszöt nehezebb és nagyobb is nem csak az anyaga más
egy zalman majd 40dkg os

May the Force be with you!

(#915) Atom


Atom
aktív tag

Üdv,

Játszottatok ti már Direct IP kapcsolattal multiban?
Mi próbáltunk tegnap, de nekem nem jött össze sem a host, sem a join.
Mind3-an 1.01-es verziót használtuk.
Nekem van egy D-Link 604-es routerem, amin engedényeztem a DMZ-t az ipmre, valamint a 2300-as portot, amit a game használ, mégis ha joinolnék azzal dob vissza, hogy ''The Host canceled the game''.
Valakinek volt ilyen problémája?
Ötlet, hogy mit tudnék csinálni ezzel?

Konfig: Már nincs

(#916) Balinov válasza kovsol (#912) üzenetére


Balinov
félisten

najó,lehet benéztem.sorry:B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#917) D.Orion válasza Atom (#915) üzenetére


D.Orion
veterán

Hy, ezt olvasd el, ha ez se segít akkor kitalálunk valamit.
(#749) reewer

(#918) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A játék Collector's Editon kiadása állítólag tartalmaz egy képet, ami igen érdekes: Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#919) Balinov


Balinov
félisten

Bővebben: link

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#920) D.Orion válasza Dilikutya (#918) üzenetére


D.Orion
veterán

Őh. Ez kicsit szíven űtöt. Hát elég érdekse lenne a IV, ha pl.: az I és II világháború korszaka körül zajlana. Az V. meg már kicsit futurisztikus lenne sztem. Lehet, hoy az Ensemble csak poénnak szánja. Bár egy IV részt még szívesen fogadnék.

(#921) Atom válasza D.Orion (#917) üzenetére


Atom
aktív tag

Tegnap este még állítgattam a routeren, azzal még megpróbáljuk, aztán ha azzal nem, akkor ezt a Hamachi-t is megnézem.
Ez lehet nem ma lesz, mert a hétvégén nem leszek itthon.

Konfig: Már nincs

(#922) Atom válasza Balinov (#919) üzenetére


Atom
aktív tag

A nagy SG-nek még arra sem futotta, hogy max grafikán screenshotoljon párat? :)

Konfig: Már nincs

(#923) Balinov válasza Atom (#922) üzenetére


Balinov
félisten

khm..index.hu.. egyébként pont ezt akartam mondani. ha valaki ez alapján +nézi,aztmondhatja,hogy oké-oké,de nem akkora durranás graf. ügyileg.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#924) Dilikutya válasza D.Orion (#920) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha a kép igazi, akkor nem biztos, hogy poén. Egy Age of Empires tokban viccnek nincs helye. És ha a tendenciát nézzük, akkor az V. rész teljesen logikus. Egyszerűen csak szokatlan, hogy tegnap még rómaiakkal, törökökkel csatáztunk, holnap meg futurisztikus háborút vívunk egy elképzelt jövőben. De logikusan ez következik. Bár ezt a fajta játékmenetet a két világháborúban nehezen tudom elképzelni, oda inkább a Sudden Strike féle játék illik, ahol kiraknak egy csatatérre meghatározott számú katonával, tankkal, és azt osztd be. Az sokkal inkább épít a stratégiázásra, az AoE-ben nekem mindig az volt, hogy szépen kifejlesztettem mindent, felépitettem a városomat, kiépítettem a védelmet, ami mindennek ellen áll, majd összeszedtem egy jókora sereget, gyalogsággal, ágyúkkal, és szépen lerohantam az ellent. Az AoE3-ban pl 4-5 ostromágyúval, 2db 30 muskétásból és 3-4 lövegből álló csapattal könnyen lehet nyerni. De ebben semmi stratégiázás nincs, egyszerűen csak többen vagyok, mint az ellen:) Bár, ahogy haladok előre, fejlődik a városom, mintha skirmishben a gépi ellennél is nagyobb csapatokba botlanék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#925) D.Orion válasza Dilikutya (#924) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát miondenesetre érdekes lesz a majdnai IV, V rész. Kiváncsian várom, de az a gyanúm, hogy addigra nagyon-nagy gépfejlesztést kell csinálnom :) Most is sírok, hogy nem tolhatzom max grafikán, de hát ez van. :O :P Nah majd meglátjuk mit hoz a jövő, az biztos, hogy az én zsebemből pénzt foh kihúzni. Nagyon gondolkodom ezen a Collection Editor megvásárlásán, mert nagyon szép. Ezt a simát meg elpasszolom valakinek.

(#926) Troy. válasza Dilikutya (#918) üzenetére


Troy.
addikt

jaj, ne rontsuk már el ezt a jó sorozatot ..:o (robotzsaru... )

.

(#927) notweak válasza Atom (#915) üzenetére


notweak
csendes tag

Hali!

Age og Mythologyval pont ez volt a problémánk, egyszerűen nem tudtunk directIP kapcsolatot kialakítani, ha volt valakinél router (D-Link, és valami más :B)
Voltak a neten leírások, de semmilyen módon nem sikerült. Reméltem ezt átalakítják AOE3-ban, de ezek szerint sux lesz ez is.
Nyomi banda :(

(#928) Csiborbogár


Csiborbogár
őstag

Hi!
Hogyan lehet indián szövetségeseket kiképezni? Elfoglaltam egy táborukat, kereskedelmi épületet építettem, és hogyan tovább?
Egész végig csak 7 tornyot lehet építeni, vagy koronként egyre többet?:F

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#929) D.Orion válasza Csiborbogár (#928) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát ha kész a kereskedő központ akkor abból tudsz indiánokat képezni., JHah nem mindegyből, lehet, aminél közlekedik az a is kocsi cavyg vonat abból nem lehet indisokat képezni. A tornyok száma marad a bűvős 7 mindvégig, csak az a korszakokkal tudod egyre tovább fejleszteni.

(#930) Csiborbogár válasza D.Orion (#929) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Köszi közben én is rájöttem.
Minden népnél másféle indiánok vannak? Láttam olyanokat, amik farönkökből álló pajzsot tartottak maguk elé. Mekkora a maximális populáció?

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#931) Troy.


Troy.
addikt

nem tudom miért ,de nekem ugy tübik ,mintha az age of empire 3 ban akadna az intro. :F

.

(#932) Troy. válasza Troy. (#931) üzenetére


Troy.
addikt

ki mekkora felbontásal játszik? és imlyen beállitásokkal?

.

(#933) BullSoft


BullSoft
tag

AMD Athlon XP1800+, ABIT Ti4200 64 MB
1280*1024, és minden a lehető leg-leg-leglowabbra véve:D
Az intro az nem akad szerintem, de a menü az annál inkább. Bár az sem mindig, attól függ hogy épp milyen város van a háttérben.

Állatkertben: -Apu! Nézd mennyi Linux!

(#934) Troy. válasza BullSoft (#933) üzenetére


Troy.
addikt

csináltam egy gép ujrainditást ,és nem akad :DDD (elég sokáig ment)

viszont a gépem

shader quality : very high <> itt a high,, és a very high között nagyon nagy kölünbség van . high-on szinte már csúnya :o

shadow quality ( árnyék ) : low :O

ezt visszább kellett ,hogy vegyem ..igy sem csunya :U

.

(#935) MasOyama válasza Dilikutya (#918) üzenetére


MasOyama
őstag

Én azt hittem, hogy a korszakokra gondol, nem a részekre. Azaz 5 korszak van. Lehet, hogy azért gondoltam így, mert sokat játszottam a Rise Of Nations-al, és ott 8 korszak van. Van a sima botos harctól a HIGHTECH tank-ig minden. :D

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#936) Somydemy


Somydemy
senior tag

na, Fear után jól esik egy kis nyugotság.
Már az űj világba tartok.
pöpec, csak hagynának nyugodtan épitkezni...lol

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#937) Hókusz Pók


Hókusz Pók
aktív tag

Sziasztok!

Hát nagyon szomorú vagyok, ugyanis a demohoz hasonlóan állandóan kilép... Vagy rebootol a rendszer vagy csak kifut körülnézni a desktopomra... Konfigom az adataimnál, driver 81.85WHQl... Ötlete valakinek?

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#938) neoclone


neoclone
csendes tag

Hali tudna valaki olyan progit amivel fel lehet törni az elején a kódot vagy legalább ide írna egyet hátha.

(#939) Somydemy válasza neoclone (#938) üzenetére


Somydemy
senior tag

:O:F:Y

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#940) Troy. válasza neoclone (#938) üzenetére


Troy.
addikt

:F

.

(#941) Hókusz Pók


Hókusz Pók
aktív tag

Mindenkinél okés a gamma??? Emberek!!!

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#942) neoclone


neoclone
csendes tag

segítene végre valaki már nagyon játszanék vele és nem ezen akarok elbukni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#943) neoclone


neoclone
csendes tag

nem kéne ilyen nagy ívben leszarni minket emberek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

(#944) neoclone


neoclone
csendes tag

na valaki aki tud segítsen már csak emberségből is !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#945) Troy. válasza neoclone (#944) üzenetére


Troy.
addikt

nyugodj már le ! !! [kép]

ezt probáld meg egy hsz-ben.
és mi a gondod?

.

(#946) neoclone


neoclone
csendes tag

majd lenyugszom ha segít valaki addig is inkább fogd be ha te már így is leszarsz
ez egy fórum segítség kell degyorsan

(#947) need


need
addikt

olyan kinom van hogy..

végig csináltam az 1 ACT és összeomlott a gépem..vagy is elvesztek a mentéseim:((
amibe segitséget kérnénk hogy küldjön már valaki 1 mentést az 1 ACT utánrol.
erre a mail címre deicide@tvn.hu
köszönöm szépen:)))

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#948) Dilikutya válasza neoclone (#946) üzenetére


Dilikutya
félisten

A boltban, ahol kapható a játék, adnak némio pénzmag ellenében olyan kódot, ami feltöri a játékot, és még neten is simán játszható lesz:) Sőt, egy olyan hekkelt telepítő CD-t is adnak, amihez nem kell külön crack.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#949) MasOyama válasza neoclone (#942) üzenetére


MasOyama
őstag

Nem kell 3 perc alatt 3 hsz-ást csinálni. Attól nem fog neked senki sem előbb segíteni. Egyébként vagy egy jóbarátom: www.google.co.hu .:D

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#950) BullSoft válasza Troy. (#934) üzenetére


BullSoft
tag

Hát ha neked high-on már szinte csúnya, akkor én mit mondjak, minden legalapabbra van véve, felbontás meg a TFT miatt kell :)
Ja, és én a shader-t max medium-ra tudom rakni, Ti4200 Powa!! :D

Állatkertben: -Apu! Nézd mennyi Linux!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.