Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#551) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A menü mindenkinek akad.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#552) naraku


naraku
aktív tag

A menü nekem is akad amugy most probáltam ki tök állat !:R:C

(#553) naraku


naraku
aktív tag

A viz az nagyon szép!:R:R

(#554) Motion_Blur válasza naraku (#553) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, nagyon durva. Kicsit Far Cry-os:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#555) naraku


naraku
aktív tag

JA!:R::C:Y

(#556) naraku


naraku
aktív tag

Eznagyon is igaz!:R:C:))

(#557) naraku


naraku
aktív tag

Eznagyon is igaz!:C:Y:R

(#558) Medve59


Medve59
tag

Elég komolyan megcsinálták ezt a kis játékot..eddig még nem is halotam rola,de ugylátom játszani fogok vele.

Nem tom, mitom én.

(#559) Medve59 válasza Medve59 (#558) üzenetére


Medve59
tag

Köszi néktek :C:R:R:R

Nem tom, mitom én.

(#560) naraku


naraku
aktív tag

Szerinted minek van ez a topik?:F Azért hogy olvashas a gameről!:Y:R Értem!:C

(#561) mr.bullet válasza naraku (#555) üzenetére


mr.bullet
tag

naraku:
megprobálhatnád egybe irni a hsz-eidet...:Umert a végén még hozzászolás gyujtonek fogunk hinni.:DDés megprobálhatnál értelmesebb hozzászolásokat is birni.és minket az nem érdekel,hogy:-hu de király,meg,hogy hu de jo...mert az osszes hsz-eidbol (amiket láttam)csak értelmetlen dolgokat lehetett kivenni...
de ne érts félre:NO HARAG! ;) tehát semmi vita,csak szoltam.mert a moderátorok,és a házigazdák sem fogják jo szemmel nézni... .jóban vagyunk még mindig :);)

[Szerkesztve]

Verba volant, scripta manent.

(#562) naraku


naraku
aktív tag

Jó értem mostmár egybe irom megprobálok oda figyelni!:B JÓ? még ujonc vagyok én se tudhatok mindent!!::U

(#563) naraku


naraku
aktív tag

NINCS HARAG!!!!!!!!!!!!!!!!;];]

(#564) Fujisan


Fujisan
csendes tag

Nekem is akadozott, de miután lekapcsoltam a virusirtót meg a többi mást már nem akad.:(

(#565) Dilikutya válasza naraku (#562) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az értelmes beírogatás nem rangfüggő ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#566) naraku


naraku
aktív tag

MI VAN???????????:((:(((;]

(#567) HolloW válasza naraku (#566) üzenetére


HolloW
senior tag



Az van, hogy 12 évesen nem a gép előtt kell ülni, hanem a pajtásaiddal kell homokvárat építeni a strandon ...

STEAM - KOBRA KAI!

(#568) Sn00k válasza HolloW (#567) üzenetére


Sn00k
veterán

;]:C

3njoy the Lif3

(#569) Sn00k


Sn00k
veterán

Én még anno Age 1 el nyomúltam :D
Most feltettem ezt a demot és tényleg fasza ...
Pl: skirmish alatt ,hogy tudok fát bányászni?
Viszont mentés nincs benne?
Pár infót mondjatok már róla... rég játszottam ilyen tipusú gameval lehet már változott pár dolog...
Nincs kedvem visszaolvasni, elég pár mondatt nagyvonalakban :B
Thx!

3njoy the Lif3

(#570) D.Orion


D.Orion
veterán

Bővebben: link
''Közeledik az év vége, s vele együtt az összes több éves projekt fölveszi a kabátját, hogy elballagjon a klónozó üzembe. Ez történt az Age of Empires III. c. régóta várt valós idejű stratégiával is. Bearanyozódott és kolbászol!
Az Ensemble és a Microsoft közös gyermeke október 18-án éri el a kritikus tömeget taktikai (normál) és megatonnás (gyűjtői) változatban.
Azok számára, akik esetleg clusterbe kötött régi rendszeren elemeznek dns mintákat, üzenjük, hogy legalább egy ilyen gépre lesz szükségük, hogy kiszakadjanak a munkából: 1.4GHz professzor, 256 MB RAM, 64 MB videokártya T&L-lel (szép régi kifejezés), Windows XP, 56k az online játékhoz és 2GB hely a merevlemezen.''

(#571) Sn00k válasza Sn00k (#569) üzenetére


Sn00k
veterán

Hmm.. A fa bányászás hülye kérdés volt...:D

3njoy the Lif3

(#572) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Helló mindenki!

Nos hát én egy kicsit csalódtam ebben a gaméban. No, nem a grafikájával van gond sztem, minden maxon, +4xAA , 16XAF -el egész szép.:D Nem is tudnék most így hirtelen szebb RTS-t mondani nála. De viszont a kor amit az Ensemble választott.... az valami borzasztó:(... amikor megláttam a loading képen azt a Cowgirl csajt shutgunnal, hát azthittem rosszul leszek...:O ez lenne a nagymúltú és imádott AoE 2 nek a folytatása??? :O ...hát szomorú. Én nem értem mért kelett ''kort lépni''. ha maarardtak volna az AoE 2 s időkben csak ezzel a grafikával semmibajom sem lenne, sőt nagyon örülnék! De ráadásul még csak nem is egyedi ez az új ''style''/kor. Ha valaki ismeri az American Conquestet, akkor az tudja, hogy az kb ugyanez csak gyengébb grafikkal... Szal nekem ez egy csalódás volt (bár valahogy számítottam is rá, mer már az Age of Mythology sem tetszett...:() Pedig az AoE 1, meg a 2 + annak a kiegészítője a Conquerors micsoda isten császárul király játék volt. Még máig játszok az AoE 2 vel. Egyszerűen az a legjobb RTS, de télleg. Felülmúlhatatlan. Egyébként nem is vártam volna a 3 tól hogy felülmúlja, de azért azt se hogy így elcsesszék... Nos mostmár úgyis mindegy. Szal nálam ha Ageof, akkor továbbra is 2...

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#573) Dilikutya válasza SystemRoot (#572) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha megfigyelted, a sorozatra eddig is az volt a jellemző, hogy mindig újabb korban játszódtak az újabb epizódok. Az első rész az ókori görögökkel, perzsákkal, rómaiakkal foglalkozott, a második a lovagkorral, majd a földrajzi felfedezésekkel, ez pedig azzal, ami ezután jött. Egyedül az nem tetszik nekem, hogy teljesen leragadt az amerikai kontinensen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#574) SystemRoot válasza Dilikutya (#573) üzenetére


SystemRoot
őstag

Igen, igen ez feltűnt azér:B. De ettől függetlenül kicsit lelassulhattak volna, mer mint mondtam nekem ez a kor nem igazán jön be...

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#575) Dilikutya válasza SystemRoot (#574) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem magával a korral (XVII. század, és ami utána jön) semmi bajom, ez világszerte a gyarmati háborúk, földrajzi felfedezések kora, kiteljesedik a világ, Ázsia egyre ismertebb lesz, és Afika földjén is megvetik lábukat az európaiak, újabb népeket felfedezve, újabb háborúkat hozva ezzel az emberiségnek (és elvileg újabb játszható népeket, csatákat a játékostársadalomnak:) )

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#576) --Priby-- válasza SystemRoot (#574) üzenetére


--Priby--
tag

Ezzel még én is így vagyok...
De csak megszokom...

Egyáltqalán emlékeztek mekkora újdonság volt az 1 után a 2? Aluig bírtam megszokni... és most meg a kedvenc gamem:DDD

(#577) Shalala


Shalala
senior tag

sziasztok!
a demoban hany palya van?
megeri leszedni?

(#578) D.Orion válasza Shalala (#577) üzenetére


D.Orion
veterán

Megéri :D

(#579) Troy.


Troy.
addikt

franc egye meg . leszedtem a demo-t . nálam szaggat menü !!! :(( de érdekes modon a játék kitűnően megy ! és szép is .

.

(#580) D.Orion válasza Troy. (#579) üzenetére


D.Orion
veterán

A menű elég sok embernek szaggat :D Szökökút inkább vízköpő :d

(#581) Troy. válasza D.Orion (#580) üzenetére


Troy.
addikt

mijez a baromság? mért nem csináltak egyszerűbb menüt? lol :DD

.

(#582) Archer válasza D.Orion (#580) üzenetére


Archer
őstag

Szerintem mindenkinél szaggat.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#583) Troy.


Troy.
addikt

érdekes. megnyertem egy pályát , és amikor kiléptem a menübe , meváltozot a háttér és nem szaggaott :C

.

(#584) D.Orion válasza Archer (#582) üzenetére


D.Orion
veterán

Én is tudom azért raktam oda egy ilyet > :D
Más: Minden egyes indításnál meg menűbetöltéskor változik a háttér, azt nem tom mennyi van, de remélem jó sok. pl.: Minden nemzetnek 1:DD

(#585) Archer válasza Troy. (#583) üzenetére


Archer
őstag

A jól megérdemelt jutalom.:DD

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#586) SystemRoot válasza D.Orion (#584) üzenetére


SystemRoot
őstag

nálam is szaggat elég rendesen az a menü. Pontosan 3 kemény fps el száguld:D

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#587) Sn00k


Sn00k
veterán

srácok a mentéssel mi a szitú ?
Nyomok egy skirmisht és game közben hiába keresem a mentési funkciot nincs:(
Vagy a demóba nem tettek, nincs értelme?

3njoy the Lif3

(#588) naraku


naraku
aktív tag

H Nekem is ez volt a bajom hogy nincs mentés a demoban!:(((

(#589) naraku válasza SystemRoot (#586) üzenetére


naraku
aktív tag

A menü szerintem majdnem mindenkinél szaggat rendesen!!;]

(#590) Sn00k


Sn00k
veterán

Nálam a menüvel semmi gond...

3njoy the Lif3

(#591) naraku


naraku
aktív tag

Nálad kb hány fps???:F:DD

(#592) Hókusz Pók


Hókusz Pók
aktív tag

Sziasztok!

Padlón vagyok! Tudom gyengusz a VGA-m, de amúgy megy a stuff, minden fullon 26-30fps. A bibi: valahányszor játszom, meghatározatlan idő elteltével, újraindul a gépem...Se szó, se beszéd fekete screen és restart... Konfig az adataimnál. Még annyit, hogy 71.89 WHQL ForceWare van fent. A géppel semmi mással nem volt és nincs probléma... Segítsetek lécci lécci lécci!

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#593) Csiaki


Csiaki
csendes tag

Heh!

Én fel sem tudom rakni!:))

(#594) Alvin_ti4200 válasza SzlobiG (#467) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem is kékhalálozik és nemtom miért:O

(#595) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Segítsen már valaki:O Állítólag van valami fix hozzá, hol találom meg ezt?:U

(#596) Sn00k


Sn00k
veterán

Túl erős a gépetek hozzá... ;]

3njoy the Lif3

(#597) Sn00k


Sn00k
veterán

Hókusz pók én a helyedben azért feltennék egy 76.45 drivert vagy a 81.84 is jól sikeredett állítólag...
próbáld meg úgy.
Más 5letem nincs :(

3njoy the Lif3

(#598) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Végignyomtam a demo küldetését és utána azt írta, hogy válasszak 7 kártyát. Hiába választok akár egyet is nem lehet kilépni. Ez még nagyon új.....nekem

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#599) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#595) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

up:(

(#600) Hókusz Pók válasza Alvin_ti4200 (#599) üzenetére


Hókusz Pók
aktív tag

Alvin!

Problémád megoldva???

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.