Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III

Hozzászólások

(#601) Alvin_ti4200 válasza Hókusz Pók (#600) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nem oldotta még meg senki, nekem meg nem sikerült rájönnöm az okára:( De látom SzlobiG is ezzel szenved(ett?).

(#602) Interceptor


Interceptor
addikt

Jöhetne már a game.A demo-t már kipörgettem,egyedűl a legnehezebb fokozaton nem tudtam végigjátszani.:D

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#603) naraku


naraku
aktív tag

Én már vagy 4-szer végig toltam!!Már várom a teljeset!!:DD

(#604) Troy.


Troy.
addikt

campaign-ban csak két küldetés van? :O

.

(#605) naraku


naraku
aktív tag

Igen ez igen lehangoló!!!:O:O:O:O:O

(#606) Troy. válasza naraku (#605) üzenetére


Troy.
addikt

ennyi smiley nem kell :U jo lett volna ha kicsit több van a demoban .

szerk: látom, hogy némelyik topicban mit csinálsz.. szörnyű.

[Szerkesztve]

.

(#607) Troy.


Troy.
addikt

nah ,nekem ez a menü nem szaggat . Bővebben: link

.

(#608) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Catalyst 5.9 sem segített:(

(#609) Troy. válasza Alvin_ti4200 (#608) üzenetére


Troy.
addikt

mi a gond? [kép] [kép]

.

(#610) Alvin_ti4200 válasza Troy. (#609) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Indításnál nem jön be a játék hanem szöveg nélküli kékhalállal kifagy:O SzlobiG is belefutott már ebbe a hibába, ahogy látom és nem tudom mi a megoldás:(

(#611) Troy. válasza Alvin_ti4200 (#610) üzenetére


Troy.
addikt

összomlik a rendszer.. hmm.

1.friss windows?

alaplapi driver , a vga driver- ezeket rakd ujra.

2. tul jo a géped? ( rossz vicc :DD )

talán rakd ujra a játékot.

.

(#612) Alvin_ti4200 válasza Troy. (#611) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Friss Windows-t nem fogok rakni, mert minden tökéletesen működik ezen a vackon kívül. Alaplapi driver a legfrisebb, VGA driver szintén.

(#613) Troy. válasza Alvin_ti4200 (#612) üzenetére


Troy.
addikt

akkor várd meg a teljes verziót.

.

(#614) Andie


Andie
őstag

Hüüüüü skacok!!! Végre :C
Fülig ér a szám, leizzadtam, 1 óra alatt lenyomtam egy easy ellenfelet. De azzal hitegetem magam, hogy azért ilyen nehezen, mert közben csodáltam a gammát :)
Nagyon bejön a cucc, szépis, jóis, örülök, hogy megtartottak régi dolgokat, mint a bárány pl. Jópofák ezek a kincsek, amiket guardian-ok örizgetnek, és le kell öket vadászni :) Tetszett a füst effekt, meg ahogy az épületek összeomlottak.
Nem nagyon jött be nekem sem ez a zsebbe pakolom az 500 kiló ezüstöt dolog, elöször percekig kerestem a gyüjtö épületet. (már csak azértis, mert a PDAmra most tettem fel az AOE 1-et, és ott ugye keményen kell rakosgatni a storage pit-et :) )

Na néhány pontban akkor a + és a - (szerintem)
+ gyönyörü grafika, táj, egységek, hangok.
+ nagyrészt maradt a régi stilus mind egység, mind épület szinten, beleértve a fejlödést, a játszhatóságot
+ megtartottak régi dolgokat
+ malomnál végre normálisan lehet farmoskodni (nem ezzel megy el a sok játékidö)

- nincs begyüjtö épület
- az épületek épités közben továbbra is 2-3 fázison mennek csak át, ugrásszerüen. Aszittem már meglesz oldva, hogy tényleg épüljön
- lecsökkent az eröforrások száma. (hús, fa, arany). miért nincs kö? vagy valami plusz? Jó, EE már kicsit sok volt, az ezerféle forrással, de azért 4-5 kéne.
- egyszerre 3 - 4 egység is megjelenik bizonyos fajtából. Minek? Majd legyártok 4-et, ha akarok.
- a fa nem döl ki
- kicsit idegen ez a ''néha érkezik a dokkból valami'' módszer... szerintem el fogja vonni a figyelmünket a játéktól, majd mindig kattingatni kell.

Néhány kérdés is :
- Mit lehet csinálni a dokkban a háttérépületekkel? Rámegyek, akkor világit, hogy military upgrade, economy, stb, ha rákattintok közelebb jön, de aztán? Mire valók?
- Nálatok is fekve közlekedett a pap? :Y
- Hogy lehet kiiratni az FPS-t? Mert én álligattam a graf. optionst, lévén a menü akadt rendesen elöször. Levettem mindent low-ra, meg kikapcsoltam amit ki lehetett, úgy gyorsan ment, nem akadt, de ''csúnya'' volt a játék (hü de örültünk volna ilyennek 2-3 éve :) ), aztán elkezdtem visszarakosgatni a beállitásokat, de soxor nem láttam változást. Aztán (föleg a legalsó textúrák highra pakolása után) megint akadni kezdett, bár ott már láttam, hogy szebb lett a kép. Jó, nem várok sokat a ti4200tól, de azért jó lenne tudni, mi mennyit javit a képen, és ront az fps-en.
- Mire valók azok a Trade postok? Voltak ilyen romos épületek, oda kellett épitgetni, aztán valami szekér is megjelent...
- Hogy lehet kiiratni a score-t?
- Hogy lehet forgatni / dönteni a képet? (zoomolni tudtam)

Hüh, sorry ha fárasztó voltam :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#615) Troy.


Troy.
addikt

haljátok ! állitolag kijött a teljes !ez igaz?

[Szerkesztve]

.

(#616) Gyuzi


Gyuzi
tag

Virágboltos verziót már láttam.De lehet csak kamu.:DDD

Jézus megváltoztatta az életed! Akarod menteni a változásokat?

(#617) Troy. válasza Gyuzi (#616) üzenetére


Troy.
addikt

én is látam egy-két verziót ! szvsz nem kamu :Y

.

(#618) Gyuzi válasza Troy. (#617) üzenetére


Gyuzi
tag

Te már kibróbáltad?????

Jézus megváltoztatta az életed! Akarod menteni a változásokat?

(#619) Troy. válasza Gyuzi (#618) üzenetére


Troy.
addikt

nem . de láttam egy-két helyen . [pl. a wanadoo-n ]

.

(#620) Gyuzi


Gyuzi
tag

Én már szedem ha lejön majd modok róla pár szót.:D:DD:DDD

Jézus megváltoztatta az életed! Akarod menteni a változásokat?

(#621) Troy. válasza Gyuzi (#620) üzenetére


Troy.
addikt

LoL :) mennyibe fog ez kerülni? mármint a boltban. ez lesz az ÉV stratégiai játéka!

.

(#622) [pod]Diablo válasza Gyuzi (#620) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Majd ha leszedted megengedem hogy felrakd egy ftp-szervere,ÉS onan átvehessem tőled:DD:DD

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#623) Gyuzi válasza Troy. (#621) üzenetére


Gyuzi
tag

AZ bizots.

Szeritem olyan tíz körül lessz

512 mb memórián szagatni fog?

Jézus megváltoztatta az életed! Akarod menteni a változásokat?

(#624) Gyuzi válasza [pod]Diablo (#622) üzenetére


Gyuzi
tag

FtP-hez nem nagyon értek.

Jézus megváltoztatta az életed! Akarod menteni a változásokat?

(#625) [pod]Diablo válasza Gyuzi (#624) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Az kár.Nembaj akkor majd megszerzem ismerősömtől.Igaz ha kérek tőle egyjátékot picit lassan írja de legalább majd nem 10ezret kell érte fizetnem.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#626) Troy. válasza Gyuzi (#623) üzenetére


Troy.
addikt

nem . legalábbis nálam a demo nem szagatott.:)

.

(#627) mr.ki válasza Troy. (#607) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Ez nekem sem szaggat. :)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#628) Troy. válasza mr.ki (#627) üzenetére


Troy.
addikt

jah ,a háttér ! :))

.

(#629) Troy. válasza Gyuzi (#620) üzenetére


Troy.
addikt

milyen neted van?

.

(#630) Hókusz Pók


Hókusz Pók
aktív tag

Én holnap veszem le a ''polcról''... Amúgy tényleg kint van! De amennyiben e fullverzió is kifagy akkor morci leszek...

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#631) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Légy szíves fejezzétek be a warezolást, különben ki lesztek hajítva.

[Szerkesztve]

(#632) Troy. válasza Alvin_ti4200 (#631) üzenetére


Troy.
addikt

'''' fél isten'''''' is tud bannolni? én mit warezolok? beirtam ,hogy vszinű megjelent .

.

(#633) Hókusz Pók válasza Alvin_ti4200 (#631) üzenetére


Hókusz Pók
aktív tag

Elnézést!

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#634) Gyuzi válasza Troy. (#629) üzenetére


Gyuzi
tag

512-es

Azzal egy kicsit lassú,de megéri.:DDD

Jézus megváltoztatta az életed! Akarod menteni a változásokat?

(#635) HavocS


HavocS
senior tag

Huh ez jó lett, bár zavar, hogy csak 8 nép van benne... Ázsia teljes egészében ki is maradt, csak törökök vannak benne max... na majd reméljük a kiegészítőben bepótolják :)
Amúgy a játék maga nagyon bejön, végre ''normális'' sztori is van, tényleg személye is van a karaktereknek. Kicsit mondjuk zavar, hogy eltűnt a kő, mint nyersanyag, nem kéne túlegyszerűsíteni...

(#636) Troy. válasza HavocS (#635) üzenetére


Troy.
addikt

nah ,neked megvan? milyen,? [ hol vetted meg? ]

.

(#637) Andie válasza Alvin_ti4200 (#631) üzenetére


Andie
őstag

Alvin! Megoldódott a problémád?
Ha nem, dugjuk össze a fejünket, hátha. Elvileg közel azonos konfigunk van.. (vagy volt még legutóbb)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#638) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Elkezdtem én is a játékot már kb a 7. küldetésnél járok és megkell mondanom tetszik.:) Egy a bajom, hogy a menü mér akad?

(#639) Loretto


Loretto
veterán

Warezt abbahagyni, mert lesz egy két figyelmeztetés, és ahogy nézem néhány lendületes fórumtársunk hamar piroslapot szerezne.

Soirée...

(#640) HavocS


HavocS
senior tag

nah, ACT1 kivégezve :) Szép, jó, jó a sztorija, FMV-k álleesősek, és még mintha kicsit gyorsabb is lenne mint a demó volt. Túl sokat nem lehet róla írni mondjuk, a lényeget már a demóban látta mindenkit, csak egy nagyobb, hosszabb vágatlan :D

(#641) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem tudja valaki, hogy a magyar kiadás mit jelent? Csak a feliratok lesznek magyarul, vagy szinkron is várható?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#642) Troy. válasza SzlobiG (#638) üzenetére


Troy.
addikt

az a jo ha tetszik :C

amugy a demo menüjében két menü van ( ez értelmes volt ugye :DD)
nem tudom ,hogya telesben hány ,mert még nincs meg .
de vhova belinkeltem ,hogy nekem melyik menü nem akad .

.

(#643) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

Nagyon szuper lehet az AOE 3 a demóját már megjelent!!

hmm..

(#644) kovsol


kovsol
titán

én már tolom a teljessel
a gépemben minden tök alapon
1280*1024 max grafon simán megy de a menű akad mint a bűn most is

May the Force be with you!

(#645) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Látjátok a configomat?! Amikor megláttam a menüt, azt hittem feleslegesen költöttem 400-at a gépemre... Viszont 1280*1024-ben fulAA, full minden tökéletesen megy a full verzió, és gyönyörű a játék! Vártam már...

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#646) kovsol válasza Gabbana (#645) üzenetére


kovsol
titán

nekem egy db 6600GT vel meg egy A64 el is megy ugyan úgy :D szóval a hépigénye nem is olyan vészes

May the Force be with you!

(#647) Dilikutya válasza Gabbana (#645) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valóban fölöslegesen költöttél, SLI-be kötött GF6800-nál keresve sem lehet rosszabb befektetést találni :P

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#648) Gergello


Gergello
addikt

húh, látom a menű másnál is akad, már attól tartottam csak nálam megy így, amúgy minden maxon 1024ben

(#649) Allien


Allien
veterán

Hát, lehet, nagyon igénytelen állat vagyok, de nekem ez az izé egy nagy kupac tehénlepény.:B Persze, grafikailag még elmegy, de komikus ez a rendszer. Legalábbis, mondjuk a rise of nations után elég szánalmas és gyenge próbálkozásnak tűnik.:B Legalábbis, még a demó, és az első pálya alapján.

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#650) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Na végre én is el tudtam kezdeni, egyből indítottam egy próbameccset, ahol ismerkedni lehet a játékkal:) Persze nyertem simán, a grafika lenyűgöző:) Az az igazán durva, hogyha rázoomolok valamire, akkor látom, hogy azért normálisan ki van dolgozva, nem csak messziről néz ki jól (pl. C&C Generals). Ja a konfigomon játszhatóan fut 1280x1024-ben minden Very High-on (ami lehet) 4xAA 16xAF-fel. Amúgy meg tudja valaki mondani, hogy a Low és High Anti-aliasing módok hányszoros szűréseket jelentenek?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Age of Empires III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.