- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- total90: SSD és HDD árak 2026-ban – most kell vásárolni, vagy várni 2028-ig?
- Depression: Hardver rúzs effektus?
- MasterDeeJay: i7 4980HQ asztali gépben (vs i7 4770)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Lalikiraly: Commodore The C64, Ultimate
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
-
LOGOUT
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Brutforsz
senior tag
Válasz1: A honlapok megjelenítése nagyban függ a böngésző beállításaitól is. Ha - mint ahogyan gyanítom - Firefoxot használsz, akkor több módszer is van a weboldalak olvashatóbbá tételére.
A legáltalánosabb a Beállítások > Betűk és színek > Haladó gombra megnyíló Betűk beállításcsoport testreszabása. Pl. nem engedélyezed, hogy az oldalak a saját maguk által kiválasztott betűket használhassák a fent megadottak helyett, fent pedig megadod a számodra szimpatikus fontokat a három fő kategóriában (talpas, talpatlan, mono), valamint a sztenderd és a legkisebb betűméretet.
Lehetőséged van az egyes oldalak megjelenítésének testreszabására külön-külön is, de az egy kicsit bonyolultabb.Betűkészletek terén: A DejaVu fontcsaláddal kezdtem, ezt állítottam be alapértelmezettnek az egész rendszerben és a Firefoxban is. Aztán következett a szintén nagyon jó FreeSerif & FreeSans & FreeMono trió, jelenleg a RedHat Liberation készletét használom teljes megelégedettséggel.
Illusztráció: ezen a képen a hozzászólások szövegtörzse Liberation Serif.Válasz2: Gnome-ot használok, mostanában nem is tervezem lecserélni.
Új hozzászólás Aktív témák
- BestBuy topik
- Építő/felújító topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- iPhone topik
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Kételkedsz még a Marathonban? Nézz meg egy teljes kört!
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Windows 10
- További aktív témák...
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Szuper áron eladó Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 /Ryzen 7 PRO 4750U/16GB/512 SSD/FHD/IPS
- Dell Latitude 5420 14" Touchscreen i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia
- 195 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10) - Intel Core U7 255HX, RTX 5070 (ELKELT)
- Samsung Galaxy A33 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

