- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- GoodSpeed: AMD Ryzen 9 9900X (100-100000662WOF)+ Samsung 990 PRO 2TB MZ-V9P2T0BW
- votlage71: Kábel menedzsment
- bambano: Bambanő háza tája
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Klaus Duran: Youtube AI szinkron
- LordAthis: Ismét egy "Idióta" A.I. Projekt, hogy meglovagolja az aktuális trendeket...
- Geri Bátyó: Megint tahó voltam – SZEMÉLYISÉGFEJLŐDÉS
- eBay-es kütyük kis pénzért
Hirdetés
-
LOGOUT
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
f_sanyee #32924 üzenetére
Igen, elég egyszer lefuttatni, de ahhoz meg az kell, hogy egyáltalán tudjál róla, hogy létezik ilyen, én is csak pár hete találtam meg... Nem láttam még negatív véleményt róla, itt is kipróbáltattam pár emberrel már de mindenkinél "csodát tett".
Nem rég vettem 128GB-os USB3-as pent. Ki kellett írnom egy nagy fájlt rá, az írási sebessége 5 perc után drasztikusan esett aztán fél órával később már nem érte el az 1 MB/s-ot sem. Berágtam, mert kellett volna mennem a dolgomra de basszus csak nem bírja megírni azt a fájlt... Aztán egyszer csak kiadta a google erre a problémára a találatot (a találatok alapján sok-sok éve létezik ez a probléma), hogy a manjaro fórumban van egy halott bejegyzés erről a cuccról... Na mondom uccu... Lefuttattam, azóta pont úgy tudom írni a pent, mint Windows alatt.
Látva, hogy mihez nyúl hozzá a szkript (most az udev részét nem nézve), szerintem ezzel nem lehet rosszul járni. El kellene indítani erről a beszélgetést, csak lövésem nincs róla merre. Egyébként desktop vonalra gondoltam, ahol ma már tök általános a 16GB vagy több ram és ez okozza a problémát.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Lopakodva befutott a Radeon RX 9060
- Újabb videón a Mafia: The Old Country
- Debian GNU/Linux
- Házimozi belépő szinten
- Mobilhasználat külföldön
- Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Könyvajánló
- BestBuy topik
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- További aktív témák...
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most kedvező áron!
- PC Game Pass előfizetés
- Játékkulcsok a legjobb áron: Steam
- Jogtiszta Windows - Office & Vírusirtó licencek- Azonnal - Számlával - Garanciával - Nint.hu
- iKing.Hu - Xiaomi 14 Ultra Ultra White Használt, karcmentes állapot, Kamerás csúcsmobil
- Xbox Ultimate előfizetések
- Samsung Galaxy S20 FE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HUAWEI MateBook 13 2020 - Kijelző nélkül - I7-10510U - 16GB - 512GB SSD - Win11 - MAGYAR
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest