- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Klaus Duran: Youtube AI szinkron
- sh4d0w: Netflix? Ugyan, VW előfizetés!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
-
LOGOUT
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Frawly
veterán
válasz
samujózsi #29329 üzenetére
Onnan fogja tudni, hogy nem hülye. Eladásra szánt diszket kiszednek a gépből és nem hagyják benne. Ha bármilyen gépben olyan háttértárat látsz:
1) amin randomnak tűnő adat van
2) csurig van vele a meghajtó, akár úgy, hogy partíciók sincsenek rajta, vagy egy vagy pár partíció van, és az van tele ilyen adattal.
3) van rajta rendes titkosítatlan partíció és fájlrendszer, de van pár nagyon nagy fájl, amiben megint randomnak látszó adat van.Ezekből rögtön tudod, hogy mivel állsz szemben, egész lemezes titkosítással, partíciótitkosítással vagy konténerfájllal. Ja tudod ki hiszi el, hogy eladás előtt írta felül. Jó vicc. Mondom, ezzel csak azt tudod hülyének nézni, aki tényleg IT analfabéta a dolgokhoz, vagy annyira naiv, hogy hisz még a mikulásban. FBI, CIA, NSA, magyar ügyészség/rendőrség által felfogadott igazságügyi szakértő azonnal fogja tudni, hogy mivel áll szemben. Lehet őket is hülyének nézni, de nem azok, szakemberek ők is, nem most jöttek le a falvédőről.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- iPhone 13 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3202, 95% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X390: i5-G8 I 16GB I 128SSD I 13,3" FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Epson Workforce DS-530II dokumentumszkenner
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z790 i7 14700KF 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4070S 12GB Be Quiet! Pure Base 501 750W
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest