Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) sugarforce


sugarforce
őstag

Kicsit most beragtam az eaglemossra, 26-27-es szamok gerinckepe jelentosen el van csuszva, emailen kuldtem nekik kepet es kertem a cserejuket, bo 5 het, 4 emailes megkereses es 4 telefonhivas elteltevel vegre meltoztattak valaszolni, hogy koszonik a kepeket, de ezek alapjan nem tudjak cserelni.
Ami mondjuk eleg erdekes, mert nyomdahibas termeket kotelesek cserelni, ezt ok maguk is vallaltak a hibas termekek eseten. Ez pedig boven az. Visszakerdeztem, hogy miert nem tudjak cserelni, eddig nem jott valasz. Ja es a telefonos ugyfelszolgalatos nem tud tajekoztatast adni, igy veluk semmivel nem vagyok elolrebb.Persze mivel emailre nem reagalnak csak ha baszogatom oket, kertem valami telefonszamot egy donteskepes emberhez az ugyfelszolgalatostol, de azt o nem tud adni, mert nincs. Meglebegtettem a fogyasztovedelmet, hogy azert kivancsi leszek az o velemenyukre is. Erre persze egybol segitokeszebb lett, hogy ir emailt nekik, hogy valaszoljanak, kivancsi leszek tortenik e valami az ugyben, de annyiban nem fogom hagyni. Jovoheten a fogyasztovedelemhez fogok fordulni, mert ez a legkevesbe sem ugyfelbarat hozzaallas es meltatlan mindenkivel szemben, plane, hogy a start ota "elofizeto" vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#802) NyMRooD válasza sugarforce (#801) üzenetére


NyMRooD
őstag

A terjesztő a suvet, velük beszélgetsz, nekem ők 2x cseréltek gerinc elcsúszás miatt DCCNK és 1x Marvelt, bár utóbbinál más volt a gond. Szerintem csak valami újoncot fogtál ki.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#803) sugarforce válasza NyMRooD (#802) üzenetére


sugarforce
őstag

Igen tudom, hogy kikkel beszéltem az elmúlt 5 hét alatt többször is telefonon. Az egyik nem volt valami segítőkész, de a többiek azért legalább tettették, hogy érdekli őket a probléma megoldása. Egyébként mindig más vette fel és mindig azt mondták, hogy ők csak munkalapot tudnak a kiadónak (ők nevezik így, és hogy a KIADÓNAK írjak email a SUVET domainjére :D kicsit kavar nekem a dolog, de mindegy )kiállítani és majd ők döntik el, hogy mi lesz. De írjak e-mailt is. Négy e-mail és 5 hét után sikerült válaszolni rá, de nem igazán értem, hogy miért nem tudják cserélni a képek alapján és, hogy miért ilyen bonyolult ezt elintézni, nem én vagyok az első, akinek gondja van... Semmi indoklás, csak hogy nem. Hát kössz.. Biztos nem hagyom annyiban, mert ocsmány ahogy kinéz és a hozzáállás is.
Egyébként
-Január 23 első e-mail fotókkal
-Január 31 első telefonhívás, hogy miujság
-Február 15 második telefonhívás
-Február 15 második e-mail az első újra továbbítva
-Február 23 harmadik telefonhívás
-Február 23 harmadik e-mail, hogy mostmár várnám a válaszukat
-Február 28 negyedik e-mail, hogy várom a válaszukat még mindig
-Február 28 negyedik telefonhívás
link link link

[ Szerkesztve ]

(#804) Gretel


Gretel
tag

Új Sandman képregényeket jelentettek be.

[link]

(#803) sugarforce

Remélem megoldódik a dolog. Azért ezért érdekes ez a hozzáállás részükről.

steam: ziretta

(#805) sugarforce válasza Gretel (#804) üzenetére


sugarforce
őstag

Na erre nagyon kiváncsi leszek, ígéretes.

Őszintén én sem értem, sem azt, hogy miért tart 5 hétig válaszra méltatni a kérésemet, sem azt, hogy miért kell germózni egy egyértelműen nyomdahibás terméken, amit még a legpitiánerebb könyvesboltok is kicserélénének. Ráadásul azt sem akarom elhinni, hogy nincsen valami kontakt a dccomics@suvet-en kívül a döntéshozókhoz... Persze értem, a balhézó ügyfélnek ne adják ki, de rohadt bosszantó.

(#806) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Jó ez a nagy Marvel gyűjtemény, pont ma láttam a mostani Pókembert. Szerintem ezt, meg a többi klasszikus történetet meg is veszem, a Vol 5-ök, meg egyéb újhullámos dolgok nem érdekelnek. Remélem, egyszer a Titkos háborút is kihozzák ilyen kötetben.
És, miután a Fox a Disney-é, ha végeztek Thanos-szal, jöhet Galactus. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#807) Gretel


Gretel
tag

Selina esküvői ruhája.
[link]

steam: ziretta

(#808) Gretel


Gretel
tag

(#809) Gretel


Gretel
tag

The Man of Steel

Na, erre kíváncsi leszek.

steam: ziretta

(#810) sugarforce válasza Gretel (#809) üzenetére


sugarforce
őstag

Erre én is, csak megint lehet rá várni a tpb-re :D , külön füzeteket mostanában nem fogok venni.

(#811) sugarforce válasza Gretel (#804) üzenetére


sugarforce
őstag

Na úgy tűnik rendeződik az ügy. Kellett hozzá összesen 6 e-mail, 8 telefonhívás és 7 hét, na meg a fogyasztóvédelem emlegetése és egyből segítőkészek lettek... Igazából nem is értem miért kellett ezt eddig húzni és hagyni, hogy idáig fajuljon a szitu. Pláne azért meglepő, mert itt is írták többen is, hogy cserélték első szóra a hibás köteteket. Na mindegy, 14-én küldik a csomagot.

(#812) sugarforce


sugarforce
őstag

Na most látom, hogy a Dark Nights: Metal TPB Junius 12-én jelenik meg, ami a Metal #1-6 ig foglalja magában, a tie-in ek (THE FLASH #33, HAL JORDAN AND THE GREEN LANTERN CORPS #32, JUSTICE LEAGUE #32-33, HAWKMAN: FOUND #1, TEEN TITANS #12, NIGHTWING #29, SUICIDE SQUAD #26, GREEN ARROW #32, BATMAN: LOST #1) egyben pedig július 3-án jeleneik meg Dark Nights Metal The Resistance címmel. Egyedül a Dark Days 2 számát hiányolom, de lehet majd jön az egész valami omnibusban.

(#813) Gretel válasza sugarforce (#810) üzenetére


Gretel
tag

Ne is mondd, rühellem a várakozást. Néha azért megkísért a gondolat, hogy kéne venni külön a füzeteket, de aztán mindig lebeszélem magam és inkább várok.

Örülök, hogy megoldódott a dolog. :) Tényleg érthetetlen, hogy miért kellett eddig húzniuk.

Június 26-án meg jön a Dark Knights Rising. :D Kellemes kis nyári olvasnivalók lesznek. :D (A No Justice meg majd szeptember 25-én jelenik meg. Legalábbis most ezt írják. Gondolom akkor kb. a Man of Steel valamikor október környékére várható. )

steam: ziretta

(#814) zolka95


zolka95
őstag

Van esély rá hogy újra kiadják a sin city sorozatot?

Milyen magyar kiadók vannak a Fumaxon kívül?

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#815) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Batman: A Démon születése milyen sztori? Látom, régi történetek vannak a kötetben.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#816) NyMRooD válasza Dilikutya (#815) üzenetére


NyMRooD
őstag

A képregény hátuljáról: Eredeti megjelenés mint "A Démon Fia" 1977 április és "A Démon felesége" 1979 január

Azt, hogy mennyire jó sztori még nem tudom, 3-4 kötettel le vagyok maradva.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#817) Gretel


Gretel
tag

[link] Ilyen ütemben szépen kihúzzák akár 2020-ig is. :U

steam: ziretta

(#818) Gretel


Gretel
tag

DC Nation #0
The Summer of Events starts now!

steam: ziretta

(#819) torik válasza Gretel (#817) üzenetére


torik
senior tag

Mennyire kell ismerni a többi jelenleg futó képregényt hogy érthető legyen a sztori? Rebirth-nél lemaradtam :D

All that and a bag of chips

(#820) Gretel válasza torik (#819) üzenetére


Gretel
tag

Szerintem előfeltétel gyanánt a Doomsday Clockhoz elég két dolog: 1) The Button 2) The Oz Effect. Utóbbit mondjuk még nem szereztem be, de tervbe van véve. Meg talán az eredeti Wally visszatérése rögtön a Rebirth elején. Meg elvileg mikor tavaly reklámozni kezdték ezt az egész történetet, valami olyasmi is elhangzott, hogy a Doomsday Clock sztorija kb. egy évvel a most futó képregényes események után játszódik majd. Gondolom pont azért, hogy ne zavarjon be nagyon egyik a másiknak.

steam: ziretta

(#821) torik válasza Gretel (#820) üzenetére


torik
senior tag

Akkor lehet inkább kivárom míg lemegy a széria és addig a többi sori pótlásával foglalkozok :)

All that and a bag of chips

(#822) Gretel válasza torik (#821) üzenetére


Gretel
tag

Igen, én is azt várom most. :)

Szerintem amúgy a most futó sorik közül a Deathstroke, a RHATO, a Green Arrow és a Batman a legjobb. A Justice League viszont valami rémes lett. Az első deluxe edet megvettem belőle, aztán elég is volt annyi. JL téren érdemes megvárni a No Justice-t, meg utánna Scott Snyder új soriját.

A No Justice nekem tuti vétel lesz. :D [link]

steam: ziretta

(#823) sugarforce válasza Gretel (#817) üzenetére


sugarforce
őstag

:D király, én már lélekben inkább le is mondtam róla, majd ha megjelenik egyszer, akkor megjelenik. Szerencsére van mit olvasni.

(#824) Gretel válasza sugarforce (#823) üzenetére


Gretel
tag

Én is kezdem azt érezni, hogy hidegen hagy a dolog. Ez a sok csúszás megöli a lelkesedést. Pedig kíváncsi vagyok a sztorira.
Mindegy, most elég sok minden lesz szerencsére, ami érdekel és ez vigasztal. :D

Egyébként valahol olvastam, hogy Geoff Johns és Jason Fabok csinálnak/csinálni fognak valamit, aminek köze lesz a három Joker dologhoz. És ennek semmi köze nincs a Doomsday Clockhoz. Pedig már azt hittem, hogy el lett felejtve a dolog. Elég rég nagy volt a csönd.

steam: ziretta

(#825) sugarforce válasza Gretel (#824) üzenetére


sugarforce
őstag

Wow az erdekes lenne.

(#826) Gretel válasza sugarforce (#825) üzenetére


Gretel
tag

Közben megtaláltam. [link]

steam: ziretta

(#827) sugarforce válasza Gretel (#826) üzenetére


sugarforce
őstag

Ja igen... Ez baromi erdekes felvetest inditott el, redditen akkoriban volt eleg sok teoria, kivancsian varom mi lesz a sztori mogotte.

(#828) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sziasztok,

van valami olyan oldal, mint a Moly vagy az IMDb képregényeknel? Szal ahol a sztorikat értékelik és lehet keresgélni, hogy mi jó és mi nem.

Shazamokat kezdeném el, de tényleg csak azt, amit érdemes.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#829) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Esetleg van itt valaki aki előfizetett a marvel sorozatra, az megtudná írni, hogy következő csomagot mikortól fogják szállítani. Ha jól számolok akkor mától, igaz?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#830) sugarforce válasza NyMRooD (#829) üzenetére


sugarforce
őstag

En elofzettem, en mult heten kaptam meg a 10-11-et, viszont pont most lattam , a facebook posztjukat, hogy ma postazzak azoknak, akik... Szoval szerintem te most kapod majd meg.

Sziasztok!

Ismét csomagolunk és holnap indulnak a futárok az újabb előfizetői csomagokkal. Ezekben a napokban azok az előfizetőink várhatnak a csomagjaikra, akik
április 12-15. környékén kapták meg az előző csomagjukat és május 7-ig ki is fizették azt, vagy

április 24 után regisztráltak új előfizetőként, vagy
március 12. előtt kapták utolsó csomagjukat, de csak április 24. és május 7. között fizették ki azt.

Azoknak, akik eddig mindig időben kifizették előfizetői csomagjaikat, most a 10. és 11. kötetet fogjuk kiküldeni. A többiek a soron következő 2 kötetet kapják majd.

[ Szerkesztve ]

(#831) NyMRooD válasza sugarforce (#830) üzenetére


NyMRooD
őstag

Köszi az infót, korábban elkellet utaznom és halasztást kértem, remélem 2 csomagot küldenek, hogy ne legyek lemaradva.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#832) sugarforce válasza NyMRooD (#831) üzenetére


sugarforce
őstag

ha nem kéred, akkor nem fognak kettőt küldeni. Tapasztalat.

(#833) NyMRooD válasza sugarforce (#832) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, közben kiderült, majd legközelebb kapok kettőt, sajna csak a telefonos ügyintézőnek mondtam, email-ből lemaradt. A vicc, hogy ugyan így csúsztatást kértem a DC sornál is ott nem felejtettem el beleírni, na mindegy, így is 6 képregény jön a héten, az kitart egy darabig :)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#834) sugarforce válasza NyMRooD (#833) üzenetére


sugarforce
őstag

Én olyan nagy lemaradásban vagyok az olvasásban, hogy már nem is foglalkozok vele :DDD
Majd nyáron lesz kis nyugi, akkor behozom. Sok így mennyiségre a rebirth, sasmoha és a hachette és a spawn.

[ Szerkesztve ]

(#835) NyMRooD válasza sugarforce (#834) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én most az utazás alatt hoztam be sok lemaradást, de lesz itt csúszás a közelgő Hellboy miatt meg tervezem én is a Spawn-t és akkor a kingpinről nem is beszéltünk :))

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#836) sugarforce válasza NyMRooD (#835) üzenetére


sugarforce
őstag

nálunk költözés volt, hetekig dobozokban volt a gyűjteményem, nemrég készült el a saját szekrénye, berendezkedés után majd lesz kis idő behozni, amit csak lehet.
Ja hát igen, a hellboy is befigyel majd, meg jön a következő adag képkockás x-men is... és akkor a külföldi megjelenésekről nem is beszélve...

(#837) Gretel válasza sugarforce (#836) üzenetére


Gretel
tag

de kéne már egy saját szekrény ide is nekik. Nyáron muszáj lesz majd alkotnom, mert a meglévő polcokon a könyvek mellett már nem fér el a cucc. (Már tényleg ideje lesz, kb. december óta mondogatom magamnak, hogy kéne.) Így is van olyan Star Wars, amit jobb híján az ágy alá suvasztottam el, amíg nincs jobb. :"D
Valahogy nagyon megnőtt az olvasnivaló mennyisége. Mondjuk az sose baj.

steam: ziretta

(#838) sugarforce válasza Gretel (#837) üzenetére


sugarforce
őstag

A regi lakasban nekem mindenfele szedett-vedett polcokon volt, aztan a koltozes utan jobbnak lattuk ott hagyni, igy kaptak sajat, a tobbi butorhoz illo jo nagy batar szekrenyt, ami boven eleg lesz az elkovetkezendo 1-2 evre.

(#839) spiky03 válasza sugarforce (#838) üzenetére


spiky03
veterán

Akkor en mennyire vagyok lemarava,ha egyet sem olvastam meg el? :DDD Sem a DC, sem a Marvelbol. :)
Igaz a DC elso ket szamat regebben olvastam mert a Hush szeria megvolt kulon kotetben a trilogai.

Hamar koltozes meg polc.
Mi is lassan koltozunk, mert kesz lesz a haz.
Ki mit vesz a gyujtemenynek? En kulon polcot gondoltam a DCnek is meg a Marvelnek is amin szepen elfer majd a 60 db es ugye kiadja a gerinceuk az egyseges kepet. Meg ugye a vegre mennek a konyvtamaszok.

Lemerte mar valaki, hogy mekkora polcon fernek el egyben?

Kosznom az infokat! :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#840) sugarforce válasza spiky03 (#839) üzenetére


sugarforce
őstag

Akkor elegge:D
Nekem kulon polcon van a marvel a dc es a rebirth/elseworlds sztorik.
Csinaltattam 80cm szeles szekrenyt amin 35cm magas polcok vannak, ezen ha elfernek, akkor orulok, ha nem akkor majd csinaltatok masikat. Igazabol 75 cm eleg lenne ha marad a 60 kotet.

(#841) spiky03 válasza sugarforce (#840) üzenetére


spiky03
veterán

:DDD
Koszonom az infot, akkor majd valami ilyen polcot/szekrenyt keresek en is, amin elfer a 60 db egymas mellett.

Melysege az kb mennyi lehet, amin kenyelmesen elfernek a kotetek?
Mondjuk meg lehet elejek pakolni figurakat is? :)

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#842) NyMRooD válasza spiky03 (#841) üzenetére


NyMRooD
őstag

Csak óvatosan, mert még megvan az esélye a folytatásnak, lehet nem fogyott rendesen a különkiadás, de erősen úgy néz ki, hogy magának a sorozatnak megvan a megfelelő mennyiségű vásárlója, ha nem lenne, már 60 előtt abba hagyhatnák, de bővítik a sort lassan.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#843) spiky03 válasza NyMRooD (#842) üzenetére


spiky03
veterán

Az jó lenne.
De akkor is csak ez a 60 szám ad ki egy képet nem?
A folytatáson már új kép lesz a gerincen, nem?

Igen a különszámot furcsáltam is, hogy semmi hír a folytatásról.
Annak is örülnék ha folytatnak mert meg van az első szám. :)

Nah de most akkor milyen polcot/szekrényt vegyek? :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#844) sugarforce válasza spiky03 (#841) üzenetére


sugarforce
őstag

Nekem 35 centi mely, boven ele fer meg egy csomo figura is.

(#845) NyMRooD válasza spiky03 (#843) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem, a folytatással a kép is folytatódik ez a német verzió

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#846) spiky03 válasza NyMRooD (#845) üzenetére


spiky03
veterán

Koszi a kepet.
De ahogy latom talan pont el lehet oket valasztani a nagy DC jel elott vagy mogott es ugy nem lesz hianyos egyik szereplo sem, es mehet akar kulon polcra.
De ha egyben akarja az ember akkor meg min 240 centi hosszu polc kellene. Amennyiben a tobbi kep is kb 80 centit ad majd ki.

Nehez dontes. :D

Szetnezek az Ikeaban, hogy mik a leherosegek aztan kiderul. Nah meg meg az asszonnyal is egyeztni kell, hogy mi illik bele az uj nappali entriorjebe. :DDD

(#844) sugarforce

Koszi ismet! :R

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#847) sugarforce válasza spiky03 (#846) üzenetére


sugarforce
őstag

Szivesen :R
Szerintem egy valamirevalo asztalos feleannyibol kihozna az egyedi igenyeidre szabott szekrenyt.
Nezegettem en is ikea, kika, jysk es tsait, de mindegyiknek vt valami olyan parametere, ami miatt felejtosse valt, igy lett az egyedi cucc.

[ Szerkesztve ]

(#848) spiky03 válasza sugarforce (#847) üzenetére


spiky03
veterán

Igen lehet ez lesz majd.
Pl a BD polcomat is fateral csinaltattam. :)
Vagy max obi/praktikerben vagatok meretre butorlapot meg majd leelfoliazom es kesz is a polc. :)

Esetleg tudsz kpet mutatni a tiedrol, hogy az milyen lett?

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#849) sugarforce válasza spiky03 (#848) üzenetére


sugarforce
őstag




80*35*35 cm-esek a polcok

(#850) spiky03 válasza sugarforce (#849) üzenetére


spiky03
veterán

Koszonom szepen a kepeket! :R
Szep gyujtemeny! :C

A poharas Superman meg Batman nekem is megvan, meg a Dark Knightos is. :D :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.