Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) sugarforce válasza spiky03 (#850) üzenetére


sugarforce
őstag

köszi. :) Van még egy pár db funko is, csak azok másik polcon pihennek.

(#852) nextman


nextman
aktív tag

Sziasztok!

Régi képregényeket honnan tudnék beszerezni? Most az itthon 89 körül megjelent pókembereket vadászom pl. vaterán, de nem mindegyik részt találtam meg.

(#853) sugarforce válasza nextman (#852) üzenetére


sugarforce
őstag

Kepregenyes fb csoportok, kepregeny borzek.

(#854) BladePocok válasza sugarforce (#811) üzenetére


BladePocok
tag

Hali, nekem is lenne problémám a gerinncel/kötetekkel, mit gondolsz így több hét szenvedés után mi a "leggyorsabb" /legkönnyebb megoldás utólag kitapasztalva ? Hol kezdjem?

(#855) NyMRooD válasza BladePocok (#854) üzenetére


NyMRooD
őstag

sugarforce sajnos nem a legjobb ügyintézőt foghatta ki, én ha cseréltetni akarok akkor emailben leírom a panaszom és küldök a hibáról képet, általában 1 napon belül kapok is választ. Ha van kedved fel is hívhatod őket, de annak úgy is az lesz a vége, hogy majd kérnek róla egy mailt is, hogy rögzítve legyen és tudjanak rá neked választ küldeni. (legutóbb hétfőn írtam, a marvel sorral kapcsolatos hibára kedden jött a válasz, a DC sorral kapcsolatosra viszont még nem kaptam azóta se, pedig a DC-nél eddig mindig gyorsak voltak, ha nem jön válasz holnap délutánig rájuk csörgök)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#856) sugarforce válasza BladePocok (#854) üzenetére


sugarforce
őstag

E-mailt kuldj. En sajnos kifoghattam egy kevesbe segitokesz ugyintezot, szivtam egy sort. Viszont hamarosan round 2, mert a dc logo eleg gyeszeran all, 3 szamot tuti kene cserelni.

(#857) BladePocok válasza sugarforce (#856) üzenetére


BladePocok
tag

NyMRooD + sugarforce köszi a válaszokat!

Más téma: júni 19-én jelenik meg az újranyomott Infinite Crisis Omnibus, csak én állok úgy hozzá hogy must-have így nyár elején ? :D Ősszel meg hasonló kivitelben a Final Crisis 10 éves évfordulós kiadása amire le is csaptam szépen.

[ Szerkesztve ]

(#858) Gretel


Gretel
tag

Meghaltam. :D

steam: ziretta

(#859) Golden9 válasza Gretel (#858) üzenetére


Golden9
addikt

"Csúnya rossz macs." :))

[ Szeretkezve ]

(#860) spiky03


spiky03
veterán

Volt esetleg valaki vasárnap a Dürerben a képregény fesztiválon?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#861) nextman válasza spiky03 (#860) üzenetére


nextman
aktív tag

En voltam, jo volt, de veszelyes a penztarcara. Lehet venni mindenfele kepregenyt.

(#862) emre


emre
veterán

Üdv!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a bekarikázott figura kicsoda?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#863) Golden9 válasza emre (#862) üzenetére


Golden9
addikt

És Batman szája mitől lett ilyen aranyeres? :U

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#864) M3oH válasza emre (#862) üzenetére


M3oH
addikt

(#865) emre válasza M3oH (#864) üzenetére


emre
veterán

Köszönöm! :R

(#863) Golden9

Attól hogy ez egy paródia. :)
Batmetal
Batmetal returns
Batmetal forever

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#866) sugarforce válasza emre (#862) üzenetére


sugarforce
őstag

Red hood (az avatarom is:D )

(#867) emre válasza sugarforce (#866) üzenetére


emre
veterán

Láttam miközben keresgéltem a topikban. De ezer bocs, az számomra csak hasonlónak tűnt. :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#868) emre


emre
veterán

Kinyírtam a topikot, vagy csak minden DC rajongó agyvérzést kapott mikor megnézték a rajzfilmeket? :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#869) Gretel


Gretel
tag

GEOFF JOHNS Launching SHAZAM and 3 JOKERS Titles, Along with New Pop-Up Imprint
Na... erre a Joker dologra tényleg kíváncsi leszek.

steam: ziretta

(#870) torik válasza Gretel (#869) üzenetére


torik
senior tag

Kövezzenek meg de engem a Shazam jobban érdekel :D a new52 féle rövidek bizonyították hogy van szufla a karakterben, és kinek a kezében lenne jobb helyen mint Geoff.

Ettől az oldaltól mai napig kész vagyok :D

All that and a bag of chips

(#871) Gretel válasza torik (#870) üzenetére


Gretel
tag

Mondjuk nekem ő valahogy sosem volt ott a kedvenceim között, de tényleg van benne lehetőség bőven. :D

steam: ziretta

(#872) sugarforce válasza Gretel (#871) üzenetére


sugarforce
őstag

Geoff nagy tehetség, ha az írásról van szó, inkább írjon, mint akta kukacoskodjon. Őszintén nem is bánom, hogy high-level döntés szinten eltávolodott a film/sorozatoktól, nem éreztem jó hatását bennük.

(#873) Gretel válasza sugarforce (#872) üzenetére


Gretel
tag

Pontosan. :) Én sem bánom. Shazam nem lelkesített fel annyira, mert a srác sosem volt ott a kedvenceim listáján, de ez a Jokeres dolog nagyon érdekel. Meg kíváncsi leszek erre az új imprintre. Nagyon sok mindenbe belevág mostanában a DC. Mondjuk én nem bánom.

steam: ziretta

(#874) sugarforce válasza Gretel (#873) üzenetére


sugarforce
őstag

Én sem bánom, csak már követni is nehéz, annyi az újdonság, meg hogy mi miből következik, mi minek a folytatása stb stb.

(#875) torik válasza Gretel (#873) üzenetére


torik
senior tag

Engem Green Lantern V4-gyel kilóra megvett Geoff, igaz még csak a Brightest Day elején járok. Ezen kívül többször belebotlottam írásaiba (értsd: sosem kerestem kimondottan az ő füzeteit, de DC téren majdnem mindenevő vagyok így nyílván rengetegszer futok össze vele). Úgy vettem észre hogy nagyon "érzi" a karaktereket és ezt jól át tudja adni.

Amúgy ha megjelennek ezek a Jokeres füzetek biztos rávetődök azokra is :))

All that and a bag of chips

(#876) mike1334


mike1334
veterán

Egy régi képregény címét keresem. Olyan 1994-1998 között jelenhetett meg itthon. Lehet egy kockásban olvastam, de lehet nem, nem emlékszem már. Annyi maradt meg belőle, hogy egy szamuráj szerű fazon volt benne, aki utazgatott, és a fegyverei el voltak rejtve a ruhájában/"hátikosarában". Még be is volt mutatva, hogy mit hogy rejtett el. Olyan szép sárga "rizses tányér" kalapja volt :D
Csak ennyi ugrik be róla, valakinek tipp? :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#877) Gretel


Gretel
tag

Oké. Ez kell! :DDD

steam: ziretta

(#878) torik válasza Gretel (#877) üzenetére


torik
senior tag

Ez mi beteg :D nekem is jöhet :DD

All that and a bag of chips

(#879) Gretel


Gretel
tag

Ezen most nagyon jót vigyorogtam.

DEATHSTROKE/YOGI BEAR SPECIAL #1

steam: ziretta

(#880) Gretel


Gretel
tag

Hm... Harley Diana lasszójával játszik és Batmannel barátkozik.

Nem tudom eldönteni, érdekelni fog-e ez a Heroes in Crisis dolog, vagy sem. Amikor még csak arról volt szó, hogy hősök meg traumákkal való megbirkózás és egyebek, egész érdekesnek tűnt a koncepció, de most meg már valami "ki a gyilkos?" rejtélyről (vagy legalábbis arról is) van szó.

steam: ziretta

(#881) Gretel


Gretel
tag

Ez a Három Joker dolog tényleg egyre érdekesebb. Remélem tényleg kihozzák még a télen.

steam: ziretta

(#882) Zirowe válasza Gretel (#881) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, kaptam tegnap sprinttől mailt, hogy hoznak nekem suvet csomagot.
Munkahelyemre jön a dc és marvel sor és két hétig nem leszek bent, utalnám az összeget, de fogalmam nincs melyik jöhetett meg. :D

Kinek mi jött mostanában?

Gretel: elég régóta dobták be nagy csinadrattával a dolgot, hogy aztán azóta kb semmit ne foglalkozzanak vele, szóval nem tudom, vegyesek az érzéseim ezzel a 3as dologgal..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#883) Gretel válasza Zirowe (#882) üzenetére


Gretel
tag

Nekem mostanában semmi. Július ötödikén kaptam utoljára tőlük cuccot, szóval lassan esedékes lesz. Az egyik mindig hó végén jön, a másik hó elején. Marveltől a 16, 17, DC részről meg a 42, 43 esedékes nekem. És hozzám a DC szokott előbb jönni.

És igen, tudom, csak aztán elég nagy volt a csönd a dolog körül és nemrég kezdték megint emlegetni. Szóval most ezért merek lelkesedni. Majd elmúlik, ha halogatás lesz a dologból. :DDD
De mostanában nagyon ráálltak Jokerre. 3 Joker. Scott Snyder JL-jében is szerepel. Belengettek valami Batman/Joker "kényszerített összefogás" képregényt is most SDCC-n.

steam: ziretta

(#884) drizt75 válasza Gretel (#883) üzenetére


drizt75
csendes tag

Sziasztok.Érdeklődnék hol tudnám eladni képregényeimet.Rakok képeket hátha érdekel valakit.A képek nem adják vissza a képregények állapotát..

[ Szerkesztve ]

(#885) drizt75 válasza drizt75 (#884) üzenetére


drizt75
csendes tag

Van még pár külföldi pókember kis könyv is.Deadpool és marvel képregények.

(#886) nextman válasza drizt75 (#884) üzenetére


nextman
aktív tag

Facebookon lepj be a kepregeny adok-veszek csoportba.

(#887) torik


torik
senior tag

Lehet kicsit off viszont szeretném megosztani, apróság de nagyon jót röhögtem rajta :D

A wikin még külön leírása is van :D

The only characters who seem to like Green Arrow's chili, or at least are able to eat it without screaming in pain, are Green Arrow himself and Batman.

Kész :DD

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#888) Gretel válasza torik (#887) üzenetére


Gretel
tag

Ollie legendás specialitása. :D
Imádom. :D
szerk: mármint a jelenetet/képet magát. xD

[ Szerkesztve ]

steam: ziretta

(#889) Golden9 válasza Gretel (#888) üzenetére


Golden9
addikt

(#890) spiky03


spiky03
veterán

Hoppá, mik jönnek. :)
Újabb Marvel tematikájú gyűjtemény indul itthon!

Én már be is rendeltem. :C

Már csak majd valami frankó kis szekrény vagy polc kell nekik meg a DC/Marvel gyűjteménynek, hogy jól mutassanak. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#891) NyMRooD válasza spiky03 (#890) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ez azért előbb én megnézem majd boltban, hogy hogy néz ki, mert a videó alapján az arcok kidolgozása nagyon gyér.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#892) Dilikutya válasza NyMRooD (#891) üzenetére


Dilikutya
félisten

Gagyi fröccsöntött jellege van ennek képen is. Meg 9 centis figura nem ér 2500 Ft-ot. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#893) NyMRooD válasza Dilikutya (#892) üzenetére


NyMRooD
őstag

Egy fokkal jobb hír eaglemoss háza tájáról, hogy most ezzel a szobros dologgal kapcsolatban a kelet európai iroda emberkéje járt Magyarországon és találkozott pár hazai kiadó emberkéjével, akik tolmácsolták neki, hogy a DC sor fordításán lenne mit javítani és mondta, hogy majd szól az angliai irodának, mert az az ő bizniszük illetve megjegyezte, hogy úgy tudja az angolok elégedettek az eladásokkal (ez utóbbi infó az alább olvasható bejegyzés egyik kommentjében volt amit már sajnos nem találok):

"‎András Tálosi‎ – GooBo képregényrajongók Augusztus 14., 15:59
Hírek a házunktáján kívülről: ma találkoztam az emberrel, aki az Eaglemoss középeurópai régiójáért felelős partnercéget vezeti. Ő irányítja a magyar cuccok megjelenését is.
Amikor elmondtam neki, hogy mennyire rossz a magyar verzió fordítása, és hogy többen elpártoltak már emiatt a sorozattól, akkor elkerekedett a szeme, hogy erről még nem is hallott (mármint, hogy baj lenne DC-sor fordításával).
Aztán az is kiderült, hogy neki nincs hozzá köze, mert az Eaglemoss angol irodájának vezényletével zajlik minden, ők irányítják a fordítást is, neki meg beleszólása sincs (de ezek után harcolni fog, mert szerinte is gáz, hogy ez megtörténhet).
Amúgy azért találkoztunk, mert szeptemberben piacra küldenek majd egy MARVEL ólomfigura-sort, ami szerintem ugyanaz lesz, mint ami itthon volt korábban, csak azt elkaszálták néhány szám után.

A hír nem titok (direkt rákérdeztem), de ha más csoportokban is elhintitek, akkor légyszi jelöljétek meg ezt a csoportot, hátha úgy többen csatlakoznak hozzánk, és akkor még több ember fog értesülni (akaratán kívül is) a GooBo híreiről. :) Köszi!"

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#894) torik válasza NyMRooD (#893) üzenetére


torik
senior tag

Jó a szándék meg minden, de a baj már megtörtént. Persze ha a vége felé jobb lenne a fordítás minősége az nem lenne baj, de na. De mégegyszer, a szándék értékelendő.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#895) spiky03 válasza NyMRooD (#891) üzenetére


spiky03
veterán

Én berendeltem mert ugye itt is akciós az első két szám.
Abból meg majd kiderül, hogy milyen.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#896) Zirowe válasza NyMRooD (#893) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Inkább az lenne a fontos infó, most hogy közeledik a vége, hogy
1. kívánják-e folytatni a sort
2. van-e esély a denevéres sorra
3. mi a répa van a különszámokkal

Az ólomfigurákat meg inkább nem mondom hova rakják. ;)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#897) NyMRooD válasza Zirowe (#896) üzenetére


NyMRooD
őstag

1. Ezért fontos, hogy elégedettek az eladásokkal, szóval van a folytatásra esély.
2. és 3. (itt megint idéznék)
"DC-s különszámokra nem kérdeztél rá?"
"Nem, de azt mondta, hogy tudja, hogy sokan várnák. Én azt mondtam, hogy a Legends of Batman sort várom, de csak jó fordítással. erre azt mondta, hogy mivel az még eleve friss a fő piacokon is, nem fognak vele betámadni minket mostanában. meg ugye megy még a DCCNK is."

Ha a közép-kelet európai emberük is tud róla gondolom akkor tud róla az angliai irodájuk is, a kérdés, hogy ez elég-e. FB csoportban többen is mondták, hogy írtak a terjesztőnek (suvet) és azt mondták tolmácsolják majd a kiadónak, ami úgy néz ki, hogy megtörtént, szóval írogatni kell a suvetnek és lehet lesz még különszám.

+1 még ha ólom lenne :)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#898) Zirowe válasza NyMRooD (#897) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igazából nem tudom mi lehetne megoldás a különszámok esetében.
Mert nyilván sokakat elriaszt a magas ár, hiába vastagabb a kiadás.
Lehet két részre szedve az egyköteteseket és rendes kiadás árba adva ha elérik az alap sor végét megoldás lenne, de ki tudja.
Mindenesetre "vicces" lenne, ha folytatnák a sort, de a különszámokat meg hagynák. :(

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#899) NyMRooD válasza Zirowe (#898) üzenetére


NyMRooD
őstag

Hát jah, a különszámok mindenképpen kellenének és a sor is folytatódhatna, de ha befejezik akár külön vágva vagy 1 rész / hó formában is megfelelnének nekem a különszámok. Egyébként félévente most is kiadhattak volna egy részt, az szerintem a legtöbb embernek beleférne.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#900) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ha meg már panaszkodás, "bosszantó", hogy jött újabb mail a szukitstól, hogy megint késik az SW adag, közben meg már a következő kettő is előrendelhető, igaz, csomagban még nem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.