Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

El szeretnék adni 1-2 füzetet. Tudtok segíteni az árazásban? Amit érdemes róluk tudni:

- az angol füzetek nagyon szép állapotban vannak, én még csak a borítón sem fedeztem fel törést vagy gyűrődést
- a magyarok az X-men füzetekig bezárólag nagyon szép állapotban vannak, bár a régebbieknél (Batman, Superman, Pókember) 1-2 kisebb hiba felfedezhető, pl. apró törések a gerincen, minimális kopás a sarkoknál
- az utolsó 3 Pókember füzet már kissé viseltesebb, még mindig hiánytalan és szakadásmentes, de a borítón vannak hibák, pl. meghajlott gerinc, kopottabb sarkok vagy kopott borító

Itt meg lehet nézni: https://goo.gl/photos/TtqDeQChCgyUFid36

Köszönöm előre is, ha tudtok segíteni :R

(#452) spiky03


spiky03
veterán

Nah reméljük végig viszik majd a sorozatot.
Ezt olvastam az Xpresses fórumon:

Minden előfizetőnek, aki nem kapta még meg a csomagját. A kiadó ezt az infót adta nekünk:

Kedves Előfizetőink!

Köszönjük, hogy Te is a DC Comics Nagy Képregénygyűjtemény előfizetői közé tartozol!

Szeretnénk elmondani neked, hogy kiadványunk rövid idő alatt minden elképzelésünket felülmúlóan népszerűvé vált – bár korábban Lengyelországban szintén a vártnál nagyobb érdeklődéssel találkoztunk, a magyar fogadtatás még a legoptimistább várakozásainkat is messze felülmúlta.

Sajnos az előfizetői igények nem csak a várakozásainkat, de a készleteinket is meghaladják. Ezért azoknak, akik regisztrációját 2017. január 8-án vagy később kaptuk meg, első előfizetői küldeményét most még nem tudjuk kiküldeni. A könyvek utánnyomása már megkezdődött, így legkésőbb 5-6 héten belül mindenki megkapja majd kezdő csomagját.

Ám nem szeretnénk csalódást okozni senkinek, aki bízott bennünk! Ezért mindenkinek, aki késve kap csomagot, a jövő hét második felében postázunk egy meglepetés ajándékot – reméljük, így egy kicsit könnyebben fog telni a várakozás ideje.

Ha bármilyen kérdésed lenne, a DCcomics@suvet.hu vagy a (06 1) 6881488-as számon várjuk érdeklődésedet.

Kíváncsi vagyok mi lesz az az ajándék. :)

Ha esetleg lesz itt olyan aki kap, nyugodtan ossza meg velünk. :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#453) sugarforce válasza asuskiddd (#449) üzenetére


sugarforce
őstag

Úgy tudom nincs, de ez bármikor változhat, pláne ha van rá igény.

(#454) asuskiddd válasza sugarforce (#453) üzenetére


asuskiddd
tag

Én egy ilyen Marvel grafikuskötet sorozatot azonnal rendelnék is elő, ha az is megjelenne itthon.

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#455) asuskiddd válasza spiky03 (#452) üzenetére


asuskiddd
tag

Remélem az ajándék olyan, hogyha most csak a később rendelők kapják meg, mi is hozzá tudunk jutni. Mármint, ha az ajándék nem része annak, amit mi már megkaptunk. :)

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#456) spiky03 válasza asuskiddd (#455) üzenetére


spiky03
veterán

Ezt én is remélem és én is előrendelném a Marveles sorozatot ha lenne :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#457) spiky03


spiky03
veterán

Ezt olvastam az Xpress fórumán:

A kingpin fórumán meg szorítanak hátha befuccsol.

És elvileg ezeket írták ott:
,,Most meg mondom, hogy ultra gáz. Kb ugyanaz a színvonal, mint az Egmontos cuccok, amivel már gondolom találkoztak egy páran. Tehát totál hozzánemértők fogják fordítani és szerkeszteni zéró utánanézéssel. Ez már látszik abból, hogy olyan képregényt akarnak kiadni ami már rég (vagy nem is olyan rég) megjelent nálunk is."

,,Szerintem csak lefordítják és kész, semmi átszerkesztés, legfeljebb nem lesz semmi extra benne (mint mondjuk dokumentáció), csak a képregény, így megvonva az esetleges többlet oldalszámot az olvasóktól. Nem volna új keletű megoldás."

,,Véleményem: a fordítása sz*r lesz. A megjelenés gyakorisága és ára brutál. A Panini sem tudott piacon maradni a havi 4 füzetével, pedig az Marvel volt, és nem túl drága. Ez pedig zsebkönyv formátum. Szerintem vagy nagyon hamar behal (nagyjából a második-harmadik teljes árú kötetnél, mint az ólmos annak idején), vagy még rosszabb: leviszi a Kingpin Batman fogyásait, így mi a DC-vel megszűnünk, ez a zsebkönyv pedig marad, amíg az emberek bírják pénzzel. Elképesztően hülye fejjel-a-falnak kiadás, és persze jogilag sem világos, hogy a Batman és fia, plusz a Bábel tornya jogai még nálunk vannak. Rákérdeztem a DC-től, hogy hogy megy ez."

,,Kíváncsi leszek, mi lesz ebből, mert jogilag sem adhatnák ki ezeket, meg az ár és a megjelenési gyakoriság is irreális, a fordítás meg már a leírásban is katasztrófális ("Akció képregény" pl. :) ).
Meg az egész teljesen érthetetlen: mik azok az előfizetői csomagok egyáltalán? Meg nincs semmi infó, hogy magyar nyelvű lesz egyáltalán, vagy mekkora lesz a mérete? Bár ha zsebkönyv méret, akkor szerintem nem kell aggódni nagyon, hogy valaki inkább azt veszi a Kingpines Batman helyett :). Valahol meg azt írják, már megjelent az első kötet, máshol meg, január van feltüntetve... Vicc az egész :)."

,,Na ez az. Csak akkor senkinek nem tűnt fel, hogy milyen gáz is maga a kiadvány fordítás szempontjából, mert senki nem arra figyelt. Állítom, hogy a vevők többsége el se olvasta akkoriban a hozzá adott magazint, csak a figurákra és a modellekre koncentrált. De itt már nem beszélhet más az olvasnivaló mellett, és ez lesz az első negatívum. Viszont hozzá kell tenni, hogy sajnos a hozzánk hasonló rajongókon kívül az átlag, bármennyire is szörnyűn hangzik kimondani, igénytelen. Nem érdekli őket a szöveg, meg a fordítás, vagy akár a beírás szörnyű mivolta, amíg szép formátumban kapja amit vásárol. Tehát durván mondva, ha szépen be van csomagolva a kaki, akkor azt is megveszik. Ha érdekelné az átlag vásárlót a tartalom minősége, akkor már rég nem lenne a piacon sok kiadvány, de még mindig megtalálható a polcokon, tehát megy nekik. És most se várhatunk jobb minőséget az Eaglemosstól, hiszen ugyanazok fogják kiadni, akik korábban is."

,,Az említett DC képregényekhez meg csak annyit, hogy ami gagyi az szót sem érdemel. Ami ilyen sz*r az úgyis mindig záros határidőn belül megdöglik. Én biztosan nem fogom megvenni ha sz*r a fordítás vagy a szerkesztés vagy a kinézet. Ezek közül bármelyik kizáró ok.
A Kingpin kiadványoknak szakértő a háttere, jó a fordítás, gyönyörű a küllem, jó a szerkesztés, megbízható a háttér, az ember biztos lehet benne, hogy ha előfizet meg is kapja a képregényeket.
Egyébként ezt csak így lehet csinálni ha hosszútávon gondolkodsz. És ha így gondolkodsz és viselkedsz a siker is biztosított."

Milyen kedves emberek. :DDD

Amúgy én még nem jutottam el odáig, hogy elolvassam, de tényleg rossz a fordítás?
Mert én a Hush-nál nem emlékszem rá, hogy rossz lett volna. De ha vissza kapom kollégától, akkor összehasonlítóm, hogy ugyan azok-e a szövegek mind a kettőben.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#458) .LnB válasza spiky03 (#457) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez gáz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#459) sugarforce válasza spiky03 (#457) üzenetére


sugarforce
őstag

Szánalmas, komolyan. Eléggé kingpin szagot érzek... De komolyan ki az aki drukkol egy sorozatnak, hogy égjen be? Persze vannak ilyen emberek, de itt többször is megvannak említve árulkodó dolgok. Többször is meg van említve, hogy leveri a kingpines batman eladásait, stb. Meg, hogy nekünk, igényes rajongóknak ez egy szar, aki megveszi az hülye. Meg megy az értetlenkedés, hogy mik a csomagok, anélkül mindezt, hogy elolvasott volna bármit, odament a topikban és tudatlanul odaröfögött pár mondatot, amitől okosnak tűnik majd ás szórja az igét. Lehet nincs semmi köze a "konkurens" céghez, de elég érdekes azért. Bár igazán konkurenciáról nem is beszélhetünk, mert egyrészt a kingpin eléggé mellékvágányra rakta a dc-t (volt tavaly év elején valamikor egy posztjuk fb-n, hogy a dc nagyon felemelte a licenc árát, ezért csökkentenek), ráadásul jelenleg egy the new 52-es történetszál fut, az is félbevágva a zöld íjásszal, meg fekete kanárival. Másrészről meg ez egy gyűjtemény, nem egy folyó sztori.

Ez a jogi blabla meg tényleg vicces és itt ugrott be, hogy ez a kingpin egyik embere lehet. Egyébként miért ne adhatna ki más is köteteket, ha megvette rá a licenceket. Amennyibe kizárólagosságot is vettek volna kingpinék, akkor lehetne balhézni. De ezt kétlem. Ha ezek egy részét tényleg ők írták, ez egyáltalán nem profi hozzáállás, sőt elég gáz. Ha az eaglemoss kidványa tényleg leveri a kingpines eladásait, az csak azért lesz, mert a kingpines nem elégíti ki az itten rajongók igényeit, ez ennyi. Nem kell belelátni, hogy "sok a hülye, mert a csomagolást nézik" (másrészt az is milyen hozzáállás már, hogy hülyének nézem a vásárlóimat?), ha mernének lépni és esetleg adnának ki superman kötetet, vagy jl-t, stb. és nem 2 képregénytnyújtanának szét egy évre, akkor kevesebb okuk lenne félni. Értem én, hogy bekavart nekik ez az eaglemoss, nem egyeduralkodók dc terén, ez van. Ilyen a piac.

Azért elég vicces ezt olvasni "A Kingpin kiadványoknak szakértő a háttere, jó a fordítás, gyönyörű a küllem, jó a szerkesztés, megbízható a háttér".
Én a start óta vásárolom a kingpines batman-t, de igazából ezek közül egyikkel sem tudok teljesen egyetérteni. A fordítás elég sok esetben egyszerűen nem jó, a külleme egyre gagyibb köszönhetően a szarabbnál szarabb papírminőségnek. Érezhető a különbség a legelső számok és a 2016-os kiadások között, nem is keveset. Szerkesztés? Ugyan... Most böföghetnék én is órákat, hogy miért is nem azt a minőséget képviseli a kingpin itthon, amit kéne, de nem teszem, örülök, hogy van, még ha nem is vagyok elégedett vele teljesen. Inkább örülni kéne, hogy a vásárlónak van választási lehetősége, ha valóban azt a minőséget képviselik, amit gondolnak magukról, akkor nem fogja leverni az eladásokat. Nem szimpi ez a "mindig más a hibás" hozzáállás. Azért azon sem árt elgondolkozni, hogy miért is inkább külföldről vásárol sok képregény rajongó képregényt, miért nem az itthoni kiadásokat veszik meg. Ez a jelenség nem most indult útjára. Mindezek ellenére továbbra is vásárolom a köteteket, mert a sztorikat imádom és sajnos nincs más, batmanhez köthető tartalom itthon. Egyre kevésbé szimpatikus ez a gyakorlat, amit a kingpin folytat a dc-s kiadványaival, kezdve azzal, hogy 2 havonta ad ki köteteket, azok is tulajdonképpen fél kiadványok. Persze lesz különkiadás, de azzal nem vagyunk megvéve. Már látom a végét ennek egyébként, a kingpin erre hivatkozva fogja megszűntetni azt a kemény egy dc-s kiadványát.
Sok helyen olvasom, hogy így drága úgy drága. MIVAN? :D 2800 ft 120 oldal, keménykötés, normális minőségű papír, normális nyomtatás. A fordítás pedig teljesen jó. A történetek nagy részét olvastam angolul, van összehasonlítási alapom. Egyébként komolyan nem értem, persze mindenki szegény, be kell osztani a pénzt, stb. DE akinek nincs rá pénze, az a 950Ft-os 40 oldalas képregényt sem fogja megvenni ilyen alapon.
Sokan úgy gondolják, hogy gondoltak egyet eaglemossék és piacra dobták itthon is a köteteket minden utánanézés nélkül. Miért is tették volna? Nem kevés befektetés ez, itthon egyszerűen hosszú évek óta nincs kielégítve a magyar dc-s közösség magyar nyelvű kiadásokkal.

Bírom, a legtöbb komment úgy ír, hogy SZAR LESZ a fordítás, nem is találkoztak egy kiadással sem, csak egy facebook hírdetés szövegéből kiemelt mondatból idézgetnek.
A fordítása egyáltalán nem szar, sőt kifejezetten jó. A legtöbb sztorit olvastam angolul is, van összehasonlítási alapom. A hush és a last son of krypton jó fordítást kapott.
A két fordítás hasonló, de nem ugyanaz.

(#460) .LnB válasza sugarforce (#459) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Örülök, hogy te olvastad angolul is, mert én nem sokat, és nem is tudtam megítélni a fordítás minőségét. Szóval jó, hogy leírtad a véleményed, köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#461) Gretel válasza spiky03 (#457) üzenetére


Gretel
tag

"sajnos a hozzánk hasonló rajongókon kívül az átlag, bármennyire is szörnyűn hangzik kimondani, igénytelen" micsoda általánosítás. :U Mindig tanul valami újat az ember lánya.
Azért erősen "dögöljön meg a szomszéd tehene, nehogy véletlenül több tejet adjon, mint a miénk" életérzés hatja át ezeket a hozzászólásokat. :D

steam: ziretta

(#462) sugarforce válasza Gretel (#461) üzenetére


sugarforce
őstag

Naja. Raadasul hulyenek nezni az embert sem epp esszeru hozzallas.

(#463) Gretel válasza sugarforce (#462) üzenetére


Gretel
tag

Nem ésszerű, de jellemző. Főleg, hogy úgy látszik, médiumnak is képzelik magukat, mert úgy irkálnak ilyen minősítéseket, hogy nem is látták, miről beszélnek.

steam: ziretta

(#464) torik


torik
senior tag

Hi!

Éppen nagy DC darálásban vagyok, most épp a Green Lantern-t olvasom egészen az Emerald Twilight-tól kezdve végig amik bemutatják mi történt Hal-el Coast City levegőbe küldése óta (Emeral Twilight, Zero Hour, Parallax View, Final Night, Day of Judgement, Rebirth és most Green Lantern V4 és Green Lantern Corps V2).

Van szerintetek fontosabb sztori ami kimaradt? Figyel még itt egy New Dawn és Emerald Knights de szörnyen nem bírom ezt a Rayner gyereket így kihagytam.

Amit eddig olvastam egyébként érdekes, bár Final Night-ig töménytelen olyan karaktert láttam akiről még csak nem is hallottam azelőtt, de sok vizet nem is zavartak. A valódi Parallax-ot pedig utólag elég jól beleírták a történetbe, miért a sárga iránti gyengeség, na meg hogy aztán végső soron mégsem Hal hibájából történt minden :D bár így is nagyon retcon szaga volt a dolognak.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#465) sugarforce válasza torik (#464) üzenetére


sugarforce
őstag

Esetleg Green Lantern Corps: Recharge? Ebből indúl ki a The Sinestro Corps War, Blackest Night, Brightest Day és a War of the Green Lantern is. Jó kis sztori.

(#466) torik válasza sugarforce (#465) üzenetére


torik
senior tag

Pont a Sinestro Corps War jön, el is olvasom előtte, köszi a tippet! Egyébként eddig nagyon bejön a GLC, van egy-két utalás amit nem értek de elhanyagolható, összességében érthető és élvezetes.

Apropó, néha tartok szünetet két nagyobb szuperhős-hullám között, olyankor általában ledarálok valamit ami relatíve távol áll ettől a műfajtól. Eddig az American Vampire és a Locke & Key volt amik nagyon adták (előbbinek jöhetne már a Third Cycle :D ).
Tudnátok ajánlani valami hasonlóan elismert vagy jó szériát ami lehetőleg nem (sokkal) hosszabb a fent említetteknél?

All that and a bag of chips

(#467) sugarforce válasza torik (#466) üzenetére


sugarforce
őstag

American gods, vagy The sandman esetleg?

(#468) torik válasza sugarforce (#467) üzenetére


torik
senior tag

Kösz a tippet, észben tartom. Azóta kinéztem magamnak a Morning Glories-t, azzal fogok tenni egy próbát.

All that and a bag of chips

(#469) spammer


spammer
veterán

Én tegnap fejeztem be a Saga 1. kötetét (6 szám), eddig nagyon adta. :K Fantasy - Sci-fi - Kaland keverék, fasza humorral. Remélem, hogy nem fullad ki később (eddig 6 kötet van, de hamarosan megjelenik a 7. is).

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#470) TheTruth


TheTruth
tag

Egy kis reklam, Valiant Bundle van megint a Humble-n. Nekem nagyon bejott a Valiant vilag, jobban tetszik mint a DC/Marvel vonal. Valaki rajong hasonlatosan ezekert? :))

(#471) fausto


fausto
addikt

Hello,

Nem tudom láttátok-e, az Eaglemoss facebook-on felrakott egy kérdőívet, amiben arra is rákérdeznek, hogy mennyire érdekelne minket valamilyen DC különszám :)

(#472) .LnB válasza fausto (#471) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én telón nem találok semmilyen kérdőívet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#473) fausto válasza .LnB (#472) üzenetére


fausto
addikt

Hát már én sem találom... Tegnap este került fel, a http://kepregenyvilag.com/ oldalon kellett kitölteni.

(#474) fausto


fausto
addikt

Meglett a kérdőív! Érdekes, mert az oldalon nem jelenik meg a bejegyzések között....

(#475) spiky03 válasza fausto (#474) üzenetére


spiky03
veterán

Kész :C

Pár havernak is elküldtem, biztos, ami biztos. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#476) asuskiddd válasza fausto (#474) üzenetére


asuskiddd
tag

Mi értelme egy olyan kérdőívnek, amit alig lehet megtalálni? Rosszul post-olták?

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#477) asuskiddd válasza asuskiddd (#476) üzenetére


asuskiddd
tag

Remélem a 18.-nál mindenki bejelöli az összeset!

Amúgy ennél a kérdésnél a teljes különkiadás ára, vagy abból egy rész?

19. Mennyit költenél egy speciális szám különkiadására (szabványos formátum, kemény borítás, illusztráció a könyvgerincen, 300 és 400 oldalas terjedelem?

a. Kevesebb, mint 6,000 HUF
b. 6,000-10,000 HUF
c. 10,000-14,000 HUF
d. Több, mint 14,000 HUF

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#478) spiky03


spiky03
veterán

Az fogalmazódott meg bennem, hogy honnan tudják, hogy ki töltötte ki a kérdőívet, amikor nem kellett semmit sem megadnod. :D Hogy kapom meg így az ajándékot? :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#479) asuskiddd válasza spiky03 (#478) üzenetére


asuskiddd
tag

Milyen ajándékot? :)
Ja látom. :D

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#480) asuskiddd válasza spiky03 (#478) üzenetére


asuskiddd
tag

Szerintem valami el lett rontva azzal a kérdőívvel, azért is nincs kint face-n.

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#481) spiky03 válasza asuskiddd (#480) üzenetére


spiky03
veterán

Lehet, nah de sebaj. Minden kezdet nehéz. :) Majd lesz biztos jobb is, de azért figyelemreméltó, hogy legalább próbálkoznak a rajongók kedvében tenni, főleg ha be is tartják majd amiket bejelöltünk. D:

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#482) sugarforce válasza spiky03 (#478) üzenetére


sugarforce
őstag

Úgy, hogy az első 20 kitöltő kapott csak ajándékot, az első 20 nál a befejezés után kért egy email címet.

(#483) asuskiddd válasza sugarforce (#482) üzenetére


asuskiddd
tag

Neked sikerült bekerülni?

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#484) spiky03 válasza sugarforce (#482) üzenetére


spiky03
veterán

Jaja, azt gondoltam, hogy én már nem kerültem bele. :D

Remélem lesz/van itt olyan aki igen és megmutatja mi is az az ajándék.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#485) sugarforce válasza asuskiddd (#483) üzenetére


sugarforce
őstag

nem sajnos. 23. lettem.. :D

(#486) asuskiddd


asuskiddd
tag

Ha minden igaz, ezen a héten jön a 4. és 5. képregény. :)

(#487) .LnB
Igen, mindig kettőt 4 hetente.

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#487) .LnB válasza asuskiddd (#486) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megint egyszerre többet kapunk mi előfizetők?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#488) fausto válasza asuskiddd (#486) üzenetére


fausto
addikt

Hát én telefonon beszéltem velük és kilátásba helyezték, hogy talán csúszás lesz...

(#489) torik válasza .LnB (#487) üzenetére


torik
senior tag

Kétlem, ezzel a tendenciával egy idő után messze lehagynánk a nem előfizetőket, nem beszélve hogy fizetnénk 9000,- forintot :))

All that and a bag of chips

(#490) asuskiddd válasza torik (#489) üzenetére


asuskiddd
tag

Valamit elszámoltál. :) 2 hetente jelenik meg 1 képregény, előfizetők 4 hetente kapnak 2-t. Csúszásokat most nem számolva. 2 x 2890 Ft havonta.

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#491) torik válasza asuskiddd (#490) üzenetére


torik
senior tag

Erre mondtam ha továbbra is három számot kapnánk mint elsőre akkor fizetnénk annyit :DDD

All that and a bag of chips

(#492) asuskiddd válasza torik (#491) üzenetére


asuskiddd
tag

Ja, igen az csak az elsőre volt érvényes. :)

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#493) torik


torik
senior tag

Pakoltam régi cuccaim közt és megtaláltam egy doboz alján a Watchmen első két kötetét magyarul. Teljesen elfelejtettem hogy ilyen is volt régen, de a harmadik (utolsó) kötet kimaradt. Próbálom levadászni neten de sehol sem találom.

Tippet tudna valaki hol érdemes nézelődni/érdeklődni? Használtan csak akkor szeretném ha végképp nem kapható sehol.

All that and a bag of chips

(#494) spammer válasza torik (#493) üzenetére


spammer
veterán

Már rég nem kapható. Szerintem használtan is csak elvétve.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#495) torik válasza spammer (#494) üzenetére


torik
senior tag

Ennyire ritka lenne? Az gáz :(((

All that and a bag of chips

(#496) spammer válasza torik (#495) üzenetére


spammer
veterán

Annak idején nem vette senki a nyakukon maradhatott jó sok, mert a végén már ilyen 600 Ft-ért szórták őket (ha jól rémlik). A Cartaphilus kiadó abba is hagyta a képregények kiadását. A Sandman is 4 kötetet ért meg, annak is annyi lett. Aki megvette, az megbecsüli, de ha el is adja, akkor sem fogja olcsón, ha van egy kis esze.

Nekem megvan mindhárom, mennyit fizetsz? ;] Csak viccelek, nem adnám el őket, a kedvenc képregényem, kincset ér. :)

Szerintem vedd fel a kapcsolatot a Cartaphilus-szal, lehet, hogy porosodik még náluk raktáron. Hacsak ki nem szórták közben őket az évek során apránként magánúton (pl. vatera).

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#497) fausto válasza torik (#493) üzenetére


fausto
addikt

Ebben a facebook csoportban néha találni 1-2 példányt, de ha van is, szerintem a 3 kötetet szokták egybe adni, nem jellemző, hogy megbontják. De egy kérdést megér. És tényleg jó eséllyel elég borsos ára lesz.

(#498) asuskiddd


asuskiddd
tag

Na nekem most jött a levél, holnap adják fel a a hibás DC képregények cseréjét, és elvileg ma pedig a 4. és 5. kötetet. Talán erre a hétre befuthat minden. :)

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#499) torik válasza spammer (#496) üzenetére


torik
senior tag

Rákerestem már, egy húszasért vihető lenne kompletten, máshol hatezerért volt a harmadik de már elvitték :D ennyire nem ragaszkodom hozzá, csak jó lett volna megvan az uccsó is a miheztartás végett :U majd ha nagyon úgy érzem hogy nagyon hiányzik a polcról akkor megrendelem külföldről angolul :D

All that and a bag of chips

(#500) spammer válasza torik (#499) üzenetére


spammer
veterán

Ja, de külföldön egy kötetben jelent meg, nem darabolva.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.