Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) spammer válasza .LnB (#400) üzenetére


spammer
veterán

Gondolom csak az első kötet lesz akciós, bevezető áron. Ha utána 59 x 2890 Ft lesz, akkor az nem rossz pénz. :D Jó, persze nem egyben kell kipengetni. Pár fotót linkelhetnétek majd a kötetekről, ha megérkeznek. :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#402) .LnB válasza spammer (#401) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kilencven forint lesz az első, aztán 1990, majd 2890 a többi. Havonta 3k-t nekem megér.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#403) spiky03 válasza .LnB (#402) üzenetére


spiky03
veterán

990 lesz az első nem?
Az a 99 HUF az csak elírás szerintem.

Így van 2990-et nekem si emgér havonta, főleg, hogy jön mellé 1-2 ajándék is.
Egy Burger menü ára :DDD

Én pl örülnék egy ilyen kiadásnak Marvel vonalon is. :)

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#404) .LnB válasza spiky03 (#403) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A honlapról, G.Y.K-ból másoltam ki:

"A kötetek ára előfizetésben ugyanannyi, mint az árusoknál – kivéve a sorozat első kötetét. Az első kötet előfizetésben csak 90 Ft, a második 1990 Ft, a harmadiktól minden kötet 2890 Ft."

Facebook komment:

"Az oldalon feltüntetett ár nem hiba! Előfizetőink az első három szám megrendelésekor 900.-Ft-os kedvezményt kapnak, így az első szám mindössze 90.-Ft-ba fog kerülni! :) Üdvözlettel: Eaglemoss Magyarország"

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#405) spammer válasza .LnB (#404) üzenetére


spammer
veterán

Ja hogy úgy, a 90 Ft tényleg nem rossz :DDD A GY.I.K.-en meg simán átsiklottam, elég rossz ez a template-szerű weboldaluk. No meg ha ilyen akció van, akkor miért nem az oldal tetején hirdetik, miért dugják el egy GY.I.K. alá, azt nem értem. De mindegy, az ő dolguk. :)

Mindenesetre örülök, hogy vannak ilyen kezdeményezések, mert a hazai piac elég döglött.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#406) spiky03 válasza .LnB (#404) üzenetére


spiky03
veterán

Rendben.
Én a fosbukot nem néztem. :D

Csak ott az oldalon is az első képen 990 HUF van kiírva.

De így még jobb. :D

Örülönk Vincent. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#407) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megjött a csomag. Nagyon elégedett vagyok a minőséggel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#408) spammer válasza .LnB (#407) üzenetére


spammer
veterán

Köszi a képet. :R

A felső sorban az micsoda, valami reklámpapír?

Jónak tűnik, lőhetnél egy-két képet a belsőről is, kinyitva. :) A papír jó minőségű, elég vastag?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#409) .LnB válasza spammer (#408) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, a felső az egy kis reklámfüzet magáról a sorozatról.

Minőségileg nagyon renben van. A papír szerintem nem túl vékony, de azért vigyázni kell vele. Egy normális képregénynél vastagabb. Konkrétan a Batman, karácsonyi ének különkiadással hasonlítottam össze. De a Walking Dead (magyar kiadásnál) vékonyabbak a lapok.

Képek a belsejéből:
[kép]
[kép]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#410) spiky03 válasza .LnB (#407) üzenetére


spiky03
veterán

:C
Nagyon baba.
Nekem még nem jött meg. :(((

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#411) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hush első könyv kiolvasva. Írok róla egy kicsit, bár lehet nem lesz újdonság mert a boltokban már egy ideje kapható.

6 füzetet tartalmaz összefűzve.

A könyv felépítése:

-Kezdésként minden információval, hogy ki adja ki, mikor adták ki, stb stb. Tehát mindenféle adat az Eaglemoss-os kiadást illetően.
-Utána az eredeti készítők felsorolása, író, rajzoló stb stb
-Majd következik egy kis bevezető magához a Hush sztorihoz (kicsit spoileres is, mert felsorolja kik tűnnek fel benne, ezt én ki is hagytam)
-Aztán ami meglepetés volt a készítőkről külön kis információk. Jeph Loeb, Jim Lee, Scott Williams stb stb. Kik ők, hol kezdték és mit csinálnak most. Ez kellemes meglepetés volt.
-A történet kezdete előtt van még egy oldal amolyan "Batman mi történt eddig"
-Maga a sztori.
-A sztori után, mind a hat füzet borítója egy-egy oldalon. Szövegek nélkül. Nagyon jól néznek ki.
-Majd következett számomra a másik nagy meglepetés. A Detective Comics 27. (1939) számáról egy rövid bemutató, majd maga az a rész abból a számból amiben Batman bemutatkozott!

Ez így szerintem Nagyon korrekt kis kötet. Elírással nem igen találkoztam, talán egyel.

Magáról a sztoriról:

Régebben olvastam ezt a sztorit egy ideig angolul, de nem sokáig csak pár füzetet. De már itt is volt új dolog. Igazából a sztorit nem akarom elemezgetni mert méltóan az egyik leghíresebb Batman sztori. Én leginkább Green Lantern képregényeket olvastam. A Geoff Johns féle reboot-tól egy jó darabig. Ezért volt nekem egy furcsa dolog ebben a történetben. Van egy visszaemlékezés a Hush sztoriban amikor a gyerek Bruce látja egy barátjával a Green Lantern. (Vélhetően Hal Jordan-t, mert ő volt az első ember lámpás) Csak itt kicsit megzavarodtam, hogy a gyerek Batman... értitek, hogyan? Ha a JLeague-ben meg egykorúak.. Aztán persze rájöttem, hogy itt a sok reboot-ok, meg 8000 világok között összekuszálódhatnak a szálak egy cseppet. :P A Hush 1 évvel a Green Lantern: Rebirth előtt jelent meg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#412) spammer válasza .LnB (#409) üzenetére


spammer
veterán

Köszi, jól néz ki. Majd jöhetnek képek a többiről is, ha lesznek. :K

Én meg befejeztem a Sin City köteteket, ideje volt már pótolnom. Nagyon fasza volt, bár szerintem az első négy az, ami nagyon erős (ezekből készültek a filmek is), az 5. kötet egy picit lemarad, de azért az is jó volt. A 6. kötet az rövid történetek gyűjteménye, voltak benne jobbak és gyengébbek is, összességében azért jó volt ez is, de azért nem annyira ütős, mint az azt megelőző kötetek. Az utolsó kötet pedig jól indult, érdekes történetet ígért (nagyjából az is volt), de a vége sajnos elég összecsapott lett, ezért ez sem ér fel az első négy történethez.

(#411) .LnB: az a borítolya elég csúnya volt. Borítója.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#413) .LnB válasza spammer (#412) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na most már tudod, miért nem vettem észre benne helyesírási hibákat. :)

Javítottam köszi. Bár ekkora nyomi azért nem vagyok, mert a chrome is javítja ugye ha elírok valamit. De egyik oldalról a kicsi rángat, másik oldalról az asszony mondja a mondandót... Átnézni se volt időm.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#414) spammer válasza .LnB (#413) üzenetére


spammer
veterán

Sebaj, előfordul. :) Kértem a spoiler formázást a topikhoz, látom már engedélyezték is.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#415) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na végeztem a Hush sztorival. Huh ez nagyon jó volt! Rendesen jól esett.
:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#416) spiky03 válasza .LnB (#407) üzenetére


spiky03
veterán

Te mikor fizettél rá elő?
Mert én december 22-én, de még mindig nem kaptam semit sem. :(((

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#417) .LnB válasza spiky03 (#416) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dec 21.-én (megnéztem az emailt.)

Ma meglesz az nyugi. ;)
Én meg már ki is olvastam mindet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#418) spiky03 válasza .LnB (#417) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi az infót. :R
Úgy legyen. :)

És már el is utaltad az árát? Kaptál csekket? Vagy, hogy megy majd ez?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#419) .LnB válasza spiky03 (#418) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, van a dobozba egy csekk. És egy papír, ott le van írva, hogy mit kell az utalásnál beírni a közlemény rovatba. Meg se néztem a képregényeket már előtte elutaltam. Aztán nem bántam meg szerencsére. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#420) spiky03 válasza .LnB (#419) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi ismét. ;)

Remélem én sem ogom megbánni. :) De gondolom nem, már egyik kollégának is említettem és ő is berendelte. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#421) sugarforce válasza .LnB (#415) üzenetére


sugarforce
őstag

Lassan egy hete megérkezett a csomag, most volt időm mekiállni olvasni az első kötetet. Nagyon jó még mindig.. pár éve volt szerencsém egy amcsi kiadáshoz, akkor mellbevágott a csavar rendesen.
Tökjó minőségű az egész kiadás, jó minőséget kapunk a pnzünkért cserébe.

(#422) spiky03


spiky03
veterán

Hát nekem még mindig sehol semmi sem. :O

Lehet írnom kéne vagy felhívnom őket, hogy mi a helyzet?
Vagy várjak még szerintetek?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#423) .LnB válasza spiky03 (#422) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most már azért rájuk csörögnék a helyedben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#424) Gretel válasza spiky03 (#422) üzenetére


Gretel
tag

Hát még én sem kaptam semmit. Szóval vagy nincs baj, vagy nekem is el kellene kezdenem aggódni. :U

steam: ziretta

(#425) sugarforce válasza Gretel (#424) üzenetére


sugarforce
őstag

Ahogy tudom, két lehetőség van, hogy hogy kapod meg. Postás, vagy Sprinter futárszolgálat. Több Sprinteres ismerős megkapta már, viszont a posta jelenlegi, több hónapja tartó bénázása, munkaerőhiánya miatt én nem sodálkozok, hogy sokan nem kapták még meg. Mindenképpen csörögjetek rá az eaglemossra, hogy miújság, de szerintem azt fogják mondani, hogy már átadták a postának. Azért hátha sikerül valakinek megsürgetni a dolgot.

(#426) Gretel válasza sugarforce (#425) üzenetére


Gretel
tag

Pont most hozta meg a Sprinter. :D

steam: ziretta

(#427) spiky03 válasza Gretel (#426) üzenetére


spiky03
veterán

:C Mázlista

Én megnéztem a visszaigazoló mailben mi volt, amikor előfizettem rá. Ott ezt írták:
Szeretnénk emlékeztetni arra, hogy az1. küldemény kiküldése az 1. szám megjelenésétől, azaz 2017.január 4-től számítva 21 napot vesz igénybe.

Úgyhogy ez a nap pont ma van. :D
Igaz nekem hiába viszi a futár haza, mert melóban vagyok. :D Lehet oda kellett volna kérnem? :U

Gondolom, ha nem vagyok otthon akkor hagynak egy szelvényt és a postán leadják, nem?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#428) spammer


spammer
veterán

Art Spiegelman: Maus

Régóta tervben volt már az elolvasása, most végre sor került rá. Kicsit tartottam tőle, hogy a nagyon egyszerű (és fekete-fehér) rajzolás nem fog tetszeni, de nem így lett, mert ez az egyszerűségében is nagyszerű. Nagyon ötletes, hogy a zsidókat egérként, a németeket/nácikat pedig macskaként ábrázolta, továbbá az is jó döntés volt, hogy nem csak a holokauszt témáját dolgozta fel, hanem a szerző (Art) a túlélő apjával (Vladek) való személyes kapcsolatát is beleírta/rajzolta a történetbe, így lényegében két szálon fut a képregény: a jelenben (mármint az akkori jelenben, '70-es és '80-as években) és a múltban, azaz a náci megszállás idején. A két idősík váltakozása és a személyes jelleg feldobja a történetet, ezáltal nem válik egysíkúvá, vagy "szárazzá".

Tragikus és megrendítő túlélőtörténet, ami még ma is megállja a helyét és nem válik unalmassá, azok után sem, hogy mára már megannyi könyv és film is feldolgozta a témát. A minőségét és jelentőségét az is bizonyítja, hogy legjobb képregények között tartják számon (pl. a Watchmen mellett), amelyek a '80-as években utat törtek a komolyabb ("felnőtteknek való") képregényeknek és eltörölték azt a prekoncepciót, miszerint a képregények gyerekeknek valók. Továbbá a Maus volt az első képregény, amely Pulitzer-díjat nyert (1992-ben) [link].

Két kötetben jelent meg eredetileg, de azóta már (itthon is) kiadták egyben a teljes történetet. Azt olvastam, hogy a magyar fordításba nem lett átültetve, hogy Vladek elég törten beszéli az angolt, ezért (is) én az angol nyelven való elolvasását ajánlom elsősorban.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#429) spiky03 válasza spiky03 (#427) üzenetére


spiky03
veterán

Most hívtak, hogy holnap hozzák :C
Megadtam a meló címét így odahozzák. :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#430) Gretel válasza spiky03 (#429) üzenetére


Gretel
tag

Na, az jó. :)
Én közben már neki is ugrottam az elsőnek. :D Ez tényleg simán megéri az árát, nagyon jó.

steam: ziretta

(#431) spiky03


spiky03
veterán

Nah nekem is megjött ma. :C

Durva egy cucc az biztos, volt is súlya a 3 kötetnek :Y

De jól éreztem, hogy a Hush 1-2 az az lesz, ami már nekem megvan külön. Mondjuk összehasonlítani pont nem tudtam még, mert egyik kollégánál van kölcsönben. De ha az is akkor a 3.részt miért nem adják ki, azt nem tudom. :U Nah mindegy biztos meg van rá az okok. :D

Már el is utaltam a pénzt és várom a következő szállítmányt. :C

Ezeket meg addig szépen elolvasom. :) És nagyon bízom benne, hogy sikeres lesz és végig megy, mert egyben egy igazán impozáns látványt nyújt majd az biztos a polcon. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#432) fausto válasza spiky03 (#431) üzenetére


fausto
addikt

Amit anno a Képes kiadó kiadott az 3x100 oldal volt, ez 2x150, úgyhogy ugyan az a teljes történet van benne :)

Úgy néz ki elég sikeres a sorozat, az új előfizetőknek nem is tudnak küldeni csomgot, mert újra kell nyomniuk

(#433) spiky03 válasza fausto (#432) üzenetére


spiky03
veterán

Hupsz ezt nem is figyeltem. :) :B

Nah az király! :C
Remélem a továbbiakban is megmarad a lendület, amikor már nem ilyen akciós áron lesznek a részek, mert most majdnem 5 ezerért kaptunk 4 füzetet :C

Ahogy láttam nem magyar a kiadós/cég vagy micsoda. Nekik meg talán csak telik rá. :D Így reméljük meglesz végig a polcon. :)

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#434) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem ezt a különszámot mi is megkapjuk majd:

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#435) asuskiddd válasza .LnB (#434) üzenetére


asuskiddd
tag

Ez a képregény ott van a Batman Hush 1. promóció mellett, szóval elég nagy az esély. :)

(#436) .LnB
Ezen a képen

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#436) .LnB válasza asuskiddd (#435) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hol? Az előrendelői csomagban van róla kép? Konkrétan erről? Vagy csak a Zöld Lámpásra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#437) asuskiddd válasza .LnB (#436) üzenetére


asuskiddd
tag

Már csak azt kéne tudni, külföldön mikor kapták meg, így kb. be lehet lőni, hogy mi mikor fogjuk.

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#438) .LnB válasza asuskiddd (#437) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áh, sajnos ez semmit sem jelent. :( Ez csak egy gagyi photoshop munka. Vagyis felhasználták a kinyitott képet ennél a Hush képnél is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#439) asuskiddd válasza .LnB (#438) üzenetére


asuskiddd
tag

Rákérdezek FB-n.

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#440) sugarforce válasza .LnB (#434) üzenetére


sugarforce
őstag

Ezzel találkoztam én is külföldi fórumon, megtetszett. Az eaglemoss angliában kiadott egy infinite crisis különsorozatot is, 5-6 kötettel, annak is elég jó a gerincmintája, bár itt csak 2 szám van még meg.

(#441) spiky03 válasza sugarforce (#440) üzenetére


spiky03
veterán

Ugyan fog kiadni pl Marvel képregényeket is, ha esetleg befut a DC-vel?
Vagy ez túl nagy falat már? És ébredjek fel? :D

Mert én örülnék egy ilyen szettnek Marvel színekben is. :)
Létezik egyáltalán ilyen? :U

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#442) asuskiddd válasza spiky03 (#441) üzenetére


asuskiddd
tag

Én erről tudok. De ők szinte csak Angliában tevékenykednek.
Hachette Partworks

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#443) spiky03 válasza asuskiddd (#442) üzenetére


spiky03
veterán

Köszönöm

Jöhetne mind itthon is. :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#444) asuskiddd válasza spiky03 (#443) üzenetére


asuskiddd
tag

Örülnék neki én is. Már írtam nekik ezzel kapcsolatban, hogy terveznek-e kiadni más országokban is Grafikus Novellásköteteket, mint az Eaglemoss, erre azt válaszolták, hogy nem szállítanak ide terméket.....Egy szóval sem írtam nekik, hogy Angliából szeretnék képregényt rendelni... Bírom amikor nem tudnak a kérdésre válaszolni..

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#445) spammer válasza asuskiddd (#444) üzenetére


spammer
veterán

"Grafikus Novellásköteteket"

A Graphic Novel hivatalos magyar megfelelője a képregényalbum [link] (bár én ezt a kifejezést nem szeretem, ezért inkább a képregénykötet vagy képregényes kötet kifejezést használom). A lényeg, hogy a novella kifejezés nem helyes, mert a novel regényt jelent, nem novellát.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#446) .LnB válasza spammer (#445) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te valami nyelvész lehetsz! ;P ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#447) asuskiddd válasza spammer (#445) üzenetére


asuskiddd
tag

Köszi, hát ezt félre fordítottam, most már ezt is tudom. :) Szerencsére a levelet angolul írtam. :D

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#448) sugarforce válasza spiky03 (#441) üzenetére


sugarforce
őstag

Miért lenne nagy falat? Ha látják, hogy van rá igény, simán fognak kiadni Marveles köteteket is. Licencelés és igény kérdése az egész.

(#449) asuskiddd válasza sugarforce (#448) üzenetére


asuskiddd
tag

Eaglemoss csak DC képregényekkel foglalkozik, nem? Úgy értem nincs Marvel-es képregényük.

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#450) spammer válasza asuskiddd (#449) üzenetére


spammer
veterán

Az angol weboldaluk szerint nincs.

Amúgy a magyar oldalukon csak az első 7 DC kötetet mutatja jelenleg, de az angol nyelvű oldalon ott van az összes, hogy mik lesznek: [link]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.