Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) sugarforce válasza Zirowe (#750) üzenetére


sugarforce
őstag

igazad van, lehetne egyedi is, mondjuk engem annyira nem hat meg, ha nem adnának semmit, akkor is előfizettem volna rá, nem kell újságoshoz rohangálni.

(#752) fausto


fausto
addikt

Nem tudom, hogy fogom ezt bírni, 12k havonta a DC és Marvel sor és akkor mást még nem is vettem :(
Mind1, ezt megrendeltem, aztán majd meglátjuk, félek csak az egyik sort tudom kigazdálkodni

(#753) 3L1T3


3L1T3
addikt

BRÉKING: Jön a Nagy Marvel Képregénygyűjtemény hazánkban is

Közben visszaolvasva, már lehet volt róla szó.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#754) spiky03 válasza 3L1T3 (#753) üzenetére


spiky03
veterán

Igen volt, mar be is rendeltuk egy paran. :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#755) 3L1T3 válasza spiky03 (#754) üzenetére


3L1T3
addikt

Szintén, én a DC-set is elkezdtem de egy bizonyos szám után leálltam az előfizetéssel, mert a DC annyira nem az én világom. Hozzáteszem hogy bontatlanok csak az elsőt bontottam ki. Ha esetleg valakinek hiányos valamelyik rész, akkor szívesen megválok tőle apró pénzért.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#756) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Egyébként idén még érkezik dc csomag vagy már csak januárban?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#757) fausto válasza Zirowe (#756) üzenetére


fausto
addikt

Én úgy számoltam, hogy 2 ünnep között jönnie kéne egynek

(#758) sugarforce válasza Zirowe (#756) üzenetére


sugarforce
őstag

Van aki tegnap-ma kapott, igy szerintem mindenkepp.

[ Szerkesztve ]

(#759) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Az jó, mert mindig melóhelyre kérem, aztán az értesítő mail/sms pedig nem mindig jön, így a fizetést kb hasraütésre kell csinálnom, ha szabin vagyok. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#760) sugarforce válasza Zirowe (#759) üzenetére


sugarforce
őstag

nekem sms / email soha nem jött, egyszer talán a különszámnál küldtek csak.

(#761) spiky03 válasza sugarforce (#760) üzenetére


spiky03
veterán

Nekem talan mail szokott jonni, de altalaban mar akkor amikor nalam a pack, hogy majd hozzak. :D

Engem mindig hiv a futar amikor hozza. Pl most a meloba kerem en is, igazva heten szabin vagyok, de kollega attudja majd venni. :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#762) asuskiddd válasza Zirowe (#756) üzenetére


asuskiddd
tag

Nekem jött e-mail, hogy ma hozzák.

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#763) sugarforce válasza spiky03 (#761) üzenetére


sugarforce
őstag

Ja a futar engem is szokott elotte 3.5789 perccel hivni mielott ledobja a ceg portajan.

(#764) sugarforce


sugarforce
őstag

El is felejtettem kérdezni, hogy van itt aki megrendelte a Képkocka féle x-ment?
Nekem már meg is jött és nagyon igényes, bár még nem volt időm végigolvasni.

(#765) fausto válasza sugarforce (#764) üzenetére


fausto
addikt

Én meg akartam, de most láttam, hogy az új marveles sorozatba is benne lesz, úgyhogy most elbizonytalanodtam

(#766) sugarforce válasza fausto (#765) üzenetére


sugarforce
őstag

Ja, hat igen tenyleg, az 57. Szam kornyeken lesz, ha eljut odaig a dolog.
Remelem, hogy igen.

[ Szerkesztve ]

(#767) spiky03 válasza sugarforce (#763) üzenetére


spiky03
veterán

Elkiabaltam. :D
Ma csak mail jott, hogy uton van a csomag. Haver at is vette a meloban. :C
Jovo heten ki is bonthatom. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#768) fausto válasza sugarforce (#766) üzenetére


fausto
addikt

Igen, de azt olvastam, hogy nem tartják az angol kiadás sorrendjét, úgyhogy ezért gondolkozom rajta, hogy beszerezzem-e.

(#769) sugarforce válasza fausto (#768) üzenetére


sugarforce
őstag

Hat majd latjuk, szerintem az elejen varialtak csak, de majd ha lesz nagyobb lista akkor ugyis latjuk. En megvettem, max meg lesz ketszer. A batman es fia is ott virit a kingpines fuzetekben.

(#770) NyMRooD válasza fausto (#768) üzenetére


NyMRooD
őstag

Azért nem tartják a sorrendet, mert külföldön ha jól tudom a 21. kötet volt az első és a többi is random sorrendben jött. Ez azt jelenti, hogy a gerinc kép sorrendjében az első külföldi szám a 21. helyett foglalta el, a magyarban az első az elsőt foglalja el a második a másodikat és így tovább, szóval még jobban is járunk.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#771) fausto válasza NyMRooD (#770) üzenetére


fausto
addikt

Ezt tudtam, de nem is ezt a fajta sorrendet tartja. Nálunk az első 5 szám pl. a kiadás sorrendjében az 1, 10, 16, 7, 5, számozás szerint pedig 21, 36, 34, 44, 5. Úgyhogy eddig úgy látod nagyon random a sorrend.

(#772) NyMRooD válasza fausto (#771) üzenetére


NyMRooD
őstag

A kinpin facebook oldaláról (ők fordítják és szerkesztik): "...2: ha van beleszólásom, legalább azt sikerüljön elintézni, hogy ne egyszerre jelenjenek meg azonos kiadványaink. Még egy plusz a részükről, hogy ebbe is belementek (a 4. kötet eredetileg a már megjelent Vasember lett volna, így az első 10 kiadásból vagy 8-9 már újrakiadás lett volna). ..."

Tehát több okból is variáltak a sorrenden, bár nem értem, hogy ez miért zavar téged, a DC-nél is van ahol más a sorrend (angliában vagy németországban)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#773) fausto válasza NyMRooD (#772) üzenetére


fausto
addikt

Nem zavar, csak emiatt nem tudom, hogy megvegyem-e a most megjelent X-men kötetet. Elvileg a vége felé lenne, de ki tudja, hogyan variálnak a sorrenden.

(#774) NyMRooD válasza fausto (#773) üzenetére


NyMRooD
őstag

DC sorozatból kiindulva, a marvel sorozat nem lesz hatással a külön már megjelent történetek árára, szerintem vedd meg az X-men-t nyugodtan, mert ha előbb jön benne akkor is eltudod adni, ha meg a végén arra meg 2 évet kellene várnod.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#775) sugarforce válasza sugarforce (#760) üzenetére


sugarforce
őstag

na jó... biztos beépített emberek vagytok, tegnap kaptam e-mailt, hogy jön ma csomagom :DDD
Megjött a 24-25-ös kötet az eaglemoss -ból.

(#776) Zirowe válasza sugarforce (#775) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nekem most jött a mail, gondolom holnap érkezik.
Ezeket már csak jövőre olvasom. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#777) Gretel


Gretel
tag

Na, megjött előbb az Eaglemoss 26 & 27. :C
És délelőtt ideért a Lazarus Contract is (azok után, hogy a Buttonra meddig vártam ezen komolyan meglepődtem). Lesz olvasnivaló bőven két ünnep között. :C

steam: ziretta

(#778) Golden9 válasza Weareus (#736) üzenetére


Golden9
addikt

És újra van Kockás is. :DD

[ Szeretkezve ]

(#779) Gretel


Gretel
tag

Úgy néz ki, változtattak a Doomsday Clock megjelenésén és a havi egy helyett ezentúl majd kéthavonta jelennek meg a részek. Kb. 2019 nyarán lesz így majd vége.

Az áprilisi Deathstroke #30-ban kezdődő sztori viszont érdekes lesz majd. Hat részes sorozat a sorozaton belül, amiben Bruce bizonyítékot kap arról, hogy Damian apja valójában nem ő, hanem Slade. "The ultimate custody battle", ahogy fogalmaztak. Hát kíváncsi vagyok, mit hoznak majd ki belőle a végére. De nehéz lesz kivárni a tpb-t. Nagyon bírom Priest stílusát. Bár mondjuk lehet, hogy épp a tpb-k miatt... fórumokon sokat olvasom, hogy hónapról-hónapra nehéz követni az írásait.

steam: ziretta

(#780) spiky03


spiky03
veterán

Csak nekem jött meg pár hete a Marvel első három kötete meg az ajándék bögre? :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#781) NyMRooD válasza spiky03 (#780) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem, kb mindenki megkapta, aki a megjelenés előtt berendelte.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#782) sugarforce válasza Gretel (#779) üzenetére


sugarforce
őstag

csodálatos... :D Pedig már reménykedtem, hogy még idén lesz esetleg tpb, vagy valami deluxe editition a doomsday clockból, de így akkor jut pénz más sztorikra is.

(#783) sugarforce válasza spiky03 (#780) üzenetére


sugarforce
őstag

még január elején megjött, de azóta a polcon hever, nem volt időm elolvasni egyiket sem.

(#784) spiky03 válasza sugarforce (#783) üzenetére


spiky03
veterán

Akkor megnyugodtam :)

Nálam meg a dobozban, mert költözés van. :D

Igaz a DC-t sem olvastam el egyet sem, ott sorakoznak azok is szépen a dobozban. :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#785) Gretel válasza sugarforce (#782) üzenetére


Gretel
tag

Igen, nagyjából nálam is ez az egyetlen pozitívuma a dolognak. :D Tudok venni mást helyette én is.

steam: ziretta

(#786) Gretel


Gretel
tag

Na, ez érdekes és jól felbolygatja majd a dolgokat. :D Nem semmi csapatbeosztások. :D

[ Szerkesztve ]

steam: ziretta

(#787) sugarforce válasza Gretel (#786) üzenetére


sugarforce
őstag

csodálatos, hogy ezt is majd venni KELL :DDD

(#788) Gretel válasza sugarforce (#787) üzenetére


Gretel
tag

Ugye? :DDD
Hát ez van, a DC nem kegyelmez. :DDD

steam: ziretta

(#789) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, egy kicsit elvesztettem a fonalat a szukitstól rendelt sw képregények terén.

Ezek vannak meg:
Star Wars 1.-2. kötet + Darth Vader 1.-2. kötet
Star Wars: A shu-toruni háború + Lázadó börtön + Vader lezuhan
Star Wars: Darth Vader: A játszmák vége + A Harbinger utolsó útja

Ez akkor a mostani kör már megjelent összese lenne, a következő pedig a
Star Wars: Darth Maul + Yoda titkos háborúja (képregény)?

A Darth Vader sztoriszál lezárult, de a másik még nem?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#790) NyMRooD válasza Zirowe (#789) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, pontosan, a DV-ből a 25. rész (tehát a 4. kötet) az utolsó, ahelyett jön majd Darth Maul ami egy kötetes lesz (ha jól láttam), az SW pedig Yodával folytatódik.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#791) Zirowe válasza NyMRooD (#790) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi. :R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#792) Gretel


Gretel
tag

Na, úgy néz ki, nyáron nősül a denevér. Vagy talán mégsem, attől függ, mit visz ajándékba Joker.
DC Comics Announces Batman & Catwoman’s Wedding Date

steam: ziretta

(#793) dawezz


dawezz
csendes tag

Sziasztok van ez a Dc nagy képregénygyűjtemény kérdésaem az lenne hogy elő lehet még rá fizetni? mert valahol olvastam hogy már nem lehet sajnos..

(#794) sugarforce válasza dawezz (#793) üzenetére


sugarforce
őstag

Az elejetol mar nem

(#795) NyMRooD válasza dawezz (#793) üzenetére


NyMRooD
őstag

De egyszerűbb lenne, ha írnál nekik egy email-t, vagy felhívnád őket. Mert az elejétől tényleg nem lehet előfizetni de 1-2 kivételével még elvileg mind rendelhető, ha tőlük nem akkor pl a szukits.hu-ról.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#796) sugarforce válasza NyMRooD (#795) üzenetére


sugarforce
őstag

Na igen.

(#797) dawezz válasza sugarforce (#796) üzenetére


dawezz
csendes tag

az elejétől nem, viszont ránéztem és kihozta azt a lehetőséget hogy a 28. számtól lehet, az előző részeket pedig megvenném, és arra lennék kiváncsi hogy akkor a 28.tól lehet e mert 3- vagy 4 hónapja olvastam hogy egyáltalán nem lehet már rá előfizetni.

(#798) sugarforce válasza dawezz (#797) üzenetére


sugarforce
őstag

Aktualis szamoktol lehet, csak a elejetol nem, de az a biztos ha holnap felhivod oket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.