Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) erahurka válasza reelc (#1350) üzenetére


erahurka
félisten

32 is jó, nem igen lehet ezeknél jobbat elérni.

Nem is fogok amúgy semmit kiadótól rendelni már, 30%-ot néhány havonta össze lehet rakni valahol, akár többet is. Minek költsek többet ugyanarra? Úgy vannak ráadásul időzítve hogy sose jön össze az ingyen szállítás, valamit kell mellé tennem vagy a végén alig marad a kedvezményből.

(#1352) reelc válasza erahurka (#1351) üzenetére


reelc
veterán

Igen.

Amúgy nem teljesen értem ezt a Book24-et.
Úgy 2 hónapja nézem őket, pl. a Harleen kötet nincs készleten nekik. Legalább azóta.
Szóval nem kérnek új adagot a kiadótól? Csak "Készletfigyelés" van.
Ez a kötet a kiadónál még van.

[ Szerkesztve ]

(#1353) erahurka válasza reelc (#1352) üzenetére


erahurka
félisten

Jó kérdés. Lehet a Fu-Max korlátozott készletet biztosít a nagy hálózatoknak. Bár a 27. Walking Dead kötet sincs fenn :F

(#1354) reelc válasza erahurka (#1353) üzenetére


reelc
veterán

Nekem is ilyesmi jutott az eszembe. Küldött vagy 30-at és ha kifúj, nincs több.
Elvégre a kiadónak az a legjobb, ha tőlük veszed.

(#1355) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Ha már készlethiányos történet, valakinek nincs elfekvőben a DC nagy képregénygyűjteményből egy 118. és 120. kötet?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1356) erahurka válasza reelc (#1354) üzenetére


erahurka
félisten

Igen, ez ilyen olcsó marketing eszköz lehet. Innentől fenn lesz a Book24-en meg a Librin, a Google kidobja nullás készlettel, de ott lesz a kiadó, ember rákeres és bumm. Azért 30-nál gondolom többet küldenek :D

(#1357) reelc válasza NyMRooD (#1355) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom.

Ahogy azt sem, hogy így ez az infó volt-e itt:
"A kiadó minden kiadványának magyarországi értékesítése befejeződik 2021. novemberében, előfizetői ügyfélszolgálatunk pedig 2021. december 20-ig működik, a kiadóval való együttműködésünk az év végén véget ér. Ezt követően a kiadó angliai, központi ügyfélszolgálata tud majd esetleg segítséget nyújtani kérdéseik megválaszolásában."

Lehet már most problémás a terjesztés.

Szerintem képregény börzéken (lesz Budapesten és Debrecenben), ill. Jófogáson és Vaterán, stb. számíthatsz rá, hogy beleakadsz.

(#1358) NyMRooD válasza reelc (#1357) üzenetére


NyMRooD
őstag

igen ezekkel próbálkozok én is, csak gondoltam itt is megkérdem. Mivel ritka kötet nemhiszem, hogy a debreceni börzén lesz majd, de a budepestin van rá esély, csak arra meg nem tudom, hogy eltudok-e menni.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1359) reelc válasza NyMRooD (#1358) üzenetére


reelc
veterán

A kiadónál próbáltad már?

A börze meg olyan, hogy bármi lehet. Nem lehet tudni előre, hogy ki mit ad el.

(#1360) NyMRooD válasza reelc (#1359) üzenetére


NyMRooD
őstag

Kiadó elküldött, a debreceni börze idején pedig pont Budapesten leszek :)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1361) reelc válasza NyMRooD (#1360) üzenetére


reelc
veterán

Na, ez szép.
Pedig még aktívak a fentebb linkelt közleményük szerint.

(#1362) NyMRooD válasza reelc (#1361) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, de annyi a válasz, hogy nincs lehetőség utánrendelésre, a viszonteladók is ráfaragtak, legalább is a kisebbek (szukits, fumax, képregénymarket lehet fog kapni).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1363) reelc válasza NyMRooD (#1336) üzenetére


reelc
veterán

Korrigáltam a múltkori hibámat, most vettem át a 6-ost, az Eljövendő múlt napjait.
A 2-3-at hátha kifogom a jövőheti képregény börzén (Debrecen). :)

(#1364) NyMRooD válasza reelc (#1363) üzenetére


NyMRooD
őstag

A 4-6 még nekem is hiányzik, de annyi megjelenés van, hogy már nehéz beszerezni mindent ami érdekel.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1365) reelc válasza NyMRooD (#1364) üzenetére


reelc
veterán

Én már rég nem tudok mindent beszerezni ami kellene. :)
De ez az X-Men széria prioritást élvezett.
Láttam darabját 8e-ért használtan talán az 5-6-nak nemrég, ahhoz képest a borítóár+szállítás még mindig bentebb volt kicsit és új is.

(#1366) reelc válasza reelc (#1344) üzenetére


reelc
veterán

Meg is jártam.
Kb. annyi árus volt, mint tavaly.
Kifogtam pár dolgot.

(#1367) reelc válasza NyMRooD (#1355) üzenetére


reelc
veterán

A Fantasmaniától most jött hírlevél, hogy érkezett nekik 113-120.

[ Szerkesztve ]

(#1368) NyMRooD válasza reelc (#1367) üzenetére


NyMRooD
őstag

Köszi, közben beszereztem a képregénymarket-ről, náluk már szerdán volt készleten (igaz 4k/db áron, de mind1)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1369) refrigerator


refrigerator
csendes tag

Sziasztok. Van itt olyan szerencsés kolléga, aki anno C4A tag volt?

(#1371) WhiteWalker válasza reelc (#1370) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi!
Lenne két könyv ami érdekelne ~ 3500ft , ezért 2000ft lenne a szállítás ! :(((
Csodás :W

(#1372) reelc


reelc
veterán

1-2 dolgon megakadt a szemem:

Fumax: "A Sandman - Locke& Key crossover nálunk is érkezik majd valamikor 2022-ben, ha minden jól megy."

A Kingpin a Marvel Albumokban jövőre kihozza az Élő Monolitot! :)
Azoknak akik nem tudják mi is ez: 1989-ben az Alfa magazin különszámában jelent meg itthon először ez a sztori. Hónapokkal előzte meg a Semic szuperhősös képregény füzeteit (pl. Pókembert), szóval az egyik első magyarul kiadott Marvel szuperhős történet.

Igaz nem képregények, de kapcsolódó dolgok:

Humble Fighting Juggernauts Bundle: a legnagyobb csomag tartalmazza az Injustice 2 Legendary Editiont.
Injustice - rajzfilm. Most látom, ezt is feldolgozták.

(#1373) reelc


reelc
veterán

Október 24-25! -32%-os Book24.hu kupon!
Nyomtatott könyvekre!
Most nincs olyan kitétel, hogy előrendelésre nem jó!

[ Szerkesztve ]

(#1374) reelc


reelc
veterán

Jelentős papír és nyomdaköltség drágulás van folyamatban.
Korábban a Fumax írt a dologról az FB oldalukon, most pedig a Kingpin, linkelt cikkeket is.

[ Szerkesztve ]

(#1375) refrigerator


refrigerator
csendes tag

(#1376) refrigerator válasza refrigerator (#1375) üzenetére


refrigerator
csendes tag

u

(#1377) refrigerator válasza refrigerator (#1376) üzenetére


refrigerator
csendes tag

Ezer forintos kuponok, a szukits vásárlásokhoz.

(#1378) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ami 2008-ban megjelent Marvel Könyvek név alatt Pókember 1-2-3 ( Holtak között , Venom, Végső harc ) , az ugyanaz , mint ami most kapható Nagy Marvel Képregény gyűjtemény Marvel Lovagok alatt ( Túlhajszolva , Venom )??(A végső harcot nem találtam.)

(#1379) NyMRooD válasza WhiteWalker (#1378) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, azt az egyet azért nem találtad, mert nem jött ki az NMK-ban.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1380) reelc válasza WhiteWalker (#1378) üzenetére


reelc
veterán

Egész sok ismétlés volt már.
Ez segíthet. Igaz 65-ig van, és azóta is volt részleges ismétlés, pl. a Stacy tragédiákból a Gwen halála sztori.

45. Fővárosi Képregénybörze október 31.

Pókháló 7.

(#1381) WhiteWalker válasza reelc (#1380) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:R
Tartalmilag ugyanazok? Mert az eredetit három részt "horror" áron adják ....

(#1382) reelc válasza WhiteWalker (#1381) üzenetére


reelc
veterán

A linkemen írja, hogy nem a Kingpines fordítás, hanem újabb.
Amúgy én is főleg azalapján szedtem össze magamnak, hogy ha más kiadótól megvan, akkor nehogy beszerezzem mégegyszer a Hachettetől.
Itt is tudod csekkolni.
A fordítás és a beszerezhetőség a különbség. Illetve nem tudom, melyikben mennyi dokumentáció lehet. De maga a képregény ugyanaz.

Itt van a Hachette eredeti listája.
A Marvel Knights Spider-Man nem is a fő sorozatban jött ki, hanem valami nemzetközi változatban, és a 3-ik sosem jött ki tőlük ebben a szériában, szóval nincs értelme várni, hátha kijön.
Bocs, ha már tudtad. :)

Még horrorabb árak lesznek (papír, nyomda, üzemanyag miatt pl.), és biztos 2x átgondolja ezért mindenki, hogy mit nyom újra és mennyiért tudja kihozni. Illetve azt is, mennyiért lesznek az új megjelenések.

Én borúlátó vagyok, akár 1 év múlva a mostani "horror" árak lehet "mérsékelten horrorak" lesznek ahhoz képest, mi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1383) WhiteWalker válasza reelc (#1382) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi!
Lehet az első kettőt megveszem a NMK-ba , a harmadikat meg az eredeti kiadásában. :U

Anno a Kandi Lapok Pókember kiadásokat olvastam , aztán valahol '96 körül lemaradtam ...
Szóval van mit pótolni :D

(#1384) reelc válasza WhiteWalker (#1383) üzenetére


reelc
veterán

Az elmúlt 32 évben kis megszakításokkal Pókember az, akinek valamilyen változata fut szinte folyamatosan.

Több korszakom volt, hogy vettem képregényt aztán valamilyen okból abbahagytam... a lényeg az hogy az utólag beszerzés nagyon drága és sokszor évekig bele se akadtam abba, ami kellett.

Garfield is szívós. :)

(#1386) NyMRooD válasza reelc (#1385) üzenetére


NyMRooD
őstag

A Sandman 4. kötet limitált mennyiről indult, 16k?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1387) reelc válasza NyMRooD (#1386) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem a kezdőárat látod, tegnapi posztban lett meghirdetve az előrendelés.

(#1388) erahurka válasza NyMRooD (#1386) üzenetére


erahurka
félisten

Lesz vagy 25 szerintem miután megjelenik.

(#1389) Espla


Espla
aktív tag

(#1390) csemege86


csemege86
tag

Donald kacsa magazin utolsó évadát keresem:
2008/10, 11, 12, 13

Andris

(#1392) reelc


reelc
veterán

Tegnap láttam meg, hogy a Bubibolt 9-e óta, minden nap rak ki borítókat, miket fog kiadni jövőre.

(#1393) Dilikutya válasza reelc (#1392) üzenetére


Dilikutya
félisten

Klasszikus F4 és Fenegyerek, hm. :) Howard a kacsa is érdekesen hangzik, bár ahogy nézem, abból valami újhullámos lesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1394) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A Hihetetlen Pókember amik jövőre azaz 2022-ben jelennek meg , a különszámokat is meglehet venni majd az újságárusoknál , vagy csak az előfizetőknek jár?

(#1395) reelc válasza WhiteWalker (#1394) üzenetére


reelc
veterán

Azokat a különszámokat eddig is meglehetett venni újságosnál.
A PPP újságok és a különszáma nincs újságárusi forgalomban.

Kingpin megjelenési tervek.
Ezt minden évben lementem magamnak.

A Fumax is beharangozott 2 kiadványt.
The Books of Magic Neil Gaimantól.
Thor kötetek és a The War of the Realms

A Bubibolt szerintem befejezte a beharangozást, az eddigieken felül jön a Pókember napicsík 2 is.

[ Szerkesztve ]

(#1396) WhiteWalker válasza reelc (#1395) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi!

A Napicsík 2 mikortól elérhető? Ennek hogy szokott lenni a rendelés leadása?
Jelzik , hogy mikortól rendelhető?

(#1397) reelc válasza WhiteWalker (#1396) üzenetére


reelc
veterán

A Facebook oldalukon biztos kiírják majd.
Az elsőt a weboldalukon rendeltem anno, mostanában sokszor zárva van, ez nem hiba.
De az infók az FB-ről voltak.

A nyomdai problémák, papír hiány miatt szerintem minden kiadó óvatosabb lesz a dátumokkal jövőre.
Ezen felül jövőre több kiadványuk lesz, mint idén volt, ami több meló is nekik.

[ Szerkesztve ]

(#1398) WhiteWalker válasza reelc (#1397) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt a weboldal zárva van nem igazán értem.
A megjelenéssel kapcsolatban viszont teljesen érthető a bizonytalanság.

(#1399) reelc válasza WhiteWalker (#1398) üzenetére


reelc
veterán

Talán április óta néztem az FB oldalukat, voltak elszórva infók, miért kellett zárva tartaniuk november-decemberben.

[ Szerkesztve ]

(#1400) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ez a Polgárháború kiadás :

Ugyanaz és azt tartalmazza , mint ami megjelent a HP három füzet kiadásában?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.