Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) l.skywalker válasza Dilikutya (#1100) üzenetére


l.skywalker
félisten

Gondolom mindannak ellenére, hogy kijelentő módban írtad - lehet más a véleményünk. Azt pedig már lassan 30 év távlatából észre sem veszem, hogy a "rajongók" többségének semmi nem jön át a Star Wars lényegéből.

Olvastad a Solo trilógiát?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1102) ripla


ripla
őstag

Jaj, imádom, amikor megjelenik a műértő közönség és elkezdi védeni ezt a szemétre való új trilógiát. :D
Akkor a kérdés, amire már évek óta várom a választ az elvakult rajongóktól.
Miről szól az új trilógia? Nos?

(#1103) l.skywalker válasza ripla (#1102) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akkor téged mint nem műértőt kérdeznélek meg, szerinted miről szól a Csillagok háborúja?

Szerk:
Szerintem nem lehet lebontani tirlógiákra és részekre. Az egész egy nagy egységes történet, minden karakterével együtt. Én az a generáció vagyok, akinek az 1-2-3 volt megdöbbentően más. Azokhoz képest a 7-8 nagyszerűnek hat, de ha az egész egységét nézed, akkor sokkal többet ad, mint amennyit gondolnak sokan. Én ezt szeretem a Csillagok háborújában, nekem ezt jelenti. Nekem azt jelenti, hogy ismerem az Imperial Royal Guard eredetét, hogy tudom ki volt a filmre nem vitt történetkeben Luke felesége és gyereke, hogy mi történt BY ezer évvel. Ismerem az összes bolygót, fegyvert, járművet. Ez egy olyan világ, amibe nem tud belerondítani Jar-Jar Binks vagy Rose Tico.

És nekem a Wikipedia valójában Wookiepedia

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1104) ripla válasza l.skywalker (#1103) üzenetére


ripla
őstag

Kérdésre kérdéssel?
Oké.
A IV-V-VI. részek egy mese, ahol a legkisebb fiú (Luke), elindul hogy megmentse a hercegnőt a gonosztól (Vader), majd visszaállítsák a rendet a galaxisban, ahol kalandos útjaikon mindenféle furcsa szerzet segít neki, miközben felfedezi a saját erejét is.

Te jössz. Miről szól a VII-VIII. rész? :)

(#1105) Golden9 válasza ripla (#1104) üzenetére


Golden9
addikt

A VII-VIII. részek egy mese, ahol a hajléktalan guberáló (Rey), elindul hogy megtalálja a családját, majd visszaállítsák a rendet a galaxisban, ahol kalandos útjaikon mindenféle furcsa szerzet segít neki, miközben felfedezi a saját erejét is. :)

[ Szeretkezve ]

(#1106) ripla válasza Golden9 (#1105) üzenetére


ripla
őstag

No, hát lehet hogy ez volt a terv, de a kivitelezés kritikán aluli. :D

(#1107) l.skywalker válasza ripla (#1104) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezt írtam feljebb is, hogy számomra nem különálló részekből, trilógiákból áll az egész és ezért írtam, hogy nem érted amit én gondolok róla és így nem is fogjuk megérteni egymást. Te egy filmet/történetet, ami vagy szórakoztató vagy sem. Számomra ez rajongás, egy világ ahova menekülhetek 7 éves korom óta. A Csillagok háborúja az Erőről szól. Az elmúlt 8 + 2 film számomra legfontosabb jelenete, ami a legnagyobb katarzist okozta az az volt, mikor a 8. rész végén Luke eggyé vált az Erővel. Ezzel a jelenettel beteljesedett egy jóslat, ezzel a jelenettel bebizonyosodott, hogy minden, amit az Erőről írtak, mondtak vagy csak utaltak rá, az igaz. És innentől kezdve nem az számít, hogy kik lesznek a szereplők, mi lesz a történet, hanem számomra csak az, hogy mi és hogyan fog megmutatkozni az Erőből.

I am one with the force and the force is with me.

Folytassuk srácok ezt a SW topikban, ne legyen itt OFF minden... Thx

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1108) torik


torik
senior tag

Így utólag hozzászólhatok a témához mint valaki aki távolról sem SW fan, csak hétköznapi filmnéző módján látta az eddigi filmeket, a Disney féle filmek csapnivalóak :D üvölt az egészről hogy ugyan azt akarták megjátszani itt is mint a marvel filmekkel, hogy havonta kidobnak egyet aztán nyomtatják a pénzt. Ebből kifolyólag építettek is erősen a nosztalgia faktorra de idővel kiderült hogy ez bizony nem járható út, a filmek nem termeltek annyit amennyire számítottak, az új karakterek játékfiguráira és hasonló árukra (amik az egyik legfontosabb bevételi forrás) a kutya sem volt kíváncsi.
Összességében mint írtam, sosem voltam SW fan, de még nekem is világos mint a nap hogy az új filmek lélektelen pénzcsinálók, semmi többek.

All that and a bag of chips

(#1109) ripla válasza torik (#1108) üzenetére


ripla
őstag

Ennyi.

(#1110) erahurka


erahurka
félisten

Most nézem, hogy valahogy kihagytam a Legendás Batman 9. kötetét, meg lehet jövő héten venni még vajon? Vagy hogy megy ez? Már csak neten tudom majd megrendelni valahonnan?

(#1111) ripla válasza erahurka (#1110) üzenetére


ripla
őstag

Szukitsnál is kapható, Fumaxnál is. :)

(#1113) ripla


ripla
őstag

A Panel kalandor ősszel hozza.
Ez a 2019 januárjában a Boom Studios által jegyzett új sorozat lesz, keményfedeles kiadásban, 140 oldalon.

A belső oldalak így fognak festeni.

[ Szerkesztve ]

(#1114) Golden9


Golden9
addikt

Last Round Arthurs: Scum Arthur & Heretic Merlin - Light Novels - Ingyenes a Bookwalkeren.

[ Szeretkezve ]

(#1115) Golden9


Golden9
addikt

(#1116) ripla


ripla
őstag

Év végi és jövő év eleji Fumax tervek:

- Alan Moore: Halo Jones Balladája
- Dredd bíró
- Tokyo Ghost
- Hellblazer

Mindezek mellett folytatják a megkezdett sorokat, Conan, Orgyilkos osztály, Jessica Jones, Ha/Ver, Thor.

Jövő héten pedig érkezik Bryan Lee O'Malley: Repeta című képregénye.

[ Szerkesztve ]

(#1117) torik válasza ripla (#1116) üzenetére


torik
senior tag

Halo Jones Balladája, na ezen meglepődtem. Igaz már megvan angolul de kiváló cucc, örülök hogy hozzánk is eljut :) egyébként csupa jó cím, bár gyanítom a Hellblazer újrakiadás lesz.

All that and a bag of chips

(#1118) ripla válasza torik (#1117) üzenetére


ripla
őstag

A Hellblazer valószínűleg a Dangerous Habits lesz.

(#1119) erahurka


erahurka
félisten

Tudtok ajánlani valami jó képregényes polcot vagy szekrényt? Fiókos cucc is jó lenne szerintem, csak férjenek bele. :R

(#1120) ripla válasza erahurka (#1119) üzenetére


ripla
őstag

Füzeteknek, TPB-nek vagy HC-nak? :)
Füzetekhez én fólia+karton kombót használom, képregényes dobozban.
TPB + HC meg a polcon állnak, mint a könyvek.

(#1121) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Amazonon vettem pár képregényt /elektronikus formában.
Androidon /galaxy s8+/ amazon kindle alkalmazásban olvasnám, ami iszonyat jó lenne, de valami bug miatt pár percenként be kell zárni az alkalmazást és újra nyitni, mert fekete oldalakat mutat.
Le van töltve az eszközre, offline olvasom.
Van másik alkalmazás amivel normálisan olvashatnám, mert ez igy borzalom?
Maga a képregény meg van az eszközön kfx formatumban van darabokban. De nem talaltam olyan app ot ami ezt megnyitja.
Esetleg lehet konvertalni cbz vagy cbr be?

Azért amazon, mert csak ott találtam meg a képregényt digitálisan. Azért digitalis, mert nincs hely a lakásban.
Vissza kérhetem az árát, de inkább elolvasnám.
Hiába jelzem a hibát úgy kezdik hogy csinálják gyári vissza állítást és rakjam úgy fel az app ot, mert szerintük tuti a telommal van baj /tapasztalat/. Azt meg nem.

(#1122) ripla


ripla
őstag

Augusztus vége.

Szeptember.

(#1124) ripla


ripla
őstag

Meg is van a borító, elvileg szeptember közepe-vége lesz a megjelenés, de a nyomdától is függ.

(#1125) Golden9


Golden9
addikt

Combatants Will Be Dispatched! - Light Novels - Bookwalker - Szeptember 9-ig ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#1126) Golden9


Golden9
addikt

Új, ingyenes kiadványok a Bookwalkeren.

Saved Too Many Girls and Caused the Apocalypse: Volume 1 - Light Novels
In Another World With My Smartphone: Volume 1 - Light Novels
Outbreak Company: Volume 1 - Light Novels
Sorcerous Stabber Orphen: The Wayward Journey Volume 1 - Light Novels
Der Werwolf: The Annals of Veight Volume 1 - Light Novels
OL VISUAL KEI, Sampler - Manga
Creature!, Sampler - Manga
Star Collector, Vol. 1, Chapter 1, FREE SAMPLE - Manga
TOKYOPOP Manga Magazine (2018) - Manga
Sekiro Side Story: Hanbei the Undying, Chapter 1 - Manga
TOKYOPOP Manga Magazine (2019) - Manga

Régió korlátosak. :(((
Disney Manga: Tim Burton's The Nightmare Before Christmas: Zero's Journey Issue #0 - Manga
Disney Descendants: Dizzy's New Fortune -- FCBD Chapter 1 Preview - Manga

Vásárlás után kapható bónusz kiadványok.
BookWalker Exclusive: 100 Questions with Nami Sano [Bonus Interview] - Manga
BookWalker Exclusive: OKAYADO at Anime Expo 2016: Out of His Shell?! [Bonus Item] - Manga
BookWalker Exclusive: Spice and Wolf COVER COLLECTIONS [Bonus Item] - Light Novels
BOOK☆WALKER Exclusive: The Combat Baker and Automaton Waitress, Vol. 2: Exclusive additional chapter [Bonus Item] - Light Novels
BOOK☆WALKER Exclusive: The Combat Baker and Automaton Waitress, Vol. 3: Exclusive additional chapter [Bonus Item] - Light Novels

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#1127) Imilenni válasza Golden9 (#1126) üzenetére


Imilenni
addikt

Ezer hála! :R

Press "F" to pay respects.

(#1128) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Vácon az egyik Príma (CBA) boltban találtam ezeket:

- Legendás Batman 3-4-5. rész 299.- Ft
- Nagy Marvel Képregénygyűjtemény 8. rész 999.- Ft

Érdemes be-, benézni ilyen boltokba is, mert nem tudják eladni a tejföl mellett :DDD

Anno bántam, hogy nem fizettem elő a sorozatra, most már kevésbé bánom.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1129) erahurka válasza l.skywalker (#1128) üzenetére


erahurka
félisten

300 forintért a Sötét Lovag Visszatér? :Y Én elhoztam volna mindet aztán eladogattam volna a többit 2-3000 forintért :D

Én nem értem amúgy, hogy kerül oda? Vissza kell küldeniük két hét után őket.

(#1130) l.skywalker válasza erahurka (#1129) üzenetére


l.skywalker
félisten

ó, nekem ilyenre nincs se erőm, se időm...

ebben a boltban mindig vannak, vettem már korábban is 2-3 számot 4-500-ért.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1131) Ergo_Proxy válasza l.skywalker (#1128) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Ez igen jó fogás volt, a Batmaneket ennyiért irigylem azért :C

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#1132) l.skywalker válasza Ergo_Proxy (#1131) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha érdekel valakit még sok volt itt: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1133) Ergo_Proxy válasza l.skywalker (#1132) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Köszi a tippet, behúztam párat, 199 forintért mérte az eladó hölgy darabját :R

[ Szerkesztve ]

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#1134) erahurka válasza Ergo_Proxy (#1133) üzenetére


erahurka
félisten

CBA Príma üzleteket kell keresni, ugye? Hétvégén végigjárom az összeset basszus. :D

(#1135) l.skywalker válasza Ergo_Proxy (#1133) üzenetére


l.skywalker
félisten

Úgy érzem körbe járok még pár Primát :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1136) spiky03


spiky03
veterán

Lehet le kellene mondanom az előfizetést? :D

Pont tegnap küldték a mailt, hogy érdekel e a 2. külön szám? :DDD

Gratula mindenkinek a beszerzésekhez! :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1137) erahurka


erahurka
félisten

Aki eddig gondolkodott a 300 és a Xerxes előrendelésén, az ne agyaljon rajta sokat, mert meg fogják emelni az árat!

[ Szerkesztve ]

(#1138) Golden9


Golden9
addikt

Bookwalkeren ingyenesek.

Otherside Picnic - Light Novels
DON'T COUNT YOUR TANUKIS, Chapter 1 - Manga - Régiókorlátos.

[ Szeretkezve ]

(#1139) Golden9 válasza Golden9 (#1138) üzenetére


Golden9
addikt

Van még, Az előbb nem láttam őket. valószínűleg frissek.

Bookwalker
Sexiled: My Sexist Party Leader Kicked Me Out, So I Teamed Up With a Mythical Sorceress! - Light Novels
Drifting Net Cafe, Chapter 1 - Manga - Régiókorlátos.

[ Szeretkezve ]

(#1140) erahurka


erahurka
félisten

A Fumax Jessica Jones sorozata hány kötet lesz? Vagy félbehagyják kettő után? Remélem nem, mert nem rég rendeltem meg az elsőt...

(#1141) NyMRooD válasza erahurka (#1140) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem, nem hagyták abba, még lesz 1 kötet (kint 4 kötetben jelent meg de a fumax a 2. vagy a 3. ketté bontotta, ha jól tudom).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1142) Golden9


Golden9
addikt

(#1143) torik válasza Golden9 (#1142) üzenetére


torik
senior tag

Sokszor csak hüledezek amikor olvasom ezeket a címeket itt :D

All that and a bag of chips

(#1144) erahurka válasza Golden9 (#1142) üzenetére


erahurka
félisten

Ez egy könyv címe? 😂

(#1145) slfln válasza Ergo_Proxy (#1133) üzenetére


slfln
senior tag

Ebből még maradt ott valami? Mert elmennék ma bevásárolni belőle, csak fölöslegesen nem vonatozok el Pestről ha már le lett fosztva.

(#1146) Ergo_Proxy válasza slfln (#1145) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Hát passz, nem járok oda, mikor eljöttem volt még, én Esztergomból mentem kirándulni a párommal a Gyadai tanösvényre, aztán elkanyarodtam arra, de azóta voltam két prímában is bevásárolni, sehol máshol nem volt.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#1147) Golden9


Golden9
addikt

(#1148) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Új Wolverine fog megjelenni :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1149) Golden9


Golden9
addikt

Új, ingyenes Mangák a Bookwalkeren.

The Knight Cartoonist and Her Orc Editor Sampler - Manga
Smile Down the Runway Sampler - Manga
O Maidens In Your Savage Season Sampler - Manga
Imperfect Girl Sampler - Manga
Goodbye! I'm Being Reincarnated! Sampler - Manga
Granblue Fantasy - Manga

[ Szeretkezve ]

(#1150) Golden9


Golden9
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.