Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Edge


Edge
veterán

Sziasztok!

Mióta tabletem van újból olvasok képregényeket, sztem nagyon kényelmes és jó dolog mindez tableten.
Kérdés: régen az aliensonline-on fent volt egy csomó aliens képregény magyarul, hol lehet ezt most elérni? Régen megvoltak nekem de elvesztek egy adatvesztés során. Megvannak ezek vkinek? Vagy tudna vki letöltési linket adni?

Köszi! :R

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#152) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na mit kaptam korabbanemlegettet VerebiX tantobacsitul:

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#153) moex1


moex1
tag

Elég kihaltnak tűnik a hely, de hátha...

'13-as Cpatain Midnight, illetve Halo Initiation érdekel valakit?
Rendelhetnénk együtt, szétdobva a postaköltséget.

Az Alone in the Darkban van multiplayer? :)

(#154) Dilikutya válasza neduddki (#152) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hogy lehet ehhez hozzájutni rendezvényeken kívül?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#155) neduddki válasza Dilikutya (#154) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

felkerult ebay-ra es vatrerara is kicsit horror aron az igaz

udv

neduddki

mod: aprokat:- (((

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#156) Dilikutya válasza neduddki (#155) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nevetséges.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#157) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok,

Létezik olyan honlap, ahol egy egy képregényhős, karakterének fejlődését sorban meg lehet nézni? Mármint a külsejükre gondolok, a rajzolásra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158) spanyoll


spanyoll
addikt

Üdv emberek!
Azt látom, hogy a watchmen comic 3 kötetes verziójának az első kötete konkrétan sehol sem kapható, de mit ajánlotok, hogy hol nézzem / keressem ? (magyarul kéne, ha a másik kettő is boltból magyarul lett meg, így ebay nem játszik).

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#159) spammer


spammer
veterán

Alexandránál még mindig kapható a 4 kiadott Sandman kötet, az első 50%, a többi 70% kedvezménnyel. Ennyiért már tényleg nem szabad otthagyni :) Nagyon szép, igényes kiadások és jók a történetek is (a 2. kötetnél járok, bízom benne, hogy a többi is jó lesz.)

Bár a folytatás sajnos nagyon kétséges, de ha legalább ilyen akcióban vennék sokan, talán lenne esély újabb kötetekre.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#160) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Fazekas Attila ujabb munkaja gyuve onaallo fuzetkent, VerebiX tanto bacsi bekoszonoje:

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#161) brownus


brownus
veterán

batman - halotti maszk (alexandra-ban féláron! )

(#159) spammer, sajna már csak a 2. kötet.. jó, amúgy? rég óta szemezek vele

[ Szerkesztve ]

(#162) spammer válasza brownus (#161) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem elég jók, de az tudni kell, hogy tényleg elég érdekes fantasy-horror-mese keverék. Volt benne egyszerűbb mesélős történet, volt benne véres-sorozatgyilkosos történet, álomvilág (furcsa lények és helyszínek), "időutazásos" téma, nem mindegyik függ össze egymással, illetve nem mindegyik illeszkedik szorosan a "fő történetbe", de összességében mindegyik jó. Mivel az álomúr a főszereplője a köteteknek ezért nagyon változatos dolgok kell(het)nek életre :) Elég sok (szép)irodalmi és popkulturális utalás/téma keveredik a történetekbe, szóval olvasott embereknek még inkább csemege lehet :) A rajzstílus nem a legszebb szerintem, de a célnak megfelel (nem mai darab, manapság durvábban vannak rajzolva az ilyen cuccok). Viszont a kötetek (legalábbis a magyar kiadás) szépek, fényes papírra vannak nyomva, kötetek végén magyarázatokkal, szóval ezzel nincs gond (gondolom az angol nyelvű is ilyesmi).

Egyelőre csak 2 kötetet olvastam a négyből, azok tetszettek, ismerősöm szerint a 3-4. kötet is jó, meg gondolom az összes többi is. Csak sajnos a magyar kiadásból már nem lesz semmi, 4. kötet után lelőtték, a magyar piac halott :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#163) spammer


spammer
veterán

A Black Science képregényt a sci-fi kedvelőknek ajánlom bepróbálásra. Ugyan ódákat nem zengek róla, mint ahogyan a következő linkeken is teszik, de az tény, hogy érdekes koncepció, és varázslatosan gyönyörű rajzok jellemzik. Az első szám nekem kicsit rohanós volt, de nem rossz. Geekz blogos írás - aeonflux blogos írás

Ez a retro sci-fi stílusú borító nagyon adja :K

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#165) spammer


spammer
veterán

Sandman 1-2-3: 50%-kal leárazva az Alexandránál. 4. kötet is kapható, de az nem akciós (jelenleg).

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#166) brownus válasza spammer (#165) üzenetére


brownus
veterán

oo, köszi!!

(#167) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

VerebiX ujabb bejegyzese: " Lopdosni csak pontosan, szépen... - a másolás művészete " bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#168) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#169) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Keresek valakit aki nagyon otthon van képregényes témában, leginkább DC Új 52-es témában, és Marvel NOW-ról. Kezdő vagyok és lenne pár kérdésem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#170) Wolverine válasza .LnB (#169) üzenetére


Wolverine
félisten

A Marvellel kapcsolatban talán tudok segíeni; a DC-t annyira nem követem, ezért ott a történetekről nem tudok mit mondani...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#171) .LnB válasza Wolverine (#170) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó Marvel is, nem válogatok még :)
Ez a Marvel NOW az ugyan olyan reboot mint a DC féle 52? Ezt a Marvel NOW-ot nevezik magyarul Újvilágnak? Azért kérdezem mert ugye jó lenne egy reboot-tól kezdeném az olvasgatást hogy szépen épüljenek fel számomra a karakterek és a történetek. Találtam régebbi sztorikat is, azokat is elolvasom. De aktuálisak közül hol érdemes kezdeni? MArvel-nél elsősorban X-men, Bosszúállok és ezekben szereplő hősök történetei érdekelnének.
Ja igen egy fontos dolog. Magyarul olvasom. Találtam pár oldalt ahol van fent sok képregény. Ezeket esetleg ismered?: newgencomics.hu, blateco.com, halozsak.hu. Bár utóbbi oldalon új képregényeket nem találtam. És van még az allcomics.hu, de oda nem tudtam regisztrálni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172) Wolverine válasza .LnB (#171) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, az Újvilág nevű Marvel Univerzum az eredetileg Ultimate-nek nevezett változat. Ezt pont most szintén átalakították, de nem vagyok benne biztos, hogy az is megkapta a Marvel NOW címkét, mivel nem olvasom ezt a verziót folyamatosan.

A mostani Marvel NOW nem olyan teljes reboot, mint az Új 52 volt, itt megmarad a kontinuitás a korábbi sztorikkal; ugyanakkor a jelenlegi #1-ek jó belépési pontot jelenthetnek, mert a történetmesélést úgy szövik, hogy a fontosabb korábbi eseményeket is felidézik, ahol szükséges. Hasonlóan jó belépési pont lehet a 2012 végén elindított történetek kezdete, ami az Avengers vs. X-Men crossover utóhatásait figyelembe véve indít új status quóról (a mostani belépést az Avengersnél az Infinity, az X-Mennél a Battle of the Atom, Spider-Mannél a Superior Spider-Man lezárása teszi lehetővé).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#173) .LnB válasza Wolverine (#172) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most gyors utánna kerestem de nem nagyon találtam sajnos egyiket sem magyarul :(
Gondoltam, hogy ez így bajos lesz. Itt van pár Marvel kötet. Ezek közül szerinted?
Pókember kilőve, az nagyon nem érdekel :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174) Hintalow válasza .LnB (#173) üzenetére


Hintalow
senior tag

Az univerzumra vonatkozó kérdést jól összefoglalták.
Az a baj, hogy magyarul nem nagyon fogsz tudni ugrálni.
A felsorolt oldalak közül csak a hálózsákot ismerem (a hőskorban a 2000 évek elején indult még a képregény.nettel együtt)
Viszont a fanfordítós oldalak sajnos nem jók, ha igazán el akarsz merülni a füzetekben: sokszor csapongva, logika nélkül kezdenek bele sztorivonalakba, amit aztán félbehagynak, megunja a fordító stb.
Csak töredékét fogod megtalálni a dolgoknak, minden rendszer nélkül, főleg a rövidebb sztorikra koncentrálnak.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#175) .LnB válasza Hintalow (#174) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen pont ezt vettem észre én is. Agolul egyrészt nem merek belekezdeni mert félek, hogy nem érteném. Másrészt nem tudom egyáltalán angolul hol elérhetőek képregények. Esetleg tudsz ajánlani valamilyen forrást.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176) Wolverine válasza .LnB (#173) üzenetére


Wolverine
félisten

Az általam említettek új sztorik az utóbbi kb. másfél évből, a magyar kiadás még nem tart ezeknél egyik esetben sem. A magyarul most kiadott friss crossover, a Secret Invasion eredetileg 2007-ben jelent meg az USA-ban emlékeim szerint.

A helyedben tennék egy próbát az angol füzetekkel, pl. egy-egy free sample-t elolvasva a marvel.com-ról :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#177) .LnB válasza Wolverine (#176) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

7év lemaradás? Az szép.
Esetleg privátban valami hely ahonnan hozzájuthatok angol füzetekhez? :F :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#178) Wolverine válasza .LnB (#177) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne felejtsd el, hogy kint ezek a történetek havonta követik egymást (kivéve, amikor gyakrabban, mert pl. a Superior Spider-Man vagy a 2012-ben, az AvX-szel véget ért Uncanny X-Men 2 hetente jött ki...), itthon ritkábbak a megjelenések; és itthon kevesebben is játszanak :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#179) Hintalow


Hintalow
senior tag

Ez így van.
Bár tanácsokat adni itt elsődlegesen nem én fogok, a nagyokat (marvel/dc) kb a 2000 évek első feléig követtem, utána már fárasztó lett a újragondolás.
Inkább egyéb kiadóktól olvasok.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#180) .LnB válasza Wolverine (#178) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Értem én, de mivel kb 2napja kezdtem el ennek utánna járni, azt hittem úgy megy mint a sorozatok fordítása. Ami nem elképzelhetetlen vagy kivitelezhetetlen, csak kevesebb képregény rajongó, és fordító van ennyi.
Én már azon is ki vagyok akadva, hogy a The Walking Dead Magyarországon még csak a 8. kötetnél fog tartani. Pedig ugye az hivatalos úton is megjelenik. Meg is rendeltem az 5,6,7-es kötetet annyira tetszik. De mondjuk a sorozat is nagyon nagy kedvencem. Most, hogy elolvastam két 6 TWD kötetet akkor fordult meg a fejemben, hogy szívesen olvasnék mást is, mert maga a képregény mindig is nagyon tetszett nekem. Csak sajnos elég halott dolog ez Magyarországon. Angolul pedig nehézkesen megy nekem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#181) Wolverine válasza .LnB (#180) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem egészen. A sorozatok fordítása sokkal nagyobb közönséget érint, mint a képregényeké; ráadásul a kevés (maximum 10-20 ezres) képregény-rajongó közösség vagy elolvassa angolul, amit keres, vagy beszerzi a magyar kiadást.
Az viszont tény, hogy angolul gyakorlatilag minden elérhető digitálisan, beleértve a 30-50 évvel ezelőtti klasszikusokat is. Sőt, maga a Marvel is digitalizál, és komplett sorozatokat tesz közzé a webshopjában (plusz a füzetek vásárlói sok esetben kapnak kódot, amivel ingyen megkapják a digitális változatot is).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#182) .LnB válasza Wolverine (#181) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, lassan rájövök én is, hogy az egyetlen járható út az angol füzetek olvasása.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183) Hintalow válasza Wolverine (#181) üzenetére


Hintalow
senior tag

Plusz, a sorozatok feliratozása, szerintem egyszerűbb a képregény fordításnál. (régebben fordítottam feliratokat animékhez, simán egyemberes munka is lehet) képregény fordításnál, kell grafikai munka is, sokszor többen csinálják (fordító-beíró-lektor) és hát igen, jóval kisebb a rajongótábora.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#184) Wolverine válasza .LnB (#182) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak akkor, ha naprakész akarsz lenni. Ismertetők rendszeresen vannak a friss történetekről magyarul, bár nem mindenről, ez igaz...

szerk: amúgy ez film, de erősen kapcsolódik ide is: egy friss X-Men trailer, amit egy szóval össze tudok foglalni: epic.

[link]

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#185) .LnB válasza Wolverine (#184) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hol vannak ismertetők? Én itt olvasgattam sokat vissza a képregényekről.

X-men trailert nem nézem már meg. Nem vagyok nagyon oda érte, de az első trailer tetszett, és ilyenkor nem nézek többet míg meg nem nézem a filmet. Utálom a spoilereket :)

Közben kiolvastam Az Igazság Ligájából 7 füzetet. Tetszett. Bár lehet csak az "újdonság hatása" :D Ha jól tudom ez a 2011-es Shazam sztori.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186) Wolverine válasza .LnB (#185) üzenetére


Wolverine
félisten

A Geekblogon is szokott írni Rusznyák Csaba összefoglalókat kéthetente Geexcomix rovatcímen, és pár hónapja a Tiszatájon is publikál. Emellett a kilencedik.hu és a kepregeny.blog.hu követése sem ártalmas.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#187) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na olvastam pár füzetet, angolul is :) Nem megy gyorsan de eddig nem volt gond. Tudom, hogy még "csíra" vagyok ilyen dolgok megítélésében de nagyon megakadt a szemem Jae Lee stílusán. Nagyon tetszik. És mikor utána olvastam meglepődve vettem észre, hogy egy - egy rajzoló dolgozik a Marvelnek és a DC-nek is egyaránt?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188) Hintalow válasza .LnB (#187) üzenetére


Hintalow
senior tag

Igen, nem feltétlenül hidegháborús állapotok között létezik a két cég, néha még crossoverek is előfordulnak.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#189) Wolverine válasza .LnB (#187) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez régebben is előfordult, csak akkortájt felváltva dolgoztak a kiadóknak, több volt az exkluzív szerződés. Mostanában a rajzolók és az írók között sem elfogadhatatlan, ha valaki egyszerre több kiadónak is dolgozik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#190) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt olvasta valaki? Még csak az 5 füzetnél vagyok, de tetszik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez tök jó szerintem, Zack Snyderék csinálták Superman tavalyi szülinapjára. :))

(#190) .LnB: Hol olvasod őket? Dobsz (akár priviben) egy linket róla? :B

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#192) .LnB válasza Bad Pritt (#191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen olvastam 3.1-et. Biztos lesz jelentősége majd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193) Bad Pritt válasza .LnB (#192) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vagy esetleg ez indít el egy spin-offot Karával meg Zoddal?
Mert volt ilyen "reklám" az egyikben, ami szerint vannak füzetek az antihősök/szupergonoszokról is, mint Joker, Zod, Doomsday, Relic, Darkseid, stb.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#194) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na kiolvastam a Green Lantern: Rebirth-öt is. Mivel mindig is érdekelt ez a hős, utánnaolvastam. És azt találtam, hogy itt érdemes bekapcsolódni. Elég zavaros volt ez azért így. Szinte nulla tudással nem egyszerű bekapcsolódni. Hat részes kis miniszéria. Sok utalás volt amit nem értettem/érthettem, például Batman és Hal Jordan közti ellentét. Bár Batman az a Justice Leage-ben is elég "érdekes jelenség". Egyrészt nem értem mi keresnivalója ott, hisz nem egy súlycsoport a többi hőssel. Másrészt egy mogorva tuskó mindenben amit eddig olvastam :)
Külön Batman füzeteket nem tervezek olvasni mondjuk, mert az a célom, hogy minél több hőst megismerjek. Batman pedig azért még itt nálunk is eléggé köztudatban van. Mondjuk az embereke nem ilyennek ismerik mint ahogy a képregényekben szerepel.
Most majd folytatom a Green Lantern V4-el.

HáGé A 8. füzet felénél vagyok nem tudtam befejezni közbe jött valami. De Lee rajzstílusa iszonyatosan bejön nekem

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Magyar Szuperhős csapat

Én megrendeltem, ennyit simán megér. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#196) .LnB válasza Bad Pritt (#195) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én kihagyom.

Superman/Batman-el végeztél? Én igen. Eddig kusza az egész :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197) Bad Pritt válasza .LnB (#196) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Még nem, ma elmegyek ezért a magyar csodáért (nem tudom, miért nem tetszik neked :DDD) aztán befejezem Supermanéket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#198) .LnB válasza Bad Pritt (#197) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Röviden, bennem nincs meg a hazafias szellem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199) Bad Pritt válasza .LnB (#198) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bennem sincs, viszont egy harcsaember van a borítóján... Innentől minden ellenállás hasztalan. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#200) .LnB válasza Bad Pritt (#199) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd írj véleményt, hogy milyen. Kíváncsi vagyok poénra veszik e, vagy komoly hangvételű?

Egyébként nem emlékszem, hogy beszéltük e már, de The Walking Dead képregény megvolt? (vagy a sorozat?)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.