Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, ma hozta meg a futár Szukitstól a 4 SW képregényt.
Nem volt még időm beléjük lapozni, kérdezném, hogy akkor ezek már így lezártak, vagy majd még jön hozzájuk folytatás?

Ja, és van köztetek franciául tudó denevér rajongó?
Véletlenül rendeltem egy killing jokeot franciául. :D :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#652) fausto


fausto
addikt

Már lekerült a honlapról, de idő előtt kirakott az Eaglemoss egy ilyet:

"A multiverzumot egy titokzatos erô fenyegeti, amely olyan hatalmas, hogy képes kioltani akár milliárdok életét is. Az antianyag-hullám érkezésével sorra tûnnek el a párhuzamos világok.

A Föld-Egy és a Föld-Kettô hôsei összegyûlnek, hogy saját létükért harcoljanak. Egyes világok életben maradnak, mások elpusztulnak. Az univerzum már soha többé nem lesz ugyanolyan.

NE MULASZD EL SOROZATUNK ELSŐ KÜLÖNKIADÁSÁT!

Küldd el előrendelésed most, hogy már a megjelenés előtti napokban megkaphasd a kötetet!

Azok a vásárlók, akik most ki is fizetik a különkiadás árát, a megjelenés – 2017. augusztus 30 – előtt biztosan megkapják a kötetet.*

Ajánlatunk csak korlázott ideig és csak az első 500 előrendelésre érvényes!

A különkiadás ára: 7.990 Ft. Az ár a házhozszállítás költségét is tartalmazza!

A DC COMICS KÉPREGÉNYSOROZAT ELŐFIZETŐI SZÁMÁRA AZ ELŐRENDELÉSI ÁR CSAK 7.190 Ft!"

(#653) sugarforce válasza fausto (#652) üzenetére


sugarforce
őstag

Már kirakták élesben is, elő is rendelhető.

(#654) spiky03 válasza sugarforce (#653) üzenetére


spiky03
veterán

Jól látom, hogy ez csak 1 füzet lesz?
Mert úgy kicsit soknak tartom érte azt a 7 ezret... :U

Meg ez mennyire kapcsolódik a másik gyűjteményhez? Gondolok itt a gerincére, gondolom ez nem olyan rajzos.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#655) Zirowe válasza spiky03 (#654) üzenetére


Zirowe
nagyúr

De több, mint dupla annyi tartalommal. :)

Amúgy annak jelzem, aki esetleg csak a regisztrációs űrlapot töltötte ki és nem telefonált, hogy mondták nekem, mint előfizetőnek, majd kb 2-3 hét múlva kell érdeklődjek náluk a befizetés lehetőségéről, mert ez most nem utánvétes lesz, hanem előre kell érte fizetni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#656) spiky03 válasza Zirowe (#655) üzenetére


spiky03
veterán

Akkor megéri erre is előfizetni?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#657) spiky03 válasza spiky03 (#656) üzenetére


spiky03
veterán

Nah mindegy megrendeltem. :C
Ezt kaptam a megrendelést követően:
Köszönjük, hogy megrendelte a DC Comics Nagy Képregénygyűjtemény különkiadását.

Szeretnénk emlékeztetni arra, hogy a különszám díjának kifizetéséhez először csekket küldünk Önnek – ezt 2017. augusztus 10-ig kell befizetnie. A különszámot 2017 augusztus 25 körül postázzuk Önnek. A különszámra csak korlátozott számú megrendelést fogadunk el. A megrendeléseket a befizetések beérkezésének sorrendjében teljesítjük!

Tisztelettel,

Az Eaglemoss Ltd

De gondolom lehet majd ugyan úgy utalni is, mint eddig a megadott számlaszámra.
Mert ha lehet akkor nem szobroznék a postán. :D

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#658) asuskiddd válasza spiky03 (#654) üzenetére


asuskiddd
tag

Ezeknek a különkiadásoknak másfajta gerincmintázata lesz, itt meg tudod nézni őket.
Link

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#659) spiky03 válasza asuskiddd (#658) üzenetére


spiky03
veterán

Köszönöm. :R
Akkor ezt is össze kell gyűjteni mindet, hogy szépen nézzen ki a polcon. :D

Mondjuk kicsit sokba lesz, ha mindegyik rész 7 ezer lesz. :(((

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#660) fausto válasza spiky03 (#659) üzenetére


fausto
addikt

Egy kicsit húzós, angliában egy ilyen különkiadás ára a normál kötet árának kevesebb, mint kétszerese. Beállhatna nálunk is erre.

(#661) sugarforce válasza spiky03 (#654) üzenetére


sugarforce
őstag

igen, de 368 oldalas lesz.
Egyébként persze, húzós az ára, de a képregény gyűjtés mikor volt olcsó mulatság?

[ Szerkesztve ]

(#662) spiky03 válasza sugarforce (#661) üzenetére


spiky03
veterán

Hát igen manapság semelyik hobbi sem olcsó. :D

Milyen telszámon lehet őket elérni?
Ezen: 0344 493 6092
Vagy van valami másik nekik?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#663) Dilikutya válasza sugarforce (#661) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 90-es évek elején egyáltalán nem volt húzós havonta többet is venni/járatni. 65-70 Ft volt, 2-3 legolcsóbb Eskimo Cerka vagy Mini Milk jégkrém ára. Most egy alap füzet két Magnum.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#664) sugarforce válasza Dilikutya (#663) üzenetére


sugarforce
őstag

persze, igazad van, csak azóta eltelt 25 év. Mi maradt ugyanolyan olcsó a fizetésedhez mérten? Vagy esetleg olcsóbb? semmi. Nagy általánosságban a könyvek is drágábbak lettek, sok tényezős a dolog.

(#665) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok! a Kingpin féle Batman-re érdemes lehet előfizetni ? az Eaglemoss-ra előfizettem,mondjuk még csak az első könyvet olvastam ki,az előfizetői ajándékokig terveztem maradni,túl gyorsan jönnek a kötetek,Kingpin-nél nem szokott lenni nagyobb akció ? csak börzékre szoktak akciózni ?

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#666) spiky03


spiky03
veterán

Más is megkapta a csekket a különszámra?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#667) Gretel válasza spiky03 (#666) üzenetére


Gretel
tag

Én még nem. Na akkor elkezdem várni. :D

steam: ziretta

(#668) spiky03 válasza Gretel (#667) üzenetére


spiky03
veterán

Mondjuk még nem utaltam el az árát. :D
De szerintem holnap megteszem

Benne is van a levélben, hogy beérkezés sorrendjében teljesítik majd a rendeléseket. Vagyis ugye ha elfogy a limit, akkor azok akik később utaltak már nem kapnak különszámot...

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#669) fausto válasza spiky03 (#668) üzenetére


fausto
addikt

"Vagyis ugye ha elfogy a limit, akkor azok akik később utaltak már nem kapnak különszámot..."

Az mondjuk szép lenne :D

(#670) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sziasztok!

A Kingpin-féle Polgárháború kötet minden Civil War-related sztorit tartalmaz? Illetve ugyanitt a Hihetetlen Pókembernél is van két Polgárháborús füzet, azok akkor a nagy pakkban nincsenek benne, igaz?

Rendeltetek már innen, megbízható? Csak előreutalással lehet fizetni...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#671) fausto válasza Bad Pritt (#670) üzenetére


fausto
addikt

Ez a teljes sztori :)
A fő esemény van benne, konkrétan az, amikor a 2 oldal egymásnak feszül.
Én egyszer rendeltem tőlük, megbízhatóak.

(#672) Bad Pritt válasza fausto (#671) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tökéletes, ez kell nekem, meg is rendeltem. :)

Anno leszedtem és elolvastam angolul, de össze-vissza, mert nem vágtam, hogy mi a rendes sorrend, jó lesz most egyben látni. :D Így viszont a két külön Hihetetlen Pókember füzet nem tudom, kell-e mellé.

Ha tényleg megbízhatóak, akkor rászabadulok a Batman-ekre, 800-900 pénzért ajándék darabja.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#673) fausto válasza Bad Pritt (#672) üzenetére


fausto
addikt

Várj, nehogy félre érts, nem az a ~100 kötet van benne, amit linkeltem, hanem abból (azt hiszem) 6 db füzetet tartalmaz a kötet :)
Én sem olvastam a Pókember füzeteket, de így is érthető volt.

(#674) fausto


fausto
addikt

Más: most jutottam el oda, hogy elolvastam a DC gyűjteményből a Lurhor-t. Eléggé bejött, érdekes volt megismerni a kapcsolatukat Superman-nel Luthor szemszögéből és elég sokkoló volt a terve is. Egy kicsit emlékeztetett Ozymandias-ra a Watchmen-ből :) A rajzok is nagyon tetszett, nagyon jól volt ábrázolva Superman, egészen félelmetesnek hatott!
Viszont Batman szerepét nem értettem, teljesen felesleges és logikátlan volt a szerepeltetése.

(#675) spiky03 válasza Bad Pritt (#670) üzenetére


spiky03
veterán

Nekem csak a kezdete meg a vége van meg, meg 2 Pókember füzet ha jól emlékszem. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#676) sugarforce válasza fausto (#673) üzenetére


sugarforce
őstag

Nem érződik nagyon hiányosnak?
Lehet valahol kapni teljes egészében gyüjteményesen a sztorit? Jó lenne beszerezni.
Megrendeltem a kingpinről pár képregényt, remélem a héten megérkezik :O

(#677) spiky03


spiky03
veterán

Kifizette már valaki a különszámhoz tartozó csekket/utalt?

Jött valami visszaigazolás?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#678) Gretel válasza spiky03 (#677) üzenetére


Gretel
tag

Én ma intéztem el (tegnap ideért a csekk), de nem jött semmiféle visszajelzés.

steam: ziretta

(#679) spiky03 válasza Gretel (#678) üzenetére


spiky03
veterán

Értem, köszönöm. :R
Én is a héten tervezek utalni, de majd attól függ, mennyibe lesz holnap a verda klíma szerviz. :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#680) sugarforce válasza spiky03 (#677) üzenetére


sugarforce
őstag

Én tegnap utaltam el, semmi visszaigazolás nem jött vissza.
Bár mondjuk az érdekes, hogy a különszám csekkjén nem ugyanaz az azonosító van odaírva, mint ami a sima kiadásokén szokott lenni.

(#681) sugarforce


sugarforce
őstag

Közben előrendeltem a Batman/The Flash: The Button Deluxe Edition Hardcover -t lentikuláris borítóval. A teljes event benne van.
Októberben jön majd, nagyon messze van még. :(

A kingpintől mennyi idő alatt jön meg a csomag az utalást visszaigazoló e-mailtől számítva?

(#682) fausto válasza sugarforce (#676) üzenetére


fausto
addikt

Én nem éreztem hiányosnak, mire gondolsz? Úgy olvastam, hogy eredetileg egy 5 részes minisorozat és az teljes egészben benne van a kötetben.
Nekem kicsit több, mint 1 hét volt, mert a posta elbénázta és visszament hozzájuk a csomag, újra kellett küldeniük. De normál posta csomagként adják fel, a szokásos 3-5 munkanap a szállítás.
Hol rendelted elő a Batman/Flash-t? És miről szól a sztori? Van valami köze a Watchmen-hez vagy csak poánból van a borítón a kitűző?

(#683) Gretel válasza sugarforce (#681) üzenetére


Gretel
tag

Azt lehet én is előrendelem majd. De a Titans: The Lazarus Contracttal együtt.
Messze hát, ne is mondd. November meg még messzebb, pedig már most várom a Doomsday Clockot. Itt most nem lesz középút, vagy valami nagyon jót csinálnak, vagy nagyon elcseszik.

(#682) fausto

Van hozzá köze. :) Mondjuk egyelőre még csak részleteket lehet sejteni, Novemberben jön majd egy event, a Doomsday Clock és az megmagyaráz majd mindent.

steam: ziretta

(#684) sugarforce válasza fausto (#682) üzenetére


sugarforce
őstag

Pont arra, hogy nem érződik -e hiányosnak a többi kötet nélkül. Igazából jó lenne egyszer egy olyan absolute editiont beszerezni, ha van, amiben benne van az összes hozzá kapcsolódó képregény szám.
Amazonon rendeltem elő. Igen van hozzá köze, de kicsit még ködös a sztori.

(#685) fausto válasza sugarforce (#684) üzenetére


fausto
addikt

Nem, önállóan megállja a helyét, nem kell hozzá különösebb előismeret.

Engem is érdekel a dolog, de szerintem kivárok vele, #683 Gretel válasza alapján megvárom a Dommsday Clock-ot és meglátjuk mi sül ki belőle :) Bár ez a lentikuláris borító nagyon állat, a füzetek beszerzésén is gondolkoztam emiatt :)

(#686) sugarforce válasza fausto (#685) üzenetére


sugarforce
őstag

Értem, köszi. Igazából csak azért lenne érdekes, hogy hogyan hatott az esemény más csapatokra, de úgy érzem akkor marad a külön külön összevadászása a füzeteknek.

Én a sztorit olvastam már digitálisan, de úgy vagyok vele, hogy ez kell, meg igazából nem is egy nagy összeg érte így egyben, pláne meg egy különleges borítóval az elején.
A doomsday clock meg kötelező vétel lesz nekem.

(#687) sugarforce válasza sugarforce (#681) üzenetére


sugarforce
őstag

Tegnapelőtt megrendeltem, átutaltam, tegnap délelőtt már az asztalomon volt a csomag, nagyon gyorsak. Megérkezett a Vertigo antológia is, kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#688) sugarforce


sugarforce
őstag

Másnál is késlekedik az újabb Eaglemoss csomag?

(#689) fausto válasza sugarforce (#688) üzenetére


fausto
addikt

Elvileg szerdán adták mivel, szerintem még nincsenek késésben

(#690) sugarforce válasza fausto (#689) üzenetére


sugarforce
őstag

Ja értem, köszi. Annyira nem követem, hogy az újságársúsoknál mikor kerül ki a polcokra, csak eddig ilyenkorra a futár már rég hozta a csomagot.

(#691) sugarforce válasza fausto (#689) üzenetére


sugarforce
őstag

Na meg is hozta a futár, csak kicsit türelmesebbnek kellett volna legyek. Ilyenkor olyan vagyok mint egy kisgyerek :DD , nem tudok várni. Láttam valaki facebookon azzal büszkélkedett , hogy már a brave and the bold és a secret origins jött meg neki az ajándékkal.

[ Szerkesztve ]

(#692) spiky03 válasza sugarforce (#691) üzenetére


spiky03
veterán

Pontosan :C
Megjott a következő ajándék is nekem is ma. Már csak el kéne őket olvasni :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#693) Gretel


Gretel
tag

Na, ideért hozzám is az ehavi adag. :DD Van mit olvasni. :D

steam: ziretta

(#694) torik


torik
senior tag

American Vampire: Third Cycle-ről tudni valamit? Már egy éve csend és hullaszag övezi a szériát, google se nagyon hoz fel semmi újat :F

All that and a bag of chips

(#695) sugarforce válasza torik (#694) üzenetére


sugarforce
őstag

Senki semmit, sajnos. Egy antológia jön ki augusztus magasságában, de a Third Cycle-ről semmi hír.

(#696) sugarforce


sugarforce
őstag

Volt innen valaki a börzén? Kinek mit sikerült szereznie?

(#697) Gretel


Gretel
tag

Megosztottak néhány képet a Doomsday Clock kapcsán San Diegoban. Komolyan, számolom a napokat, a megjelenésig.

steam: ziretta

(#698) sugarforce válasza Gretel (#697) üzenetére


sugarforce
őstag

Hát én is, messze van még. Bejelentették, hogy Miller dolgozik egy Superman sztorin, Superman: Year One címmel.

(#699) goku888


goku888
tag

Nem rég kezdtem el gyűjteni képregényeket és a tárolásukal kapcsolatban lenne egy két kérdésem képregény fóliát és hátlapot már beszereztem egyedül még tároló dobozt nem vettem és az lenne kérdésem hogy mindeképpen csak a képregénytároló doboz a jó vagy más fajta dobozba is lehet őket tárolni illetve a poécon való tárolásnál csak állítva lehet tárolni vagy lehet fektetve is ? előre is köszönöm a válaszokat :)

(#700) spiky03


spiky03
veterán

Másnak is hozta a postás a visszaigazolást a DC különszám megrendeléséről? :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.