Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Epox topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1501) fero02


fero02
veterán

Hy!

Felettéb mód érdekes problémába ütköztél!

Sikerült vmit ''ártanod'' neki?

Üdv!

(#1502) djadji válasza fero02 (#1501) üzenetére


djadji
senior tag

Hát.. iagzándiból azóta nem tapasztaltam.. Furcsa...
Régebben is csinálta.. akkor vacakoltam vele 1000el hogy mi lehet a gond... majd egyszercsak abbahagyta..
most nem is vacakoltam vele.. csak figyeltem hogy csinálja e... de azóta nem..
Azért fura, mert szirénázás közben nem csinált semmit (leállítja a gépet pl, kikapcsolja a monitort, vagy bármi mást..) ami hibára utalna.. inkább olyan mintha meghülyülne a termomérő visszajelzője... de a BIOSbean is rendes értékek vannak.. szval passz...

http://djadji.fw.hu

(#1503) DZs


DZs
senior tag

Athlon Xp-ről váltanék Athlon 64-re.

A 2500+ -os Bartonnak (húzható 2400-2500 Mhz-re) mi a 754-es megfelelője
Ár-értékben egy 939-es jobb választás lenne, ha elsődleges szempont a tuning?

(#1504) fero02 válasza DZs (#1503) üzenetére


fero02
veterán

Hy!

Ennek a kérdésnek asszem jobb helye lett volna itt[link], de a legjobb itt[link]!

Egyébként sztem mindenféleképpen 939, pláne ha hosszabb távon gondolkozol(X2)

Üdv!

(#1505) djadji válasza fero02 (#1504) üzenetére


djadji
senior tag

Jaja.. egyetértek.. elvileg a későbbi 4magos cuccok is jól lesznek (lehetnek) a 939be. (valahol olvastam ilyet..)

http://djadji.fw.hu

(#1506) fero02


fero02
veterán

Hy All!

Tudom, h nem ide tartozik, ezért OFF :DDD

Ha jól tudom ez az első topik (igaz a modding részlegben), ahol az áldozatban EPoX lap van :))

Szivesen vennék minden itt megtalálható fórumtárstól 1-2 hsz-t :DD !

Előre is kösz! :R


Üdv!

(#1507) fero02 válasza fero02 (#1506) üzenetére


fero02
veterán

Ááááááááááááááhh, mekkora balf@sz vagyok! :W :W :W

A linket kihagytam :DDD :[link]

(#1508) Rawulf


Rawulf
őstag

Ahogy a dolgok állnak, inkább veszem egy normális ThermalRight SLI chipset hűtőt az Epox 9NPA+ SLI lapomhoz és még egy jó darabig maradom a Socket939-nél. AMD meg remélem nem lesz hülye és gyártani fog (legalább) még egy évig Socket939 procikat (áááááááá ne Sempront). :R

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1509) djadji válasza Rawulf (#1508) üzenetére


djadji
senior tag

Egy ilyen ThermalRight SLI chipset hűtő hoyg fér el ot?? nem értem..
vagy nem jót találtam a neten?

http://djadji.fw.hu

(#1510) fero02 válasza Rawulf (#1508) üzenetére


fero02
veterán

Hy!

Ez a felrakás dolog engem is érdekelne, pláne h hamarosan (akár már most is) jó lenne lecserélni a chipset hűtőt, mert bekapcsoláskor kb 1 percig köszörüli magát...

Tudsz adni 1 linket, ahol lehet ilyet rendelni !olcsón! :DDD

Kösz! :R

Üdv!

(#1511) Rawulf


Rawulf
őstag

Bocsika, tévedtem. :W
JTS hűtő :B
[link]
Ahogy nézem, gyakorlatilag az egyetlen megoldás és így is rendelni kell, mert nem biztos, hogy van raktáron. Ha jól látom, 6.620,- HUF-ért mérik darabját. Az én szememben ezért nagyon is olcsó a mai méreg drága réz-árakkal számolva! Lassan drágább lesz a réz az aranynál! :B
TTS Kft. forgalmazza és meg is találjátok ''őt'' a prohardveren. Bármilyen meglepő is, 'tts' névvel. :U
[link]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1512) fero02 válasza Rawulf (#1511) üzenetére


fero02
veterán

Na igen, így már rögtön másabb a leányzó fekvése :DD

Mondjuk én ezt a 6.500 Ft kicsit sokallom ezért a stuffért, pláne, h nem is a legjobb a mezőnyben (mint látható a linkelt lap utolsó oldal végén lévő táblázatban)

Üdv!

(#1513) Rawulf válasza fero02 (#1512) üzenetére


Rawulf
őstag

Miről beszélsz??? :Y A legjobb a mezőnyben!!! :C
Azok nem FPS értékek, hanem Celsius fok! Minél kissebb, annál jobb! :))
És ha közelebb hajolsz a képernyőhöz, akkor nem kérdés, hogy melyik a legjobb.
Szerintem abszolúte nem sok. Pláne, hogy egy gagyihoz képest 3x annyi csak.
Szeretném, ha vastagbetűsen elolvasnád a lényeget. SLI chip-ekhez csinálták, hogy a VGA kártyák ne okozzanak gondot. Sajnos nagy hülyeség volt NVIDIA részéről, hogy az NForce4 SLI chip a videokarik útjában vannak. :((
De nem tépem a számat, mert már rendeltem is egyet magamnak:
[link]

[Szerkesztve]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1514) animatrix11


animatrix11
őstag

van olyan progi hogy windows alól tudod csöcsörészni a biost?
egy asus laphoz volt ilyen

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1515) Rawulf válasza animatrix11 (#1514) üzenetére


Rawulf
őstag

Fingom sincs, hogy milyen az amikor csöcsrészed a BIOS-t.
Viszont lehet bűvölni pl. az én 9NPA+ SLI lapomat. Itt egy link:
[link]

[Szerkesztve]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1516) Rawulf válasza fero02 (#1510) üzenetére


Rawulf
őstag

Nem ThermalRight, csak elírtam.
[link]
Már rendeltem is egyet, amúgy. ;)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1517) Rawulf válasza djadji (#1502) üzenetére


Rawulf
őstag

Már mondtam neked djadj, hogy nálam is volt ilyen, de kártya csere-bere és másik driver megoldotta a gondot. NVIDIA hálózat-kezelő csomagot meg fúúúj, nem szabad telepíteni. IDE SW-t viszont igen. Mondjuk én az egyetlen IDE vinyómat nem az alaplapról használom, hanem egy Silicon Image chip-es PCI-os IDE kártyával. Mondjuk azt is BIOS frissíteni kellett, mert nem bootolt be vele a windows. :) Egyébként a legújabb BIOS-szal teljesen jó minden. CS is ment. CS SOURCE meg pláne. Persze én csak DOD SOURCE-zem. :D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1518) fero02 válasza Rawulf (#1516) üzenetére


fero02
veterán

Ok, vágom!

Olvastam is amit írtál, meg a linket is sasoltam.

Üdv!

(#1519) Rawulf válasza fero02 (#1518) üzenetére


Rawulf
őstag

Tényleg nagyon hajtottam valami normális megoldás felé, de nagyon melegszik az NForce4 SLI (az Ultra is melegedett és meg is sült az MSI-n) és nem nagyon találtam olyat, ami jó lett volna rá. Sajnos hülye helyen van a chip és kell neki a hűűűs. Sajnos kell az a keret is, hogy rendesen felfeküdjön a pici chip-re a borda. Több helyen is néztem képeket és mindenhol szép fényes volt a réz felület. Azért az is munka, hogy olyan legyen és meg kell fizetni. Rendeltem egyet. Majd ha nálam lesz (ami még pár hét, mert külön-külön nem akarom szállítási költséget fizetni a rendelt cuccokért), akkor referálom. Részemről alig várom már, mert le akarom zárni végre ezt a chipset problémát jó ideig, mivel nem szeretnék alaplapot cserélni. Jövő tavasszal szeretnék majd procit fejleszteni, valami jó proci hűtéssel egyetemben. Na akkor fogom házat is cserélni. Aztán nem akarom bolygatni szegény Epox-ot. Már kinéztem pár cuccot! :B

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1520) IONFOREST


IONFOREST
csendes tag

Hali mindenki.

Hol lehet nálunk beszerezni Epox alaplapot (939).
Bárhol keresek nem találok :(
Valaki ?

(#1521) Rawulf válasza IONFOREST (#1520) üzenetére


Rawulf
őstag

Epox késik az új technológiák bevetésével (ha megnézed a honlapjukat, sehol semmi Core 2 Duo lap, vagy igazán izmos AM2 alaplap). Találni a neten képeket és leírásokat újabb lapokról, amik igazán biztatóan néznek ki. Jól átgondolt alaplap elrendezések. Nálam az van az első helyen. Pl. kell a 3db PCI slot! Sajnos hivatalosan még semmi.
Sajnos ezen okok miatt a kifutó technológiák kedvéért (Socket939, Socket754 és Core 2 Duo-t nem támogató LGA775 alaplapok) gondolom nem éri meg behozni Epox-ot.
Írta valaki a fórumban, hogy tudna még importálni, de minimum 10db-ot kellene rendelni belőle. Sajnálom, mert nagyon jó alaplap a 9NPA+ SLI. Mire elkezdték venni, bezúdult az AM2 áradat. Mondjuk amennyibe kerül a lap, annyit most nem fizetnék érte megint.
Esetleg mit szólnál ehhez:
[link]
Ez sem rossz és ennél csak drágább lenne a + SLI lap.

Talán itt még van elfekvőben 9NPA+ SLI lap:
[link]

[Szerkesztve]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1522) fero02 válasza animatrix11 (#1514) üzenetére


fero02
veterán

Hy!

Csöcsörészni én is szeretek, de nem a biosban... :))

Nem tudom, te h vagy vele... :B :U

Üdv!

(#1523) Rawulf


Rawulf
őstag

Nézegettem a neten az eddig még csak kiállításokon megjelent új Epox alaplapokat. Remélem azért késnek csak, mert nem akarnak félkész terméket kiadni.
Gigabyte topic-okban is csomó helyen azt olvasom, hogy ''Rev1, Rev2...''
Jobban szeretem azt, ha a gyártó nem módosítgat a gyártósoron a beindítás után. :(((
Remélem bírja még az alaplapom legalább egy évig. Addigra csak kiderül, hogy mi lesz veled Epox! :R

[Szerkesztve]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1524) animatrix11 válasza fero02 (#1522) üzenetére


animatrix11
őstag

:D
arra gondltam hogy lehet e állitgatni windows alól pl. fsb-t meg hasonlók, asus laphoz volt ilyen progi (mondjuk ott csak ugy, biosból nem lehetett tuningolni :F )
de annyira nem érdekes
az epox thunder probe nem erre való

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1525) IONFOREST válasza Rawulf (#1521) üzenetére


IONFOREST
csendes tag

köszönöm a cimet :)
Már meg is vetem 9NPA+ SLI - lapot jo kis deszka.
:R :R :R :R :R :R

Utközbe találtam egy cimet http://www.tricomp.hu/arjegyzek.htm
Csak kicsit mesze van nekem.

Érdemes megnézni.

[Szerkesztve]

(#1526) Rawulf válasza IONFOREST (#1525) üzenetére


Rawulf
őstag

Jó is ám. Csak legújabb BIOS-t tedd fel (én Windows alól tettem fel az utolsó kettőt).
Mind a 3db PCI slotot használom. Audigy2 zs, tv tuner, ide kártya. Nem volt mindegy a sorrend. Az integrált hangkártyát nem próbáltam ki. Úgy tudom az az egyetlen, amit teszten lehúztak. Ha majd megjön az nforce hűtő referálom. Amúgy ez az első lapom, aminek a chipset hűtője még most is megy és annyira nem hallani, de azért majd lecserélem. ;)
Szoktam Kiskunhalasra járni. Szerintem az a cég csak lusta volt frissíteni. :) Szerintem nincs már náluk olyan. :(

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1527) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Ha esetleg valakit érdekelne egy eladó EPoX 9NPA ULTRA alaplap, az priviben jelentkezzen, van mellé egy 3200+ Venice is ha kell. Lapra még van 1év gar.

[Szerkesztve]

(#1528) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziaszok

most hallotam az egyik mo.-i epox distribútortól hogy állitólag CSŐDBE ment az :Y :Y :Y EPoX :Y :Y :Y
lehet hogy nem lesz több epox lap :(
remélem valaki megveszi és továbbra is gyártani fogják mint az abitot

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1529) fero02 válasza animatrix11 (#1528) üzenetére


fero02
veterán

Hy!

Remélem ez csak vmi félreértés v vmi kamu hír!

Kár lenne, ha csődbe menne!!!!

Sztem itt sokan nem szeretnénk...

Az meg, h vki felvásárolja és úgy tesz vele, mint az Abit-tal, annak megintcsak nem hinném h jó vége lenne...

Üdv!

(#1530) Rawulf válasza animatrix11 (#1528) üzenetére


Rawulf
őstag

A Chaintech kiszállt és gyanúsan sokat késnek az új alaplapok. Ha Novemberben sem jelennek meg, akkor az Epox bukja a karácsonyi szenzont. Igazság szerint már beindult a karácsony, szóval részben már bukta. Ha mázlink van, akkor az ECS vagy Foxconn megveszi az EPOX-ot, ha valóban csődbe mentek. ECS-től szellőztettek már híreket cégfelvásárlási ügyben, mert ahhoz képest, hogy milyen keményen dolgozik az ECS, sajnos nálunk sincs nagyon jelen. Ha MSI nem adja be a derekát, akkor az EPOX marad. Szomorú, hogy senki nem ugrott a SOYO és CHAINTECH névre. Lehet, hogy EPOX is így jár. Meglátjuk. ABIT is nagyon csőd közel volt és bizony a nagy ABIT-sikkasztásnál már őket is temették. A remény hal meg utoljára.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1531) fero02 válasza Rawulf (#1530) üzenetére


fero02
veterán

Hy!

Erről a Chaintech-es dologról nem is hallottam még...ha valóvan igy van, akkor arra is azt mondom, h kár érte...

Viszont szetem az ECS nem akkora költségvetésű cég, h felvásárolja az EPoX-ot...

Foxconn meg sztem jó volt, de nekik a piaci részesedésük legjava a szerver lapok és a kiegészítő dolgok gyártásából származott.

Viszont ha az MSI eltakarodna, annak nagyon tudnék örülni :DDD

Az ''új'' Abit sztem g@né...

Amúgy kurv@sok még jó gyártó eltűnt a piacról...lásd Matsonic. Nem csinált tuning cuccokat, de baromi stabil és megbízható volt...

Üdv!

(#1532) fero02


fero02
veterán

Emlékeztem vmire, de nem voltam benne biztos...

''Hamarosan befejezi az asztali számítógépekbe szánt alaplapok forgalmazását a Diamond Flower Information, ismertebb nevén DFI''

A teljes cikk:[link]

Ha valóban ilyen sebessséggel és ilyen neves gyártók tűnnek el a piacról, akkor nem tudom, h (bár még jóval odébb van) mit fogok venni. De sztem sokan megkérdőjelezik így az egész piac értelmét...

(#1533) Rawulf válasza fero02 (#1531) üzenetére


Rawulf
őstag

ECS nagyon erős cég. Olvasd csak el a Prohardver-ben megjelent gyárlátogatós cikket.
Egyes elvakult Abit hívők köpködik az Epox-ot, de jól látszik, hogy elkapkodták az Epox lapokat. Chaintech tényleg vége, mert megszűnt a Benelux államokbeli kirendeltségük is. Viszont ha arra gondoltok, hogy SLI lapot az Epox adott ki utoljára, akkor úgyis lehet magyarázni, hogy mivel kevesebb pénzből gazdálkodnak, ezért nem akarnak széria hibás lapokat kiadni. Azt se felejtsétek el, hogy kiállításokon ott voltak az új lapok. Várjuk meg az év végét és kiderül! :)
MSI-t én is megútáltam. ;]
Hát azért nem olyan sok, mert van olyan, ami meg sem jelent.
Matsonic és Mercury még mindig van. Biostar is van még, de mosóport nem veszünk! :P
Acorp, Amptron és Aristo halálozott el (A-betűsekből sorrendben az ABIT és Albatron maradt!) :)
Mondjuk sok rossz P3-as Matsonic-ot láttam! ;)
Epox-nak is voltak rossz verziói, de amióta ilyen lassan dobja piacra az újdonságokat, sokkal jobb a megítélése, pláne az én szememben! :D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1534) Rawulf válasza fero02 (#1532) üzenetére


Rawulf
őstag

Ne temesd a DFI-t, mert csak rontod vele a TTS KFT.-t! Lehet én is Epox helyett DFI-t veszem jövőre! :)
Lanparty és Infinity lapok megmaradnak. A többi nem érdekes.
Ismét meg kell említenem, hogy a piacot uraló cégek sajnos kapkodni kezdtek és ugyanazt a lapot lassan már 4-5 revízióban árulják (like Abit BH6).

[Szerkesztve]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1535) fero02 válasza Rawulf (#1534) üzenetére


fero02
veterán

Nem én temettem láthatod...

Nekem igazából nincs semmi bajom a DFI-vel, sőt... csakhát kurv@ drágák...

Azt a lapot ami nekem van most, azt ők 20e-el drágábban árulják (persze a saját nevükön) pedig semmivel nem tud többet...

Azért ezen sztem gondolkozhattak volna kicsit!

Rev táma minden gyárnál van, tipustól függően...

(#1536) fero02 válasza Rawulf (#1533) üzenetére


fero02
veterán

Dolgoztam eleget ECS termékekkel, nem kell bemutani. Nem rosszak, de az azért h erős cég, az kicsit túlzás...

Sztem minden gyártónál van, kell hogy legyen hasonló minőségbiztosítás és társai...

Viszont sztem nem EPoX volt utolsó az SLI-s lapok forgalomba hozatalával, sőt...

Nekem tavaly nyáron megvolt az 9NPA+ SLI lapom és akkor még pl nemhogy ECS SLI-s lapról, de még magáról az ECS cég visszatéréséről sem lehetett hallani!

Viszont Matsonic lappal nagyon régen találkoztam, nem is tudom, h hol lehet Mo.-n beszerezni...

Mercury-ról is negatív véleménnyel vagyok...

Viszont az Acorp-ot sem sajnálom és az Aristo-ért sem sírok...

EPoX forever báááááz!!!

(#1537) Rawulf


Rawulf
őstag

Magyarországon az AsRock az olcsó low kategóriából kszorít minden vetélytársat.
Örülnék, ha medium kategóriában az Epox megmaradna.
Mindnyájunknak jó, ha high kategóriában megmarad a DFI.
Az igazán ideális az lenne, ha az Epox mellett, de közte és az AsRock között valami jó márka lenne. Foxconn követi a chip gyártük referenciáit. Én rájuk gondoltam, de picit drágák a lapjai a nevéhez képest.

[Szerkesztve]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1538) fero02 válasza Rawulf (#1537) üzenetére


fero02
veterán

AsRock-ok is jó lapok...

De én nem tartom a DFI-t high kategóriának, mármai a teljesítményét illeti, míg árban annál inkább! Foxconn sztem kicsit gyengus, de inkább vennék olyat, mint pl Mercury-t :DDD

Viszont a köztes kategóriába sztem simán be lehet sorolni pl az Abit-ot v az Asus-t.

(#1539) Rawulf válasza fero02 (#1538) üzenetére


Rawulf
őstag

Sajnos a DFI ékszerként kezeli az alaplapokat, de merem állítani, hogy lejjebb fogja vinni az árait, különben nem marad meg. Tuti, hogy az Asus és a Gigabyte együtt csinál majd valami presztízs kasztot.
A Foxconn pedig el van szállva, mert nem okos dolog az Abit, Asus, Gigabyte és MSI mellett drágább lapokat adnia.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1540) fero02 válasza Rawulf (#1539) üzenetére


fero02
veterán

Na ez az, amit nem értek, h miért kell annyira éxerként kezelni azokat a lapokat. Nem hinném, h a DFI-ék nagy nf4 SLI venus v nemtom milyen lapjuk többet tudna az én 9NPA+ SLI lapomnál, vagy legalábbis annyival többet, h ennyivel drágábban merik adni.

Gigabyte sem csinált anno (Socket A széria) lapokat, az újakat nemnagyon ismerem...

MSI meg egy fost@licska...

(#1541) Rawulf válasza fero02 (#1540) üzenetére


Rawulf
őstag

Ne tudd meg, hogy a Nagy RAM-os topic-ban mit flémeltem daa-raa-val, amikor megakarta nekem magyarázni, hogy az Abit mekkora rulz. No comment...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1542) fero02 válasza Rawulf (#1541) üzenetére


fero02
veterán

Nem értem. Kifejtenéd bővebben :)

(#1543) Rawulf válasza fero02 (#1542) üzenetére


Rawulf
őstag

Nekem baromi rossz tapasztalataim vannak Abit-tal. BH6 óta nem ajánlottam senkinek és azon ismerőseim, akik azóta Abit-ot vásároltak, folyamatosan szívnak, mint én az MSI-vel.
daa-raa pedig az Epox-ot szidja. Más nem kellett. Még szerencse, hogy neten keresztül nem lehet lincselni. :)
Nézd meg Chaintech honlapját. Teljesen leálltak. Sajnos Epox-nál ugyanez a tünet.

[Szerkesztve]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1544) fero02 válasza Rawulf (#1543) üzenetére


fero02
veterán

Nekem is lógott a műhelyem falán egy BH-6. Odaajándékoztam Rive kollégának egy 500-asért :DD

Én személy szerint MSI lappal nem szívtam, caqsk optikai meghajtókkal, de azokkal folyamatosan. Az MSI lapokkal szerelt gépeket pedig folyamatosan hordták vissza a boltba, ahol tolom/toltam a melót.

EPoX-éknak megy még honlapjuk...

(#1545) Rawulf válasza fero02 (#1544) üzenetére


Rawulf
őstag

Akkor rosszul fogalmaztam. Nézd meg, hogy mi a NEWS-nál az utolsó dolog... Jó rég volt az már. Chaintech honlapja majdnem ugyanilyen, de ott még AM2 lap sincsen...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1546) animatrix11 válasza Rawulf (#1543) üzenetére


animatrix11
őstag

osztom a véleményed a abittal kapcsolatban
vekem bh6-os volt és kurv@ nagy szar volt

az epoxnál még vannak am2-es lapok,de pl core 2 duo már nincs, de remélem életben marad, de állitólag már nem lehet rendelni

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1547) Rawulf válasza animatrix11 (#1546) üzenetére


Rawulf
őstag

Ha te nem tudsz, akkor ki tudna? Elvileg rólad beszéltem. (Lehet, hogy másik topic-ban, hogy minimum 10db-ot kell rendelni) :) Az Expert nagyker árlistáit aki figyelte idén, az láthatta, hogy gyorsan elkapkodták az Epox alaplapokat. Ha csődbe ment, akkor bolond, aki nem éleszti újjá. Sajnos eddig akármilyen lap tetszett nekem, az a cég csődbe ment. Csodáltam a Soyo Dragon alaplapjait (sajna majdnem olyan drága volt, mint a DFI). Kisebb gyermek hibáit elnézve a Chaintech-et is szerettem. Chaintech-re váltottunk annó Abit-ról űber gyorsan a BH6 szívásoknál. Chaintech-nek volt olyan BX chip-es lapja is, amin Creative hangkártya volt és Gigabyte-ból is voltak olyanok. Az én igényeimnek sajnos kevés lap felelt meg, amikor az Epox-ot megvettem. 3 PCI slot kellett. Tessék megnézni az Abit-ot. Tojik rá nagy ívben az ilyesmire.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1548) animatrix11 válasza Rawulf (#1547) üzenetére


animatrix11
őstag

igen tudtam volna rendelni de nem rendeltem, de áll. a distribútor sem tud
az jó lenne erről valami megerősítés...
irtam az epox supprtnak hogy mizu de még nem reagáltak...

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1549) Rawulf válasza animatrix11 (#1548) üzenetére


Rawulf
őstag

Ez az Epox kérdés karácsonyig eldől.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1550) fero02 válasza Rawulf (#1549) üzenetére


fero02
veterán

Nem kell eldőlnie semminek!

Életben marad, mert életben kell maradnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ennyi. Csőd lesz ugyan, de ez MSI-nél :DDD ;] :DD

Üdv!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Epox topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.