Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) Jovanny2 válasza rooland (#3200) üzenetére


Jovanny2
őstag

Lásd itt.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3202) rooland válasza Jovanny2 (#3201) üzenetére


rooland
senior tag

Akkor ezek szerint ez jó vétel? Pont akciós is, jónak tűnik. :)

(#3203) Jovanny2 válasza rooland (#3202) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ezen az áron Best-buy, de sokáig ne agyalj rajta, mert ha még van is egyáltalán, már nagyon kifutós. Ilyenkor van a legjobb áruk, de egyre kevesebb helyen beszerezhető.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3204) rooland válasza Jovanny2 (#3203) üzenetére


rooland
senior tag

Köszönöm, akkor ráhajtok.

(#3205) rooland


rooland
senior tag

Tényleg egy kérdés bocsi. Bátyámnak ugyanilyen van, csak 40 colos és mikor sötét a képernyő, tökre látszanak a bevilágítások foltokban. Szólt garanciában, de azt mondták ez van fogadd el. Ezt frankón így nyomják, ilyen a minőség?

(#3206) membrandj


membrandj
nagyúr

Sziasztok! LG 42 620s ,illetve 640s árában milyen samsung tv-t érdemes nézni? ~150-180k között, 42".

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#3207) Zjunior


Zjunior
veterán

Sziasztok!
Második Tv-nek szeretnék olyan max 140k ig valami jót!
Ezt Hitelre venném edigitaltol!
Milyen Tv-t ajánlottok?
Nekem LgLm660s-van 42''.
Ezzel meg is vagyok elégedve!
Másik szobaba is szeretnék olyan 102-110 cm -t:)
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#3208) djxp01


djxp01
senior tag

Üdv!

360k a felső határ, 400Hz minimum, és 55" képátló legalább.

Ezt néztem ki: UE55ES6560

Szerintetek jó választás? Esetleg tapasztalat?

regisztrált: 2005-07-05

(#3209) nightshadow válasza djxp01 (#3208) üzenetére


nightshadow
veterán

Nem rossz, de én inkább ezt a Sony-t venném: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3210) djxp01 válasza nightshadow (#3209) üzenetére


djxp01
senior tag

Nem tűnik rossznak. Viszont melyik tévénél látszik jobban a felhősödés? Ez a dynamic edge led világítás jobb, mint a Samsungé?

És mi ez az X-Reality képjavító dolog? Nem valami parasztvakítás?

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2005-07-05

(#3211) nightshadow válasza djxp01 (#3210) üzenetére


nightshadow
veterán

Viszont melyik tévénél látszik jobban a felhősödés?

Ez az, ami szerencse kérdése.

És mi ez az X-Reality képjavító dolog? Nem valami parasztvakítás?

Minden tévében van egy képjavító elektronika, ami kap egy fantázia nevet. Sonynál X-Reality, Samsungnál 3D HyperReal Engine.

Ez a dynamic edge led világítás jobb, mint a Samsungé?

Ehhez egymás mellett kéne lenni a két tévének, hogy ezt meg lehessen mondani.

(#3212) nismoka válasza djxp01 (#3210) üzenetére


nismoka
addikt

Mindenesetre a Sony általában kevésbé foltosodik mint a samsung. Az X reality az egyik legjobb képjavító elektronika.

[ Szerkesztve ]

(#3213) membrandj válasza membrandj (#3206) üzenetére


membrandj
nagyúr

Valaki?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#3214) kenyerr válasza membrandj (#3213) üzenetére


kenyerr
tag

Én nem rég vettem 42lm640et. Akkor samuból es65xx volt hasonló ár kategória, én azon gondolkoztam még, de félő, hogy már kiment a tavalyi széria. Illetve szerintem samuból 40" lesz, nem pedig 42".

(180tól van ez pl)

[ Szerkesztve ]

(#3215) Nabukin


Nabukin
tag

Sziasztok, erre tudnátok valamit javasolni?
[link]

(Eredetileg ide akartam írni, csak valahogy átkeveredtem a másik topicba és nem vettem észre csak már későn. :) )

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv.:
Nabukin

(#3216) Jovanny2 válasza Nabukin (#3215) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szia, ha létfeltétel a wifi, akkor Samuból ez a minimum. Szerintem érdemes a tudásból leadni a méret javára. Talán ez. Sajnos a 100.000 nagyon behatárolja a dolgot.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3217) djxp01 válasza nightshadow (#3211) üzenetére


djxp01
senior tag

Lehet bevállalom. Viszont félek, hogy pixelhibás lesz esetleg a készülék. Már 2 TV-nél beszívtam, és egy ekkora összegű TV-nél, kicsit szétvágna az ideg, ha éveken át egy hibás pixelre figyelnék folyamatosan.

-ennél a típusnál is benne van a pakliban, hogy kifogok egy pixelhibásat?
-ha ilyen előfordul mit lehet tenni? (webshopoknál 8 napos elállás, de az macerás gondolom?)
-a Sony nem Class I.-es pixelhibarendszerrel működik, mint a Samsung?
-LED-es tévéknél már nem annyira jellemző a pixelhiba?

regisztrált: 2005-07-05

(#3218) nightshadow válasza djxp01 (#3217) üzenetére


nightshadow
veterán

-ennél a típusnál is benne van a pakliban, hogy kifogok egy pixelhibásat?
-LED-es tévéknél már nem annyira jellemző a pixelhiba?

Ez minden tévénél benne van a pakliban.

-ha ilyen előfordul mit lehet tenni? (webshopoknál 8 napos elállás, de az macerás gondolom?)

Maximum a visszaszállítás megoldása a macera egy ekkora tévénél, de maga a pénzvisszafizetés nem, ha hibátlanul kerül vissza a tévé.

-a Sony nem Class I.-es pixelhibarendszerrel működik, mint a Samsung?

Ezt sajnos nem tudom, de ha webshopból történik a rendelés, akkor nincsen jelentősége a 8 napos elállás miatt.

(#3219) MSoltRC


MSoltRC
csendes tag

Sziasztok!

A Sony HX751-es tv-ről az alábbiakat olvastam:
"Billentyűzet híján azonban sok helyen komoly nehézségekbe ütközünk (hiába az USB port, a számítógépes billentyűzetet nem ismeri fel), mivel adatok megadása távirányítóval kifejezetten lassú és körülményes...."
"A tévé sajnos nincs felkészítve napjaink gazdag weboldalaira és olvasási szokásainkra. Ugyan a böngésző több weboldalt is tud kezelni, váltogathatunk közöttük, de egy nagyobbnál is be tud fagyni, és kiírja, hogy kevés a memória. A már említett Silverlight mellett flash sincs és a Sziget Fesztiválról sugárzott stream sem jelent meg...."

3D tévé Sony-módra

Kérdésem, hogy a többi, pl. a Samsung márkának is megvannak ugyanezen gondjai?
Mert akkor egy 200eFt-os TV vásárlásakor ezek szerint a mai technológia szintjén egyelőre el kell felejteni a TV-ről történő netezés lehetőségét.
(Sőt, mintha azt olvastam volna valahol, hogy a Sony új, W800 sorozatú TV-i sem ismerik fel a billentyűzetet.)

Marad a TV funkció, kibővítve a különböző médiaformátumok lejátszásának lehetőségével (+3D), és nyilván itt figyelembe lehet venni, hogy egy Blu-ray lejhátszóval bővíthetőek a lejátszható médiaformátumok, és az eszköz akár a képminőséget is javítja.
Üdv,
Péter

(#3220) nismoka válasza MSoltRC (#3219) üzenetére


nismoka
addikt

Minden "okos" tv böngészöje korlátozott, lehet az akármilyen márka. Tv-t én nem ez alapján választanék, ha okositás kell akkor egy android sticket kell hozzá venni és amellett bármelyik okoska tv elhasal.. A HX750 képminösége nagyon is jó ebben a kategóriában, a cikkben mi az hogy nem lehet csak alig dönteni?? Ezt legalább lehet dönteni és forgatni is, más márkánál nem is lehet dönteni max forgatni... A billt lehet amugy okos telefonos alkalmazással helyettesiteni, van touchpad szimulácio is. A külsö media player meg minden tv-hez ajánlott mert sokkal jobb mint a beépitett.

[ Szerkesztve ]

(#3221) MSoltRC válasza nismoka (#3220) üzenetére


MSoltRC
csendes tag

Igen, én is erre utaltam, hogy egyelőre, a mai (TV)technika színvonalánál talán azt fontosabb megnézni. hogy mint TV milyen a minősége, a hozzá járó kiegészítések, mint pl. a netezés, egyelőre kiegészítőkkel lehet csak elfogadható minőségű. Talán 1-2 év múlva már a TV-k is alapból jobbak lesznek ezen a téren.
Üdv,
Péter

(#3222) Piftuka válasza Jovanny2 (#3198) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszönöm az info-kat! ;)

Azért a 6400-as sorozat tulajdonságaira, és a többi "altípushoz" képest megtapasztalható különbségeire még mindig kíváncsi vagyok!

"Viszont abból a szempontból lényeges, ha az egy másik piacra szánt készüléket jelöl, akkor magyar gari nuku."

Ez nem így van. Ha egy forgalmazó ("kiskereskedelmi üzlet") Magyarországon tartós fogyasztási cikket forgalmaz, akkor meg kell felelnie a "151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet az egyes tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó kötelező jótállásról" jogszabály rendelkezéseinek.

Nem hozhatnak forgalomba olyan terméket, amelyre nem vállalnak jótállást.

"Aquila non captat muscas."

(#3223) Jovanny2 válasza Piftuka (#3222) üzenetére


Jovanny2
őstag

Sorry. Gari természetesen van. De csak bolti, és nem gyári. Regisztrálni sem tudod, ha nem magyar, hologramos garijeggyel került forgalomba. Én fogalmaztam rosszul, csak a gyári gari ugrik. ;)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3224) Piftuka válasza Jovanny2 (#3223) üzenetére


Piftuka
veterán

Semmi probléma! Így már értem, mire céloztál fentebb.

Viszont továbbra is tévedsz. :)

A gyári jótállás sem "ugorhat". Lásd: 151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet; 1§, (4) !

A fentiek figyelmen kívül hagyása jelenleg is a hatályos fogyasztóvédelmi jogszabályok súlyos megsértésének számít.

/Forrás:
www.net.jogtar.hu /

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#3225) nightshadow válasza Piftuka (#3224) üzenetére


nightshadow
veterán

Ha jól értelmezem a jogszabályt, amit linkeltél, akkor e pont alapján:

„2. § (1) A jótállás időtartama egy év.”

A Samsung ezt vállalja is[link], mert a tévéire 1+1 év, illetve UEXX6500 és annál magasabb típusszámú LED TV-k esetén +2 év a garancia. Viszont a +1 illetve +2 évet termékregisztrációhoz köti. Regisztrálni meg csak azt a terméket tudod, amit a Samsung Electronics Magyar Zrt. szállított. A webshopok pedig általában az EU más országaiból szerzik be a tévéket, emiatt is tudják olcsóbban adni, ezeket viszont nem tudod regisztrálni. Ez esetben megkapod az alap 1 év garanciát, amit az általad linkelt kormányrendelet is előír. Ezért ahogy én értelmezem, szerintem betartja a kormányrendeletet a Samsung. Az más kérdés, hogy bolti garanciába lehet, hogy megkapod a +1, illetve +2 évet, (ha egyáltalán megkapod), de a szervizelés végett a boltba kell visszavinned a tévét, mert a szervizt ők intézik.

[ Szerkesztve ]

(#3226) MSoltRC


MSoltRC
csendes tag

Sziasztok!
A Sony HX750 tv tud az avi file mellé feliratot bejátszani?
(.srt kiterjesztést.) Vagy a Blu-ray lejátszók tudnak ilyen funkciót?
Üdv,
Péter

(#3227) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

A lányomnak akarok venni egy LED tv-t az 5 éves Samu Plazma helyett ballagásra.
Semmi sallangot nem akarok tehát se 3D se Smart és 46"-ban gondolkodok.
Két típust néztem ki árérzékenység miatt.

Samsung UE46EH5000
LG 47LS5600

Nem egyértelmű az infók alapján, hogy melyik jobb, meg hogy melyik 100Hz melyik 50Hz.
A kettő közül melyiket vegyem?

Előre is köszi.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#3228) Jovanny2 válasza Tigi (#3227) üzenetére


Jovanny2
őstag

Egyik sem 100Hz, csak 50. Samunál 6-os szériától van 100 Hz. :N

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3229) Tigi válasza Jovanny2 (#3228) üzenetére


Tigi
őstag

Akkor mit ajánlasz helyettük?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#3230) Tigi válasza Jovanny2 (#3228) üzenetére


Tigi
őstag

Vagy nagyon mellényúlok ha az LG 47LS5600-at veszem?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#3231) Jovanny2 válasza Tigi (#3229) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nem bizots, hogy mellényúlsz az LG-vel, lehet, hogy jók, de nekem Samu van. Samuból egyébként a 6030-tól felfelé (inkább a 6100), LG-ből meg a 620s-től felfelé (inkább a 640s) az ajánlott, de ezek már árban is ugranak.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3232) Tigi válasza Jovanny2 (#3231) üzenetére


Tigi
őstag

Igazából csak annyi az elvárás, hogy szép képe legyen és a gyors mozgásoknál se legyen gond és azért az Input Lag se legyen rossz. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#3233) Janika21


Janika21
tag

Sziasztok!

Televíziót szeretnék venni.

A következőt néztek ki : Samsung UE40ES6540

Kérdéseim :

1. Mi a véleményetek erről a tv-ről ? (Ár-érték)

2.Interneten szeretném megrendelni. Honnan tudom a legolcsóbban ezt megtenni ( melyik oldalon), természetesen megbízható is legyen. (tehát nem mindegy, hogy 180 vagy 240 a készülék) körülbelül olyan 180 ezrem van rá.

3. Esetleg ebben a kategóriában mi az ami felveheti ezzel a készülékkel a versenyt? (ha tudtok ajánljatok ilyet) természetesen a dizájn-tudás fontos )

Előre is köszönöm! :)

(#3234) kenyerr válasza Janika21 (#3233) üzenetére


kenyerr
tag

Nem rég vásároltam lg lm640s-t, amikor vettem akkor samsung oldalról pont az általad leírt tv-n gondolkodtam még, és csak a passzív 3d miatt döntöttem lg oldalra. Szerintem ár/érték arányban egy nagyon jó termék. Netes rendelésnél szerintem érdemes felhívni a boltokat, és utána kérdezgetni, hogy milyen garanciával vállalják, illetve hogy egyáltalán van-e raktáron/ vagy tudnak-e beszerezni, ilyesmiket. Egy-két oldalról amit érdemes kerülni esett már szó itt, keress rá. (ha szegeden vásárolnád, akkor tudnék ajánlani egy helyet ami nem hiszem, hogy neten fellelhető)

(#3235) Jovanny2 válasza Tigi (#3232) üzenetére


Jovanny2
őstag

Az input lag szempontjából ezt. Ez Edge LEDes, nem háttér LEDes. Én egyébként már nem annyira vagyok benne biztos, hogy létszükséglet lenne a 100 Hz, sokszor jobb kikapcsolni, és csak a LED mozgásjavítást bekapcsolni (a szappanopera effektus engem zavar). Szerintem érdemes erről lemondani a méret javára. Nekem fontos volt a fullHD 3D, a Smart, a sok csatlakozó, ezért lett aktív szemüveges 6100.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3236) d.toth91


d.toth91
tag

Sziasztok!

Szüleimnek keresnék olyan LED/LCD tv-t, ami dekóder nélkül is képes a digitális adás vételére, első sorban a 82 cm-es kategóriában. A tv nézésen kívül semmi egyébre nem lenne használva (esetleg USB-s filmezésre nagyon ritkán). Az ár nagyon lényeges szempont, nem szeretnének túl sokat költeni (max. 90 ezer Ft-ot).
Mit ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

(#3237) Tigi válasza Jovanny2 (#3235) üzenetére


Tigi
őstag

És a UE46EH5300?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#3238) djxp01


djxp01
senior tag

Üdv!

Sony KDL-55HX750 vásárlása előtt vagyok, pár kérdésem lenne S.O.S. mielőtt megvenném:

-hálószobába lenne, ezért a TV-nek nincs semmi magas frekvenciás, vagy halk sípoló hangja? (Az előző Samsung TV-nek volt, B650 )
-ennek a TV-nek a felhősödése mennyire zavaró, és korrigálható valamelyest?
-esetleg valami negatívumot tud valaki erről a TV-ről?

Köszi szépen!

:R

regisztrált: 2005-07-05

(#3239) MSoltRC válasza djxp01 (#3238) üzenetére


MSoltRC
csendes tag

Szia!
Én végül a Sony 40HX750-est vettem meg, eddig semmi negatívumról nem tudok beszámolni.
Szép képe van, és semmi képernyőhibát nem vettem észre (felhősödés stb...).
A WiFi-n keresztül szépen működik a net. Ami hiányosság, hogy csak FAT32-tud, és pl. .mkv file-t nem játszik le.
De tervezem hozzá venni egy Blu-Ray (Sony 5100) lejátszót, amivel ezen korlátozottságok megszüntethetőek.
Egyelőre úgy látom, hogy feliratot nem tud a filmhez lejátszani (.srt), de lehet, hogy a Blu-Ray lejátszók sem tudják. Legfeljebb az olyan filmeket a számítógépről játszom le.
Üdv,
Péter

(#3240) nismoka válasza MSoltRC (#3239) üzenetére


nismoka
addikt

A feliratot lejátsza ha a video file-ba implantálod progival, ha külön van az .srt akkor nem játsza.
A tv visz exFAT file rendszert is. Ha ts muxer progival "kinyered" az mp4 file-t az mkv-ból akkor viszi a tv is általában, konvertálni nem kell.
Legjobb persze ha veszel egy BD lejátszót az tudja az mkv-t felirattal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#3241) Tigi válasza Jovanny2 (#3235) üzenetére


Tigi
őstag

Na, megvan a tv, holnap megyek érte.
Végül a 6100-as lett csak nem a 46-os hanem az 55-ös (elcsábultam :) ).
A pontos típus: Samsung UE55ES6100

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#3242) Khars


Khars
csendes tag

Üdvözlet!

A szokásos "újonc a semmiből, aki tv-t akar venni"...

Olvasgatom egy ideje a fórumot, ezt is, meg a környezőket, de inkább csak elbizonytalanodtam, hogy mit is válasszak.
A jelenlegi 50 cm-es CRT tv-t szeretném lecserélni LED-es tv-re. Gondoltam, egy 32"-os pont megfelelne, a tv-t kb. 2,5-3 m-ről néznénk. Egy darabig a Samsung UE32ES5500VXXH volt a befutó, de az ES szériáról, illetve magáról az ES5500-ről nem volt túl jó véleménnyel már a tudástár sem.
Az ES5500-rel kb. egy árban van most az EH6030 ("az elfogadható minimum"), de a 3D-re nem tudom, szükségem lenne-e - bár az, hogy smart tv legyen, szintén nem tudom mennyire fontos.
Közben megakadt még a szemem az LG LS570S sorozatán. Ebből akár a 42"-osig elgondolkoztam, de tartok tőle, már ez a méret is uralná a szobát, ahova kerül.
Az LS570S is edge-LED technológiát használ, ugye? Itt is van felhősödés?

Valami javaslat egy újoncnak? Melyiket a EH6030 és a LS570S közül?

Előre is köszönöm!

(#3243) Alex91 válasza Khars (#3242) üzenetére


Alex91
félisten

A nagyobb jobb, ha elfer, es penzbe is belefer, akkor inkabb vedd a nagyobbat!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3244) Jovanny2 válasza Tigi (#3241) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nem vagy semmi, jó nagy ugrás. :Y Akkorát én sajnos nem engedhettem meg magamnak, de a széria nagyon jó szerintem ár/érték arányban. Használjátok egészséggel, a lányod kiugrik majd a bőréből. ;)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3245) Piftuka válasza nightshadow (#3225) üzenetére


Piftuka
veterán

"Ha jól értelmezem a jogszabályt, amit linkeltél, akkor e pont alapján:

„2. § (1) A jótállás időtartama egy év.”

A Samsung ezt vállalja is"

Hogy jól értelmezed-e a jogszabályt? Igen is, és nem is. :) Kicsit kevered az egyes fogalmakat. (Nem szemrehányásként jegyeztem meg.)

A 2. paragrafus 1. bekezdése arról rendelkezik, hogy a jótállásnak mennyi a minimális időtartama tartós fogyasztási cikkek esetében. (Hogy mi számít annak, az szintén megtalálható a nevezett jogszabályban.)

A lényeg jelen esetben viszont ez:

"1. § (4) Ha a gyártó a fogyasztási cikkre az e rendeletben foglaltaknál kedvezőbb jótállási feltételeket vállal, a jótállás alapján a forgalmazót megillető jogok a fogyasztói szerződés teljesítésének időpontjában átszállnak a fogyasztóra."

Ez azt jelenti, hogy amennyiben az adott tartós fogyasztási cikkre a gyártói jótállás több, mint a hatályos jogszabály által előírt 1 év, akkor a forgalmazó köteles a gyártói jótállást "továbbadni" a fogyasztónak.

Irreleváns, hogy a forgalmazó milyen forrásból szerzi be a termékeket. A fenti kitételnek akkor is meg kell felelnie kötelezően.

Magyarul vitás esetben a forgalmazó baja, ha nem a hivatalos importőrtől vásárolta meg a termékét. Akkor a gyártói jótállást, az azzal járó garanciális kötelességeket úgy kell megoldania, ahogyan tudja. De meg kell oldania. Emiatt a fogyasztót kár nem érheti, annak garanciális jogai nem csorbulhatnak.
Szerencsétlen eset, ha az importőr esetleg nem korrekt, és nem biztosítja a gyártói jótállást, illetve az azzal járó garanciális kötelezettségek betartásának lehetőségé - pl. szervizelés, csere - kiskereskedelmi partnere felé. A fenti jogszabály szerint akkor is a forgalmazó felel a fogyasztót megillető garanciális jogok biztosításáért.

Ami pedig félreértésre adhat okot, az a "forgalmazó" kifejezés. A köznyelvben általában a nagykereskedőket értik ezalatt.

A jogszabályban azonban:
Importőr = nagykereskedő
Forgalmazó = kiskereskedő (aki, ill. amely az adott terméket ténylegesen - valamilyen üzleti formán keresztül - forgalomba hozza)

Amennyiben a Samsung termékekre a gyártói jótállás 1 év (az általad linkelt honlap információi alapján úgy tűnik, ez a helyzet), akkor természetesen rendben van, hogy csak ennyi jótállást adnak az egyes termékekre a forgalmazók is.

Viszont, ha annál többet, akkor azt a fogyasztó számára biztosítani kötelező a fentiek alapján.

"Aquila non captat muscas."

(#3246) subset válasza Khars (#3242) üzenetére


subset
senior tag

A Philips háza táján is érdemes lenne nézelődnöd....

Használj Te is szabad szoftvert !

(#3247) Jovanny2 válasza Piftuka (#3245) üzenetére


Jovanny2
őstag

Tavaly decemberben úgy nézett ki a Samsung gari, hogy 2+1 év. A két év jár alapból, a +1 regisztrációhoz kötött. Amennyiben nem volt hologramos magyar Samsung Zrt. által kiállított garijegyed, úgy nem tudtad regisztrálni a TV-t, tehát nem járt az ajándék 1 év. Lehet ezen vitatkozni, paragrafusokat felsorakoztatni, de a fórumon többször elhangzott, hogy nem WXXH jelű TV-ket nem lehet regisztrálni. :(

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3248) Tigi válasza Jovanny2 (#3244) üzenetére


Tigi
őstag

Köszi.:)

Párommal vagy fél órát gondolkodtunk, hogy melyik legyen, aztán a nagyobb mellett döntötünk.
Remélhetöleg a következő tv-jét már ő veszi meg magának.:)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#3249) kaszaska


kaszaska
csendes tag

Sziasztok!

Olyan 32"-os TV-t keresek ami 3D-s, SAT tuneres, tudja a DVR-t, a net nem annyira lényeges.

Az LG 32LM620S-t és a Samsung UE32ES6300S-t néztem.

A kérdésem, hogy 2 külön HDD-vel megoldható a DVR és a film nézés?
Nem feltétlenül egyszerre, de nem akarnám mindig ki-be húzgálni őket.

A DVR funkció SAT-ról is tud felvenni?

A Samsungnak a D65xx-es tvinek tényleg szebbek voltak a színei, mint a mostani 6xxx-eseknek?

Köszönöm

(#3250) lama_lamm


lama_lamm
aktív tag

Sziasztok!

Max 90-95k-ig mit érdemes megvenni? Melyik a legjobb ár/érték arányú 32"-os TV?
UPC kábeltv, meg usb-s filmnézés amire lesz használva.

Köszi előre is :R

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.