Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#302) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

Tegnap voltam mediamarktban és volt egy lg3d kirakva és uhh na az egy komoly cucc nagyon, mert amikor a srác rúgáskor rám fordult én elhajoltam, mert féltem, hogy eltalál :D nagyon komoly ajánlom mindenkinek a kipróbálását!

XiaomI RedmI Note|||

(#303) arrrgggh


arrrgggh
tag

Sziasztok!

Létezik olyan oldal, ahol használható tv teszteket talál az ember? Elsősorban LED tv tesztek érdekelnének.
Valami hasonlóra gondolok, mint a Mobilaréna tesztjei, vagy az Ipon összehasonlító tesztek.

[ Szerkesztve ]

(#304) gyurcio


gyurcio
tag

Sziasztok!Szeretnék vásárolni egy 32"os tv-t pc játékhoz(battlefield3 főleg).A kérdésem a következő:van 2 kiszemeltem1.Lg 32 lv3400 2.Philips 32pfl5606;tud e valaki esetleg valamit az említett két tv input lagjáról?Illetve van e valakinek személyes tapasztalata ezen tv-kel+pc kapcsolatban.A google jelen esetben nem a barátom mert nem nagyon talál input lag adatokat egyikről sem.A válaszokat előre is köszi:Gy.

(#305) ouzohuto válasza gyurcio (#304) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Nem tudom segít-e az, hogy nekem egy 22" LG van és LFS-ezem sokat nagy felbontáson nagy Hz-el és számomra tökéletesen megfelel, de amúgy ezek között már nagy különbségre ne számíts!Nekem tuti LG lenne a befutó, mert eddig minden LG tévénk tökéletesen működik a mai napig :)
De az LG csak 50Hz-et tu d a leírás szerint :O Ami vagy igaz vagy nem, mert én egy noname Ok. tévét vettem a mediamaktban amiről kiderült hogy tavalyi LG technológia és tudja a 75 Hz-et is(vételkor 50 Hzet írtak rá). A Philips 100Hz az jobb mindenféleképpen :)

[ Szerkesztve ]

XiaomI RedmI Note|||

(#306) gyurcio válasza ouzohuto (#305) üzenetére


gyurcio
tag

Köszi a választ!Árban nagyjából egy szinten vannak, a philips elvileg többet tud(valódi 100hz).A gondom az, hogy utánaolvasgattam az input lag kérdésnek és azt írják, hogy 30ms-ig nem zavaró az input lag.A legjobb tv-k 10 ms körül tudnak de vannak 80-90ms-ek amik viszont játékra nem alkalmasak.Gondoltam arra, hogy felhívom a képviseleteket de nagy a gyanúm, hogy ők sem tudnának segíteni:(Nem tud valaki esetleg valamiféle online supportot?

(#307) Louro


Louro
őstag

Sziasztok

TV-vásárlás előtt állunk párommal.
Amik fontosak számunkra:
- 50%-50% a tv és az USB-n lejátszandó filmek aránya.
- 100hz
- FullHD
- Egy USB elég, nem kell 6 csatlakozó. (Valakinek ez fontos, ahogy olvasgattam.)
- Ár: 120e (esetleg 130e)
- 42" álom, de hátha....de 32" alá nem adnánk.
- Hang nem mérvadó, mert hangfalat tennénk rá.
- Scart-tal lenne UPC-s mediaboxhoz csatolva.

Remélem sikerült mindent egybeírnom. Ha kihagytam valamit, kérdezzetek és megpróbálom nem nagyon rabolni az időtöket :) Bár lehet ez többeteknek csuklóból jön. Régen a Samu 32D5000-ét ajánlották ezerrel, de tegnap és ma nagyon sok negatívumot olvastam :(

Mess with the best / Die like the rest

(#308) hunmyke


hunmyke
aktív tag

Hali!

Kérdés, Br. 170k-ból milyen 42"-os TV-t érdemes venni?

LG, Samsung, Sony, Panasonic érdekel leginkább.

Csak néhány feltétel: LAN, Full HD, LED.

3D meg egyéb extrák annyira nem mozgatnak.

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#309) t256


t256
őstag

Hali!

Szintén tévé vásárlás előtt állok. A keret maximum 130000 Ft.
40 colosat szeretnék. Smart, 3D nem érdekel.

PC-t kötnék rá és úgy néznék filmet rajta. Csak FullHD jöhet szóba.
Van valami jó ebben az árkategóriában, vagy ennyiért marad a CCFL háttérvilágítás?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#310) jel1


jel1
aktív tag

Sziasztok!
Az mennyit számít, hogy LED vagy nem az? Mert nem ledeset találtam (40-42") 100k-ért(LG), ledeset, csak 110k-ért(panasonic) (interneten).

Olyan 100.000 körül szeretnénk tv-t venni.
Lehetőleg innen: http://www.euronics.hu/uzleteink/kaposvar_berzsenyi_d_u_9

32"-osokat néztem, de neten találtam ugye 100k-ért egy 42"-osat, de ha sokat számít a led háttérvilágítás (hosszabb távon megtérül a fogyasztás? jobb a képe?), akkor olyat vennék, ha drágább is.

gondolom a mostani tv-k tudják a magyar dvb-c -t, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#311) jel1 válasza jel1 (#310) üzenetére


jel1
aktív tag

az mégsem ledes, csak össze-vissza írnak árgépen, meg a többi oldalon

(#312) jel1 válasza jel1 (#310) üzenetére


jel1
aktív tag

na mindegy, tök szar a kérdésem, meg utánaolvasva nem tűnik jó vételnek a ledes tv. Akkor írok kérdést a másik topicba.

(#313) fradi81


fradi81
veterán

Hello
A most kapható tv-k az USB-n milyen kódolású filmeket játszanak le? Viszik-e pl. az .mkv és .ts videókat?

moto g72, Ninebot d28e

(#314) goyo206


goyo206
aktív tag

Sziasztok!
TV vásárlás előtt állok, 3d led tv-ben gondolkodom (gondolkodtam), érdemes, v. sem, ha igen, akkor milyet és honnan javasolnátok? Szűkítésem:
- 32" (max. 1765mm lehet!)
- 150k körüli összeg
Én a következőkben gondolkodtam:
samsung-ue32d6100 - + szemüveg 2db=14-15k - össz.: 155500.-
sony-kdl-32ex720 - + szemüveg 2db=30k - össz.: 180k
sony-kdl-32ex720-bravia - + szemüveg 2db=30k - össz.: 180k
samsung-ue32es6710 - 2db szemüveg tartozék (ajándék) - 225k

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#315) felebele


felebele
csendes tag

Sziasztok,
olyan 170-180 ezer körül szeretnék led tv-t venni, és a következőkön gondolkodom:

LG 42LV5500
Samsung UE40 D6100
Samsung UE40 EH5300

melyiket ajánljátok? esetleg tapasztalatok, vagy más 40-42"os alternatíva ebben az ár kategóriában? elsősorban a képminőség érdekelne. ha nem 3Ds nem baj.
előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#316) ouzohuto válasza fradi81 (#313) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Néhány viszi néhány nem :) azén gagyi ok. tv-m eddig mindent :)

XiaomI RedmI Note|||

(#317) goyo206 válasza goyo206 (#314) üzenetére


goyo206
aktív tag

Ennyire "gagyikban" gondolkodom, h. szóra sem érdemes? :F :B (...remélem azért nem...)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#318) gyurcio válasza goyo206 (#317) üzenetére


gyurcio
tag

Sajnos "halott" ez a fórum:(

(#319) abcdefg


abcdefg
csendes tag

Sziasztok!

Nagy nappaliba szeretnék egy 55"-os TV-t. Mivel nem érdekel sem a 3D sem pedig smart funkciók, beérem régebbi modellekkel is. Az erős napfény miatt a plazmát elvetttem és maradtam a LED-nél. Az egyik boltban ezek közül választhatok:

LG 55LE8500 - 359 990 Ft
LG 55LE5500 - 319 990 Ft
SAMSUNG UE55C6005RW - 299 990 Ft
SAMSUNG UE55B7000WW - 289 990 Ft
LG 55LE5500 - 249 990 Ft

Tud valaki mondani valami hasznosat bármelyikről?

(#320) goyo206 válasza gyurcio (#318) üzenetére


goyo206
aktív tag

:((
Sajnos igen... :W

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#321) szagnes69 válasza goyo206 (#320) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Kedves Goyo206! Láttam a feltett kérdésedet, de csak egy átlag felhasználó vagyok, nem mernék állást foglalni, hogy melyiket vedd meg, mert nem ismerem a Samsung tévéket, sem az LG-ket behatóan. Nekünk egy SONY KDL-40EX721-es tévénk van, ami azt hiszem, hogy csak a képernyő méretében, energiafogyasztásban, illetve abban tér el, hogy a miénk wifis. Mi nagyon szeretjük, de tudni kell róla, hogy kevés fájlformátumot támogat, ezért mi vettünk egy médialejátszót is hozzá (HDI DUNE TV101), ezzel együtt tökéletes. (+35000 Ft) Több Sony termékünk van, és nagyon megbízhatónak tartjuk őket. Mi emiatt is döntöttünk emellett a tévé mellett. Ha nem kapsz érdemleges választ mástól, akkor azt javaslom, hogy feltétlenül nézd meg boltban a termékeket, hogy milyen a képük, bár ez sem mérvadó, mert jártunk olyan boltban, ahol a Samsung-ok blurayről kaptak anyagot, a másikon meg analóg csatornákat lehetett nézni, de volt olyan bolt is, ahol egységes anyagot kaptak, ott lehetett összehasonlítást végezni. A Sony tévénken néhol tapasztalható áthallás, általában sötétebb szürke részeknél, nagyon sokszor meg egyáltalán nincsen. Több internetről letöltött demo anyagnál, amit az áruházakban vetítenek ,a Sonynál sem látszott áthallás, ami azt jelenti, hogy lehet, hogy a másiknak is van, csak ezek a demók jól vannak elkészítve. Én a vásárlás előtt sok-sok fórumot végigolvastam, melyik mennyire hibásodik, mik a tapasztalatok, de tudom, hogy ez sok idő.
A Sonyról van egy leírás az alábbi oldalon, bár angol nyelvű, de a google chromom le tudja fordítani, itt több másik televízió tesztjeiről is olvashatsz.
http://www.digitalversus.com/tv-television/sony-bravia-kdl-55ex723-p10615/test.html
(Az 55EX723-asnál van a részletes vizsgálat, a többi 32EX723-as is ugyanezt tudja, a magyar 720-asnak az angol 723-as felel meg!)
Még van egy másik fórum, ahol esetleg feltehetnéd a kérdésedet az alábbi linken:
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1116568841&order=reverse&index=1
Talán itt válaszolnak olyanok, akik valóban össze tudják hasonlítani ezeket a tévéket, mondom és csak a miénket ismerem. :)

(#322) goyo206 válasza szagnes69 (#321) üzenetére


goyo206
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm segítségedet, korrekt vagy! :R :R
A fileformátum probléma nem gond, van egy kis Egreat R6C médialejátszónk, igaz 10k-ért vettem, de teszi a dolgát! ;)
1 dolog ami részemről a Sony-k ellen szól, az a szemüvegek ára! :O Míg a Samsunghoz 14810.-Ft-ért 2db-ot kapok, addig a Sonyhoz nagyjából ugyan ennyi 1db! :W
Tehát ez a része kicsit bosszantó.
Most egyelőre az is mérlegelés alá került, h. van-e egyáltalán értelme a 3d-nek?
Ti kihasználjátok? Nem bántátok meg, h. a 3D mellett döntöttetek?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#323) szagnes69 válasza goyo206 (#322) üzenetére


szagnes69
aktív tag

A szemüvegek ára valóban borsos, nekünk is kellett még venni kettőt (4 tagú a család), kettőt kaptunk ajándékba. Ha jól emlékszem 20000 Ft darabja. A 3D-t nem napi szinten használjuk. Bár a tévé tudja a 2D-3D konvertálást, azért nem ugyanaz, mint a 3D-s filmek esetében, így csak ritkán használjuk. Vannak mkv-s 3D-s filmjeink azt nézegetjük, a Sony-nak vannak 3D-s internetes videói, amelyek bővülgetnek, ezek videóklippek, filmelőzetesek, rövid természetfilmek, sportösszefoglalók, stb. Most úgy 70 körüli a számuk, karácsonykor, amikor vettük a tévét, akkor úgy 30-40 körüli volt a számuk, azóta kétszer bővítettek. Mondjuk én szeretek egy filmet többször is végignézni, ezért nem zavar az egyelőre kevés anyag. :) Alapvetően mi szerettük volna, hogy 3D-s is legyen a tévé. Így is indultunk el vásárolni. Moziban nézegettünk ilyen filmeket, nagyon megtetszettek, és mivel ritkán jutunk el moziba, úgy gondoltuk, hogy az új tévénk ilyen lesz. Ez az első lapos tévénk, ezért sincs nagy összehasonlítási alapunk, el is vagyunk varázsolva tőle, mert látjuk, hogy mi az a fullhd. :) Sokáig nem tudtam a film cselekményét nézni, mert a tévé színei kötötték le a figyelmemet, a háttér, a tájak. :) Furcsa utána a hagyományos tévénket nézni. Egyébként karácsonykor vettük, adventi akció keretében 200000 Ft-ért. Összességében elég húzos lett az ára, de ebben tényleg benne van, hogy az eddigi Sony termékeink nagyon jól szuperálnak. Remélem ezzel a tévével is így lesz. Lehet, hogy lehetett volna jobb ár/érték arányú tévét venni, ezért is mondtam, hogy nagyon nincs rálátásom a tévékre.

(#324) bubi92


bubi92
őstag

sziasztok

anyámnak kéne egy 22" körüli tv. egyetlen kikötés, hogy usb-n keresztül lejátszon filmet. a keret 40-60ezer. nagyon méretre nem igazán van szükség mert kb. két méterről nézi.
mit ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

(#325) ouzohuto válasza bubi92 (#324) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Talán

[ Szerkesztve ]

XiaomI RedmI Note|||

(#326) goyo206 válasza szagnes69 (#323) üzenetére


goyo206
aktív tag

Értem, köszönöm részletes válaszodat! Írogattam az sg-s fórumba, kaptam sok választ, alapvetően mindenki kicsinek mondja az általam behatárolt 32"-t, Így még nagyon át kell rágódni a dolgokon. Sokan ajánlották inkább, h. vegyek egy jó plazmát, a Pana G30-at, csak sajna abból (ha jól néztem) a legkisebb 42"-os, viszont tényleg brutálisan jó paraméterekkel rendelkezik, gondolom tuti gyönyörű képet kapnánk.
Fontolóra kell vennünk minden lehetőséget, a legésszerűbb mindenképpen a kivárás lenne, meg a szoba átrendezése, de erre a dologra még mindenképpen puhÍtani kell "kicsit" páromat!
A 3d-ből mi leginkább az .mkv-t tudnánk kihasználni, mi is elég ritkán jutunk el moziba, ezért is gondoltam erre a megoldásra, de lehet, h. most leteszünk róla, majd kiderül!
Mindenesetre köszönöm szépen, h. megosztottad tapasztalataidat! :R :R :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#327) szagnes69 válasza goyo206 (#326) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Nagyon szívesen! :) A Pana tévéket sem ismerem részletesen, csak az MM-ben láttam belőlük néhányat, nagyon szép képük van, de szemüveget nem tudtak adni, hogy kipróbáljuk. :( Egyébként sokan dicsérik a fórumokon.
Sikeres puhítgatást :) és vásárlást kívánok Neked! :)

(#328) Jester01


Jester01
veterán

Panasonic smart tv-t néztem ki anyukámnak, mindenképpen skype képes kellene. Viszont a kamerákat borsos áron adják (35 ezer körül) Mivel ezek usb-s cuccok, lehet, hogy mezei webkamerával is menne a dolog?

Jester

(#329) goyo206 válasza szagnes69 (#327) üzenetére


goyo206
aktív tag

:R :R Köszönöm szépen, Nektek pedig hosszú használatot és minél több 3d tartalmat! ;) :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#330) lorinser válasza arrrgggh (#303) üzenetére


lorinser
senior tag

Szia!

Szerintem itt nézz körbe: TV tesztek
Itt jó tesztek vannak és vannak képbeállításokra is konkrét tippek.

[ Szerkesztve ]

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#331) lorinser válasza goyo206 (#314) üzenetére


lorinser
senior tag

Szia,

én a helyedben még ezeket is megfontolnám:
Philips 32PFL5507K 3D SMART LED
Philips 32PFL7476H SMART LED

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#332) goyo206 válasza lorinser (#331) üzenetére


goyo206
aktív tag

:R :R
Köszönöm, meg is fogom, mert... muszáj! ... ;) :R :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#333) csige791


csige791
tag

Sziasztok,

TV vásárlás előtt vagyok, viszont sajnos nem nagyon tudom mi számít jónak, nem vagyok egy TV guru, jelenleg nincs is TV-m. (Csak F1 néznék, de azt eddig megoldottam online, filmeket meg letöltöm netről)

Szóval nekem a design nagyon fontos, mindenképpen olyat szeretnék mint ez, igazából már azon vagyok, hogy ezt a TV-t megveszem, de gondoltam előbb megkérdezem a hozzáértőket, hogy mi a véleményük róla. : Sony KDL-46HX853

Ez a lapos design fontos nekem mert nagyon tetszik, letisztult, modern stb. Esetleg tudtok ajánlani más, jobb vételnek számító, ilyen teljesen lapos kinézetű tv-t aminek a képernyője és a kerete nem különül el egymástól.

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#334) csige791 válasza csige791 (#333) üzenetére


csige791
tag

(LG-t nem veszek)

(#335) Julot


Julot
aktív tag

Sziasztok

A segítségeteket kérném.

Jelenleg egy SHARP LC-42SB55E LCD Tv.-m van, amit el szeretnék adni, és helyette egy szintén 42".-os full HD.-s 24p képes LED.-es TV.-t szeretnék venni, filmnézés és Televíziózásra. Kérdésem, hogy mit ajánlanátok 200k alatt, de inkább 150 környékén?

Köszönöm!

Üdv.:
Julot

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#336) ouzohuto válasza Julot (#335) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Technika a Tescoban, tudom technika, de nagyon rendben van szerintem!

XiaomI RedmI Note|||

(#337) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

: DDDDDD

Regisztrált: 2007 - 101 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#338) Julot válasza ouzohuto (#336) üzenetére


Julot
aktív tag

ouzohuto & Virtualista: Örülök, hogy elhumorizáltok a kérdésemen, de ha építő jellegűt nem tudtok hozzászólni, inkább ne írjatok!

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#339) gmhunter


gmhunter
csendes tag

Sziasztok

Kis help kellene. 40-42"-s tv érdekelne. 150 lenne a keret. nem kell 3D se smart. Azért kellene a help mert nincs most időm napokat keresgélni és aki benne van annak sokkal könnyebb.
Eddig ezt találtam: LG 42LV4500 várom az észrevételeket
Előre is kösz

(#340) johny81


johny81
tag

Hi

Ez s[link]zerintetek megéri? Vagy van hasonló árba (vagy olcsóbban) más termék. (102 cm kell mindenkép).

(#341) ouzohuto válasza Julot (#338) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Nem humorizáltam...Nézz róla teszteket :)

XiaomI RedmI Note|||

(#342) Gery156ts


Gery156ts
csendes tag

Sziasztok!

LED TV vásárlás előtt állok és egy kis segítségre lenne szükségem. Két típus jönne szóba:
Samsung UE40EH5300
Philips 42PFL7456H

Egy ismerősöm szerint a Samsunggal szemben prémium kategóriás a Phil. Én viszont idáig ellenérveket is találtam rendesen. Beszélnek mindenféléről, hogy a Phil eladta a divízió 70%-át Kínának, meg a Samsung 20 évig gagyi kategória volt...stb...

Gondoltam itt vannak hozzáértő emberkék, ezért szívesen fogadok minden véleményt a két termékről, vagy akár általánosságban a két márkáról.

Előre is kösui mindenkinek!

Üdv
G

(#343) Mrrr


Mrrr
csendes tag

Nekünk LG-van, iszonyat szép a képe.

(#344) Zjunior


Zjunior
veterán

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan LG vagy Samsung TV LCD vagy LED- TV-t ami 102 cm min 3HDMI bemenet és NEM 3D !!!!
MAx keret olyan 140k!
Köszönöm szépen!:) :R

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#345) Jester01 válasza Zjunior (#344) üzenetére


Jester01
veterán

LG 42LV4500 most 150 a saturnban 5 év garanciával.

Jester

(#346) dlaccc


dlaccc
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a tv-met "lapos"-ra de a hely adott, így max 88-89cm lehet a szélesség, a magasság állítható. Nem kell 3D, sem médiaplayer, de fullhd felbontás igen. A frissítés is 100Hz legalább kéne. Várom az ötleteket :)

(#347) fradi81


fradi81
veterán

Ez a 100Hz-es dolog tényleg létezik vagy csak parasztvakítás? Elég sok helyen látni. Mert elvileg ezek nem villognak, itt tudtommal csak válaszidő(ms) van.

moto g72, Ninebot d28e

(#348) Jester01 válasza fradi81 (#347) üzenetére


Jester01
veterán

A 100Hz (meg a többi) itt nem a villogás ellen van, hanem a folyamatosabb mozgásért.

Jester

(#349) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Sziasztok,

Két alsóbb kategóriás led háttér vilagitasu tv között vacillalok, kérnék egy kis segítséget melyik a jobb vetel szerintetek:

sony

Ő keskeny,sarkokban a megvilágítás

samsung

Ő vaskosabb, mert a kijelzo mögött van a megvilágítás.

Igazából ez két különbség a kettő között, illetve a márka.

(#350) Roland76 válasza Zjunior (#344) üzenetére


Roland76
tag

Samsungot nem ismerem annyira, de LG-nél ennyiből két típus jut eszembe
- 42 LV4500 LED TV, hátul 2, oldalt 1 HMDI-je van, nincs 3D az ára pedig 145.000.- . LINK

illetve

- 42 LK530, LCD TV semmi extra, 3 HDMI FullHD 120.000- LINK

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.