Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) sympatex válasza Gedeon31 (#449) üzenetére


sympatex
csendes tag

Szerintem itt mindenki nagyrészt csak azt nevezi tévézésnek, hogy leül egy komplett film idejére kizárólag tévézéshez kialakított fényviszonyokkal és körülményekkel, mintegy mozi-élményt próbálva átélni. Ilyenre tényleg a minél nagyobb TV való, ez kétségtelen.

Van azonban másféle megközelítés is, saját tapasztalatból mondom. Gyerek részére egy galériaágy alatti "kuckó" biztosított. Itt is kb. másfél-két méter a nézési távolság, amire az itteni ajánlások egyértelműen minimum 32 colos tévét ajánlanak: de bepróbáltuk, ami alapján egyszerűen túltöltötte a tere, és baromi nagy volt, kényelmetlen, áttekinthetetlen. Akármilyen hihetetlen, végül egy 22 colos tévé lett a megfelelő méret. Semmi ellenérvet nem tudok felhozni ellene, bőven elegendő, minden részlet megvan, teljes mesefilmek is nagyon kényelmesen végignézhetőek.

Azért írom ezt, mert a hozzászólások alapján valóban úgy tűnik mintha a kis tévék hulladék kategóriák lennének; pedig higgyétek el, van olyan helyzet, amikor a nagy méret (bár biztosan nézhető az is) rosszabb, mint a kicsi.

(#702) Jovanny2 válasza z1337 (#698) üzenetére


Jovanny2
őstag

Na hát akkor megy az xbox a háztól. :DDD Hát remélem nem lesz ilyen, mert a Samu supportra zúdul a haragom. ;) Melyik gomb egyébként az ominózus? Egyébként a Sony-tól inkább várható lene ilyen húzás. ;]

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#703) kmarci25 válasza polonic (#700) üzenetére


kmarci25
veterán

Szia!

Pár hete én is ugyanilyen cipőben jártam/járok. Én első körben Samsungra korlátoztam a keresésemet, valahogy úgy gondoltam, hogy ők a legjobbak. Ki is néztem magamnak ezt a típust: ue40es6100 Ennél gyengébbet nem érdemes venni, mert azoknak, a hozzáértők szerint vacak a képük. Aztán tovább nézelődtem, plusz bementem boltokba is, saját szememmel megnézni a kínálatot, és most nagyon e felé húz a szívem: LG42LM620S Utána olvasgattam ennek is, és az az általános vélemény, hogy az LG 3D-je előrébb van, mint a Samsung, a smart funkciók ugyanazok szinte, méretre egy hajszállal nagyobb is, és szvsz jobban is néz ki a "szánkó" talppal. Az ára egy tízessel olcsóbb. A Samsung tv-kről van egy nagyon jó írás itt, az LG-ről pedig ezen a linken

A döntés a Tiéd, én most az LG-re teszem a voksom (plusz a feleségemnek ez tetszik kinézetre :Y ;] ), arra várok még, hogy hátha karácsony előtt lejjebb megy az ára.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#704) Smile8822


Smile8822
senior tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem,szeretnék venni valami normális led tv-t a keret rá 100.000ft környéke de rugalmas vagyok :)
Inkább Samsung vagy Sony tv-k érdekelnének de meghallgatok bármit,ti mit ajánlanátok ?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#705) Mylow-11


Mylow-11
csendes tag

Sziasztok!

TV vásárlás előtt vagyok és a tanácsotokat kérném. Hosszas olvasgatás után, mind a fórumban és mind a cikkek között, most három TV-re lett kinézve. Ezek:

LG 42LM620S
Samsung UE40ES6100
Samsung UE40ES6300

A 6100 és 6300 között nem sok különbség van, de a 6300 most egész jó áron lesz az MM-ben részletre és akkor megéri azt a pár ezer plusszot kiadni. Ez előző persze egyben kérdés is, hogy megéri-e a 6300 plusz 10-20k-val többért.
A másik dilemma az aktív vs. passzív szemüveg vita? Melyik jobb és miben? Mik a tapasztalatok? Én még csak most a napokban fogom őket felvenni és összehasonlítani, ha időm engedi.
A LG viszont mind kinézetre mind a promóiban valamint a véleményekben meggyőző.

Kérem, ha tudtok érvekkel és tapasztalatokkal próbáljatok segíteni és előre is köszönöm!!! :R

(#706) Jovanny2 válasza Mylow-11 (#705) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szia kmarci25 engem is majdnem elbizonytalanított az LG-vel, szimpatikus a passzív technológia, és a Dual Play nagyon, de maradok a 6100-nál, mert nekem fontos a wifi, a valódi 100 Hz panel, a hozzáadott fogyasztói tartalom, és bár az LG fórumban nagyon lehúzták egyesek a Samuk 3D-jét, azt inkább annak a számlájára írom, hogy LG topik. :) 6300 és 6100 közt csak a DVB-S a különbség, aki ezt nem használja, feleslegesen költene rá akár csak 10-20k-val is többet. Az aktív/passzív vitában nem tudok nyilatkozni, tény, hogy a moziban nagyon meggyőző a passzív, de írják, hogy nagyon érzékeny a nézési szögre. Az aktív arra nem érzékeny annyira, de a szemüveg kicsit nehezebb, elektronika van benne (hibalehetőség), drágább (már általában 4-et adnak, tehát annyira nem releváns), plusz van aki szerint villódzik. Nem tudom mennyire érdemes egy nagyáruház neon fényei közt dönteni a 2 technológia közt. :F Az, hogy kinézetre meggyőzőbb az LG, szubjektív, azért szerintem veri a Samu pár milis kávája. Mondjuk a forgatható szalag talp odaver. :)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#707) kmarci25 válasza Jovanny2 (#706) üzenetére


kmarci25
veterán

Hát igen. Ízlések és pofonok. Egy ideig nagyon tetszett a Samsung es6100, de most már átálltam a másik oldalra. Igazán érvekkel nem nagyon tudok szolgálni, inkább csak szubjektív, személyes indokokkal. Másrészt pedig én őszintén mondom, nem veszem észre azokat a minőségbeli különbségeket, amikre a hozzáértők panaszkodnak... Nálam a wifi annyira nem játszik, a kávája tényleg szebb a Samsungnak, de a talpa meg az LG-nek. És igen, a forgathatósága számomra fontos. Majd ha meglesz az áru, megbeszélhetjük, hogy beváltotta-e a hozzáfűzött reményeket. Ha nem, max cserélünk két hétre... :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#708) z1337 válasza Jovanny2 (#702) üzenetére


z1337
csendes tag

már ki is lett cserélve a tv.azóta faszán megy az xbox neki.. :C

amúgy én 2 hete nézegetem a tv-ket, xboxozásra kell, leginkább fifázásra meg filmezésre.már a falat lekaparom... nem tudok dönteni :O a munkára se tudok rendesen koncentrálni :DDD

(#709) Jovanny2 válasza z1337 (#708) üzenetére


Jovanny2
őstag

Azért a melót ne hanyagold egy TV miatt. :D Én is várom már a jövő hetet, de azért napközben lefoglal a meló, este a bébi, éjszaka meg az xbox. :) Nekem az a lényeg, hogy az MW3 meg a BO2 még élvezhetőbb legyen rajta. A mostani 80 centisen is az, na de azért mégis... :) Mondjuk a döntéssel nálam nincs gáz, az már megvan. Az LG fórum károgói sem beszélnek le a Samuról. Nem fogok benne csalódni, ez biztos. :N

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#710) Giovanny


Giovanny
őstag

Sziasztok,szeretnék meglepni magamat karácsonyra egy 37" Lcd Led TV-vel, ~130 k lenne a projektre,mit javasoltok?

Zero Defect.No Compromise !

(#711) kmarci25 válasza Giovanny (#710) üzenetére


kmarci25
veterán

Szia!

130-as keretben benne van: LG-k közül az LS5600, illetve az LS570S, Samsungból az ES5500. Feljebb linkeltem egy leírást a Samsung tv-kről, abban találsz leírást az ES5500-ra, az LG-kről így hirtelenjében nem találtam tesztet (biztos van, illetve az LG topikban elmesélik, hogy mit tudnak ezek pontosan). MIndegyik smart, de nem 3d.
Talán még érdemes a Philips háza táján szétnézni, és aztán dönteni.
Ha egy picit tovább tudsz nyújtózkodni árban, akkor ez a kettő tuti jól bevált, ár-érték arányban erős modell: Samsung ue37ES6100 165k-ért és az LG37LM620S 154k-ért. (Mindkettő 3d és smart.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#712) Giovanny válasza kmarci25 (#711) üzenetére


Giovanny
őstag

Köszönöm szépen,utána nézek a leírt tv-knek, a 3D nem nagyon érdekel :B Itt első sorban a márkát kell eldöntenem milyen legyen,és a valódi 100Hz is fontos számomra.

Zero Defect.No Compromise !

(#713) Jovanny2 válasza Giovanny (#712) üzenetére


Jovanny2
őstag

Samsungból az a 6100-asnál kezdődik, és a többi gyártónál is ebben az árkategóriában a valódi 100 Hz (nem az, amire rá van írva.)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#714) kmarci25 válasza Giovanny (#712) üzenetére


kmarci25
veterán

Engem sem érdekelt. Először. Aztán láttam... Mást már nem akarok látni, mert határ a csillagos ég... :D

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#715) Giovanny válasza kmarci25 (#714) üzenetére


Giovanny
őstag

Erről mi a véleményed?

Zero Defect.No Compromise !

(#716) kmarci25 válasza Giovanny (#715) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem tudom ez smart-e, számomra ez nem derült ki. (Ha ez egyáltalán lényeges szempont neked.) Biztos ez is jó készülék... Én abszolút nem vagyok szakértő, sőt asszem nem is látom azokat a különbségeket, amikről itt néhányan írnak, viszont én is épp tv vásárlás előtt állok, ezért válaszoltam, így kicsit kevesebb utánaolvasással járhatsz utána. Én speciel a Philipset annyira nem néztem, mert a 3d-s szériájuk már elég húzós, de magam a márka szimpatikus.
Hátha jön egy szaki, aki majd megmondja...
Azért mindenképp nézd meg élőben valahol a tv-ket, mert egymás mellett látni a különbséget, és nekem pl. hiába mondják, hogy az egyiknek jobbak a technikai adatai, ha nem tetszik a képe (persze a beállítással is lehet játszani).

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#717) #03969024 válasza Jovanny2 (#709) üzenetére


#03969024
törölt tag

Hol vannak azok a károgók? Én nem nagyon tapasztaltam... Még azt is belátjuk, mi LG tulajok, hogy a Samunak jobb a feketéje, az LG-nek meg a színei. Kinek mi fontosabb.

(#718) Mylow-11 válasza Jovanny2 (#706) üzenetére


Mylow-11
csendes tag

Sziasztok!

Köszönöm a hozzászólásokat és persze a segítséget, a helyzet úgy alakult, hogy végül egy UE40ES6540 boldog tulajdonosa lettem! :DD
Holnap lesz a beüzemelés, tesztelés, amint van vélemény megosztom veletek. Ha van kérdés erről a tv-ről, persze amint megtanulom én is kezelni, próbálok majd válaszolni!

Jó éjszakát!
:R

(#719) Jovanny2 válasza Mylow-11 (#718) üzenetére


Jovanny2
őstag

Várom a beszámolót, és nagy gratula a szép új TV-dhez. :K

@lancerboy: semmi bajom az LG-vel, leírtam pár hsz-szel fentebb a pozitívumait is, károgók itt, majdnem minden Samsung találat a 3D-jét fikázza, remélem megalapozatlanul. :) A kolléga most vett egy 6030-ast (remélem a 6100 sem rosszabb), és elégedettnek tűnik, az LG-hez képest is (a 620 szerintem hasonló kategória).

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#720) Matisz77 válasza Jovanny2 (#719) üzenetére


Matisz77
aktív tag

Nos holnap én is új tulaj leszek 6100 - as személyében! :D Tapasztalatokat majd én is megosztom itt!

(#721) Jovanny2 válasza Matisz77 (#720) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ezaz, mindenkinek előbb lesz itt új tévéje, mint nekem. :DDD Nem baj, jöhet az infó 1000rel, a 6100asé lehetne nagyon részletes, ha lesz időd tesztelgetni, nehogy zsákbamacskát vegyek. :P Mekkora lesz a kicsike?
Neked is gratulálok hozzá előre is, leld benne sok örömed hosszú évekig. :K

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#722) Matisz77 válasza Jovanny2 (#721) üzenetére


Matisz77
aktív tag

Hát köszönöm, holnap olyan délután 5 felé lesz nálam és akkor tesztelem majd mindenféle filmel 3D -vel is!
Meg hát a smart részét és a felhősödést is megpróbálom! Szerintem olyan éjfél felé de legkésőbb szombat délutánig leírom ide a tapasztalatokat! Láttam már az üzletben és nagyon szép a képe de nyilván ez majd itthon derül ki! Remélem a wifi jól fog üzemelni mert a számítógépemen lévő filmeket szeretném elérni! Azt is remélem sebességbe az 1080p -t rendesen átviszi akadozás nélkül!

(#723) stefi68


stefi68
addikt

Mi is TV vételt tervezünk.
A Samsung UE40ES5500W-t néztem ki, mivel ebben van felvételi funkció is.

Ma akadtam erre a fórumra és az utolsó oldali hozzászólásokat, valamint a feljebb linkelt Samsung TV-kről szóló (igen jó és hasznos) írást elolvasva már látom, hogy át kell értékelnem ezt a választást.

Ezek szerint a 6-os sorozat alatt ne is gondolkodjam igaz? Mivel e sorozattól van csak felfelé valós 100Hz-es panel.

Az említett cikk Best Buy-nak kiáltja ki az EH6030W modellt. Az a baj csak vele, hogy kicsit "fapados" nem smart, 1 USB + 2 HDMI lehet hosszú távon kevés lesz.

A másik szóba jöhető alternatíva az ES6100W lenne (Smart, Wifi, 2 USB, 3 HDMI).

Nem tudom, hogy az EH (led matrix) sorozatnak milyen a képe (kontraszt, felhősödés) az ES (edge led) típusúakéhoz képest. Ha az egyenletes megvilágítás szebb, felhősödés mentes képet ad, akkor lehet inkább ez mellett döntenék az extrák (wifi, smart, +1USB, +1HDMI) terhére.
Azt sem tudom, hogy ez a felhősödés mennyire látható az edge-led típusú megvilágításnál.

Szóval a kérdés, hogy EH6030W vagy ES6100W, ja és nem elhanyagolható az utóbbi +30e Ft-os ára sem.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#724) Jovanny2 válasza stefi68 (#723) üzenetére


Jovanny2
őstag

Az EH elvileg nem felhősödik a LED mátrix miatt (gyakorlatilag kicsit a sarkoknál, ha igaz), az ES-ről meg hamarosan lesz leírás remélem. Szerintem megér +30-at a 6100, de ez szubjektív, nekem fontos a wifi, a 3 HDMI, mert pont annyi kell, a SMART, lehet, hogy Skype kamera is kell később, és azzal a 6100 kompatibilis. Ezt is kiadhatták volna LED mátrixxal, az lenne a legnyerőbb. :D

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#725) MEGATONER


MEGATONER
csendes tag

sziasztok

tv vásárlás előtt állok, tökhülye vagyok :)

ami nekem fontos:

- full hd
- bedugom az usb-t és a letöltött kikölcsönzött film indul, hd-ben, mindegy milyen fájltípus, felirat is megy, ahogy kell
- Forma1 HD-ban menjen az M1-en
- normális gari

ami nem érdekes:
- led/lcd
- internet
- minden más

82-107-cm-ig minden jöhet. köszönöm :)

még egy kérdés: ha 3D tv-t veszek, akkor az usb-t bedugva indul róla a film, vagy kell blueray lejátszó, meg minden?

köszi

(#726) Matisz77


Matisz77
aktív tag

Na megérkezett a 6100! Egyenlőre szoftvert frissítettem hozzáadtam a hálózathoz a tv-t és beállítottam a csatornákat. Pár kép beállítással is játszottam de annyira még nem nyúltam hozzá mert így is nagyon szép! Holnap fel lesz szerelve a falra! 3D kipróbálva, ugyan csak egy trailerel de annyira egyenlőre nem győzött meg de mindegy is mert nem a 3D miatt vettem! A megosztott videolejátszásnál annyi gondom volt hogy nem tudtam beletekerni a filmebe eddig! Smart részhez se nagyon nyúltam megnéztem működik e a webböngésző és működött is! Youtube appot letöltöttem rá és néztem pár videót! Távirányítóval elég körülményes aki teheti az kössön rá egy vezeték nélküli billt és egeret úgy már fasza lesz! Számomra a lényeg hogy játssza le a Pc-men lévő 720p-s filmeket esetleg 1080p-t! Holnap ez a cél zökkenőmentesen játssza!

(#727) Giovanny


Giovanny
őstag

Egy kis szakmai vélemény ERRŐL jól jönne.

Zero Defect.No Compromise !

(#728) SeatZola


SeatZola
őstag

Döntésben kérnék segítséget:
LG 55LW659s 370k-ért vagy LG 55LM670s 410k-ért
A szolgáltatások nem az elsődlegesek, a design nem érdekel, csak a képminőség.
Az LW659 MCI-je 850Hz, míg a 670 MCI-je 400Hz.
Nekem a 659 gyári adatok szerint kicsit jobb panelesnek tűnik. A 670-meg állítható 3D mélységű. Ez nem igazán érdekel túlzottan. Szerintetek melyikkel járok jobban?

Rappi

(#729) #03969024 válasza SeatZola (#728) üzenetére


#03969024
törölt tag

Mire akarod használni? Ha csak filmre, ennyiért plazma is szóba jöhet. Az LW már kifutott, gondolom nem gyári új.

(#730) SeatZola válasza #03969024 (#729) üzenetére


SeatZola
őstag

Szia! Filmnézés 95% és játék 5%. Vadi új. Hivatalos bolti garanciával. Plazmát egészen biztosan nem szeretnék....

Rappi

(#731) sweet122


sweet122
tag

Miért csalódás a 3D? Én emiatt szeretnék új Tv-t venni.

Három márkával szemezek eddig: Samsung, Philips.
Sony.

Igaz eddig nem tetszett az LG passzív 3D-je, de ez a Philips jól néz ki, és 400 MHz-es is. Mellesleg elég sok formátumot lejátszik. Ráadásul 3 éve megvan egy 37"-es Philips Full HD tv, és azóta sincs semmi baja.
Media Marktban próbálgattam őket, akkor a Samsung és a Sony képe sokkal jobban bejött. Az LG-nél láttam a képpontokat, és a barátnőm is egyből azt mondta, hogy jobb a Samsung, pedig nem mondtam neki, hogy szerintem melyik jobb.

Teljesen tanácstalan vagyok már, és kicsit már úgy érzem, hogy hatalmas a ködösítés a 3D-nél. Magyarul senki nem tud semmi konkrétat írni róla, alig vannak tesztek az alsó kategóriában, és a boltokban kiállított darabok, meg hát na..
Igazából leginkább PS3-hoz lenne használva játékra, meg gépről futnának 3D filmek, meg MKV-k.

Szóval szeretném, ha valaki megerősítene valamennyire ebben a dologban. Aki használja otthon rendszeresen, játszik, vagy filmet néz 3D-ben, hogy milyen élmény, érvényesül-e rendesen a 3D, meg stb.

Wifi nekem nem számít, mivel nem vagyunk megáldva valami gyors nettel a t-home-nak köszönhetően, az sem, hogy Smart Tv-e, szóval leginkább csak a 3D élmény lenne a fontos. Árkategória pedig max. 220.000 Ft.
Méret pedig 40-42".

Köszi előre is a válaszokat. :R

(#732) #03969024 válasza SeatZola (#730) üzenetére


#03969024
törölt tag

Azért nézd meg tüzetesen, mert gyanús, nem tudom, hogy hol porosodhatott, a bolti gari is necces. Egyébként én is az LW-re szavaznék, de csak akkor, ha tényleg új, és rendes szervizgaris.

(#733) SeatZola válasza #03969024 (#732) üzenetére


SeatZola
őstag

Átnéztem mindent és döntöttem: megvettem az 55LW659-et. Most hoztam haza és üzemeltem be. Brutál nagy az LG 42LG6000 mellett. Tetszik!!! :C

Rappi

(#734) #03969024 válasza SeatZola (#733) üzenetére


#03969024
törölt tag

Gratula! Élvezd sokáig!

(#735) SeatZola válasza #03969024 (#734) üzenetére


SeatZola
őstag

Köszi! A tanácsokat is!

Rappi

(#736) #40935168 válasza SeatZola (#728) üzenetére


#40935168
törölt tag

Sziasztok,

hasonló cipőben járok: szeretnék egy nagy tv-t. Így, pongyolán megfogalmazva. Egy marha nagyot. :U
Barátnővel filmezgetni, vagy benyomni a NatGeo-t, ilyenekre.

Smart dolgok és hasonlók nem érdekelnek, felőlem lehet kőbuta is, de a képe jó legyen (főleg bőrszín és fejről leváló arcok ne legyenek, mint hugomén).

3D nem tudom, kellhet-e. Nagyon megdobja az árat a passzív ? (Aktív nem is érdekel).
Mit tudnátok ajánlani ? 50" felett..

Ez pl. egy 55-ös LG, igaz smart + 3D, de a mérete miatt érdekel.. katt
Ezt is néztem, de nem tudom, 4 év múlva dobhatom-e ki az ablakon, mert a csapból is a 3D folyik majd (és ez nem az) illetve féljek-e a plazmától. katt

Hálás lennék pár konstruktív hsz-ért.. nem vagyok műszaki hülye, jöhet a tech stuff is, csak egy ideje már nem követem a tv-ket és lemaradtam, mi a trend, mi a jó, mi a nemjó..

Tehát a szempontok röviden:
- nagy méret
- átlagon felüli képminőség
- "jövőbiztos" - 3D-s legyen vagy ne ? Nekem annyira nagyon nem kell, csajosnak sem, de nem szeretnék úgy járni tényleg, hogy dobom ki a tv-t 3-4 év múlva, vagy urambocsá, 6 év múlva, mert nincs már 2D anyag. Tudom most a 4K lesz a következő hype, de nekem bőven jó a fullhd.

Köszönöm.

(#737) #40935168 válasza #40935168 (#736) üzenetére


#40935168
törölt tag

Eddig 42LG6000-et bámultam a falon, az nem volt valami meggyőző, inkább átlagosnak mondanám, és sokszor akadt a "folyékonnyátevő" funkció (hogy is hívták? azóta exnél van a tv) :U

Szóval amúgysem szeretem 200-400Hz-eken nézni a filmeket, lehet "darabos" mint eredetileg (24 frame) de ha mégis "gyorsítok" valamin, ne akadjon meg, akkor csont nélkül gyors legyen minden.. ilyen tizedmp-s akadástól hülyét kapok, mintha elfogyna a CPU erő a tv-ben vagy nem tudom.

Pongyolán ismét, .. elnézést.

(#738) sting2 válasza SeatZola (#730) üzenetére


sting2
addikt

Hát ha már LED és figyelembe véve a te szokásaidat.
Nincs tele nyomva "bullshit-al", de a képe oda szegez.

Ő az : [link]

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#739) sting2 válasza sting2 (#738) üzenetére


sting2
addikt

Most olvasom hogy már bevásároltál...
Jó tévézést!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#740) lockdown90


lockdown90
senior tag

sziasztok!

LG LED tv-t szeretnék:
- 81cm
- smart tv
- 100mhz min
- wifi,usb
- passziv 3d ( nem annyira fontos)

köszi a tippeket, tanácsokat

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#741) sting2 válasza lockdown90 (#740) üzenetére


sting2
addikt

Van esetleg olyan oldal, amely megbízhatóan közli a Input Lag mértékét a keresett TV-nek?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#742) lockdown90 válasza sting2 (#741) üzenetére


lockdown90
senior tag

nah találtam vmi érdekeset:

LG 32LM620S vélemény?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#743) kmarci25 válasza lockdown90 (#742) üzenetére


kmarci25
veterán

Ilyet tervezek venni, csak 42-eset. Teszt itt.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#744) stefi68 válasza kmarci25 (#743) üzenetére


stefi68
addikt

Ez engem is érdekel, köszi!
Már olvasom is....

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#745) lockdown90 válasza stefi68 (#744) üzenetére


lockdown90
senior tag

jo a cucc :))

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#746) stefi68 válasza lockdown90 (#745) üzenetére


stefi68
addikt

Na, végigolvastam. Tulajdonképpen szimpatikus.
A multimédiás képességeit, húzzák le egy kicsit, de amit én eddig néztem (videó/kép) azt végül is lejátssza.

A Samsung UExxES6100W-ről nem tudtok hasonló tesztet?
Magyart nem találtam, lehet megnézek egy külföldi review-t...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#747) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok,errol a keszulekrol mit gondoltok ?philips 46 pfl5537K!
Ma megneztem,nem nez ki rosszul,fenyevekkel jobb a kepminosege a 3-4000 szerianal! 699 euro,ebben az arkategoriaban van jobb samu ? Igazabol azoknak a design-ja jon be jobban.lenyeg hogy nagy legyen.
Jatekra hasznalnam meg,egy lenovo Y580assal rakotve! Meg anyit hogy van a tvbe wifi.ez anyit tesz hogy ha itthon wifis a ruter akkor racsatlakozok es mar megy is a net ?

Koszi a segitseget, volt par kerdesem :D

Nothing Phone (2a)

(#748) Matisz77


Matisz77
aktív tag

Olyan kérdésem lenne hogy Samsung All Share-el megvannak osztva a a gépemen lévő filmek játsza is mindet semmi gond viszont nem tudom módosítani a filmek nyelvét vagy feliratot kikapcsolni azt írja nem elérhető! Tud esetleg valaki megoldást erre vagy nekem egy program is jó lenne amivel ki tudnám szedni a többi nyelvet! Például egy 1080p -s filmben van felirat és angol magyar nyelv és szeretném kiszedni a feliratot és a nyelvet ha lehetséges!

(#749) panpeter92


panpeter92
tag

Sziasztok! Tv vásárlás előtt előtt állok, és az LG 42LM3400-at néztem ki magamnak. Ez tűnt a legjobb ár-érték arányúnak. Tudtok róla véleményt írni? Tudja a 24p-t, mert erről nem találtam pontos infót, mindenhol mást írnak. Ezenkívül milyen tv-t ajánlanátok? Kb 140-ig, 106centi körül.

(#750) Madwe


Madwe
nagyúr

Sziasztok! TV csere elött állunk, olyan 100 körüli büdzsével, hogy 3d-s e, SMART-e az egyáltalán nem számít, jobb is ha nincs, talán erősebb másokban azonos árért (apple TV miatt nem kellenek), főleg a képminőség számít, lehetőleg IPS paneles, min 2 hdmi bemenetes és 1 jack outos jószág kéne 30-40 körüli méretben. Egyelőre vele szemezek : http://www.avplanet.hu/televiziok-1/led-televiziok/samsung-ue32eh5000-full-hd-led-lcd-televizio-32-82cm.html
De hátha tudtok azonos, esetleg kicsit drágább árért egy jobb képűt,

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.